امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
الله ... تبریک به همه گیمر ها .
واقعا فراتر از انتظار ظاهر شد هیچکی فکرش نمیکرد اینقدر خوب باشه ^:)^
اینسامنیک با ۲۲۹ میلیون قطعا بهترین خرید تاریخ صنعت گیمه یک تنه بازدهش از خرید های چندین میلیاردی بیشتره !
نیاز نبود هم یک ماه صبر کنیم تا همه نقد هاش بیاد ۱۰۵ نقد تو کمتر از ۱ ساعت !!!
ایشالله سایت هایی مثل stevivor هم نتونن متا بیارن زیر ۹۰ .

ویرایش : ۱۱۵ نقد تو یک ساعت :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
امیدم واسه ولورین صدچندان شد:D
حس میکنم با ولورین حتی پارو فراتر از مرزهای خودشون میزارن و همه رو مات و مبهوت خودشون کنن!!👀

توی 1 ساعت 115 نقد ثبت شد رو فایو!
خاطر ندارم یه همچین چیزی رو
Screenshot_20231016-183126_Samsung Internet.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
امیدم واسه ولورین صدچندان شد:D
حس میکنم با ولورین حتی پارو فراتر از مرزهای خودشون میزارن و همه رو مات و مبهوت خودشون کنن!!👀

توی 1 ساعت 115 نقد ثبت شد رو فایو!
خاطر ندارم یه همچین چیزی رو
View attachment 314956

ولورین به نظرم بیشتر نتیجه اش منوط به باقی استدیوهای سونیه:D اگه اون گشاد خان ها ماتحت فراخ رو تکون بدن یه بازی داشته باشن برای عرضه سونی از Ins میکشه بیرون بهشون وقت میده تا 25 مثلا روش کار کنن یه چیز خوب در بیاد. یا 26 حتا! ولی خوب از بس هیچکس هیچی نداره سونی هم کلید کرده رو این بدبختا میگه امیدمون به شماست، این میشه که مجبور میشن سال بعد بدنش بیرون:D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
این استودیو از سال ۲۰۱۸ تا الان فقط ۳ تا بازی تریپل ای اسپایدی داده و به این حد از کیفیت رسیده ولی بعضی استودیو ها از ۲۰۱۵ تا الان خوابن . بازی بعدیشونم احتمالا فیله .
دقیقا منظورم راک استدیه .
دلم واسشون میسوزه افتادن زیر دست وارنر.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا چیزی که قبل از این مشخص بود این هست که Insomniac با وجود اینکه عناوینش امتیازات عالی می گرفتند ولی باز هم اکثر بازی هایش Underrate بودند.مثلا نسخه قبلی Spider-Man به نظر بنده و خیلی های دیگر حقش متای بالای ۹۰ بود.فارغ از مباحث کنسولی،این استودیو واقعا دوست داشتنی هست و خوشبختانه بالاخره به حداقل چیزی که حقش بود رسید.

sephiroth2022

کاربر سایت
Oct 24, 2022
17
خب... زلدا که تکراریه، بالدرز گیت هم که سبکشو همه نمیپسندن، پس گوتی امسال اسپایدرمن 2 دیگه؟ یعنی یه گوتیمون نشه آقای اینسامنیاک؟ 😁😍
بالدور گیت همه نمیپسندن؟!!عجیبه واقعا ،به ایران نگاه نکن
یه لحظه برو ردیت بالدور گیت 3 تعداد کاربراش و بحث و تحلیلش به اندازه ویچر شده که همینطور پیش بره به پای الدن میرسه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
جدی خیلی دوست دارم ری اکشن عوامل رو در زمان دیدن نمرات ببینم
عین داستان کوری منظورمه:D
کسی احیانا اگر یه همچین ویدیویی پیدا کرد، حتما بفرسته لذتشو ببریم
هنوز از اون عکس هایی که‌ بیست سی تا از نمرات رو باهم قرار میدن ندیدم، چیزی بود بفرستین بزارم تو تاپیک خود بازی:D

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
امسال سال سوپرایز شدن و بر خلاف انتظار واقع شدن بود .
اسپایدرمن هم ترند اشتباه پیش بینی کردن متا رو ادامه داد :D ۷۳.۳ درصد از کاربرا متا spider-man2 رو مثل استارفیلد (۹۸.۶٪) میراژ (۸۹.۱٪) لردزاف فالن (۸۲.۸٪) فورتزا (۷۰٪) اشتباه پیش بینی کردن .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
برای من بشخصه مشتری مداری و احترام به خریدار یعنی دقیقا همین کاری که استودیو های سونی انجام میدن، به عنوان یک گیمر هیچوقت فدا کردن کیفیت به خاطر عرضه رایگان روی یک سرویس مطلوب من نبوده و نخواهد بود.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
بالاخره گیمی که مجابم کرد بعد یک ماه کنسول رو روشن کنم. . اینسامنیاک این نسل یک تنه داره تا سونی رو به جلو هول میده. دمشون گرم انصافا. مفت ترین خرید تاریخ بشریت تو حوزه سرمایه گذاری :))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
امسال سال سوپرایز شدن و بر خلاف انتظار واقع شدن بود .
اسپایدرمن هم ترند اشتباه پیش بینی کردن متا رو ادامه داد :D ۷۳.۳ درصد از کاربرا متا spider-man2 رو مثل استارفیلد (۹۸.۶٪) میراژ (۸۹.۱٪) لردزاف فالن (۸۲.۸٪) فورتزا (۷۰٪) اشتباه پیش بینی کردن .
با یک ساعت و نیم دیر بسته شدن نظر سنجی، چند نفری هم رای خودشون رو تغییر دادن ولی خب... برای بار سوم توی دو ماه اخیر متای یک بازی دیگه رو هم درست حدس زدم ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر