امتیازات Forspoken

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    168
  • نظرسنجی بسته شده است .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
حیف بودجه ای که سونی چه به صورت مستقیم چه به صورت غیر مستقیم صرف این زباله محض کرده ولی بازیهایی مثل کیلزون و رزیستنس و اینفیموس باید خاک بخورند
بازی وقتی پیش فروشش بعد از hogwarts legacy قرار میگیره یعنی احتمالا از نظر تجاری موفق بشه که اصل کار هم همونه این مثالایی که شما زدید بازیایی که بعدش استودیو هاشون ساختن فروش چندین برابری داشتن عادیه تمرکز اصلی رو ای پی های دیگه باشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دلیل پیش فروش خوبش کاملا مشخصه هایپ بیش از حد و فیکی که راه انداختن:))View attachment 282293
من کاری با اینکه چرا پیش فروش خوبی داشته ندارم صرفا گفتم که چرا یه سری ای پی های محبوب کنار گذاشته شدن.
No man’s sky هم یکی از افتضاح ترین لانچ های گیمینگ رو داشت بخاطر تبلیغات سونی ولی از نظر تجاری به شدت موفق بود

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
خیلی راحت من ۷۰ دلار نمیدم و تو این زباله و فاجعه سهیم نمیشم :)
ولی خدا نکنه اون روزی رو که از دستم کاری برنیاد و هر زباله ای رو به اسم دی وان بهم تقدیم کنن و صدام رو هم نتونم دربیارم چون پیش پیش پولش رو دادم(سهام دار):))
رفیق درست می فرمایید،کاربرهای ایکس باکس به دلیل اینکه مایکروسافت چاقو زیر گردنشان گذاشته مجبور هستند هر آشغالی روی گیم پس رو بازی کنند.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
این یکی از تایتلای مهم انحصاری سونی بوده امسال خدا به باقی رحم کنه
9bf46926b43bffd134adfa46f0d56b19.jpg

• Like
Reactions: Hodor and sajjad++

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
کلا این فن های ایکس باکس یه جوری حال کردن انگار بازی ساخت استودیوهای داخلی سونی بوده و فقط هم برای ps5 عرضه شده .کلا جماعت جالبی هستند تو تاپیک گوتی هم میری یه جوری خوشحالن الدن جایزه درو کرده انگار انحصاریشونه و ساخت یکی از استدیو های وزین داخلی فیل اسپنسر هستش . بی خیال بابا

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
فرومرها که در همین بازیسنتر کم نیستن و کسانی که از هایپ بیخود در توییتر سود می برن رو کنار بذاریم، اکثرا با دمو متوجه شدن با چه زباله ای طرفن و یک گیمر معمولی هم اگر به عنوان تستر می ذاشتن می فهمید چه فاجعه ایه، من اگه جای اینا بودم همین الان Luminous Productions رو منهدم می کردم! چون اینا تبحرشون گند زدن به منابعه!
من Callisto Protocol رو با اینکه انحصاری هم نبود بیشتر به سونی مربوط میدونم تا این زباله woke :))
حداقل کلیستو رو میدونم پرف کپچرش با سونی بود یا استودیو سونی تو ساختش دخیل بوده .

• Like
Reactions: Sorcerer 17

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
کلا این فن های ایکس باکس یه جوری حال کردن انگار بازی ساخت استودیوهای داخلی سونی بوده و فقط هم برای ps5 عرضه شده .کلا جماعت جالبی هستند تو تاپیک گوتی هم میری یه جوری خوشحالن الدن جایزه درو کرده انگار انحصاریشونه و ساخت یکی از استدیو های وزین داخلی فیل اسپنسر هستش . بی خیال بابا
سر سایبرپانکم همین بود
نمیدونم چرا یاد ممدفروبری (اگه اشتباه نکنم) افتادم
کسی ازش خبری داره؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
ایشون Pragmata هم از نمونه بازی هاییه که احتمالش هست سرنوشت شومی در انتظارش باشه، یک تریلر کوتاه کوجیمایی طور و از نظر من درجه 3 داشته و بدون اینکه 2022 خبری ازش بشه تاخیر می خوره به 2023! یعنی عنوانی که هنوز تکلیفش مشخص نیست چیه و یک نمایش درست نداشته مثل عناوین پروتوتایپ مایکروسافت غیبش می زنه! حالا چرا سرنوشت شوم، دلیلش اینه که تیم پشت این عنوان یک سری جوان جویای نام هستن که کپکام با چاشنی گنده گــو زی گفته می خواد بهشون بها بده ولی اشاره نکرده اگر احیانا گند زدن پشتشون می ایسته یا نه! نکته مثبت نمایش همین دخمله Pragmata.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر