بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
33
مطمئنی رایتل نیم بها استفاده کنی 300 گیگ میده
من تا حالا این بسته رو نگرفتم ولی تمام بسته های دیگه ای که از رایتل گرفتم مثل نامحدود و روزانه و ساعتی سایت های داخلی 2 برابر حجم میده میتونی زنگ هم بزنی خودت بپرسی

• Like
Reactions: ACTION-GAMER

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
متأسفانه اینترنت نامحدود همراه اول اگه همون 100 گیگ و حساب کنیم 21.500 بازم بصرفه ترین بسته واسه دانلود حساب میشه.
متاسفانه مثل بازار خودرو اینجا هم انحصار باعث میشه دستمون به جایی نرسه و با شرایط موجود باید کنار بیایم😔

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
چرا از شبانه ADSL استفاده نمیکنید؟ درسته سرعتش کمتره ولی خیلی بصرفه تره من شاتل شبی ۳۰ گیگ دانلود میکنم کلا ماهی ۱۵تومن اضافه‌تر میدم. در رابطه با اینترنت سیم کارت هم با اینکه همراه اول کمی بصرفه‌تره ترجیح میدم شبانه ایرانسل استفاده کنم سرعتش خیلی بهتره واسه من. ایرانسل شبانش هر هزار تومنش معادل سه گیگ و همراه اول معادل ۵ گیگ.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بعد چند گیگ دانلود؟نامحدود شبانه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
آره نامحدود شبانه
بعد از حدودای 50 گیگ
خیلی وقت پیش محدود شده بود به 250کیلوبایت
کلا 3 روزش بیشتر نمونده

ویرایش: امشبم سرعت کامله
کسه دیگه ای تست کرده اینجا؟

Capture.JPG

آخرین ویرایش:

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
آره نامحدود شبانه
بعد از حدودای 50 گیگ
کلا 3 روزش بیشتر نمونده

View attachment 244408
100 گیگ طبق حرف خودشون میشه دانلود کرد ،، البته زودتر میرینن توش همیشه ، تو ام که میگی 50 گیگ گرفته بودی

• Like
Reactions: Syamak88088

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
آره نامحدود شبانه
بعد از حدودای 50 گیگ
کلا 3 روزش بیشتر نمونده

View attachment 244408
با جیمیل بهشون پیام دادم که آقا من ازتون شکایت میکنم و فلان.گفتن شمارتو بده تا ببینیم چقد دانلود کردی دیدن 115 گیگ.
دو شب بعدش سرعتم از 250kb رفتم 2.5مگ در صورتی که دانلود به 150 گیگ هم رسیده بود.بعد دوباره یه شب 250kb برگشت و شبای بعدش دوباره شد 2.5مگ.نمیدونم همراه اول چرا اینجوری شده چندروزه.

• Like
Reactions: Grand Theft

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
چرا از شبانه ADSL استفاده نمیکنید؟ درسته سرعتش کمتره ولی خیلی بصرفه تره من شاتل شبی ۳۰ گیگ دانلود میکنم کلا ماهی ۱۵تومن اضافه‌تر میدم. در رابطه با اینترنت سیم کارت هم با اینکه همراه اول کمی بصرفه‌تره ترجیح میدم شبانه ایرانسل استفاده کنم سرعتش خیلی بهتره واسه من. ایرانسل شبانش هر هزار تومنش معادل سه گیگ و همراه اول معادل ۵ گیگ.
سلام دوست عزیز منم شاتل دارم الان سرچ کردم ترافیک شبانه هم زده داره چطوری محاسبه میشه ؟ از حجم کم نمیکنه ؟ ساعت داره ؟

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
دوستان یک سوال شاید تکراری:

بسته شبانه ایرانسل رو میشه چندتا پشت سر هم شارژ کرد بعد اینکه حجم یه بسته تموم شه سوویچ کنه خودش رو بعدی؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر