امتیازات REDFALL

پیش بینی شما از متاکریتیک بازی؟

• +90

رای‌ها: 5 2.4%
  • 85-89

رای‌ها: 11 5.3%
  • 80-84

رای‌ها: 57 27.3%
  • 75-79

رای‌ها: 70 33.5%
  • 70-74

رای‌ها: 45 21.5%
  • 65-69

رای‌ها: 11 5.3%
  • -65

رای‌ها: 10 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
  • نظرسنجی بسته شده است .

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
من از هر سه شرکت دستگاه دارم و استفاده کردم، خودم هم به ژاپن و فضایِ به‌خصوصش علاقه دارم اما بینِ xbox و sony ، اکس‌باکس رو انتخاب می‌کنم چون دستگاه‌هایی که می‌سازه باکیفیت هستن.
کسی که بهترین بازیِ عمرش رو god of war یا حتا last of us می‌دونه، نظرش نمی‌تونه معیارِ خوبی برایِ عملکردِ شرکت‌ها باشه. اگه قصدِ دفاع از سونی رو دارین باید از uncharted ها و killzone ps3 اسم ببرین که از هر نظر بازیِ کاملی بودن.
تعصب و طرفداریِ شدید، هم عجیبه هم انرژیِ منفی داره. چه دلیلی داره که نسبت به چیزی تعصب داشته باشین؟
از اون عجیب‌تر،
عکس‌العملِ سونی برایِ قراردادِ مایکروسافت بود. این همه سرمایه‌یِ عظیم رو داره صرف می‌کنه بعد میان می‌گن به صنعتِ گیم آسیب می‌زنه، نباید بازی‌ها رو انحصاری کنه و فلان. خودِ سونی اگه توانِ این خرید رو داشت چه کاری می‌کرد؟
اگه xbox همه‌یِ بازی‌هایِ این شرکت‌ها رو انحصاریِ کامل بکنه، خوشحال می‌شیم، چون به قولِ خودشون سونی که چیزی رو از دست نمی‌ده و بازی‌هایِ درجه یکِ زیادی داره.
یه گیمر میتونه بهترین بازیه عمرش جک اند دکستر باشه، این چیزی نیست که شما بخواید تاییدش کنید.

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
یه گیمر میتونه بهترین بازیه عمرش جک اند دکستر باشه، این چیزی نیست که شما بخواید تاییدش کنید.
من چیزی رو تأیید کردم؟
جمله‌یِ من: کسی که بهترین بازیِ عمرش رو god of war یا حتا last of us می‌دونه، نظرش نمی‌تونه معیارِ خوبی برایِ عملکردِ شرکت‌ها باشه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
این خوبه یا بد؟ این یکی از بدترین اتفاقاتی‌ـه که می‌تونه بیافته. من هیچ وقت کنسول اکس‌باکس نخریدم (البته به علت PC گیمور بودن مشتری مایکروسافت هم محسوب میشم) اما وجود مایکروسافت در نهایت
به نفع مصرف کننده‌های کنسول‌های دیگه هم بوده (حالا نینتندو خیلی کم و خفیف) اما توی ویژگی‌های مثبت سونی توی این دو نسل می‌تونید کاملا ردپای رقابت رو ببینید.
همین چند صفحه از کاتالوگ خفن اکسترا زیاد نام برده شد. اما اگر گیم‌پس در کار نبود، هیچ وقت چنین چیزی به وجود میومد؟ خیلی بعیده.
سیاست بازی‌های دست دوم، قابلیت‌های آنلاین، خرید استدیو و خیلی چیزهای دیگه هم هست. اون چیزی که توی DNA‌سونی بوده رو شاید نشه به پای رقابت نوشت اما قطعاً موارد زیادی هست که میشه پیداشون کرد.
رقابت با نینتندو یا موبایل هم نمی‌تونه جایگزین رقابت کنسولی با MS بشه چون هم‌پوشانی باز هدف‌شون خیلی کم و در حد هیچه.
من به صورت کلی با این حرف شما موافقم و به‌نظرم کلا تو هرچیزی رقابت باعث پیشرفت میشه و در عین حال واسه مصرف‌کننده هم عالی میشه. نمونه‌اش همین سیستم جدید پلاس که سونی اعمال کرده و فکر کنم اکثریت از کیفیت بالاش راضی باشن. از اون طرف وقتی یکی از طرفین برنده رقابت شده نشون دادن جنبه ندارن و سریع میخوان مصرف کننده رو تیغ بزنن، چه نینتندو چه سونی و چه همین مایکروسافت.
ولی کاری که ایکس باکس نسل نهم داره انجام میده یه جاهاییش رقابت نیست، دست کرده تو جیب مایکی داره بریز و بپاش میکنه تا کی بالاخره بخواد به سوددهی برسه یا نه. مایکی اول بتسدا رو خرید و الانم نوبت اکتیه. هردوشون یه عالمه IP مهم دارن که با اینکه جفتشون واسه من چندان مهم نیستن ولی طرفداران بسیاری دارن و اگه قرار باشه مایکی همه رو بخره که دیگه این اسمش رقابت نیست. پس به نظرم این رقابت اگه قراره با همین روند پیش بره و مایکی همش بریز و بپاش کنه نه تنها سودی واسه مصرف کننده نداره، بلکه در آینده باعث تک قطبی شدن بازار هم میشه و ایکس باکس تبدیل به همون لولو خرخره‌ای میشه(اپل و گوگل) که قبلا خود فیل اسپنسر گیمرها رو از ورود اونا به صنعت گیم می‌ترسوند.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
IGN 4/10
Redfall is a bafflingly bad time across the board, whether playing solo or with a friend or three suffering alongside you. That it comes in the wake of Arkane’s excellent Deathloop, the enduringly beloved Prey, and the acclaimed Dishonored series honestly beggars belief. Its performance on Xbox Series X is regularly dire, plagued with pop-in, stutters, and a long list of display bugs. It’s beleaguered with bodgy AI enemies that struggle to mount a basic defence, choose appropriate cover, or even effectively navigate the world. The one-note mission design recycles and repurposes itself all the way until the anticlimactic final encounter. Button commands break, characters vanish, and the cheap and static story scenes seem woefully unfinished by typical standards
IMG_2876.jpeg

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
دوستان به حرف های این اسپنسر شارلاتان سر سوزنی توجه نکنید:D همه این چس ناله ها در راستای بلاک شدن خرید AB ـه و امده اینجا داره اقرار به شکست میکنه که های ما توان رقابت نداریم، بازی هامون همه آشغالن، خودمون فقیریم، لباسامون همه تاناکوراس، بچه هام دیشب شام نخوردن و ... که نتیجه بگیره PS5 و نینتندو وضعشون خوبه، فقط ما بدبختیم و اگه خرید AB نهایی نشه دیگه توانی برای رقابت نداریم از بازار میریم کنار! حتا وقتی میگه استارفیلد 11 هم بگیره باز کسی PS5 اش رو نمیفروشه یه توجیه بی سر و ته و به شدت احمقانه برای انحصاری کردن این IP بزرگ بعد خرید بتزداس!

شک نکنید همه این صحبت ها حساب شده و در راستای نهایی کردن خریدشونه نه اینکه واقعا معتقد باشن از سونی عقب ترن و ... وگرنه اینا همونایی هستن که میگفتن هدفشون کشتن سونیه:D AB رو هم که خریدن با مونوپولی که راه میندازن همه میفهمن چقدر این حرفا درست بود و چقدرش محض چس ناله و تظاهر به موش مردگی.
چه عجب یکی از این زوایه هم دید چون برخی اینقدر از این که مایکروسافت اعتراف کرده ما باختیم خوشحال شدن که الان در اسمان هفتم هستند در کل این بیشتر ضعیف نمایی است تا اعلام شکست مایکروسافت کاتالوگ به شدت قدرتمندی برای دو سال اینده دارد

• Like
Reactions: Natural Killer

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
از لحاظ فنی بازی فاجعه هست
یه قسمتایی از بررسی دیجیتال فاندری:

View attachment VID_20230504_231838_893.mp4

میگه تکسچرا بعضی موقعا ۲۰ ثانیه طول می‌کشه لود بشن.
بدترین pop-in رو از زمان بازی rage داره.
میگه تکسچر درختا تو Halo 2001 از تکسچر درخت تو redfall بهتره.
فریم ریت تا ۲۱ فریم هر دراپ داره روی سریز اکس.
هوش مصنوعی بشدت داغون.
این بازی معذرت خواهی نداره رسما اسکمه .

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
شرایط پیش اومده صدرصد روی استارفیلد تاثیر میزاره.
این هیاهو و سروصدایی که پشت ردفال به وجود آمده باعث میشه که تیم ایکس باکس روی استارفیلد تمرکز زیادی داشته باشند و سعی میکنند خروجی خوبی از اون بگیرند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این هیاهو و سروصدایی که پشت ردفال به وجود آمده باعث میشه که تیم ایکس باکس روی استارفیلد تمرکز زیادی داشته باشند و سعی میکنند خروجی خوبی از اون بگیرند.

اگه اوضاع استارفیلد خطری باشه حقیقتا فکر نکنم تو این سه ماهه غلط خاصی بتونن بکنن

و منظورم از اوضاع خطری صرفا مشکلات باگ و ضعف گرافیکی و اینا نیست. اونا رو با یه تاخیر دیگه حل می کنن
منظورم مشکلات بنیادی ایه که الان سر Redfall دیدیم گریبان گیر کل ساختار گیم پلی بازیه

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
مشکل اینجاست دیگر زمان ندارند هر چه کردند دیگر تا الان باید انجام شده باشد

• Like
Reactions: ( Layken )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر