امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
منم به نوبه خودم عرضه موفقیت آمیز بازی رو نه تنها به هواداران سونی بلکه مایکروسافت و کلیه جوامع گیمری تبریک می گم.امیدوارم حال دلتون همیشه مثل امروز خوب باشه.من بالاخره تو عمرم یه چیزی رو درست پیش بینی کردم :D

انشاالله به زودی خبر ساخت و عرضه ایشون رو جشن بگیریم:

1697478096849.png

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
چیزی که تو اسپایدرمن بیشتر پیگیری میکردم من همیشه فروش و درآمد و موفقیت های بزرگ این چنینی بازی بود که واقعا بی نظیر عمل می‌کرد . اما خب حالا تو نقد ها هم ترکونده و یکی از شانس های اصلی گوتی هستش و حالا با توجه به این عملکرد نمیتونم تصور کنم بازی چقدر میفروشه .
من انتظارم این هستش که از نظر سرعت فروش از GOW R بهتر عمل کنه ، یعنی توی ۳-۴ روزی که GOW حدود ۵.۱ میلیون نسخه فروخت ، انتظارم اینه توی مدت مشابه حتی عملکرد به مراتب بهتری داشته باشه و بره هم ردیف پر فروش های دنیای گیم امثال کالاف و …
چه درآمدی کسب کنه سونی از این بازی

تبریک به طرفداران بابت همچین شاهکاری
از این لحظه به بعد صبر کردن برای ولورین سخت خواهد بود
حق اینسومنیاک این بود که بیاد و توی لیگ ناتی داگ و سانتا مونیکا قرار بگیره

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
منم به نوبه خودم عرضه موفقیت آمیز بازی رو نه تنها به هواداران سونی بلکه مایکروسافت و کلیه جوامع گیمری تبریک می گم.امیدوارم حال دلتون همیشه مثل امروز خوب باشه.من بالاخره تو عمرم یه چیزی رو درست پیش بینی کردم :D

انشاالله به زودی خبر ساخت و عرضه ایشون رو جشن بگیریم:

اخ اخ رسیتنس حیف که ادامش ساخته نمیشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
اصالت خریدنی نیست! هر چقدر هم پول بدی بازم نمیتونی چیزیو که هیچوقت نداشتی بدست بیاری.

پلی استیشن الان تو ‌Level ی هست که هیچ رقیبی نه جلوی خودش میبینه نه پشت سرش و هدفش هم همچنان ساخت بازی های سینگل پلیر استوری محور ایمرسیو در بهترین حالتشه، اینکه بازی سیکوئل بیاد بترکونه همون حکمی رو داره که آنچارتد 2 برای ناتی داگ داشت... پس شک ندارم ولورین میشه همون TLOU آخر نسل برای اینسامنیک.

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
اینم یادم رفت بگم تقریبا فکر کنم یه ۳۰ تایی نقد حداقل مونده تا ثبت بشه و بازی تو پایین ترین حد نمره ۹۱ هست و احتمالا با یه ۸ یا ۸/۵ بیفته رو ۹۰ و من فکر میکنم نهایتا توی بهترین حالت روی ۹۰ فیکس بشه و توی حالت های بد هم اینه که بیاد رو ۸۹ یا ۸۸ .
امیدوارم بهترین اتفاق ها برای این بازی در ادامه نقد ها بیفته و شاهد نقدهای مسخره نباشیم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
شاهد نقدهای مسخره نباشیم

غیر ممکنه چنین چیزی! :D

هنوز اون دلقک‌ها خودشونو رو نشون ندادن؛ مخصوصا وقتی که داریم در مورد یه بازی انحصاری حرف میزنیم!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تو مثبت اندیشانه ترین تصوراتمم همچین نتیجه ای رو پیش بینی نمی کردم...
یه بازی قهرمانی اونم سوپر تین ایجری مثل اسپایدر من بیاد ملت رو ای طور کف بر کنه
همش حرف کنسول و استودیو های داخلی سونیه ....
ولی چرا کسی به این نکته اشاره نمی کنه که این میتونه بهترین اسپایدر من تاریخ تا به امروز باشه

یعنی جدا از عمل کرد و سابقه اینسو ... تصور نمی کردم بشه با اسپایدر من همچین پتانسیلی بیرون کشید ...دیگه تا تهش برید؟ که چه شاهکاری کردن ...

و باز هم شاهد فرق تفکر مفت باشه کوفت باشه با چیزی بپزیم که ارزش تک تک سنت هایی که جاش میدن رو داشته باشه، هستیم

یه عده از دوستان هم وعده کرده بودن که تو این تاپیک پیشمون باشن که مثل اینکه بین راه پنچر کردن

ترکوند ترکوندددددد :x دمشون گرم واقعا. شاهکار تکنیکی ساختن و لحظه شماری میکنم برای 4 روز دیگه. امیدوارم گوریلا هم سر بازی بعدیش به یه رستگاری ای برسه :x
گریلا خیلی وقته به رستگاری رسیده ... سر همین فوربیدن وست گشادی رو کنار گذاشته بودن ، راحت یه بیگ وینر به جیب میزدن

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اینکه اسکورش ۹۱ هست بسیار مهم و ارزشمنده، ولی یه چیز مهمتری که داره رخ میده اینه که داره پاش رو میزاره جای پای بتمن و به دومین عنوان ابرقهرمانی با این حجم از بازخوردهای مثبت تبدیل میشه. از هر دنیایی غیر از دنیای سیاه آرکهام سیتی همچین خروجیی درآوردن کار خیلی پیچیده ایه، کار هر کسی نیست. و باید خیلی بی نقص باشه که این طوری بشه و نسبت به نسخه های قبلیش اینطوری پیشرفت کنه

از الان می تونم با خیال راحت شروع واقعی نسل ۹ رو برای پلی استیشن جشن بگیرم و خیالم از آینده ی سایر عناوینی که به هر دلیلی معرفی نشدن راحتِ راحت باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر