امتیازهای Need for Speed Shift

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
این بازی اولین امتیاز خودش رو از IGN UK گرفت که امتیاز خیلی خوبی هست ، 8.7 :

Attachments

• NFSSHIFT.JPG
    NFSSHIFT.JPG
    53.6 KB · مشاهده: 18

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما توجه کنید کهEA هر ساله داره یه نسخه از nfs میسازه . واقعا کاره هر شرکتی نیست .
این اولین باره که EA وارد حوزه ی این سبک ریسینگ میشه و با گذاشتن وقت یک ساله روی چنین سبکی و گرفتن چنین امتیازات واقعا قابل توجه هست .
به نظر من استعداد شرکت EA برای بازی های ریسینگ بیشتر از هر شرکت دیگست شما تصور کنید که EA برای هر پروژه یه 3 سال 4 سالی زمان صرف کنه....................
تنها اشتباه EA برای بازی هاش کمبود وقتی است که خودشون به وجود میارن .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
البته برای چندمین بار ، این هیچ ربطی به اون NFS های قبلی نداره ها ... فقط اسم NFS رو داره ولاغیر ، اگه طرفدار سبک NFS های قبلی بودید این بازی نمیتونه شما رو خوشحال کنه .
شدید موافقم.
به نظر من برگردیم به ندفوراسپید های قبلی و صفا کنیم فکر کنم خیلی بهتر از مسابقه تو پیست اونم به صورت Simulator باشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شما توجه کنید کهEA هر ساله داره یه نسخه از nfs میسازه . واقعا کاره هر شرکتی نیست .
این اولین باره که EA وارد حوزه ی این سبک ریسینگ میشه و با گذاشتن وقت یک ساله روی چنین سبکی و گرفتن چنین امتیازات واقعا قابل توجه هست .
به نظر من استعداد شرکت EA برای بازی های ریسینگ بیشتر از هر شرکت دیگست شما تصور کنید که EA برای هر پروژه یه 3 سال 4 سالی زمان صرف کنه....................
تنها اشتباه EA برای بازی هاش کمبود وقتی است که خودشون به وجود میارن .
از کجا میدونی فقط 1 سال رو این عنوان کار کردن؟ منبع داری؟ ممنون میشم بدین منم مطالعه کنم!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از کجا میدونی فقط 1 سال رو این عنوان کار کردن؟ منبع داری؟ ممنون میشم بدین منم مطالعه کنم!
درسته میثم واقعا معلوم نیست این تیم جدیدی که روش کار کرده از کی ساخت بازی رو شروع کرده ! شاید بیشتر از 1 سال باشه .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
درسته میثم واقعا معلوم نیست این تیم جدیدی که روش کار کرده از کی ساخت بازی رو شروع کرده ! شاید بیشتر از 1 سال باشه .
من فقط سوال کردم نیما! شایدم همون 1 سال باشه! این slighty mad من اشتباه فکر کردم sim bin نیست! با یه سرچ تو ویکی یافتم :D اینا با sim bin همدستی کردن تو ساخت gt legends وgtr که هردو عنوانهای عالی بودن!
ولی اگه اینو تو یه سال ساختن باید جدا Slighty mad رو تحسین کرد که تو این مدت کار بزرگیو انجام داده!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
شدید موافقم.
به نظر من برگردیم به ندفوراسپید های قبلی و صفا کنیم فکر کنم خیلی بهتر از مسابقه تو پیست اونم به صورت Simulator باشه.
عزیز شما اول برو nfs 1 تا nfs 5 رو بازی بکن بعدا متوجه میشی سبک اصلی nfs همین سبک nfs shift هست مخصوصا اگه NFS 5 رو بازی کنی که دیگه کامل متوجه میشی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
عزیز شما اول برو nfs 1 تا nfs 5 رو بازی بکن بعدا متوجه میشی سبک اصلی nfs همین سبک nfs shift هست مخصوصا اگه NFS 5 رو بازی کنی که دیگه کامل متوجه میشی
NFS اصلی که تا جایی که یادمه پلیس داشت ! NFS II رو بازی نکردم و نمیتونم نظر بدم ولی NFS III که کلآ از سر و روش پلیس و ترافیک و ... می بارید ! NFS: High Stakes هم همین طور ! باز هم پلیس و جاده و ...
فقط این وسط یه NFS: Porsche Unleashed بود که بیشتر حالت شبیه سازی پیدا کرده بود و من زیاد بازی نکردم. (هر چند توی ویکی پدیا نوشته پلیس در بخشهایی از بازی بوده)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
تا حدودی درست میگی اما اونا اولا چندان سیمولیشن نبودن دوما تو پیست نبودن و معمولا مسیرها توش درخت و گل و بلبل و کوهستانی بودن :D تازه پلیس هم داشتند و کلا مسابقات قانونی نبودن!

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti

کاملا درسته سبک اصلی همینه . nfs 2 هم بهترین بود تو اون زمان.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بعله وقتی شما زیاد NFS نزدین باید هم بگین سبک بازی کلا SIMO بوده . کجای این بازی بجز SHIFT بازی SIMO بوده که شما کلا کردین سبک این همه سال این بازی رو SIMO واقعا جالبه .

کلا از اولش مسابقات جاده ای بود بعدش بهش پلیس اضافه کردن بعد شما میگی SIMO بود بازی از اول .تازه PRO هم SIMO نبود .

هیچ وقت بازی تو پیست نبود . هیچ وقت بازی SIMO - Arcade نبود. بلکه بازی یه بازی Arcade Raceing بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر