امتیازهای Need for Speed Shift

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
این بازی اولین امتیاز خودش رو از IGN UK گرفت که امتیاز خیلی خوبی هست ، 8.7 :

Attachments

• NFSSHIFT.JPG
    NFSSHIFT.JPG
    53.6 KB · مشاهده: 18

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
حالا چرا اینقدر غر می زنید!
بازی های خوشحال ماشین سواری غیر از این بازی تعدادشون کم نیست مثل اسپلیت و بلور.طرفدار های سیمولیشن که مطمئنا خیلی از دیدن NFS به این شکل راضی خواهند بود.من همه نسخه های قبلی رو بازی کردم و به نظرم این کار EA درست و بجا بود البته خبر ها حاکی از اونه که 2 نیدفور اسپید دیگه در حال ساخت هست یکی توسط بلک باکس یکی دیگه هم توسط سیتروئن.EA اصولا قات زده ولی همین یه بازی برای ما طرفدارهای سیمولیشن کافیه فعلا:biggrin1:
من نمیدونم چه حالی میده تو یه پیست همینجوری 200 دور، دور خودت بچرخی آخرشم دوم بشی حال برو 200 دور دیگه...
اصلا فلسفه nfs اینه که کارایی که نمیتونی تو واقعیت انجام بدی تو بازی بیچاره پیادش کنی (عقده هاتو خالی کنی رفتی تو خیابون مردمو ناکار نکنی:D)
ولی خداییش هیچ بازی ماشینی مثل کراش:love: نمیشه:D احیانا نمیخوان نسخه HD بدن بیرون (همینجا یاد و خاطره اون بزرگوار علل خصوص نسخه ps1ـش رو گرامی میداریم)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
قابل توجه دوستان اینو دیگه black box نساخته ! بازی دست یه تیم جدید بوده یعنی بازی در حکم هندوانه ی در بسته هست ! و مثل اینکه تا اینجا slightly mad کارشو خوب انجام داده !
این همون sim bin نیست؟
اینا کارشون 20ـه! GTR و GT Legends کاره ایناس! هردو 20 بودن!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
نه میثم فک نکنم simbin باشه .
=======
IGN به هر سه نسخه PC , 360 , PS3 امتیاز 9 از 10 داد .
جان نیما خودشه:d
عجب بازیی شده حتما به به:d
فکر کنم Grid دیگری و بهتری و سیمول تری در راه است!(اما کلا NFS نابود شد سبکش!(نیاید بگید شماره اول دوم اینا..:d))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
جزئیات امتیاز IGN به نسخه کنسول ها و PC ( نسخه PC در گرافیک نیم امتیاز بیشتر گرفته )

Attachments

• Console.JPG
    Console.JPG
    47.8 KB · مشاهده: 16
  • PC.JPG
    PC.JPG
    48.1 KB · مشاهده: 15

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
این بازی اگه 10 / 10 هم بگیره باز هم نمی تونه طرفداران قدیمی NFS رو خوشحال کنه . کاشکی قضیه ی NFS بعدی که توسط Creation Games ساخته میشه حقیقت داشته باشه.
البته بازم جای شکرش باقیه که این عنوان از Pro Street یه سر و گردن بالاتر هست .

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
آما خوب تو زمان خوبي دارن بازيو ميدن بيرون كه ملت قبل از چند تا از عناوين دهحشتناك سیمولیشن يه بازي ديگه تو همين سبك داشته باشن ...
تا شايد اون سیمولیشن بيايد ... شايد .

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
حالا چرا اینقدر غر می زنید!
بازی های خوشحال ماشین سواری غیر از این بازی تعدادشون کم نیست مثل اسپلیت و بلور.طرفدار های سیمولیشن که مطمئنا خیلی از دیدن NFS به این شکل راضی خواهند بود.من همه نسخه های قبلی رو بازی کردم و به نظرم این کار EA درست و بجا بود البته خبر ها حاکی از اونه که 2 نیدفور اسپید دیگه در حال ساخت هست یکی توسط بلک باکس یکی دیگه هم توسط سیتروئن.EA اصولا قات زده ولی همین یه بازی برای ما طرفدارهای سیمولیشن کافیه فعلا:biggrin1:

دوست عزیز . هر کاری که دلشون خواسته با این سری NFS کردن بعد شما میگی غر نزنیم ؟؟؟

بستن استودیوی BLack Box احمقانه ترین کار ممکن بود . چون Black Box می دونست که داره با NFS چیکار میکنه .

ضعف سری NFS رو میشه به دو سمت تقسیم کرد .

1. این بازی باید روی همه ی پلتفورم ها عرضه بشه . چون EA فقط به دنبال پول هست و بس .
مشکل این کار اینجاست که سازندگان نمی تونن روی یه چیز خاص تمرکز کنن و باید همه ی کنسول ها ی خانگی و دستی رو زیر نظر داشته باشن و همین یه مشکل بزرگ محسوب میشه .

2. تاریخ عرضه ی زود هنگام . نمی دونم چرا EA اصرار داره که هر سال باید یه NFS داشته باشیم . در حالی که شاید با دو سال صبر کردن کار های ببهتری از آب در میومد .

خلاصه این عنوان پتانسیل فوق العاده ای برا فروش های افسانه ای داره و اگه EA یه خورده عقل تو کلش بود با کمی صبر کردن و عرضه ی یه عنوان درست و حسابی میتونست پول زیادی به جیب بزنه .

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
ما از اين كه نا اميد شديم ولي اميدوارم NFS Nitro بتونه جبران كنه:praying:
چه حالي ميداد يه remake از nfs2 درست مي كردن...:)
فكر كنم اولين بازي ريسينگ مي بود كه remake مي شد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
چقدر غر میزنید اه
وب از این nfs خوشتون نمیاد برین قبلیا رو بازی کید
خوب نمیشه که یه بازی تا اخر الزمان یه جور بیاد بیرون اگه اینجور شه همین خودتون میاید میگید تکراری شده

اسلامتی تاپیک امتیازات هست من تو این 3 صفحه 4،5 تا امتیاز بیشتر ندیدم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
چقدر غر میزنید اه
وب از این nfs خوشتون نمیاد برین قبلیا رو بازی کید
خوب نمیشه که یه بازی تا اخر الزمان یه جور بیاد بیرون اگه اینجور شه همین خودتون میاید میگید تکراری شده

اسلامتی تاپیک امتیازات هست من تو این 3 صفحه 4،5 تا امتیاز بیشتر ندیدم
تاپیک زدن که غر بزنیم عزیز:cheesygri

ولی این بازی اصالت سری بازی های NFS رو زیر سوال برده
به نظرت نمیتونستن یه بازی شبیه UnderGround بسازن؟؟

اصلا به همین بازی یه داستانی اضافه می کردن:sick:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تاپیک زدن که غر بزنیم عزیز

ولی این بازی اصالت سری بازی های NFS رو زیر سوال برده
به نظرت نمیتونستن یه بازی شبیه UnderGround بسازن؟؟

اصلا به همین بازی یه داستانی اضافه می کردن

البته این تاپیک واسه غر زدن نیست

خوب ببین دیگه این سوژه تکراری شده قبول کن مگه بعد از ps دوباره بر نگشتن تو خیابون ، خیلیا از اون خوششون نیومد و چون دیگه سوژه تکراری شده بود موفق از اب در نیومد مطمئنا اگه uc به جهای mw اومده بود خیلی هم موفق بود
فعلا که امتیازای خوبی گرفته
ign از dirt هم بیشتر بهش نمره داده هرچند که سبکشون فرق داره

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
خوشحالم بازیی که خیلی بهش امید داشتم امیدمو ناامید نکرد.
همونطور که از اسم بازی پیداست یعنی احتیاج به سرعت .حالا این سرعت چه تو خیابون باشه چه تو بیابون:biggrin1:چه سیمولیشن باشه چه ارکید چه تلفیقی از این دو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر