بازیهای موجود در بازار برای PC

بچه ها به نظرتون شنبه مغازه ها باز میکنن من که بجور تو کف این پدر خانده هستم ببینم کسی جدیدا فروشگاه تکین رفته اصلا می دونه از شنبه باز هستش یا نه ؟؟؟

منم اتفاقا شنبه میخوام بگیرم احتمالا باید باز باشن
===================================
Hellboy جان
1 - بچه نه و بچه ها !!
2 - برای PC که کنسل شد
برای کنسولها هم اومده

ببخشید
امید جان شما کجا میری میگیری ولیعصر یا نه ؟؟؟ جای خوب میگیری ادرس بده برم این علی رضا که نیستش ازش ادرس میگرفتم میگفت یک جا هستش سیدی 400 میده

سلام بچه ها میگم این نسخه جدید بازی The Sims 2 : Open For Business توی بازار شهرستان ها اومده یا نه اگر اومده چه شرکتی اونو منتشر کرده در ضمن میخواستم ببینم جریان این نسخه جدیده با نام Family نمیدونم چی چی چیه ؟؟ :confused:

آخرین ویرایش:
تكين بازي بزرگ Elder scroll IV:obvilion رو در 7 سي دي بصورت كرك شده در بازار امروز پخش ميكنه اگر كسي اين بازي رو گير اورد به ما هم بگه

سلام

نوشته شده توسط MGS:
تكين بازي بزرگ Elder scroll IV : obvilion رو در 7 سي دي بصورت كرك شده در بازار امروز پخش ميكنه اگر كسي اين بازي رو گير اورد به ما هم بگه

بله من امروز ساعت 3 بازی رو توی بازار دیدم.بازی هست و تکین هم پخش کرده ولی بنا به دلایلی نخریدمش.شما درست فرمودید.بازی 7 تا CD بود.

در ضمن بازی Ice Age 2 هم اومده بود که به نظرم برای اینکه یکم از دنیای خشن و تفنگ و اسلحه و بزن بکش خارج شیم بدک نیست. و بازی Call of Cthulhu : Dark Cotner of the earth هم امروز توی بازار من دیدم.2 تا CD بود.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or