امتیازات Horizon: Forbidden West

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    260
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بیشتر از همه همین بچه های Easy Allies رو قبول دارم :D
شخصا انتظار 90-91 داشتم ولی 89 هم عالیه خیلی فرقی با 90 نداره بالاخره چندتا سایت شیرین کاری کردن بعضا مثل Stevivor که تکلیفشون مشخصه

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
آره چک کردم ۱۸۰۰ بودش.ولی کیفیتش عجیب به ۱۰۸۰ میخوره
View attachment 244533
اره بر عکس انچارتد لگسی که تفاوت خیلی خیلی کمی داشت تو این دو مود. تو فوربیدن وست از نظر بصری فرق داره منم اول فکر کردم 1080 هست . وضوح و شارپ بودن تصویر قابل مقایسه نیست

• Like
Reactions: malek911

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Giant Bomb

"Undoubtedly a gorgeous spectacle in every way, Forbidden West struggles to develop a compelling storyline out of the gate. It mitigates that through a satisfying and customizable combat system, though in our playthrough so far, hasn't demonstrated a substantial evolution from the original.

۸?

RPG Fan

"The time I’ve spent with Horizon Forbidden West has been an absolute blast. I’ve gawked at beautiful landscapes, engaged in frantic fracases with machines, delved into ancient ruins, laughed at snarky dialogue, triumphed in an arena, gotten my butt handed to me in a board game, and much more. I still haven’t seen everything Forbidden West has in store for me, but I’ve seen enough to know it is special, just like its predecessor. This is one of those sequels where the developers have really upped their game in just about every way, and I can’t wait to play more of it!"

+۹ ؟

کلا جاینت بمب هم رفته وردست

Metro.co.uk و edge

با یه کیلو عسلم نمیشه غورتشون داد

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من حرفم اینه که "لزوما" چیز بدی نیست
نه این که نمیتونه چیز بدی باشه. اگه تعداد آپشن های بازیکن با یه روند سریعی طی بازی زیاد شه میتونه یه دسته ای بازیکن ها رو اذیت و گیج کنه که کنترل بازی به صورت کامل دستش نیست و داره هی یه چیزی از دستش در میره. واسه همه بازی ها این قضیه هست و اصن دقیقا عامل کلیدی ایه که یه بازی استراتژیک خوب رو از یه بازی استراتژیک معمولی جدا می کنه
مثال های دیگه هم هست تو این قضیه که دنباله ها ضربه خوردن سر اضافه کردن آپشن های زیادی (زنوبلید 2، AC: Vallhalaو...)
یا حتی تو موردی مثل Hades به صورت برعکس کمتر کردن سلاح های بازی نسبت به Bastion به نفع بازی و تکرارپذیری اش تموم شده (تنوع اسلحه های بی مورد Bastion هنوزم یکی از ایرادای اون بازیه)
یه مثال دیگه هم من بگم با اجازه :-"
doom eternal :-" با اینکه سلاح ها کم بود ولی یجوری بود مجبورت میکرد از تک تکشون استفاده کنی و بازی رو خیلی جذاب کرده بود، حتی برای من که معمولا تنوع سلاح و ... برام خیلی مهمه.
+
زیادی اف تاپیک نشه، امیدوارم این مود 60 فریم تبدیل به یه استاندارد بشه این نسل، طوری که استدیو های بزرگ و AAA در ادامه هم همیشه مد 60 فریم بزارن (حتی برای بازی های تماما نسل بعدی) و یجورایی حق انتخاب بین فریم و رزولوشن همیشه دست بازیکن باشه...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
نقد بازی تو این قسمت به این بود که مثلا 20 نوع تیر تیرکمون وجود داره که به هیچ دردی نمیخوره و عملا همه دشمن ها رو با دو سه نوع تیر میشه از پا درآورد. یعنی بیس حمله دشمن ها تو طول بازی تغییری نمیکنه و این لزوم ایجاد نمیکنه که مجبور شی راه های مختلف برای زدنشون انتخاب کنی.
این قابل قبول نیست. قرار نیست همه اسلحه ها بدرد بخوره. قراره دست پلیر برای انتخاب باز باشه. اگه هر 20 تیرکمون به درد میخورد که دیگه انتخاب معنی نداشت. الان مثلا در دیابلو هزاران اسلحه درد نمیخوره دیگه بحث 20 تا نیست یا در بردرلندز میلیونها اسلحه بدرد نمیخوره ولی کسی این رو نقطه ضعف بازی نمیدونه برعکس اصلا باعث بوجود اومدن بازیهای لوتر شده. اصلا در دنیای واقعی هم همه چیز بدرد نمیخوره.
ضمن اینکه اینجا دقیقا در اون جمله گفته دنبال کردن همه اینها سخته و مشکلش 20 نوع تیر کمون نبوده دنبال کردن 20 نوع تیرکمون و به یاد نگه داشتنش براش سخت بوده که خب معلوم میشه طرف اصلا گیمر نیست و الکی اسم خودش رو گیمر گذاشته چون گیمر درست و حسابی اگر ببینه حافظه اش توان نگه داشتن همه ایتم ها رو نداره میره سراغ تعداد محدودی که میدونه حتما بدردش میخورن و لازم نیست به 20 تای مختلف فکر کنه. همهمون هم در بیشمار بازی این تجربه رو داشتیم و اصلا زیاد بودن محتوا به عنوان نکته منفی اصلا خودش بهونه گیری الکیه.

کاری به بقیه ایرادات ندارم ولی اگر این بازی بخاطر محتوای زیاد بده اونوقت wow بدترین بازی تاریخه چون به حدی محتوا داره که با استفاده از خود بازی دنبال کردن اونها غیرممکنه و نیاز به addon های جانبی برای دنبال کردن همه قضایا داره.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
معیار کیفیت بازی‌های سونی براساس میانگین امتیازها:
زیر ۸۰‌:‌ توهین به بشریت! حتی مجانی هم نباید بازی کرد.
۸۰ تا ۸۵: بعد از اینکه تخفیف خورد و شد ۲۰ دلار، شاید به زور یه سری بهش بزنیم.
۸۶ تا ۸۹: ناامیدکننده هست، ولی به ۴۰ دلار که رسید می‌شه وقت‌مون رو حرومش کنیم.
۹۰: بد نیست، ولی باید بهتر از این بود.
۹۱ و ۹۲: انتظار بیشتری داشتیم، ولی در مجموع بازی نسبتاً خوبیه.
۹۳ و ۹۴: خوب.
۹۵ به بالا: شاهکار.
------------------------------
به جای این همه تمرکز روی دو میلیمتر بالا و پایین رفتن امتیاز، از خود بازی لذت ببرین! :D یعنی واقعاً بازی رو برای خودتون زهر مار می‌کنین، فقط به خاطر اینکه ۳،۴ تا سایت از بین ۹۰ سایت بهش ۶ و ۷ دادن و دیگه میانگینش ۹۰ نیست و رفته روی ۸۹؟! :D
واقعا داستان عجیبی داریم سر این امتیازات. :D حالا اگه بررسی ها بیان و مثلا طرف از محتوایی که بازی داره ارائه میده خوشش نیاد هیچی، این یه چیز طبیعیه. ولی مثلا این ذهنیت که 89 ناامید کنندست اما 90 کاندید GOTY، یکی از عجیب ترین پدیده هایی هست که شخصا توی کل اینترنت دیدم. :D آخه اصلا مگه میشه سه چهارتا نمره و امتیاز کمتر یا بیشتر از طرف آدمایی که احتمالا زاویه دید متفاوتی دارن، تا این حد روی حسی که از بازی داریم تاثیر بذارن؟ من که نمیفهمم! :)) ولی به هر حال ایشالا که همه لذت ببرن از بازی. :D

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
بسم الله الرحمن الرحیم
تمام کامنت ها رو خوندم بنده هم نظرم رو همینجا اعلام میکنم

تمام دوستان بلا استثنا با جون دل از بازی دفاع کردن

حالا سوال اینجاست که شاهکار نیاز به دفاع داره ؟
جوری دفاع کردید که انگار بازی ته سیاه چال داره بال بال میزنه ، مثل کبوتری که به دست روباه افتاده و توی دهن روباه داره نفس اخرش رو میکشه براش دل میسوزونید.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
یه امار جالبی رو چک کردم از ۹۲ تا نقد بازی

کلا فقط دو تا سایت playstation دار پیدا کردم

بازی ۱۵ تا نمره کامل داره و فقط یه دونه playstation lifestyle بینشون بود ،

ما واقعا مثل هم نیستیم 😂
حالم از درستکار بودن این ژاپنیا بهم میخوره :D سونی الان باید 20 تا سایت زیر دستش باشن که با یه سوت 20تا نمره کامل بدن، در این زمینه تجربه نداره متاسفانه :D
شرایط مثل چندسال قبل نیست و بعضی از این منتقدها (بخوانید سایتهای زرد و پولی) بازی کثیفی راه انداختن

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
واقعا داستان عجیبی داریم سر این امتیازات. :D حالا اگه بررسی ها بیان و مثلا طرف از محتوایی که بازی داره ارائه میده خوشش نیاد هیچی، این یه چیز طبیعیه. ولی مثلا این ذهنیت که 89 ناامید کنندست اما 90 کاندید GOTY، یکی از عجیب ترین پدیده هایی هست که شخصا توی کل اینترنت دیدم. :D آخه اصلا مگه میشه سه چهارتا نمره و امتیاز کمتر یا بیشتر از طرف آدمایی که احتمالا زاویه دید متفاوتی دارن، تا این حد روی حسی که از بازی داریم تاثیر بذارن؟ من که نمیفهمم! :)) ولی به هر حال ایشالا که همه لذت ببرن از بازی. :D
نسخه قبلی بازی هم خوب گوتی گرفت، رقیبهاش متای 97 داشتن

1644840318443.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

TheGamer

Feb 14, 2022
"People are going to play this game and have a lot of fun. That’s all a lot of people want from a game, and Forbidding West delivers. Through a certain lens, it deserves the perfect scores I’m expecting to see. But much like Ghost of Tsushima, a lot of you are going to come away disappointed by the lack of substance and new ideas. In many ways, Horizon Forbidden West is like it’s own machines. It’s grand, it’s gorgeous, but it has no soul

بچه بیا پایین سرمون درد گرفت ۔۔۔۔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر