بازیهای موجود در بازار برای PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
امین جون: 5CDs-1DVD - D-Tools
انگار یوبی سافت از خر شیطون اومده پائین
درضمن پرنس کرکش یافت نمی شه؟
من حال وحوصله کابل کشی ندارم.گذاشتم کرکش بیاد!!!
وحید جان خیلی از بازی ها هستن که با DT اجرا میشن ولی احتساج به کابل کشی ندارن!!! این که گذاشتی چیزی رو معلوم نمیکنه.
در ضمن منم مثل تو منتظرم کرک هستم.
در ضمن توی گیم اسپات تامب رایدر رو زده 06/11/04
ولی توی تکین زده8cd-crack??
به نظرتون عجیب نمیاد؟؟
این اولین بار و اخرین باری نیست که این طوری میشه خیلی بازی ها در ایران زودتر از روز انتشارشون پخش میشن.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام دوستان

راستی بازی Act Of War نسخه جدید اش اومده بازار ایا باید نسخه قبلا رو داشته باشیم یا نه
آره نسخه جدیدش است فکر نکنم نیازی به قبلیش باشه
راستی این Elder scroll IV : obvilion چه سبکی است چجوری بازی من میخاستم بخرم گفت که شبیح وارکرافت ورد است درسته مثل اونه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
راستی این Elder scroll IV : obvilion چه سبکی است چجوری بازی من میخاستم بخرم گفت که شبیح وارکرافت ورد است درسته مثل اونه
سلام علیرضا...;)
راستش من تا حالا WOW را بازی نکردم برای همین نمی دونم چطوریه..اما Elder Scroll هم مثل این بازی در سبک RPG هست البته WOW یک بازی آنلاین هست در حالی که Oblivion یک بازی صرفا Singel Player هست...
بازیش خیلی قشنگه..بهت پیشنهاد میکنم حتما بگیریش;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من موندم بعضی از این شرکتها خجالت نمیکشند ؟
یه شرکتی اومده به اسم Hitak سیدی گادفادر رو زده بعد پشت بسته هم نوشته تکین با راهنمای نصب و ....
تازه از همه بد تر اینکه سیدی هاش سیدی فیناله و روش عکسه زیدان و بکهام و ... داره .
حالا میخوام اینو به یکی بندازم برم مال تکینو بگیرم

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من مشکلی تو نصب Tycoon City New york دارم
اگه میشه سریع کمک کنین
همینکه سیدی رو میذارم وقتی میخواد بره تو نصب ارور میده
و مثلا مینویسه
Close any Program
Delete Temporary Files
Check your internet connection ( Interbet Based – Setups )
اون دو کار اول رو میدونم چیه و انجام میدم ولی نصب درست نمیشه
اون آخریه چیه ؟
اشکال از سیدیه ؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من موندم بعضی از این شرکتها خجالت نمیکشند ؟
یه شرکتی اومده به اسم Hitak سیدی گادفادر رو زده بعد پشت بسته هم نوشته تکین با راهنمای نصب و ....
تازه از همه بد تر اینکه سیدی هاش سیدی فیناله و روش عکسه زیدان و بکهام و ... داره .
حالا میخوام اینو به یکی بندازم برم مال تکینو بگیرم
امید جان چرا عصبی میشی؟!:D
این ماله خوده تکین هست و هیچ شرکتی اینی که تو داری و نزده.تکین بازی هایی که عرضه میکنه چند تا نام میزاره مثلا I-TAK , GiGa یا مثلا همینی که تو نام بردی Hitak.با این نام ها میده تو بازار حالا نمیدونم چرا؟!:confused:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا آخرین خبر اینکه TB:L اومده ولی من حال نکردم بگیرم!دومی هم اینکه یه سواله،بروبچی که Oblivionگرفتن،میخواستم ببینم برای اونا هم اینستال نداشت؟یعنی همینطوری ریختن رو هارد اجرا کردن؟در ضمن فکر کنم Act Of War:High Treason یه Expansion Pack باشه یعنی باید نسخه اولو داشته باشین.آخرم اینکه بالاخره Call Of Cthulhu(هر کی تلفظ دقیقشو میدونه بگه) هم بالاخره میتونین بازی کنین اگه اعضابشو دارین!Uber Soldier هم هنوز پخش نشده گویا.

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
در ضمن فکر کنم Act Of War:High Treason یه Expansion Pack باشه
درسته ولی تو این نسخه ای که تو ایران هست نسخه ی اصلی هم هست. البته مال تکین رو نمیدونم که باشه یا نه. بازی shadow grounds هم تازه اومده که بازی انصافا جالبی هست. البته نه در حد oblivion و tomb rider ولی کلا سرگرم کننده هست.Uber Soldier هم در یک سی دی موجود است ولی من تا حالا نگرفتمش. راستی این رو هم بگم که مدرن بازی oblivion رو که تکین در 7 سی دی پخش کرده در 4 سی دی بیرون داده.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Elvish Hero:
آقا آخرین خبر اینکه TB:L اومده ولی من حال نکردم بگیرم!دومی هم اینکه یه سواله،بروبچی که Oblivionگرفتن،میخواستم ببینم برای اونا هم اینستال نداشت؟یعنی همینطوری ریختن رو هارد اجرا کردن؟در ضمن فکر کنم Act Of War:High Treason یه Expansion Pack باشه یعنی باید نسخه اولو داشته باشین.آخرم اینکه بالاخره Call Of Cthulhu(هر کی تلفظ دقیقشو میدونه بگه) هم بالاخره میتونین بازی کنین اگه اعضابشو دارین!Uber Soldier هم هنوز پخش نشده گویا.
من بازی Call Of Cthulhu این رو گرفتم ولی یه مشکلی دارم وقتی میره تو زیر زمین بازی قاطی میکنه تمام رنگ ها همه قاطی میکنند و سیستم هنگ میکنه صفحه کلا رنگی میشه البته به احتمال زیاد مشکل من از درایور کارت گرافیک است ولی میخاستم بدونم کسه دیگه ای این مشکل رو نداره راستی آخرین درایور nvidia چیه بید؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اينطور كه دسوتام ميگفتم بايد نسخه اضافه شونده ACt of war بر روي سورس اصلي ان كه 7 سي دي بود ريخته بشه نه البته اينو بگم بازي در 7 سي دي اول عرضه شد بعد در 4 سي دي .
Uber soldier در 5 سيدي هم پخش شده
عماد جان من obvilion رو اينستال كردم يعني اينستال داشت براي من نسخه شركت پرديس هست

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

4-5 بار فقط از من پرسیدی گفتم Install داره حالا هی بپرس !
Tomb Raider Legend هم با حاله بگیرین !
Call of Cthulhu هم خیلی قشنگه البته گرافیکش تعطیله و GamePlay ش خیلی خوبه
خیلیم ترسناکه و داستانشم عالیه
تلفظ Cthulhu هم من یه بار توی بازی یه چیزی شبیه به کتالها (شایدم کتهالها) شنیدم حالا نمیدونم دقیقا درسته یا نه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط SamFisher:
من مشکلی تو نصب Tycoon City New york دارم
اگه میشه سریع کمک کنین
همینکه سیدی رو میذارم وقتی میخواد بره تو نصب ارور میده
و مثلا مینویسه
Close any Program
Delete Temporary Files
Check your internet connection ( Interbet Based – Setups )
اون دو کار اول رو میدونم چیه و انجام میدم ولی نصب درست نمیشه
اون آخریه چیه ؟
اشکال از سیدیه ؟
یکی راهنمایی نمیکنه ؟!
اگه مشکل از سیدیه برم عوض کنم
مال تکین ( همون Hitak ) هستش .

راستی توی سایت تکین نوشته که فروشگاهش توی پاساژ ولیعصر پلاک 27 هست .
من رفتم ولی اصلا پلاک 27 وجود نداشت !
یه پلاک 18 بود که بازیهای جدید تکین رو گذاشته بود و پک اسپلینتر سل 4 رو هم گذاشته بود !
همه بازیهاش هم مال تکین بود از اونجا خریدم
==================================================
راستی همون مغازه هه True Crime : New York رو هم آورده بود
بازیش خوبه ؟
بخرم یا نه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر