بازیهای موجود در بازار برای PC

فروشگاه تکین ایام تعطیل باز است ؟؟؟

اگه دیروز از اون فروشگاهی که گفتم میگرفتید میتونستید بدون این دردسرها بازی رو نصب کنید. چون از این تورنتی ها بود. البته شایدم امروز باشه ولی مطمئن نیستم. دیروز یه ساعتی بازیش کردم. خیلی شبیه مافیا هست. امروز می خوام از الان تا خود سال تحویل بشینم بازیش کنم. شاید اولین نفری که این بازی رو تموم میکنه. البته بدون ماموریت های اضافی
بابا خوش به حالتون که تو تهران زندگی میکنید
ما که تو شهرستانیم باید حالا حالا ها صبر کنیم چون چند روز همه جا تعطیله.
دوستان میخواستم ببینم جایی تو تهران هست که تا عصر بتونه بازی godfather رو به شهرستان برام بفرسته.البته تمام هزینه ی ÷ستیش با خودم.
اگه جایی رو معرفی کنید ممنون میشم.
اینا که مشکلی نیست من الان یه شماره تلفن میدم ازش آدرس بگیری برید بخرید ازش یکی از نمایندگیهای تکین است همیشه هم باز هست مغازه فانوس آبی تلفن :44664521
البته فکر نکنید دارم تبلیغ میکنم نه دیدم که دوستان انقدر میگن گفتم بزارم تا حالشو ببرن
راستی مغازه تو اکباتان است
البته نمیدونم که تو شهرستان بفرسته یا نه خب ازش بپرس شاید بفرسته:cheesygri
من که خیلی از بازی خوشم اومد به خاطر همین زیاد پاش نمیشینم که زود تموم نشه اینطوری بیشتر حال میده تا اینکه بخای اولین نفری باشی که بازی رو تموم کرده باشه اینجوری که فایده نداره اصلش اینه که تمام ماموریتها رو هم بریم حتی اضافه ها:cheesygri

سلام

به اقا بهزاد.

این چیزی که میگم رو همین الان یکی از دوستان بهم گفت.

توی CD تکین دو تا کرک هست.یکی توی CD 5 بازی و یکی توی CD1 بازی.

کرکی که توی سی دی 5 بازی هست رو اگه بریزی مشکل داره و بعد از وارد شدن توی بازی صفحه سیاه میشه.

برای این کار باید بازیرو uninstall کنی و از اول نصب کنی.بعد از نصب باید کرکی که توی سی دی 1 بازی هست رو کپی کنی.با این کار مشکل حل میشه و همین الان دوستم بهم خبر داد که نسخه کرک شده بازی هم درسته و اجرا میشه.

ببخشید که ساعت 11 شب نمیتونم خودم چک کنم.ولی فردا اول وقت حتما خبری که دادم رو قطعی میکنم.

این خبر درسته و در صحت او شک نکن.حالا فرق کرکی که توی سی دی 5 بازی هست با کرکی که توی سی دی 1 بازی هست رو من نمیدونم.ولی بازی کرکش هم به صورت سالم اومده.
اینم مشکل هم با این no cd حل میشه
THE GODFATHER: THE GAME v1.0 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (2.38MB)
http://gbw.seedhost.com/files/TheGodFatherTheGamev1.0NoCDFixedexeEng.rar

آخرین ویرایش:
بچه ها بیشتر شرکت ها این بازی رو بیرون دادن. مثل تکین و مدرن و پردیس ...
منم امروز میخوام برم بازار بخرم
شاید بازی هایه دیگه هم خریدم چه بازی ای بگیرم؟

علیرضا جان شما به مرحله 5 رسیدی ؟
آخه رفتم بازیکده دیدم همه میگن مرحله 5 میپره بیرون
تازه میگن کنترل و گرافیک و ... هم افتضاحه
مثل همون بلایی که سر درایور 3 اومد
اینطوریه ؟
مال شما مال تکین هست دیگه ؟
52.gif
52.gif
52.gif
52.gif

درسته منم شنیدم مرحله 6 و 7 از بازی میندازه بیرون.
البته در مورد اینکه بعضی از بچه های بازیکده میگن بازی مضخرفه اینو بگم که بعضی هاشون واقعا افراطی هستند و اینم شاید به خاطر دشمنیشون با شرکت ea باشه.البته منظورم تعداد انگشت شماریشونه چون بقیشون واقعا بچه های خوبی هستند.

نوشته شده توسط SamFisher:
علیرضا جان شما به مرحله 5 رسیدی ؟
آخه رفتم بازیکده دیدم همه میگن مرحله 5 میپره بیرون
تازه میگن کنترل و گرافیک و ... هم افتضاحه
مثل همون بلایی که سر درایور 3 اومد
اینطوریه ؟
مال شما مال تکین هست دیگه ؟
52.gif
52.gif
52.gif
52.gif
اول اینکه من به مرحله 5 نرسیدم متاسفانه به دلیل مشکلاتی که خودت میدونی نتونستم برسم الان هم دیگه بازی نصب نمیشه:((
کنترل بازی اتفاقا خیلی هم خوب است
اما گرافیک نه خیلی خوب است نه خیلی بد نمیشه گفت افتضاح
برای من هم برای تکین است
اون مشکل بیرون اومدن فکر کنم مشکل از کرکش است فعلا از کرک استفاده نکنید از همون دیمون تولز استفاده کنید

شيراز

بچه ها سلام
من تو شيراز زندگي مي كنم و هر جا مي رم مي گه كه گاد فادر 13 به بعد
جايي رو سراغ نداريد كه داشته باشه
اگر كسي بتونه برام بفرسته چه بهتر (dvd)

نوشته شده توسط DeathLord:
بچه ها سلام
من تو شيراز زندگي مي كنم و هر جا مي رم مي گه كه گاد فادر 13 به بعد
جايي رو سراغ نداريد كه داشته باشه
اگر كسي بتونه برام بفرسته چه بهتر (dvd)
سلام دوست عزیز
ورودت رو به سایت تبریک میگم.
اگه میخوای سریع گیرت بیاد از یکی از دو شرکت زیر تهیش کن من بهت dc رو پیشنهاد میکنم:
http://www.dcinpc.com/ShowNews.asp?ID=94
http://www.takincdcovers.com/page.htm

من كوماندوز رو 4 روز پيش تموم كردم و مشكلي هم نداشت براي من نسخه پرديس بود بازي هم قشنگ بود
راستي اين بازي هم براي پي اس 2 در بازار اومده
تيكون سيتي نيويورك هم اومده بود

آخرین ویرایش:
goooood!

salam

اگه میخواین بروشور کامل بازی ها و 2 تقویم و 2 آگهی زیبا از dc in pc داشته باشید (به صورت رایگان)

به ایمیل :

DC_LIST@DCINPC.COM

نام و نام خانوادگی---آدرس----کد پستی----تلفن---- را میل کرده وپسزچند ساعت ایمیل تایید

رادریافت میکنید

با تشکر اشکان-فیشر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or