انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,783
نام
Masoud
حالا میدونی چی زور داره ، که همین کثافتا حقوق و درامد آمریکا رو هم میخوان.
شعور ، فرهنگ و علم زیر خط فقر ولی ادعاشون ... پاره میکنه.
البته همه اونایی که ما میشناختیم بازنشسته شدن الان نمیدونم وضعیت معلما چجوری ، شاید خوب شده باشن.
راستی یه چیزی ، من تاحالا معلم (کلا مدیر ناظم و...) زن نداشتم و همیشه مرد بودن ، حالا باز زن فکر میکنم یه مقدار دلسوز تر باشه ، ببینم وضعیت ما چجوری بوده دیگه ~X(

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
البته همه اونایی که ما میشناختیم بازنشسته شدن الان نمیدونم وضعیت معلما چجوری ، شاید خوب شده باشن.
راستی یه چیزی ، من تاحالا معلم (کلا مدیر ناظم و...) زن نداشتم و همیشه مرد بودن ، حالا باز زن فکر میکنم یه مقدار دلسوز تر باشه ، ببینم وضعیت ما چجوری بوده دیگه ~X(
یعنی به قدری از ته دل خوشحال میشم وقتی این معلم های بازنشسته رو میبینم که کارتن دستشون گرفتن دارن جیغ میزنن برای حقوق هاشون
همین عوضی ها یه روزایی دبیر های ما بودن و الان به این روز افتادن برای نون شبشون
ممکنه این حرفم بعضی از دوستان رو ناراحت کنه که خانواده فرهنگی دارن ولی شما درک نمی‌کنید چقدر زجر کشیدم توی اون ۱۲ سال چقدر با تحقیر هاشون چقدر با فحش هاشون چقدر با بیرون کردنشون از کلاس چقدر با تخریب کردن جلوی مادر پدر ما رو خورد کردن
به قدری لذت میبرم که میبینم الان به بدبختی و بی پولی خوردن که حد نداره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
منظورتون از "کثافت ها" قشر مدرس هستش؟!
ببینید برای *اون دسته از معلمانی* که واقعا *دلسوازانه و با دانش روز* زحمت می‌کشند واقعا حقوق بسیار ناچیزی هستش. کسی جز این رو متصور بشه واقعا حق رو زیر سوال برده.

نمیشه هم صرف غلط بودن برخورد (واقعا ناهنجار) بعضی معلمان و کادر آموزشی (چه قدیم و چه الان) حق و حقوق همه معلمان رو زیر سوال برد.

چه قبلا و چه الان کادر آموزشی خوب و بد وجود داشته ولی یکی دونستن همه اونها واقعا غلطه.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,783
نام
Masoud
یعنی به قدری از ته دل خوشحال میشم وقتی این معلم های بازنشسته رو میبینم که کارتن دستشون گرفتن دارن جیغ میزنن برای حقوق هاشون
همین عوضی ها یه روزایی دبیر های ما بودن و الان به این روز افتادن برای نون شبشون
ممکنه این حرفم بعضی از دوستان رو ناراحت کنه که خانواده فرهنگی دارن ولی شما درک نمی‌کنید چقدر زجر کشیدم توی اون ۱۲ سال چقدر با تحقیر هاشون چقدر با فحش هاشون چقدر با بیرون کردنشون از کلاس چقدر با تخریب کردن جلوی مادر پدر ما رو خورد کردن
به قدری لذت میبرم که میبینم الان به بدبختی و بی پولی خوردن که حد نداره
من به خاطر همون سال های اول مدرسه وسواس رفتاری شدید گرفتم که هنوز هم درگیرش هستم.
ببینید برای *اون دسته از معلمانی* که واقعا *دلسوازانه و با دانش روز* زحمت می‌کشند واقعا حقوق بسیار ناچیزی هستش. کسی جز این رو متصور بشه واقعا حق رو زیر سوال برده.

نمیشه هم صرف غلط بودن برخورد (واقعا ناهنجار) بعضی معلمان و کادر آموزشی (چه قدیم و چه الان) حق و حقوق همه معلمان رو زیر سوال برد.

چه قبلا و چه الان کادر آموزشی خوب و بد وجود داشته ولی یکی دونستن همه اونها واقعا غلطه.
حرف شما درست ، ولی من فقط یه دسته دیدم که اونم کثافت بود نه چیز دیگه ...
باز هم میگم ، الان رو نمیدونم چجوری هست.

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
من به خاطر همون سال های اول مدرسه وسواس رفتاری شدید گرفتم که هنوز هم درگیرش هستم.
من تیک عصبی گرفته بودم مدام پوست انگشت هام یا لبم رو میکندم دست خودم هم نبود هنوز گاها حواسم نباشه این تیک همراهمه
من کلا آدم استرسی بودم وقتی معلم میخواست درس بپرسه و از روی دفترش به اسامی نگاه میکرد یه استرس عجیبی منو میگرفت
من خیلی از مدرسه و دبیر های عوضی کشیدم داش

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

حرف شما درست ، ولی من فقط یه دسته دیدم که اونم کثافت بود نه چیز دیگه ...
باز هم میگم ، الان رو نمیدونم چجوری هست.
پس حق دارید *صرفا* همون دسته رو کثافت بدونید!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین

درسته ادم با شرف و بی شرف تو هر شغل و قشری هست.
من به نوعی زندگیم و نوع نگرشم به کل و فرع موضوعات مهم زندگیم و حتی ازدواجم رو مدیون یکی از با شرف ترین دبیر های دوره دبیرستانم هستم.
دبیر فلسفه و منطق مون اقای سالاری که این مرد و من هر جا ببینم دستش و میبوسم.
تو اون خفقان مطلق سیستم اموزشی از معدود روشنفکرایی بود که جرقه های خیلی موارد و تو ذهن ما روشن کرد.
واسه همینم عاشق فلسفه و منطق و بحثهایی از این دست شدم و کلی هم لذت بردم.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
ولی سوای این شکنجه هایی که تعریف کردید،داشتیم معلمهایی که به بچه ها خط فکری میدادن و باعث میشدن تو زندگی خیلی آدمای موفقی باشن.یه نکته دیگه هم اینکه به نظرم معلم های دهه 60 ی خیلی به درس و مشق بچه ها اهمیت میدادن، هر چند راه و روش درستش رو اکثرا بلد نبودن.
یه خاطره هم بگم تا یکم این جو معلم ستیزی بیاد پایین :)
راهنمایی بودم که از طرف مدرسه بچه ها رو برده بودن اوردو.یه منطقه ای هست به اسم کلیسا خرابه که قدیم یه مرداب بزرگی داشت که پره لجن و کثافت بودش و 20 متری ارتفاع داشت و پایین کلیسا بود.بچه ها داشتن بازی میکردن که شاخه درخت یه هو میشکنه و یکی از بچه ها غلت خورد و افتاد تو مرداب.تو این لحظه یکی از معلم ها زود دست به کار شد و داشت پیرهنشو در میاورد که بپره تو آب که یه سایه از بغلش رد شد و مستقیم از فاصله 20 متری شیرجه زد تو آب، این سایه هه ناظم مدرسه بود که میشد بابای من و به هر سختی بود اون بچه رو از آب آورد بیرون.یادمه بچه ها یه طناب پهن کرده بودن و 200 تومنی های بابام که خیس شده بودن رو پهن کرده بودن تا خشک بشن :)

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
656
اتفاقا بدتر از معلم های زن وجود نداشت، یادمه تو دوران ابتدایی یه سری دانش آموز بودن که پدر و مادرشون هر چند وقت یه بار برای معلم کیک، شیرینی و خرت و پرت میاوردن، که معلم هوای این چند نفر رو داشت.
مثلا از اونا سوال های آسون میپرسید و حتی تو امتحانا ارفاق بیشتری قائل میشد. شلوغی میکردن برعکس بقیه تنبیه آنچنانی نمیکرد برعکس اشک یه سری دیگه رو که کار خاصی نکرده بود در میآورد.
که خب این یعنی "تبعیض" و نابرابری".
حالا شما تو طبقات مختلف و بالاتر جامعه از این افراد چه انتظاری داری!؟

یه واقعی هست، اینکه سیستم آموزش و پرورش ایران کثافت خونه هستش شکی توش نیست، ولی ولی داره که خیلی مهمه و واقعیت هست، "مردم ما هم تعریفی ندارن" نه همه ولی اکثرا مردم ما خودشون انتخاب کردن که قانون جنگل رو پیش بگیرن که خب یه جاهایی هم این بلا سر خودشون میاد و بعد دلخور میشن از "نابرابری". حداقل معلم های مرد سنگین تر بودن و خام نمیشدن.

من همیشه گفتم اگه شخصی یا موضوعی اشتباه باشه خود جامعه باید اون رو اصلاح کنه ولی مردم ما همیشه سعی میکنن از اون "شخص اشتباه" برای منفعت شخصی خودشون استفاده کنن، دسته دوم هم همیشه سکوت کردن.

حالا یبار مدیر مدرسه اول دبیرستان با بهونه من و گیر آورده بود و میگفت بخاطر اقلیت مذهبی بودن اخراجت راحت و فلان و حواست باشه، مثلا قصد ترسوندن داشت. منم گفتم هرکاری میخوای بکن، زنگ بزن پدرم میاد پروندم رو میبره یه مدرسه دیگه ثبت نام میکنیم. :)) کلا مدیر و ناظم معلم های مدارس ایران "عقده قدرت" دارن اینا میخواستن استاد دانشگاه یا مدیر یه جای بهتری میشدن که به جایی نرسیدن، پس نباید ازشون انتظار داشت مثل آدم رفتار میکردن.

حرف زیاده منتها نه سن من به تاپیک قد میده و نه حسش هست و به نظرم مرور خاطرات خوبه ولی نه چنین خاطراتی از یه سری معلم و ناظم عقده ای. ~o)

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من تاحالا معلم (کلا مدیر ناظم و...) زن نداشتم و همیشه مرد بودن ، حالا باز زن فکر میکنم یه مقدار دلسوز تر باشه ، ببینم وضعیت ما چجوری بوده دیگه ~X(
والا من هم معلم و ناظم زن داشتم هم مرد ، از جفتشونم کتک خوردم و حرف شنیدم ، الانم ک فک میکنم میکنم همشون با ی ذهنیت بد تو خاطرم موندن ، اونقدری ک معلم زن سال چهارم دبستانمون منو تحقیر و دعوا کرد کل معلمای مرد اینکارو نکردن، کلا زنه با من پدر کشتگی داشت و خیلی دلم میخواد یبار ببینمش بگم خداوکیلی مشکلت با من چی بود!؟ :D

________________________________________________________________________________

من قبول دارم تو هر قشر و صنفی خوب و بد هست ، ولی قبول کنید این همه تنفر و خاطرات بدی ک ما ها از مدارس و معلم ها داریم یکاری کرده ک(حداقل برای من) فقط خاطرات سیاه و تیره ازون دوران ب یاد دارم. این خودش نشون میده ک تعداد معلم های خوبمون خیلییییی کم بوده ، شاید هم برای نسل ما اینجوری بوده و از شانس بدمون گیر ی مشت آدم سایکو افتادیم :D

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
308
حالا یه بخشیش معلما بودن.آزار و اذیت خود دانش آموزا هم زیاد بود.قانون جنگل بود کاملا.کسی که درست حسابی بود و مودب بود خیلی اذیتش میکردن.کلا درسای مدرسه دوزار تو زندگی بدرد هیچ کدوممون نخورد فقط کلی مشکل روحی و عقده پیدا کردیم.الانم همینه بهتر شده ولی بازم بچه رو بفرستی مدرسه فقط عمر و سلامت روانشو هدر دادی.تازه این یه قسمت ماجرا بود مکافات کنکور و بدبختی های اون بماند.طرف سال تا سال زنگ نمیزد روز اعلام نتایج زنگ مبزد رتبتو بپرسه.ننه بابا هم که همه دنبال دکتر و مهندس بودن.این همه بدبختی بکشی تازه بعدش بیایی تو جامعه و ببینی کلا یه پرایدم با درآمدت نمیتونی بخری.خدایی بدبخت تر و خاک تو سر تر از ایرانی تو دنیا نیست.از اولش بدبختی میکشه تا وقتی سرشو بذاره بمیره

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
نمیگم معلم خوب توی ایران نبود ولی متاسفانه وحشی هاش گیر ما اومد
خوده جو زندان گونه و خفقان مدرسه هم باز مزید بر علت بود
اگر همینجا یه نظر سنجی مسئول تاپیک بذاره برای دوران مدرسه
من مطمئنم ۹۰ درصد به بالا تنفر از معلم و ناظم و مدیر و کلا خوده مدرسه رای میاره

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
213
من با معلم جماعت زیاد سرکار داشتم عوضی بله داشتن قبلا خیلی الان خیلی کمتر هست تو شهرستان متاسفانه بیشتر هست یکی از دلایلش مشکلات مالی بود خیلی از این ها دو شیفت کار میکنن و یا منتظرند تابستون بشه یکم بتونند پول در بیارن اگثرا ذهنشون بیرون از درس و محیط درس هست ولی یک چیزی که من را شدیدا ناراحت میکنه معلم بد نیست والد بد هست انقدر پدر مادر دیدم اومدن میگن بزنید بچه هامون را اصلا شاید باورتون نشه امیدوارم این تجربه بشه شما بچه ها حداقل این رفتار را با بچه هاتون نداشته باشید حتی بدترینشون .الان چند ماه پیش تو یکی از مدارس غیر انتفاعی بودم دیدم معلم داره درس میده دو تا از بچها دارن تو کلاس راه میرن یکیشون هم بدون اجازه رفت بیرون واسم خیلی عجیب بود با معلم صحبت کردم گفتش تو مدرسه چنتا بیش فعال داریم که یا مدام حرف میزنند یا راه میرند تو کلاس یکی دو تا هم مشکل روحی داریم که بنده خدا ها کاری ندارند ولی یکهو داد میزنن یا میرن از کلاس بیرون جالب بود برام درسته غیر انتفاعی هست ولی انقدر راحت خودش را کنترل میکرد جالب بود میگفت یکی که مشکل روحی داره بعضی مواقع میخواد از مدرسه هم بره بیرون باباش گفت بزنیدش میترسه نمیره واقعا دلم بحال اون بنده خدا سوخت البته دبیرستانی بودن

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
wma13921214604_bb69.jpg

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
بخشی از خاطراتمون مشابه هستش (هفته نامه کلیک و ...)
و بازیکده 🤩
یادش بخیر. پس شما هم مثل من از اعضای اون سایت هستید که بعد اومدیم بازیسنتر و الان که سالیان زیادی از بودنمون در اینجا میگذره.
آره قبلا فعالیت در فروم ها زیاد بود چه اینجا چه فرومهای خارجی که عضو بودم. دلیلش هم این بود که بستر تبادل فکری همین فروم ها بودند ولی کم کم با روی کار اومدن شبکه های مجازی عملا بحث ها به اون سمت هدایت شدند و البته از قالب تخصصی هم تا حدی خارج شدند (شایدم من این طور فکر میکنم)
یه خاطره از قدیم: قبل از اینکه سگا بخرم (البته شروع بازی کردن من از آتاری ۲۶۰۰ و حتی TV Game با اون بازی پونگ!!!! بود😅) یه کلوپ آشنا بود که هر از گاهی دسته هاشون که ایراد پیدا می‌کرد می بردم خونه براشون درست میکردم (از اول عشق الکترونیک و مدارات اینا بودم گرچه رشته من نبود) و در عوض هر وقت می خواستم کنسول سگا برای شب ازشون میگرفتم تا فردا حدود ظهر دستم بود😁🤣 با داداشم یا حتی دوستم می‌نشستیم پاش آی چه حالی میداد😂 حتی بعدش هم که ps1 اومد همین طور😁
جدی سالها مثل برق گذشتند.
الان به لطف شبیه سازها همه چی می تونه یادآوری بشه که خالی از لطف نبوده و نیست.

دم همگی گرم و حال همتون خوش
اره واقعا دوران خیلی خوشی بود و بسیار لذت بخش ! یادش بخیر ... اون زمان بین بازیکده، پردیس گیم و چند تا دیگه رقابت بود ! فروم پرشین تولز و انیمه ورلد هم دنیای قشنگی داشت.

-------------------------

قدیم ها اینقدر سرعت اینترنت پایین تر از الان بود که من یادم هست یک تریلر با پسوند 3gp از خدای جنگ رو هزار بار می دیدم ... دیگه خود بازی که بماند اساسا به نظرم در خصوص برخی موارد همین محدودیت هاس که لذت بخش هست (وقتی یک چیزی رو به سختی بدست بیاری بیشتر قدرش رو میدونی) حالا نمیگم سرعت پایین خوبه منظورم چیز دیگه هست :D اینترنت پارس انلاین می گرفتیم جونمون در می اومد تا ی چیزی دانلود شه 20 ساعته داشت و 50 ساعته اگر درست خاطرم باشه ! این کیم های دو قلو هم داستانی داشت برای خودش ! بچه که بودیم شاید و شاید فقط مشهدی های پیرمرد مثل من یادشون باشه یک چیزی پخش می کردن به نام فالی آخ که چقدر خوشمزه بود بعیدمی دونم تو شهرهای دیگه هم باشه (کیا یادشونه ؟). یا الاسکا (دهنم آب افتاد) . همیشه موقع تماشای یانگوم شربت لیمو بسته ای 100 تومنی میخریدم با یخ می خوردیم دنیایی داشت ! اون زمان کلا یک یاهو مسنجر بود و یک دنیا چت روم های شلوغ و جوان های بیکار (بعضا) اهنگ پخش می کرد یکی حرف می زد و ... واقعا چی بود یاهو مسنجر کی گوگل رو تحویل میگرفت !

در زمینه معلم هم بچه ها خوب و بد همیشه هست من بهترین معلم ها از نظر اخلاق و ... رو هم داشتم اونطرفی هم بوده ! خدا خوبش رو زیاد کنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر