امتیازات Resident Evil: Operation Raccoon City

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Resident Evil Operation Raccoon City اولین امتیاز خودش رو از مجله معتبر GamesTM دریافت کرد; 3/10 !

Off-Topic: دیگر امتیازات این مجله به عناوین مختلف روز:
Mass Effect 3 [9]
Street Fighter X Tekken [8]
Asura’s Wrath [7]
Unit 13 [5]
Gotham City Imposters [7]
SSX [5]
Alan Wake’s American Nightmare [5]
Lumines Vita [8]
Tekken 3D [6]
Warp [8]
Syndicate [8]
Binary Domain [7]
Escape Plan [6]
Journey [9]

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
بازی رو من امروز گرفتم
بازی به معنای واقعی اشغاله یه بازی شوتر سوم شخص کاملا معمولی با داستان مزخرف..........
میخواستم پست ندم ولی نتونستم جلو خودم رو نگیرم بنا به یه دلایلی بازی های خیلی زود دستم میرسه همون اول که گذاشتم تو دستگام 5 دقیقه بعد شوت شد بیرون.....

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آقا اصلا لازم نیست منتظر نمرات باشید. بازی به معنی واقعی چرته. فکر نکنم لازم باشه که نمرات رو پیگیر بشید. اگه کشته مرده‌ی شوتر سوم شخص هستید و یه چیز زیر استاندارد هم شما رو راضی میکنه و از طرفی نام بازی اصلا براتون اهمیت نداره، برین بازیش کنین که شاید چند دقیقه‌ای لذت ببرید. در غیر این صورت کلا بازی رو فراموش کنید و حتی 1 ثانیه هم بهش فکر نکنید. اگه احساس گناه اینا کردید بندازید گردن من که با تمام اشتیاق قبول میکنم.
در یک جمله: خاک بر سر کپکام

---------- نوشته در 09:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اینارو بر حسب تجربه‌ی شخصی گفتم ها ...

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
احساس میکنم این سری شبیه ماریو شده یعنی از اسم resident evil استفاده میکنن و انواع و اقسام بازی ها رو میسازن و فقط به خاطر یه اسم بازی فروش میکنه به زودی شاهد بازی resident evil kart و resident evil volleyball خواهیم بوداینکه بعضی ها میگن بیایید با دید دیگه ای به بازی نگاه کنیم و تغییرات را نکته مثبت بدونیم حتی اگه این کار رو هم بکنیم این بازی اونقدر بد ساخته شده که حتی اگه اسم بازی socom:operation racon city بود باز هم نمره 3 میگرفت.

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
وقتی کپکام همه چی براش شده پول شده
از یه طرفی هم میاد ساختیه ip بزرگ رو میده دست یه شرکت در پیت, معلومه چی می خواد بشه

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
آقا ولی خدایی گیم پلیش خوبه نه اینکه مثل سری اویل باشه ،، متفاوت از اون سر یهاس ،،دوستمون حرف قشنگی زد هر کی میخواد به اسم نگاه نکنه بازی کنه و لذت ببره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا اصلا لازم نیست منتظر نمرات باشید. بازی به معنی واقعی چرته. فکر نکنم لازم باشه که نمرات رو پیگیر بشید. اگه کشته مرده‌ی شوتر سوم شخص هستید و یه چیز زیر استاندارد هم شما رو راضی میکنه و از طرفی نام بازی اصلا براتون اهمیت نداره، برین بازیش کنین که شاید چند دقیقه‌ای لذت ببرید. در غیر این صورت کلا بازی رو فراموش کنید و حتی 1 ثانیه هم بهش فکر نکنید. اگه احساس گناه اینا کردید بندازید گردن من که با تمام اشتیاق قبول میکنم.
در یک جمله: خاک بر سر کپکام

---------- نوشته در 09:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اینارو بر حسب تجربه‌ی شخصی گفتم ها ...
خب جمع کنید برید احد آب پاکی رو ریخت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر