بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
سلام
دوستان شبانه همراه اول بعد از اتمام سقف دانلود در سایتهای داخلی هم محدودیت سرعت ایجاد شده؟
من قبلا سقف تموم میشد باز از سایت های داخلی میتونستم با سرعت بالا دانلود کنم. الان ولی داخلی ها هم سرعتشون محدود شده.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام
دوستان شبانه همراه اول بعد از اتمام سقف دانلود در سایتهای داخلی هم محدودیت سرعت ایجاد شده؟
من قبلا سقف تموم میشد باز از سایت های داخلی میتونستم با سرعت بالا دانلود کنم. الان ولی داخلی ها هم سرعتشون محدود شده.
خیلی وقته داخلی هم محدودیت داره عزیز کاریش نمیتونی بکنی

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
دوستان من چند روز شبانه همراه اول که به صد کیلو محدود شد رو استفاده کردم و چند روز که گذشت همونم محدودتر شد به 16 کیلو و بیشتر وقتا قطع میشه برای شما هم اونجوری میشه؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان من چند روز شبانه همراه اول که به صد کیلو محدود شد رو استفاده کردم و چند روز که گذشت همونم محدودتر شد به 16 کیلو و بیشتر وقتا قطع میشه برای شما هم اونجوری میشه؟
بله دوست من همینطوری سرعتش تا 16 میاد پایین

• Like
Reactions: jj191

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
بله دوست من همینطوری سرعتش تا 16 میاد پایین
داداش نمیدونم قضیه چیه ولی امشب تموم شد بسته تمدید که کردم همچنان سرعتم روی 16 یا 32 هست. شما میدونید چرا اینجوری شده؟ البته فردا شبم تست میکنم خبر میدم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
داداش نمیدونم قضیه چیه ولی امشب تموم شد بسته تمدید که کردم همچنان سرعتم روی 16 یا 32 هست. شما میدونید چرا اینجوری شده؟ البته فردا شبم تست میکنم خبر میدم
نه والا من هر موقع جدید گرفتم سرعتش درست بوده

• Like
Reactions: jj191

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
89
بسته های نامحدودِ! رایتل که با کد *۲۲۶ خریده می شدند،همه حذف شدن

اینا نمیدونم چه مرگشونه فقط یه بسته بدرد بخور دارن سالی 4 بار حذفش میکنن و برش میگردونن! الآن بری پیج اینستاشون رو ببینی از هر دوتا کامنت یکیش اعتراضه که چرا این بسته رو حذف کردین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر