خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
یه نکته عجیبی وجود داره.

همه حدس و گمان‌ها منفی و کاملا به ضرر فن‌های اکسباکس هست و نکته عجیب اینه که علی‌رغم اینکه میشه مثلا امیدوار بود که شاید این تصمیم فقط در مورد یک سری از بازی‌ها باشه یا مثلا با تاخیر زیاد باشه و ... چرا هیچ اینفلوئنسری یا هیچ رسانه‌ای اینا رو نمیگه و همه شایعات کاملا منفیه؟!!

منطقیش میشه اینکه به مرگ بگیریم که به تب راضی بشن ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این داستان "رقابت نباشه بدبخت میشیم" به نظرم دیگه خیلی کلیشه‌ای و همچنین غیر منطقی شده. به نظرم دو نسلی هست که عملا رقابتی وجود نداره. سونی و نینتندو مخاطبای خودشونو دارن و عده‌ی زیادی ازینا مخاطبین هر دو کنسول رو همزمان دارن چون بهترین حالت ممکن هستش. مایکروسافت هم اون گوشه کنارا خوش بوده واسه خودش. اگه از بابت افزایش قیمت میگید که خب این موضوع کلا اجتناب ناپذیره. دیدیم که توی همین به اصطلاح رقابت هم، افزایش قیمت رو هم برای بازی‌ها شاهد بودیم هم برای پلاس. قیمت بازی از ۶۰ به ۷۰ که خیلی غیر منطقی نبود با توجه به اینکه دهه‌هاس رو اون قیمت ثابت مونده بود. اگه نگران کیفیت بازی‌ها هستید، که خب هیچکدوم از استودیوهای سونی برای رقابت بازی نمیسازن. اینا از ابتدای فعالیتشون یاد گرفتن که بهترین کیفیت رو بسازن. هم به خاطر خودشون و جایگاهشون هم به خاطر پلیرا و فن بیسشون. ازین گذشته، هنوزم مقدار زیادی استودیو و کمپانی ترد پارتی هستن که بازی با کیفیت بسازن و بتونن اون رقابتی که مد نظرتون هستش رو حفظ کنن. در کل هیچ اتفاق تلخ و دردناکی برای این صنعت رخ نخواهد داد خیالتون راحت :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
چند روزه همه جور حرفی به فن های xbox زده میشه اونم بر اساس یه سری شایعات :D

این چند وقته خیلی تحت فشار بودین و من نگران روزی هستم شایعات درست نباشه :D
دمت گرم سرسخت‌ترین فن‌های ایکس‌باکس شل کردن تو هنوز تو مرحله‌ی انکاری. 😂

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
آقا این داستان "رقابت نباشه بدبخت میشیم" به نظرم دیگه خیلی کلیشه‌ای و همچنین غیر منطقی شده. به نظرم دو نسلی هست که عملا رقابتی وجود نداره.
شما مثل اینکه در جریان نیستی.مایکروسافت به فراتر از کنسول‌وار قدم گذاشته سونی کیه این وسط :-j
IMG_20240207_164622_779.jpg

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
شما مثل اینکه در جریان نیستی.مایکروسافت به فراتر از کنسول‌وار قدم گذاشته سونی کیه این وسط :-j
View attachment 327620
یعنی چندش آور ترین نوع جمله ای که تو این بحثا دیدم همیشه این بوده ! ویژن فولان شرکت مریخ میبینه و اصلا شرکت افسانه ای ما تو این بحثا نیست ! بعد همین شرکت خداونگار تخته کردن انواع اقسام وسایل از سخت افزار تا نرم افزار بوده ولی طرف جوری حرف میزنه انگار این شرکت مقدس مثلا 80 سال بعد میبینه در حالی که قسم میخورم مدیرا خود شرکت نمیدونن 24 ماه دیگه دنیا به کدوم سمت رفته ! من تردیدی ندارم اگر مثلا نسل 8 xbox one موفقیت ps4 به دست میاورد این شرکت مایکروسافت حتی بازیاش رو pc هم عرضه نمیکرد یعنی این رو با تمام قاطعیت میگم ! اگر xbox موفقیت ps داشت تا دوره انقراض انسان ها بازیاشو رو pc نمیدیدیم ! بعد فناش وقتی شرکته با مغز رفته تو دیوار و عملا داره بخش سخت افزار گل میگیره میگن نه داداش مگه نمیدونی ویژن شرکت ما یه چیز دیگس ! حالا تازه امروز فهمیدن کل این شرکت شبانه روز داشته نگاه میکرده بلکه آمار فروش سخت افزار (به گفته اساتید هیچ ارزشی نداشت) یه ذره بره بالا مجبور نشن بازیاشون رو ps بدن !

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
کلت ایست وود تو پادکستش گفته یکی از مدیران مایکرو بهش گفته هفته دیگه به کارای این هفتتون می خندین.

@only sony
رامین داداش اون غاره بود گفتی در سی کیلومتری شهرتون هست لوکیشن می دی؟🤣
سریع تر برو تو صف که ظرفیت vault محدود :D
1707312549585.png

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
ایشون دیگه زیادی بی طرفه :D تو قالب بی طرفی گیرکرده بیرون نمیاد
کانالای دوزاریشونم جبهه رو ترک کردن ایشون یه تنه پرچمو‌ نگه داشته که بابک موعود با ارتش اسکرین‌هاش سر برسه و پیروزی رو از آن خودشون کنه:D
IMG_20240207_170512_545.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سوای تمام ترول و خندهایی که میکنیم این وسط یه چیزی هست که خود من رو به شخصه اذیت می‌کنه. اگه بحث کنسول وار تموم بشه از نظر من سونی فن نه تنها سودی نداره، بلکه در دراز مدت می‌تونه به ضرر همه ما تموم بشه. همین رقابت یکطرفه باعث افزایش قیمت بازی های و پلاس سونی شد، درسته سونی تا الان هم عالی بوده، ولی با این سیاست مایکرو فک نمیکنم در آینده سونی بازم نیازی به کارایی که الان داره می‌کنه باشه، چه بسا جلوتر شاهد افزایش قیمت بازی ها و اشتراک ‌ها باشیم. وقتی تک قطبی صورت بگیره، من و شما هستیم که ضرر میکنیم. شاید بخندین ولی ایکاش مایکرو بیشتر می‌فروخت تا به این روز نیوفته!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
و من نگران روزی هستم شایعات درست نباشه :D
البته این قضیه دیگه از لول شایعه عبور کرده و HiFi Rush و Sea of Thieves مولتی پلتفرم میشند و احتمالا همین دو سه ماه آینده منتشر میشن. از طرفی خود مایکرو هم تکذیبی نکرد .
می مونه بقیه بازیها که اونا هم یواش یواش میان. حتما قرار نیست که بیان اعلام رسمی کنند ما همین فردا همه بازیهامون را روی پلی استیشن و نینتندو میدیم. این یه پروسه زمانبره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من تا حالا ندیدم یه برندی اینجور مورد انتقاد و جو منفی قرار بگیره. زمین و زمان چند روزه آفتابه گرفتن رو اکس باکس. اسپنسر هفته بعد اگر بیاد ماله بکشه جو رو آروم کنه باز هیچ
فایده ای نداره اون دمیجی که برند خورده غیر قابل برگشته هیچ کس دیگه نمیتونه به کمپانی که یهو 180 درجه چرخش میکنه تو سیاست هاش اعتماد کنه. تو مبحث کنسول
به نظرم دیگه کار اکس باکس تمامه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
در مورد اینکه اگه شایعه باشه و فیل اسپنسر صرفا خواسته باشه اکس‌ باکس‌فن‌هارو عذاب بده چی میشه، هم فقط میشه گفت چیزی واسه اینور از دست نمیره. یه مدتی خندیدیم و خوش گذروندیم :D اما خب واقعا دیگه از شایعه خارج شده. حالا اینکه گیرز و هیلو و فورزا هورایزن هم به زودی میان رو من خیلی قبول ندارم. اینا میتونه جهت زیاد کردن پیاز داغش باشه ولی خب های‌فای راش و سی آو تیوز و بازیای بتسدا یه جورایی باید قطعی بدونیم اومدنشون رو. عناوین قدیمی خود اکس باکس هم شاید به مرور زمان بیان. مثلا سه گانه‌ی گیرز رو ببینیم. در کل باید در لحظه از وقایع لذت برد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر