بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
خیلی ممنون راستیتش منم برای دانلود فقط میخوام چون شنیدم هم سرعتش بالاست td lte ایرانسل هم نسبت به قیمت حجمای بالایی میشه خرید بازیای xbox هم که همه نیاز به دانلود دارن و پر حجمن فقط جسارتا شما g1 دارید دیگه؟ بعد پس چرا اون دو تا دوست دیگه گفتن که وصل نمیشه؟ ببخشید انقدر سوال میکنم ولی اصلا دوست ندارم 3 تومن پول بدم اخرشم به کارم نیاد مودم
نه من مودم g1 ندارم مودم من tf-i60 h1 هست

آخرین ویرایش:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
نه من مودم g1 ندارم مودم من tf-i60 هست
tfi60ایرانسل (که در واقع ریبرند شده مودم اصلی هوواوی سری b612 هست ) دوسری زده یک جی وان یکی اچ وان که طبق بررسی هایی که انجام شده و تو یوتوبم موجوده اچ وان بهتر بوده باگ هاش کمتر بوده وراحتم آنلاک میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g - unit

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
خیلی ممنون راستیتش منم برای دانلود فقط میخوام چون شنیدم هم سرعتش بالاست td lte ایرانسل هم نسبت به قیمت حجمای بالایی میشه خرید بازیای xbox هم که همه نیاز به دانلود دارن و پر حجمن فقط جسارتا شما g1 دارید دیگه؟ بعد پس چرا اون دو تا دوست دیگه گفتن که وصل نمیشه؟ ببخشید انقدر سوال میکنم ولی اصلا دوست ندارم 3 تومن پول بدم اخرشم به کارم نیاد مودم
شما به نظرم مودمی بگیر که دردسر آنلاک کردن و بیرون بردن مجدد نخاد یه مودمی بگیر که راحت همه اوپراتورها رو اتومات بشناسه با یه سرچ ساده تو نت کلی مودم خوب هست

• Like
Reactions: g - unit

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
یه مودم ایرانی خریدم سرعتش خیلی خوبه با همراه اول شبانه ۶تا۹ می گیره با ایرانسل ۱۰گرفتم با رایتل ۵و با شاتل ۴ 😂😂
مودم ایرانی که شما میگین مونتاژ هست و برداشون رو معمولا از دی لینک یا تی پی لینک میگیرن وارد میکنن ولی چون تولید داخل هست هم ارزونتر میفته و هم با کیفیته در کل توصیه میشه ۱۰۰ درصد

• Smile
Reactions: ALI PUNKER

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا مودمای سیم کارت خور مبین نت LTE هستن یا TD LTE ؟؟؟ کسی نمیدونه در کل میخوام بدونم سیم کارت tdlte ایرانسل رو میشه با یه مودم مبین نت استفاده کرد؟ یا نه حتما باید مودمم ایرانسل باشه؟ فقط دقت کنید که سیم کارت td lte ایرانسل مد نظرمه نه سیم کارت معمولی ایرانسل

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اقا مودمای سیم کارت خور مبین نت LTE هستن یا TD LTE ؟؟؟ کسی نمیدونه در کل میخوام بدونم سیم کارت tdlte ایرانسل رو میشه با یه مودم مبین نت استفاده کرد؟ یا نه حتما باید مودمم ایرانسل باشه؟ فقط دقت کنید که سیم کارت td lte ایرانسل مد نظرمه نه سیم کارت معمولی ایرانسل
توی Datasheet مودم اطلاعات رو نوشته ، باند های TDD مربوط به TDLTE میشه ، FDD هم مربوط به سیم کارت معمولی
مودمایی که مبین نت میفروشه معمولا Carrier Lock هستن ولی قبل خرید بپرسین که لاک نباشن ..........

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
توی Datasheet مودم اطلاعات رو نوشته ، باند های TDD مربوط به TDLTE میشه ، FDD هم مربوط به سیم کارت معمولی
مودمایی که مبین نت میفروشه معمولا Carrier Lock هستن ولی قبل خرید بپرسین که لاک نباشن ..........
شما بزرگوار خودت اطلاع نداری که مودمای مبین نت td lte هستن یا lte اخه من مودم مبین نت ندارم الان که بخوام اطلاعاتش رو بخونم و بر فرض اگر لاک باشن اطلاع دارید که میشه انلاکشون کرد یا نه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
شما بزرگوار خودت اطلاع نداری که مودمای مبین نت td lte هستن یا lte اخه من مودم مبین نت ندارم الان که بخوام اطلاعاتش رو بخونم و بر فرض اگر لاک باشن اطلاع دارید که میشه انلاکشون کرد یا نه؟
مبین نت روی TD LTE هست ، مودماش هم همگی از باند TD D پشتیبانی میکنن ولی سیم کارت معمولی(باند FD D) رو اطلاعی ندارم
اکثرا مودما قابلیت آنلاک شدن ندارن ، چند تا مدل محدود هستن که آنلاک میشن یکیشون tf i60 هست که فریمور b612 خود هوواوی رو میریزن ...
خود آنلاک کردنه تو پروسه ش امکان breakشدن و خراب شدن مودمتون هست پس سعی کنید اگر مودمی میخرید، از اول آنلاک باشه !

• Like
Reactions: ALI PUNKER

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام به اساتید
بنده خط همراه اول دارم بسته اینترنت روزانه فعال دارم خواستم ببینم میشه روی همین خط اینترنت شبانه فعال کنم یا روی یک سیم نمیشه همزمان از دو بسته اینترنت استفاده کرد
اساتید لطفا بنده راهنمایی کنید با تشکر

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
سلام به اساتید
بنده خط همراه اول دارم بسته اینترنت روزانه فعال دارم خواستم ببینم میشه روی همین خط اینترنت شبانه فعال کنم یا روی یک سیم نمیشه همزمان از دو بسته اینترنت استفاده کرد
اساتید لطفا بنده راهنمایی کنید با تشکر
میتونی عزیز
وقتی شبانه شروع شد میفته خطت روی اون و از حجمت کم نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر