بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
گویا یک ورژن Beta دیدم که نام فاینال فانتزی رویش بود.حدس زدم 13 باشد.
دیگه خبر ندارم !
فک کنم اون FF VII بيد. من که شنيدم بازيشم رو 360 اومده ولي آنلاين!؟!؟!؟!

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
ببخشید اینو اینجا میگم ، ولی گفتم شاید برا بعضی ها جالب باشه.
بالاخره بازی فاینال فانتزی 7 رو برا دانلود پیدا کردم . :love:
اونهایی که امکانشو دارن میتونن این بازی جاودانه و نایاب رو دانلود کنن. چون لینکهاش ممکنه از کار بیفته ;)

موفق و شاد باشید

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
راستش بنظر من ، فاینال فانتزی 9 مظلوم ترین نسخه این بازی تو سری فاینال فانتزیه.
چون وقتی که به بازار اومد ، در واقع دوران ظهور DreamCast و PS2 بود و دیگه کسی زیاد به این بازی ارزشمند روی PS1 توجه نکرد.

بزودی مطلبی هم در رابطه با این بازی خواهم نوشت. ;)

موفق باشید

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام
من خودم به شخیا علاقه ی شدیدالوصفی نسبت به سری فاینال دارم ولی نمیدونم چرا با شماره 12 ش خیلی حال کردم و میکنم
تا الان حدود 203 ساعت از وقتمو گذاشتم براش و هنوز هم ازش خسته نشدم.
الان دوستان فنی پیش خودشون میگن بابا این از فاینال هیچی حالیش نیست که 12 شو خوشش اومده .من نمیدونم جریان چیه بعضی ها هستند دو تا شماره از این بازی رو بازی نکردن ولی ازشون میپرسی کدوم شمارش بهتره 90 درصدشون میگن 7 یا 9 .نمی دونم جریان چیه ولی فکر میکنم که از چند جا شنیدن که این شماره ها جز بهترینهای سری هستند و شایدم کلاس داره ;)
دوستان حرفهای من رو به خودتون نچسبونید که اصلا با شما نیستم فقط این ها رو گفتم که نظر دوستان دیگر رو راجب به حرفام بدونم
مرسی
بای

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام
من خودم به شخیا علاقه ی شدیدالوصفی نسبت به سری فاینال دارم ولی نمیدونم چرا با شماره 12 ش خیلی حال کردم و میکنم
تا الان حدود 203 ساعت از وقتمو گذاشتم براش و هنوز هم ازش خسته نشدم.
الان دوستان فنی پیش خودشون میگن بابا این از فاینال هیچی حالیش نیست که 12 شو خوشش اومده .من نمیدونم جریان چیه بعضی ها هستند دو تا شماره از این بازی رو بازی نکردن ولی ازشون میپرسی کدوم شمارش بهتره 90 درصدشون میگن 7 یا 9 .نمی دونم جریان چیه ولی فکر میکنم که از چند جا شنیدن که این شماره ها جز بهترینهای سری هستند و شایدم کلاس داره ;)
دوستان حرفهای من رو به خودتون نچسبونید که اصلا با شما نیستم فقط این ها رو گفتم که نظر دوستان دیگر رو راجب به حرفام بدونم
مرسی
بای
مشخصه بسيار برجسته بازي فاينال فانتزي داستان قوي ، شخصيت پردازي عالي و وجود مفاهيم و اتفاقاتي كه فقط تو اين سري ديده ميشه اما متاسفانه تو اين شماره از اون خبري نبود:(
فاينال 12 بازي خوبي بود اما نه بعنوان بازي كه اسم فاينال فانتزي روشه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اتفاقا نسخه ای که خیلی بهش ظلم شد شماره 12 بود با این که بسیار عالی بود با عرضه wii و ps3 روبرو شد که بسیار ازش استقبال کم شد

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
FFXII از همه لحاظ عالیه تنها مشکلی که واقعا بهش ضربه زده نداشتن یه داستان محکم و بقول خارجی ها دارای Twist زیاد و در حد Final Fantasy ه بازی اصلا حس خاصی به آدم دست نمی ده آدم خودشو درگیر با ماجرا ها نمی بینه( واسه مثال همین FFX که همه بازی کردن داستان واقعا حماسی داشت بهش میشه لقب Epic Journey رو داد حوادث,پیچ و خم داستان, شخصیت ها بینظیر بودن که خاطره شون هنوز با منه در صورتی اسم شخصیت های اول FFXII الان یادم رفته ! )
حالا چرا داستانش بنظرم جالب نیست ؟دو دسته در مورد FFXII نظر می دن یا اونا که و خیلی خوششون اومده یا اونهایی که میگن اصلا اون چیزی نبود که چند سال واسش انتظار کشیدن من از دسته دومم ;) چون داستانش خیلی کلیشه ایه داستان نکته و چیز خاصی نداره و اصلا بقول رضا mgs3 حس نمی ده:biggrin1: اصلا یه داستان فراموش نشدنی نیست مگه میشه آدم Kefka,Sin,Sephorith,Ex-death,Altima,Cyan,Auron,Yuna,Cecil,Cloud,Tifa,Squall,Terra,Locke,Ramza,Bartz و یا ملکه, دشمن اصلی در FF2 رو فراموش کنه...ولی در FFXII کدوم شخصیت بیاد موندنیه ؟
درسته که بازی از لحاظ گرافیکی , صدا , گیم پلی و ReplayValue عالیه ولی داستان و شخصیت پردازی که فاکتور اصلی هر Final Fantasy ه رو نداره
بیشتر واسه این از FFXII خوشم نیومد چون بغیر از داستان, دنیای Ivalice بی نظیر Final Fantasy Tactics رو خراب کرده و دنباله داستان Final Fantasy Tactics Advance رو که داستانش بیشتر به یه Fairy Tale بچه گانه شبیه رو گرفته
ّVagrant Story,FFXII,FFTA,FFT در Ivalice اتفاق می افتن VR دنباله داستان FFT رو گرفت و از همه لحاظ موفق شد و اونطور که خاطرم هست بنظرم علاوه بر امتیاز 40/40 از Famitsu بهترین بازی پی اس وان هم شد(البته FFXII هم امتیاز 40/40 گرفته) FFTA با یه حرکت اشتباه همه اتفاقات Ivalice رو تحت شعاع قرار داد و کلا یه دنیای دیگه به وجود آورد که برای موفق شدن بازی از نام Final Fantasy Tactics استفاده کرد FFXII هم اشتباه کرد داستان FFTA رو دنبال کرد که پایه قوی ای نداره ;) البته خیلی ها هستن که اصلا نمی دونن FFT چی هست واسه همین FFXII واسشون حکم یه FF دیگه رو داره ولی واسه اون ها که بازی کردن وقتی رو بازی برچسب Ivalice خورده انتظار ها بالا میره خیلی از دوستان خارجی در فرم های دیگه که FFT رو بازی کردن با من موافقن البته بگم که در اینکه FFXII بازی موفقیه شکی نیست ولی...
حالا اینقدر حرف داستان رو میزنم قضیه داستان FFT چیه ؟ بقول یکی از بروبچ :

FFT is a Dark Story about War,Betrayal,Murder,Cults and Currupted Church Believes when Behind the Holy Church is a Devil Within and When Priests Words can Change The History

ّّFFTA is About some Little Kid in Real Life when they are Playing Around a Magic Book Send them to Ivalice ! in Whole Game you must found a way to Get out that's all

البته چون اینا کپی نکردم ممکنه غلط دستوری یا املایی داشته باشه;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
Kefka,Sin,Sephorith,Ex-death,Altima,Cyan,Auron,Yuna,Cecil,Cloud,Tifa,Squa ll,Terra,Locke,Ramza,Bartz و یا ملکه, دشمن اصلی در FF2 رو فراموش کنه...ولی در FFXII کدوم شخصیت بیاد موندنیه ؟
درسته که بازی از لحاظ گرافیکی , صدا , گیم پلی و ReplayValue عالیه ولی داستان و شخصیت پردازی که فاکتور اصلی هر Final Fantasy ه رو نداره
بشدت تاييد ميشه

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
FFXII از همه لحاظ عالیه تنها مشکلی که واقعا بهش ضربه زده نداشتن یه داستان محکم و بقول خارجی ها دارای Twist زیاد و در حد Final Fantasy ه بازی اصلا حس خاصی به آدم دست نمی ده آدم خودشو درگیر با ماجرا ها نمی بینه( واسه مثال همین FFX که همه بازی کردن داستان واقعا حماسی داشت بهش میشه لقب Epic Journey رو داد حوادث,پیچ و خم داستان, شخصیت ها بینظیر بودن که خاطره شون هنوز با منه در صورتی اسم شخصیت های اول FFXII الان یادم رفته ! )
حالا چرا داستانش بنظرم جالب نیست ؟دو دسته در مورد FFXII نظر می دن یا اونا که و خیلی خوششون اومده یا اونهایی که میگن اصلا اون چیزی نبود که چند سال واسش انتظار کشیدن من از دسته دومم ;) چون داستانش خیلی کلیشه ایه داستان نکته و چیز خاصی نداره و اصلا بقول رضا mgs3 حس نمی ده:biggrin1: اصلا یه داستان فراموش نشدنی نیست مگه میشه آدم Kefka,Sin,Sephorith,Ex-death,Altima,Cyan,Auron,Yuna,Cecil,Cloud,Tifa,Squall,Terra,Locke,Ramza,Bartz و یا ملکه, دشمن اصلی در FF2 رو فراموش کنه...ولی در FFXII کدوم شخصیت بیاد موندنیه ؟

منم با حرفهای شما موافقم
ولی من به شخصه با کاراکتر بالتر خیلی حال کردم به نظر من فقط این شخصیت از همه نظر کامله
مرسی
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر