امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
بازي هاي انحصاري رو بهتره بديم كسايي كه سابقشون طوري بوده كه رو شركت خاصي تمايل نداشتن!
تا جايي كه يادمه قبلنا اين دوستمون مايكرو سافت فن بوده!
حالا ١٠ هم داده باشه حرفم اينه
فقط عجيبه

Tag تحريريه نداره و يجورايي غير رسميه!
آخه حتی اگه پروفایل PSN و لایوشو هم نگاه کنی معلومه کدوم وریه/:)
بوی توطئه به مشامم میرسه:D

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
4K روی 30 قفله ، من اصلا مشکلی نداشتم ، کاملا روونه ، اگر هم افت فریم داشته باشه یه جاهایی ( طبق آنالیز Digital Foundry ) نهایتا 1 - 2 فریم که اصلا مشخص نمیشه ...
نميدونم شايد حق با شماست اما من متوجه افت فريم ميشم رو 4k و توي خيلي از سايت هاي خارجي هم خوندم كه رو اين حالت مناسب نيست بازي و بهتره كه favor performance رو انتخاب كنيم تا تجربه خوبي داشته باشيم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
دوستان بیخیال. این دوستمون Bahram درسته ایکس باکس فن بوده یا هست ولی هیچ وقت فن تک بعدی و هیتر نبوده تا جایی که من خبر دارم. اینطور که مشخصه زحمت زیادی برای نقد کشیده و مطمئنم بیطرفانه بازی رو نقد کرده. چه 10 داده باشه چه 5 به نظرم بهتره به نظرش احترام بزاریم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کاری به کامنتهای پس از خودم ندارم که به چه سمتی رفته،پرسش من از سردبیر بازیسنتر فقط این بود اگه قراره کسی خارج از عضویت تحریریه رسمی بازیسنتر بازیها رو نقد کنه پس اصلا تگ عضویت تحریریه برای چیه؟بازیها رو به هر کاربری که صلاح دونستیم بدیم نقد کنه.دیگه این تگ تحریریه واسه چیه!
وگرنه نه به اون کاربر انگ فن بودن زدم نه بر ضد کسی مطلبی نوشتم.فقط قانون رو یادآوری کردم.
فقط این نیست یکی دیگه هم عضو شده تحریریه یکم دگرگون شده تغییرات کرده تگ حالا انقدر چیط بزرگی نیست منم یک مدت میگفتم اثا چرا من بعد این همه فعالیت تو سایت تگ کاربر ففال نمیگیرم...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
کاری به کامنتهای پس از خودم ندارم که به چه سمتی رفته،پرسش من از سردبیر بازیسنتر فقط این بود اگه قراره کسی خارج از عضویت تحریریه رسمی بازیسنتر بازیها رو نقد کنه پس اصلا تگ عضویت تحریریه برای چیه؟بازیها رو به هر کاربری که صلاح دونستیم بدیم نقد کنه.دیگه این تگ تحریریه واسه چیه!
وگرنه نه به اون کاربر انگ فن بودن زدم نه بر ضد کسی مطلبی نوشتم.فقط قانون رو یادآوری کردم.
به دلایلی بهرام و یکی دو نفر دیگه از منتقدهامون تگ تحریریه ندارن که خب چندان اهمیتی هم نداره. ایشون مدت هاست داره برای بازیسنتر نقد می نویسه و به قول شما منتقد رسمی سایت محسوب میشه :D همین سال ۲۰۱۸ حداقل ۵ تا نقد برای بازیسنتر نوشته و فکر نکنید دیشب بهش پیام دادم حاجی اگه مطلب نوشتن بلدی و بیکار بودی نقد GoW رو بنویس! در کل تگ از نظر من چندان اهمیتی نداره، خودم دو سال بدون تگ تو تحریریه بودم :D بهرام در حال حاضر عضو رسمی سایت هست و برای پلتفرمهای ایکس وان، پلی ۴ و سوییچ نقد می نویسه.

پ.ن: من گیرز ۴ رو نقد نکردم، یکی از دوستان اشاره کرد به این قضیه، خواستم بگم نقدش با من نبوده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ممد فروبری...زلدا و ماریو رو که نقد نکردی :D اینم که دادی به یکی از خودتون...SOT هم وللش اون Super Lucky Tales هم که اسطوره شد...(مگه اون برا رقابت با Knack نبود...پس چرا این قدر نمره اش بالا شد؟) و...

ولی خداییش بیایید یه نقد خوب بدید که خوندنش حال بده...متا رو 93 هم بکنید دیگه برام مهم نیست...(البته بقیه رو نمیدونم...اونا فکر کنم تو فکر Witch Hunt اند)من خرید بازی برام تضمینی شده و براش به هر نحوی شده یه PS4 تهیه می کنم...بچه ها هم این جا نصفشون با بازی این قدر لاو ترکوندن که تو ذهنشون متا 99 ـه گمونم(البته بی جا کردن :D فقط یه متای 99 داریم...گفته باشم:D) اون نصفه ی بقیه هم قطعاً با بازی حال کردن.

البته از اون جا که بازیسنتر کلّاً ده نمیده (یادم نمیاد آخرین ده شو) من خودم از ده دادن نا امید شدم امیدم رو نه ـه...

• Like
Reactions: only sony

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
lol واقعا :D
بعضیا همچنان فکر میکنم 10 یعنی بازی عالی، 9 یعنی خوب و هرچی زیر 9=آشغال :D
امتیاز 10 دادن حالا بحث بزرگ و پیچیده ای هست، بعضیا خیلی راحت 10 بودن ولی خوب انتظار بعضی ها برای 10 خیلی بالاتر هست.
دقت کنید الان نمیگم کسی که میاد به بازی میده 7-8 حق داره و... :D ، ولی با توجه به منتقد، هر امتیازی بین 9 تا 10 برای بازی مناسب هستش و به نظرم نمیشه بهش ایراد گرفت.

• Like
Reactions: The Listener

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
کاربر تگ تحریریه نداره.
منی که فقط در حد خوندن تو این حدود ۱۰ سال تو بازیسنتر فعالیت میکنم هم میدونم از فن های سفت و سخت ایکس باکس بوده.
تو تاپیک های گاد او وار هم ندیدم فعالیت خاصی داشته باشه.
از همین الان هم دارن اماده سازی میکنن برای نمره‌ای که شاید به مزاج خیلی ها خوش نیاد.

درسته کاربر با سابقه و به اصطلاح کاربلدیه. از قدیمی های بازیسنتره و تو مجلات هم نقد مینوشته.
ولی سوال من اینه که چرا؟ دلیل خاصی داره انتخاب ایشون برای نوشتن نقد گاد او وار؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
حالا که بحث تاپیک مقداری از گاو جدا شده و راجب موضوعات تحریریه بحث میکنید اینم بگم یکم روی کیفیت نقد ها و اینکه نقد رو به کی میدین بیشتر کار کنید:D
بحثم هم اصلا راجب گاو و منتقدش نیست، با نقد بازی هایی مثل پرسونا یا ریمستر کرش مشکل دارم :-"
به جز این نقد بازی های سوییچ هم اضافه کنید به سایت :D

• Like
Reactions: vaan 2 and Z-fan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بهرام قدیم هم تو تحریریه بود بعد حتی تو بازینما فعالیت میکرد مجله اش الان سید مرتضی موسوی اونجاست SMM9 کلا قلمش خوبه بهرام حالا بعد مدتی برگشته کلا تو دنیای گیم نبود همیشه قدیم فعال بود خلاصه ادم غریبی نیست کاربلده حالا تگ نگرفته یکی دیگه هم تازه اوردن اونم هنوز تگ نداره
اینم که یکسری از الان سوظن میخوان درست کنن واسه بهرام که حالا چون بیشتر بازی های Xbox نقد کرده اونطرفیه اینطرفیه نه اصلا تو نقد اینجوری نیست بهرام از قدیم ps هم داشت حرفه ای هست تو این بحثا نیست به نطرم یکسری از الان میخوان مقدمه توهم توطه رو پیاده کنن اگه 10 نبود سر بهرام خالی کنن که فلانی اونطرفیه
متاسفانه اگه زیر 10 بده کلا بهرام محو میکنن احتمالا با این رویه
هر کی که یه کنسول داشته باشه ! که فن نمیشه ! من به خاطر اینکه ps4 خرید که فن سونی نشدم که ! حالا منم نمیخواستم تا وقتی نقد منتشر میشه نظری در این مورد بدم ! ولی الان رو نمیدونم ولی دوستمون در گذشته کاملا متمایل به جناح مقابل بوده ! دقیقا سر tlou هم همین اتفاق افتاد و نقدش رو دادن به کسی که به جناخ مخالف تمایل داشت ! که بدشم دیدیم چی شد !
من متوجه نمیشم این چه جور چینشیه ! اصولا بازیا رو تو هر مجله و سایتی کسایی نقد میکنن که یا فن اون یازین یا گرایش دارن به اون سبک و سیاق !شما فکر کنید فاینال فانتزی ها رو یه نفر با دیدگاه مخالف نقد میکرد کدومشون متای مثبت ۹۰ میگرفت ! خصوصا که سبکjrpg تو غرب همه پسند نیست !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
حالا که بحث تاپیک مقداری از گاو جدا شده و راجب موضوعات تحریریه بحث میکنید اینم بگم یکم روی کیفیت نقد ها و اینکه نقد رو به کی میدین بیشتر کار کنید:D
بحثم هم اصلا راجب گاو و منتقدش نیست، با نقد بازی هایی مثل پرسونا یا ریمستر کرش مشکل دارم :-"
به جز این نقد بازی های سوییچ هم اضافه کنید به سایت :D
همیشه سعی میشه نقد به منتقدی داده بشه که تسلط کافی رو بازی و سبکش داشته باشه، این قضیه فن بازی و اینا هم فکر کنم دوستان دارن شوخی میکنن :D بحث فروم و صفحه اصلی کاملا با هم فرق میکنه. البته مسلما سیستممون عیب و ایراد هم داره و از انتقادها استقبال میشه. نقد پرسونا و کرش هم من در جریانشون نیستم و در دوران فعالیت من نبوده. بازیهای سوییچ هم کم و بیش دارن نقد میشن، حتما کامل صفحه اصلی رو چک نکردی :D

این قضیه هم یه کم طولانی شد بحثش، ایشالا نقد که ارسال شد صحبتی در موردش بود مطرح کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر