امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
Digitally Downloaded 8/10

توی متا ثبت شد. از ۱۳۸ نقد ۹۰.
بازی یک قدمی ۸۹ هست و داره به پیش بینی اکثریت کاربرا تو نظرسنجی میرسه.

View attachment 316540
حالا انشالله ۹.۵ بازیسنتر ثبت بشود و بازی یه مقدار کوچیکی از یک قدمی اکثریت کاربرا دور بشود تا شما انقد ذوق زده نشی .
ولی فراموش نکنیم بازی تو مقطعی متای ۹۲ داشت و با ۱۳۰ نقد هم متای ۹۱

در ثانی لیست غلط هست ( حالا کاری به جایگاه بازی ندارم )

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
البته کسی از این بازی انتظار 96+ نداشت و آواتار اسپایدرمن هم نذاشته بود که بعدا اپیک فیل بشه و بخوره تو ذوقش. حتی همین متای ۹۰ هم برای اکثر استودیو ها قفله و قطعا sm 2 بهترین بازی سوپرهیرویی و بهترین گرافیک کنسولی موجوده ^:)^:

VG247 5/5
Spider-Man 2 is exceptional. In your hands, it’s the best a superhero game has ever felt. On your eyes, it’s a pure tour de force of what the PlayStation 5 can do. On your heart, it’s heavy, enticing, exciting. The open world is a tonic, the characters are a riot, the villains are unbelievable in the best way. Suspend your disbelief in a neat little web above your head, dive in with your mask pulled tight over your face, and prepare yourself for the daftest, most earnest action game of 2023. It’s a 20-or-so hour hoot you’re not going to be able to put down until the post-credits scene has rolled.

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
اندکی دخل و‌ تصرف: :D
بازی یک قدمی ۸۹ هست و به امید خدا به پیش بینی اکثریت کاربرا تو نظرسنجی میرسه تا کمی به آرامش برسیم.

بابت سوتی ای که دادم معذرت می‌خوام:xکامنت بالایی رو نخونده بودم نفهمیدم ارجاع به اونه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
اینکه می‌فرمایید شما با خروج متای بازی از ۹۰ به آرامش می‌رسید قشنگ نشون میده ۱۰ سال اخیر با وضع متای انحصاریای پلتفرم مورد بحث، در حال تجربه چه عذاب غلیظ و آشفتگی خاطری بودید. بلخص که این یکی دو‌ماه اخیر مخصوصا بعد چندین سال انتظار برای رستگاری، متاسفانه باز هم نهایتا امیدتون برای آرامش، منتهی شد به عدم حضور یک سری بازی های خاص تو لیگ ۹۰. آرزوی موفقیت و آرامش دارم واستون.
آقا فکر میکنم نظر دوستمون راجع به 89 سارکزم باشه :)

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
آقا فکر میکنم نظر دوستمون راجع به 89 سارکزم باشه :)
جدی؟ پس من از دوست بزرگوارمون عذر می‌خوام حقیقتش من زیاد نمیشناسم دوستان رو. وضعیت هم الان جوریه که تو غیر مرتبط ترین تاپیک هم هیت سرازیره سمت پلتفرم آبی. مجدد عذر می‌خوام از ایشون.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین

DualShockers 10/10 (ثبت میشه)

To say that, like the first one, Marvel’s Spider-Man is the perfect Spider-Man game is true. However, that statement is also a disservice. Marvel’s Spider-Man 2 is as close to a perfect game as I have ever played. In a year when even the best games have had to scratch and claw for their moment in the sun, Insomniac’s latest title is a standout experience. From the main story to side missions and collectibles, meaningful narrative rewards players at every turn. It’s the most fun I’ve ever had getting a platinum, because every aspect rewards you for engaging with it. I’ll be eagerly awaiting New Game Plus, but I likely won’t wait that long to replay it again. It’s completely different from my other favorite game of the year, but it edges out all of the competition by being a thoughtful thrill ride from start to finish

IMG_5584.jpeg

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
خب الان ببینیم با یه دونه 10 و یه دونه 9.5 بازی میره رو 93 آیااا؟؟!!!
همونجور که با یه دونه 7.5 2 پله سقوط کرده بود
ثبت شدند و بازی همچنان‌ ۹۰ . الان دیگه ۱۴۰ تا نقد ثبت شده و در حالت کلی میانگین با اینجور نمره ها خیلی تکون نمیخوره ، برای اینکه ۹۱ شه باید چندتا نمره خوب ثبت بشه .
الان تاپیک الن ویک ۲ رو ببینی چون تعداد نقدها خیلی کمه هر روز متا عوض میشه .

فوق فوقش ۶-۷ تا نمره در نهایت برای بازی ثبت خواهد شد و در این بین من فکر میکنم نمره EDGE تعیین کننده خواهد بود که میتونه متا رو ۹۱ بکنه یا رو ۹۰ ثابت کنه یا بیاره ۸۹

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
634
فوق فوقش ۶-۷ تا نمره در نهایت برای بازی ثبت خواهد شد و در این بین من فکر میکنم نمره EDGE تعیین کننده خواهد بود که میتونه متا رو ۹۱ بکنه یا رو ۹۰ ثابت کنه یا بیاره ۸۹
بر اساس تجربه می گم زیاد به edge دل نبندید این معمولا پایین می یاره تا بالا
ضریب بالایی هم داره

• Like
Reactions: Ni-oH

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب دیگه تقریباً می‌شه گفت پرونده امتیازها تموم شده (مگر اینکه مثلاً هفته دیگه یکی بیاد ۴ بده! :D).
واقعاً امتیازهای خوبی گرفت و از ۱۴۰ تا نقد، فقط یدونه زرد داره که اونم ۷ هست و چیز بدی نیست. اگه درست یادم باشه، طرف خیلی هم با بازی حال کرده بود و مشکل اساسی نداشت، ولی به طرز فجیعی از باگ‌ها و ایرادات این مدلی می‌نالید که اون هم از شانس بد این بنده خدا بوده. وگرنه من بازی رو پلات کردم و توی کل این مدت، فقط ۲،۳ تا باگ خیلی جزئی دیدم. در این حد که مثلاً دشمن بعد از ترکیدن، توی دیوار گیر کرده بود یا یه دفعه به جای یه سکو که Spider-Man روش نشسته بود، یه مربع لود شده بود! :D همچین ایراداتی هم توی ۳۰ ساعت بازی، اون هم در یه اثر اپن‌ورلد، چیز خاصی محسوب نمی‌شه و مشکلی هم برای گیم‌پلی ایجاد نکرده بود.
این وسط عجیب‌ترین امتیاز برای من IGN بود. حالا GameSpot بعضی وقت‌ها سختگیری داره، ولی IGN معمولاً دست و دلبازانه نمره می‌ده و برام جالبه که امتیاز مشابه Edge داده! منتقدش هم عجیب و غریب نیست که بگیم سلیقه خاصی داره. مثلاً همین طرف، به GoW Ragnarok امتیاز ۱۰ داده یا به Horizon: Burning Shores امتیاز ۸.
البته همین امتیاز ۸ هم که به Spider-Man 2 داده خیلی خوبه، ولی کلاً IGN یه مدلی هست که وقتی توی اولین لحظات انتشار امتیازهای Spider-Man 2 چشمم به اون ۸ خورد، گفتم لابد میانگین بازی هم همون حدود ۸۰ یا حتی شاید یه ذره پایین‌تر می‌شه! :-" ولی در نهایت رسید به میانگین ۹۰! :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
2 3 نفری که مجله edge زودتر بهشون رسیده گفتن به بازی 8 داده که قابل پیش بینی هم بود
ایتم خلاصه نقدش

Still, faced with a game whose story is ultimately about forgiveness - of one's own past misdeeds, and those of others - we're willing to look kindly on its few shortcomings. Yes, occasionally it's a bit too much, its 'everything, everywhere, all at once' MO meaning it's better experienced in shorter play sessions. Whether this is the best Spider-Man game will likely be debated at length, but in so vividly capturing the intensity of the superhero experience, it is unquestionably the best Spider-Man simulator​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر