بازیهای موجود در بازار برای PC

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من زدم تو کار بازی های خاطره انگیز :d
صبح زدم,، Residents Evil 3 Nemesis و Silent Hill 2 رو دانلود کردم
راستی Silent Hill 3 هم تو لیست دانلودم هست بگیرمش؟! و اینکه این Silent Hill ها، نسخه HD ندارن؟! واس کنسول ها HD Collection ش اومد آخه
دیگه چی پیشنهاد میدید دانلود کنم؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
جای دیگه ای فکر نکنم باشه:D آقا میگم این بازی های مهم رو نمی خواید خلوت تر کنید؟ Project Cars و GTA V و Diablo III یکم قدیمی نیستن؟:-"

در مورد بازی های مهم:
دیابلو 3 رو شخصاً شرف یک پلتفرم میدونم، و هنوز هم که میبینیم پست میخوره هرچند کمرنگ. فکر میکنم فعلاً مهم میمونه. شاید باید 4 اش بیاد که مهم دربیاریمش :D
در مورد PC هم هر ماه بازی آپدیت های رایگان جدید + محتواهای جدید براش میاد، در صورتی که با آپدیت بعد هم تاپیکش همینطور خلوت باشه احتمالاً از مهم خارج میشه. (همون بخش PS4 خیلی حرفه ای تر این بازی رو دنبال میکنند :D )
و GTA V هم که فعلاً تاپیک بسیار پویا و خوبی داره. شاید یکی دو روز پست نخوره اما بعدش خوب میشه.
بازی های جدیدی هم منتشر نمیشن که بخوایم مهم ها رو خلوت کنیم تا جا براشون باز بشه.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
دوستان عزیز بازیهای کودکانه برای 4 یا 5 ساله برای ویندوز معرفی کنید. برای بچه خواهرم میخوام، گیر داده تبلت میخواد!:| اینه که با این معرفی، 300 تا 400 هزاری تو جیبه باباش نگه میدارید و ثواب علیم داره:D میگم دعاتون کنه!:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان عزیز بازیهای کودکانه برای 4 یا 5 ساله برای ویندوز معرفی کنید. برای بچه خواهرم میخوام، گیر داده تبلت میخواد!:| اینه که با این معرفی، 300 تا 400 هزاری تو جیبه باباش نگه میدارید و ثواب علیم داره:D میگم دعاتون کنه!:D

RESIDENT EVIL:d

ماها که بچگی با اینا بزرگ شدیم:d

جدای از شوخی اینا هستن

PAC-MAN and the Ghostly Adventures
Lumino City
Max The Curse of Brotherhood
FEZ
Disney Epic Mickey 2
Superfrog HD
Teenage Mutant Ninja Turtles Out of the Shadows

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام علی جان
یک سری پک بازی هست شامل بازی های کم حجم و سبک که خیلی قشنگن و توی بازار هم زیادن ، اونا خوبه
بازی های ایرانی مثل پروانه هم خیلی قشنگ هستن
4-5 سال یک ذره زوده معتاد بازیشون کنی :d نکن برادر من نکن :bighug:

از اونجایی که این مورد برای بچه خواهر خود من پیش اومده باید بهت بگم:
قبل از اینکه به بچه بازی کردن با موبایل و مخصوصا کامپیوتر رو یاد بدید بفرستیدش یک ورزش تا اول عاشق اون ورزش بشه بعد که یک مدت رفت تازه بازی مجازی رو بهش یاد بدید
چون اگر اول بازی مجازی رو یاد بگیره یک جورایی از نظر بدنی تنبل میشه و دیگه ورزش و بازی های واقعی براش جذابیتی نداره
حتما براش وقت تعیین کنید مثلا روزی یک ساعت بازی کامپیوتری یا روزی دو ساعت استفاده از تبلت و گوشی

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان این Plants vs. Zombies: Garden Warfare چرا سایت ها نوشتن که توصیه نمیشه و فلان؟! و اینکه این نسخه فشرده نداره بازی؟ Black Box ای چیزی؟

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
در کنار پیشنهاد دوستان rayman ها هم خیلی خوبن.

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام بر دوستان بازی thief نسخه آخری توی سبک مخفی کاری بازی سختی یا نه؟ دنبال یه بازی قشنگم تو این سبک که خیلی سخت نباشه چی پیشنهاد می کنید
یک بازی بجز واچ داگز همرده gta v معرفی کنید ( ایا gta v ارزش خرید داره حجمش خیلی بالاست و یکم نصبش مشکله و دردسر ساز اخه نسخه ای که می خوام بخرم ورژن 3 3dm هست.
چند تا بازی شوتر قشنگ (به جز کالاف و بتل) معرفی کنید
و چند تا بازی استراتژیکی
خواهش زودتر به من جواب بدید

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام بر دوستان بازی thief نسخه آخری توی سبک مخفی کاری بازی سختی یا نه؟ دنبال یه بازی قشنگم تو این سبک که خیلی سخت نباشه چی پیشنهاد می کنید
یک بازی بجز واچ داگز همرده gta v معرفی کنید ( ایا gta v ارزش خرید داره حجمش خیلی بالاست و یکم نصبش مشکله و دردسر ساز اخه نسخه ای که می خوام بخرم ورژن 3 3dm هست.
و چند تا بازی استراتژیکی

Metal Gear Solid Ground Zeroes ... اون Thief رو جداً بیخیال شو...مزخرفه..!! Splinter Cell Black list هم فوق العاده س

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
و چند تا بازی استراتژیکی
به عنوان یک عشق سبک مخفی کاری Thief بنظرم جالب نبود.
اسپلینتر سل بلک لیستو اگه بازی نکردی پیشنهاد میشه شدید!
MGS GZ کم حجمه حتما بازی کن.
wolfrenstain old blood بشدت قابلیت مخفی کاری داره اونم خیلی خوبه.
از بازی های قدیمی تر هم Dishonored اگه بازی نکردی تو مخفی کاری حرف نداره.

در مورد GTA ـم که اصلا نیاز به توضیح نیست، شاهکار خالصه با آخرین آپدیت و کرک هیچ گدونه مشکلی نداره و راحت اجرا میشه و خیلی هم بهینه هست :x
هم رده GTA هم که معمولا چیزی نمیسازن چون توان رقابت نداره یک واچ داگز هست با یک Sleeping Dogs اگه بازی نکردی پیشنهاد میشه.

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
یه بازی اومده به نام Way of samurai 4 حجمش کمه . کمی بازیش کردم . فکر کردم یه چیزیه در حد آنیمیوشا . اما افتضاح بود . گرافیکش که در حد PS2 هستش و تمامی دایلوگ ها ژاپنیه اما زیر نویس انگلیسی داره . فریمش رو 30 قفله و متاش روی پلی 3 حدودای 50 بود . ارزش دانلود و وقت رو نداره . طرفش نرید

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دوستان یه بازی خوب و هیجان انگیز که به درد یه بچه 10 ساله بخوره و حجمش هم خیلی زیاد نباشه معرفی کنید بدم برادرم بازی کنه دست از سرم برداره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر