امتیازهای Need for Speed Shift

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
این بازی اولین امتیاز خودش رو از IGN UK گرفت که امتیاز خیلی خوبی هست ، 8.7 :

Attachments

• NFSSHIFT.JPG
    NFSSHIFT.JPG
    53.6 KB · مشاهده: 18

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا این بازی یک شبیه ساز قشنگ بود- یکچیزایی مثل map بازی- گرافیک -و....
چیزای باحالی بود که ادم باهاش حال میکنه- منتظرتیم NFS:biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
اون موقع که PRO STREET اومده بود همه انتقاد میکردن که سبک بازی تغییر کرد و بیشتر حالت سیمولیشن داره..
بعد EA هم به خاطر هواداران بازی ، اومد دوباره سبک بازی رو به قبل تغییر داد ولی اصلا از Undercover استقبال نشد و EA هم تصمیم گرفت که کلا به هواداران احترام نگزاره :biggrin1: و دوباره به سبک سیمولیشن برگشت..

حالا هم اگر بگیم این بازی PRO STREET 2 هست پور بی راه نگفتیم..

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چه ربطی داشت؟

ربطش در اینه که NFS اسمش روشه NEED FOR SPEED معنیش اینه احتیاج به سرعت .

خوب این اسم کلا ربط به مسابقات خیابانی داره نه بازی SIMO . اما تا اون جا که من رو PC یادمه روی WIN های اولیه که بود بازم همین سبک مسابقات جاده ای رو داشت نه تو پیست .

و واقعا بازی از مسیر خودش خارج شده به شدت . میموردن همین گرافیک رو با همون سبک قدیم میدادن.

من که تریلر ازش دیدم یه چیزی تو مایه های سیمولیشن - با بازی burnout بود .

بهتر بود اسمش عوض میشود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حالا چرا اینقدر غر می زنید!
بازی های خوشحال ماشین سواری غیر از این بازی تعدادشون کم نیست مثل اسپلیت و بلور.طرفدار های سیمولیشن که مطمئنا خیلی از دیدن NFS به این شکل راضی خواهند بود.من همه نسخه های قبلی رو بازی کردم و به نظرم این کار EA درست و بجا بود البته خبر ها حاکی از اونه که 2 نیدفور اسپید دیگه در حال ساخت هست یکی توسط بلک باکس یکی دیگه هم توسط سیتروئن.EA اصولا قات زده ولی همین یه بازی برای ما طرفدارهای سیمولیشن کافیه فعلا:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اون موقع که PRO STREET اومده بود همه انتقاد میکردن که سبک بازی تغییر کرد و بیشتر حالت سیمولیشن داره..
بعد EA هم به خاطر هواداران بازی ، اومد دوباره سبک بازی رو به قبل تغییر داد ولی اصلا از Undercover استقبال نشد و EA هم تصمیم گرفت که کلا به هواداران احترام نگزاره :biggrin1: و دوباره به سبک سیمولیشن برگشت..

حالا هم اگر بگیم این بازی PRO STREET 2 هست پور بی راه نگفتیم..
همین یه دونه کم بود، PS هم سیم شد !:laughing:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
واقعا Need For Speed حیف شد :(
به نظر من که کم کم تاریخ مصرفش تموم میشد;)من خودم بهترین NFS ای که بازی کردم Hot Persuit2 (درست نوشتم؟)بود نه تو شهر میتونستی رانندگی کنی نه ماشین های عجیب غریب داشتی ولی خیلی جذاب بود:love:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
NfS باز قدیمی اینجا نیست؟رفیق قدیمیا که همه مسیرای پیش ‌فرض داشتن رفتن به سراغ پیست بازگشت به دوران قدیمه نه نگه داشتن اپن ورد.دیگه این سیستم دنیای باز خیلی لوث شده تو NFS.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
NfS باز قدیمی اینجا نیست؟رفیق قدیمیا که همه مسیرای پیش ‌فرض داشتن رفتن به سراغ پیست بازگشت به دوران قدیمه نه نگه داشتن اپن ورد.دیگه این سیستم دنیای باز خیلی لوث شده تو NFS.

من از اولین شماره بازی کردم تا الان بهترین دورانش همون NFS hot porsche بود بعدش underground 1 بود و بعد از CARBON که خوب بود . افتضاح عالم PRO STREET بود و بعدش UNDERCOVER .

بله مسیر ها پیش فرض بود اما SIMO نبود تو پیست هم نبود :sick:تو جاده بود.:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین

مثل اینکه شما PRO STREET بازی نکردی.! این بازی هم مثل همون تو محیط بسته هست.. و فقط امیدوارم مثل اون گند نزنه..

نسخه های خیلی قدیمی درسته مسیرش بسته بود ولی تو پیست که نبود..! تازه اون موقع کسی گرافیک براش اهمیت نداشت ولی الان 95 درصد کسانی که از Undercover انتقاد میکنن به خاطر گرافیکش هست..

آخه این همه بازی سیمولیشن بود این ها چرا میخوان سبک این بدبختو عوض کنن..!!!:mad:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
من هم پرو استریت بازی کردم ولی چیزایی که من دیدم میگه این بازی هر گندی باشه از پرو استریت سرتره.البته پرو استریت در برابر بازی ای مثل آندر کاور بهترین بازی تاریخ حساب میشه!!!

در مورد چرا سیم هست این بازی.سیمو به همراه سطح کره ماه تنها مکان‌هایی بودن که NFS بهشون وارد نشده بود! (البته اگه مرحله‌ی آخر بخش چلنچ نسخه 2 بازی که میرفت فضا رو بذاریم کنار :) )

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان 95 درصد کسانی که از Undercover انتقاد میکنن به خاطر گرافیکش هست..
خدایش گرافیکش nextgen بود ولی مضخرفترین نوعش
نور پردازی- سایه زنی رو فکر میکنم یک بچه انجام داده بود!!

ولی من یکی امیدوارم بازی شبیه ساز خوبی باشه- جدا از اسمش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر