امتیازات Forspoken

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    168
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
عجب شروعی برای امسال:D

مثل اینکه فقط دو سال انحصاریه. نمیشه مادام العمر بشه؟ :-/ :D
نشد دیگه! چون شما و دوستانتون خوشتون اومده بود از دمو! زودتر گیم پس خورش می کنن :D
Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۳-۱۸۰۹۰۶-1.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فرومرها که در همین بازیسنتر کم نیستن و کسانی که از هایپ بیخود در توییتر سود می برن رو کنار بذاریم، اکثرا با دمو متوجه شدن با چه زباله ای طرفن و یک گیمر معمولی هم اگر به عنوان تستر می ذاشتن می فهمید چه فاجعه ایه، من اگه جای اینا بودم همین الان Luminous Productions رو منهدم می کردم! چون اینا تبحرشون گند زدن به منابعه!

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
فرومرها که در همین بازیسنتر کم نیستن و کسانی که از هایپ بیخود در توییتر سود می برن رو کنار بذاریم، اکثرا با دمو متوجه شدن با چه زباله ای طرفن و یک گیمر معمولی هم اگر به عنوان تستر می ذاشتن می فهمید چه فاجعه ایه، من اگه جای اینا بودم همین الان Luminous Productions منهدم می کردم! چون اینا تبحرشون گند زدن به منابعه!
اصلا موتور گرافیکیشون بدرد نمی خوره سر همین نومورا kh3 و FF7R رو با انریل انجین ساخت

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
نشد دیگه! چون شما و دوستانتون خوشتون اومده بود از دمو! زودتر گیم پس خورش می کنن :D
View attachment 282279
خوشبختانه تا دو سال دیگه انحصاریه:

Forspoken will be released on PC and will be a limited-time console exclusive for the PlayStation 5. While the duration of the exclusivity was previously unknown, it has now been revealed that the game will be a PS5 exclusive until January 23, 2025

باید از شما و دوستانتون ممنون باشیم بابت ۷۰ دلارهایی که پرداخت کردید تا جیم رایان بتونه با این پول ها ما رو دو سال از این بازی مصون نگه داره>:D<:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481

Forspoken will be released on PC and will be a limited-time console exclusive for the PlayStation 5. While the duration of the exclusivity was previously unknown, it has now been revealed that the game will be a PS5 exclusive until January 23, 2025

باید از شما و دوستانتون ممنون باشیم بابت ۷۰ دلارهایی که پرداخت کردید تا جیم رایان بتونه با این پول ها ما رو دو سال از این بازی مصون نگه داره>:D<:D
پای حرف خودتون وایسید حداقل! حال کردید با دمو دیگه، من با غلطک از رو بازی با همون نمایش هاش رد شدم غیر اینه؟ شما که بوکمارک های 3سال پیش منو میاری :D کامنت هام در مورد این بازی هم راحت می تونی پیدا کنی! امتیازاتشم کمالگراست! چی می خواید دیگه؟ اگه به این کوچه علی چپ زدنا باشه، از انحصاری کامل Crossfirex و یک سال AAAA نداشتتون از فیل برای کمیت نه کیفیت باید سپاسگذار بود :D

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
خیلی راحت من ۷۰ دلار نمیدم و تو این زباله و فاجعه سهیم نمیشم :)
ولی خدا نکنه اون روزی رو که از دستم کاری برنیاد و هر زباله ای رو به اسم دی وان بهم تقدیم کنن و صدام رو هم نتونم دربیارم چون پیش پیش پولش رو دادم(سهام دار):))

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death

تظاهر نکنید که تو این یکسال بی‌بازی‌ای، دلتون لک نزده که همین متا 60و بشینین بازی کنین اونم دی وان روی گیم پسی که با این نمرات خو گرفته :D

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
عجب شروعی برای امسال:D

مثل اینکه فقط دو سال انحصاریه. نمیشه مادام العمر بشه؟ :-/ :D
نه جونم یه چیزی آشغال باشه میزاریم وسط باهم میخوریم انقدر بخیل نیستیم😎😎😎
______
خب شد اینم اومد دیگه از شر تریلر هاش توی هر کنفرانس سونی راحت شدیم دیگه وقتشه سونی یه کنفرانس بزاره از لاین آپ 2023 و 2024 رو معرفی کنه هایپ شیم🙂

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
حیف بودجه ای که سونی چه به صورت مستقیم چه به صورت غیر مستقیم صرف این زباله محض کرده ولی بازیهایی مثل کیلزون و رزیستنس و اینفیموس باید خاک بخورند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
انحصاری شده بود ولی انگار کنسل شد انحصاری شدنش چون همزمان رو pc هم عرضه شد.اگه اینا دشمن سونی هستن چرا متای Tlou2 و گاد اف وار رگناروک رو خوب دادن
انحصاری کنسولی بود از روز اول و با عنوان project athia معرفی شد تو 2020.
Square Enix’s Project Athia has a 2022 release date and a final name: Forspoken
بعدش معلوم شد دو ساله.
_______
اونی که انحصاری بود stellar blade هست که تو 2023 میاد و خود سونی ناشرش بود که همون 2020 معرفی شد، با اون احتمالا اشتباه گرفتی.
یه Convallaria , lost souls هم بود که اونا بعدا معرفی شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر