بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
490

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,935
نام
مهراد
لینکهای این سایت همیشه کار میکنن؟چون من امتحان کردم کاملا عشقی عمل می‌کنه
بعضی وقتا وارد سایت نمیشه یا لینک نمیده.بعضا هم لینکاش دانلود نمیشن اصلا
من خیلی وقته ازش استفاده می کنم، ممکنه با یه اپراتور خاص مثل ایرانسل تو تایم رایگان باز نشه، بهتره از قبل لینک هارو با نت خونه داخلی کنید و بعد وقتی نت رایگان زدید بزارید روی دانلود

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
پس الان 450 گیگ 20 تومن، شده 50 گیگ 20 تومن؟:-j

خب ذره ای ارزش نداره، عزیزانی که از بسته های ایرانسل یا رایتل استفاده میکنن میتونن توضیح بدن درباره شون؟ از کدوما میشه استفاده کرد؟

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,717
پس الان 450 گیگ 20 تومن، شده 50 گیگ 20 تومن؟:-j

خب ذره ای ارزش نداره، عزیزانی که از بسته های ایرانسل یا رایتل استفاده میکنن میتونن توضیح بدن درباره شون؟ از کدوما میشه استفاده کرد؟
ایرانسل بسته "نامحدود" داره که عملا 25GB ـه، فقط هم داخلی، بازه ساعت 2 تا 7 روزانه باید بخری، 800 تومن
دیشب اینارو با 3 تا بسته دانلود کردم :D میانگین سرعت 7 مگابایت بود

• Like
Reactions: A.Pato7

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
ایرانسل بسته "نامحدود" داره که عملا 25GB ـه، فقط هم داخلی، بازه ساعت 2 تا 7 روزانه باید بخری، 800 تومن
دیشب اینارو با 3 تا بسته دانلود کردم :D میانگین سرعت 7 مگابایت بود
باید بیدار بمونی 25 گیگ تموم بشه دوباره یه 25 گیگ دیگه بخری؟ یا میتونی 3 بار فعالش کنی بگیری بخوابی 75 گیگ دانلود کنه؟ /:)

• Like
Reactions: NHM

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,491
نام
Nimo
ولی از الان به بعد بدبخت هستیم .
نزدیک نیم قرن هست بدبختیم
شکایت کردی پس دادن؟ چرا من بهشون گفتم پس بدید گفت پس نمی دیم برو یه جا دیگه استفاده کن!
اره از تو سایت ۱۹۵ ثبت شکایت کردم امروز صبح زنگ زدن گفتن مبلغ بسته برگشت داده میشه.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,717
باید بیدار بمونی 25 گیگ تموم بشه دوباره یه 25 گیگ دیگه بخری؟ یا میتونی 3 بار فعالش کنی بگیری بخوابی 75 گیگ دانلود کنه؟ /:)
ریسک کردم 3 بار خریدم گرفتم خوابیدم

اوکی بود و خودش سریع سوییچ کرد بسته بعدی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر