خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
والا من زياد سر از دنياى نينتندو در نميارم ولى به نظرم انقدى كيفيتش واسه محاطبش بالا هست كه موضوعيت نداشته باشه مساله :D
تخفيف و آفر دادن خوبه ولى لزومى هم نداره.
هر چند در اين زمينه سونى معقول عمل ميكنه.

سونی خیلی بهتره. گدا بازی های خودش رو داره، اما هم خوب تخفیف میده، هم مثلا میشه یه چیزی عین والهالا رو مجانی بده بیرون:D از نینتندو بعیده این چیزا در کل. که البته من با کپی خور کردن سوییچم در مقابل این سرمایه داری کلان ایستادم و سال هاست دارم علیه اش مبارزه مستمر و مدنی میکنم.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
بنظر من مایکی بازی هاشو بالاخره مولتی پلتفرم میکنه و استارتش هم با Hi-Fi Rush و Sea of Thieves میزنه! :D

سکوت عجیب فیل اسپنسر و مایکی - که خیلی راحت میتونستن بگن حاجی از این خبرا نیست، اما نگفتن! - و همچنین خداحافظی ایکس باکس فن های اصیل (منظورم اونه که عکس اکانتش سنجابه:D)، باعث شده که بگم مایکی بازی هاشو مولتی پلتفرم میکنه!:D

کاری به دلقک بازی های تام وارن، جز کوردن و تام هندرسون و غیره ندارم که هیچ کدومشون «عمرا» بدونن چه خبری قراره بیفته طی یک هفته آینده! :D

View attachment ovnqegluquyhkacwrkqssjsftgwkvxqgurqrihathrmfpvgdrlmvnqocdhisdlez.mp4

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب پس احترام متقابل به فن هات چی میشه؟:D یعنی نباید یه بازی رو بعد یه مدت و وقتی سودش رو کرد بهش تخفیف بدی که طیف وسیع تری بتونن بیان سمتش؟:D به نظر من که نینتندو واقعا خسیس و بی رحمه:D
ببین ذهنیت فنای نینتندو اونجوری نیست بیزنس نینتندو هم اونجوری نیست.
نینتندو یه استراتژی داره که فقط بحثش درآمد زایی نیست. تو این استراتژی نینتندو شما کالایی که به خریدارت می فروشی ارزش خودشو در دراز مدت حفظ می کنه. یعنی شما اگر کنسول یا بازی یا آمیبو از نینتندو بخری اون کالا در دراز مدت هم ارزش دلاری خودشو حفظ می کنه و حتی می تونی بالاتر از قیمتی که خریدیش بفروشیش

در واقع نینتندو به شدت کالکتور بودن و کلکسیون داشتن رو تو محصولات پروموت می کنه

این هم یه جور برند سازی برای نیتندوست. درواقع با این کار تونسته برندش رو در حتی بدترین شرایط حفظ بکنه.
ببین شما وقتی بازیت رو تخفیف میزنی یه پیامش هم اینه که بازی من بعد گذشت زمان ارزش کمتری داره. بله احتمالا فروشش بالاتر می ره ولی ارزش ذاتی فرنچایزت رو کمتر می کنه.

حالا این روش برای همه کار نمی کنه ولی خوب نینتندو خیلی بهش اعتقاد داره و برای اون کار می کنه

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
اسپنسر و رفقا موقع بازدید از کوجیما یه جوری هستند انگار روضه حضرت ابوالفضل اومدن.
اون خانم پشتی که داره از حال میره

View attachment 328046

خیلی چاق نشده اسپنسر؟؟ :D
اثرات زیاد دیابلو بازی کردنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اسپنسر و رفقا موقع بازدید از کوجیما یه جوری هستند انگار روضه حضرت ابوالفضل اومدن.
اون خانم پشتی که داره از حال میره

View attachment 328046

خیلی چاق نشده اسپنسر؟؟ :D
فکر کنم جلیقه ضد گلوله پوشیده که از خطر ترور توسط فن‌های متعصب در امان بمونه! :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
فکر کنم جلیقه ضد گلوله پوشیده که از خطر ترور توسط فن‌های متعصب در امان بمونه! :D
ترور که بعیده ولی شاید مریدانش تیکه پاره کننش برا تبرک و ساخت امام زاده از بس دوسش دارن.کلا این بشر از قشر ایکس فن مخالف و دشمن نداره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
کاری ندارم الان اسپنسر شده سیبل و همه با دلیل و بی دلیل مشغول کوبیدنش هستن، من در کل باهاش حال میکنم.
به هر حال xbox نسل9 مزبت ها و معایب خودش رو داره و ندیدن خوبی هاش بی انصافیه.
از تولید سریس اس با قیمت کم برای قشر ضعیف بگیر تا گیم پس و ساپورت خوبش تا امکان خرید از ریجن ارژانتین و ترکیه و جاهای مشابه و اضافه کردن بازی به اکانت اصلی با قیمت بسیار ناچیز.
اینا مواردی هست که من گیمر تو ایران ازش حسابی استفاده کردم و اگه میخواستم بعضی از بازیهای مدنظرم رو روی Ps5 بخرم با این قیمت دلار حقیقتا زورم نمیرسید!

مقایسه ps و xbox رو کاری ندارم و نوع مدیریت و کیفیت خروجی و نگاه به مصرف کننده و ...
اگه تک این برند و سیاست هاش رو تو نسل 9 رو درنظر بگیریم ،با توجه به مجموع شرایط من نمره 15/20 رو بهشون میدم.

اضافه شدن بازیهای xbox به ps هم بنظرم کار درست و بسیار هوشمندانه ای هست.
شما بازی رو ساختی و هزینه هاش رو پرداخت دادی، حالا یه بازار بزرگتر هست که مشتری هاش بیشتر هم پول واسه بازی خرج میکنن، خب چرا نباید از این فرصت استفاده کنی؟
فن واقعی هم باید به فکر فروش بیشتر بازی و شرکتی باشه که طرفداراشه و نباید براش مهم باشه کجا داره فروش میره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فن واقعی هم باید به فکر فروش بیشتر بازی و شرکتی باشه که طرفداراشه
البته شاید این حرف درستی نباشه چون اونی که به فکر فروش بیشتره سهام داره تا فن :D
منی که فن یک چیزی هستم روی پلتفرومی که استفاده میکنم حتما محتوای مورد علاقه ام وجود داره. اگه اون محتوا جاهای دیگه باشه یا اصلا نباشه پس دلیل علاقه ام به اون پلتفرم چی میتونه باشه؟ :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,872
نام
شیخ صدرا
کاری ندارم الان اسپنسر شده سیبل و همه با دلیل و بی دلیل مشغول کوبیدنش هستن، من در کل باهاش حال میکنم.
به هر حال xbox نسل9 مزبت ها و معایب خودش رو داره و ندیدن خوبی هاش بی انصافیه.
از تولید سریس اس با قیمت کم برای قشر ضعیف بگیر تا گیم پس و ساپورت خوبش تا امکان خرید از ریجن ارژانتین و ترکیه و جاهای مشابه و اضافه کردن بازی به اکانت اصلی با قیمت بسیار ناچیز.
اینا مواردی هست که من گیمر تو ایران ازش حسابی استفاده کردم و اگه میخواستم بعضی از بازیهای مدنظرم رو روی Ps5 بخرم با این قیمت دلار حقیقتا زورم نمیرسید!

مقایسه ps و xbox رو کاری ندارم و نوع مدیریت و کیفیت خروجی و نگاه به مصرف کننده و ...
اگه تک این برند و سیاست هاش رو تو نسل 9 رو درنظر بگیریم ،با توجه به مجموع شرایط من نمره 15/20 رو بهشون میدم.

اضافه شدن بازیهای xbox به ps هم بنظرم کار درست و بسیار هوشمندانه ای هست.
شما بازی رو ساختی و هزینه هاش رو پرداخت دادی، حالا یه بازار بزرگتر هست که مشتری هاش بیشتر هم پول واسه بازی خرج میکنن، خب چرا نباید از این فرصت استفاده کنی؟
فن واقعی هم باید به فکر فروش بیشتر بازی و شرکتی باشه که طرفداراشه و نباید براش مهم باشه کجا داره فروش میره.

واقعا اينا چيزى نيست به خاطرش بخوايم نمره قبولى بديم بهشون :D
هر چند من خودمم از منافع گيم پس و غيره استفاده ميكنم و هميشه هم يه كنسول مايكروسافت داشتم ولى واقعا اوضاع جالبى نداره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
البته شاید این حرف درستی نباشه چون اونی که به فکر فروش بیشتره سهام داره تا فن :D
منی که فن یک چیزی هستم روی پلتفرومی که استفاده میکنم حتما محتوای مورد علاقه ام وجود داره. اگه اون محتوا جاهای دیگه باشه یا اصلا نباشه پس دلیل علاقه ام به اون پلتفرم چی میتونه باشه؟ :D

شما به عنوان یه فن، اگه فروش موفق و بالای ip مورد علاقت نباشه مطمئن باش دنباله ای ازش نمیبینی.
پس علاوه بر سهامدار یه فن هم باید امیدوار باشه بازی مورد علاقش خوب بفروشه.

خب اون محتوای مورد علاقه شما به فرض رو ps هم عرضه بشه و دوباره یه چرخه پول مرده زنده بشه، شما باید خوشحال باشی یا ناراحت؟
البته اگه انحصاری رو ناموس و ابرو و شرف یه کنسول میدونی و روش غیرت داری اون دیگه بحثش جداست و تو چارت فکری من تعریف نشده 🙂

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر