امتیازهای Need for Speed Shift

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
این بازی اولین امتیاز خودش رو از IGN UK گرفت که امتیاز خیلی خوبی هست ، 8.7 :

Attachments

• NFSSHIFT.JPG
    NFSSHIFT.JPG
    53.6 KB · مشاهده: 18

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
:love:
خدا رو شکر ! مثل اینکه بالاخره روند نزولی این بازی قطع شده و قراره بهتر بشه .
اگر این بازی امتیاز پایینی هم می گرفت بازم من تهیه اش می کردم . چون از بچگی تنها ریسینگی که بازی می کردم NFS بود و روی این بازی متعصبم ! البته بعد از Undercover یه کم ناامید شده بودم .......:biggrin1:

دستت درد نکنه دوست عزیز خبر خیلی خوبی بود !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
البته برای چندمین بار ، این هیچ ربطی به اون NFS های قبلی نداره ها ... فقط اسم NFS رو داره ولاغیر ، اگه طرفدار سبک NFS های قبلی بودید این بازی نمیتونه شما رو خوشحال کنه .

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
البته برای چندمین بار ، این هیچ ربطی به اون NFS های قبلی نداره ها ... فقط اسم NFS رو داره ولاغیر ، اگه طرفدار سبک NFS های قبلی بودید این بازی نمیتونه شما رو خوشحال کنه .
خیر
Most Wanted , Carbon , Underground 1,2 هیچ ربطی به NFS ندارن...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من اگه همین سبک (مخلوط آرکید و سیمولیشن) رو ادامه بدن خیلی بهتره تا دوباره سراغ مسابقات خیابانی برن.یه جورایی دیگه اون سبک شبیه بازی های جنگ جهانی جوات شده:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
قابل توجه دوستان اینو دیگه black box نساخته ! بازی دست یه تیم جدید بوده یعنی بازی در حکم هندوانه ی در بسته هست ! و مثل اینکه تا اینجا slightly mad کارشو خوب انجام داده !

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
همونطور که قبلا گفتم nfs امسال به شدت خواهد ترکوند:biggrin1:حالا خواهید دید.گرافیکش که خوبه.عناصر ارکید و سیمولیشن اضافه شده.هیجان هم که در اسمونهاست.پس بعد از چندسال بی nfsی امسال یه دلی از عزا در میاریم.از gamespot 8.5 میگیره:-"

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
بچه ها دلشون رو خوش کردن:d

معلومه که با یه بازیه کاملا متوسط روبرو هستیم...تازه اسمش هم NFS نمی ذاشتن بهتر بود...DIRT 3 می ذاشتن بهتر بود

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دقیقا نیما ، میخواستم همینو بگم ولی حالا نقل قول می کنم .
این بازی هیچ وقت نمیتونه یه Need For Speed باشه ، اونم با این سبک .
NFS یعنی ماشین های عحیب غریب با Custom کردن ماشین ها ، مسابقات خیابونی غیر مجاز و ... ولی این بازی تقریبا میشه گفت یه شبیه ساز رانندگیه .
واقعا Need For Speed حیف شد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر