امتیازات Forspoken

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    168
  • نظرسنجی بسته شده است .

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
من دلیل هیت به این بازی رو نفهمیدم. اوکی بازی با نمایشاش مطابق میلتون نبوده ولی آرزوی خراب کردن متاش چه دلیلی داره؟ یا چرا ناراحتید که پیش فروش بازی زیاده؟ :D

• Like
Reactions: robot.boy81

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
من دلیل هیت به این بازی رو نفهمیدم. اوکی بازی با نمایشاش مطابق میلتون نبوده ولی آرزوی خراب کردن متاش چه دلیلی داره؟ یا چرا ناراحتید که پیش فروش بازی زیاده؟ :D
بازی صرفا نمایش نداشته، دمو داشته نظرمونو بعد از انجامش گفتیم، عناوینی که توی لیست هستن حداقل نمایش هاشون و مهمتر تکلیفشون مشخص تر از عطیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من سه تا دلیل میبینیم :D
اولی اینکه خب فنای ف ف خیلی دل خوشی از این تیم ندارن.
دوم اینکه یکسری سیاست پایین آوردن انتظارات رو دارن که اگر متا کم شد خب چیز عجیبی نباشه و اگر بالا شد خب یه انحصاری خوب دیگه اضافه شده :D
سومی هم اینکه خب واقعا بازی هم نمایشاش یکم گنگ بوده و هم نظرات اونایی که دمو رو رفتن متفاوت بوده که نشون میده یه بازی به شدت سلیقه ای میشه.
من خودم تا الان از چیزایی که دیدم خیلی خوشم اومده و امیدوارم. ولی اینو هم درک میکنم که بازی کاملا پتانسیل خراب کردن رو داره مخصوصا تو زمینه اپن ورد بودنش.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
بازی صرفا نمایش نداشته، دمو داشته نظرمونو بعد از انجامش گفتیم، عناوینی که توی لیست هستن حداقل نمایش هاشون و مهمتر تکلیفشون مشخص تر از عطیست
اوکی به هر دلیلی خوشت نیومده از دمو بازی رو ignore کن چرا از پیش فروش بالاش ناراحت میشی یا آرزوی متای پایین میکنی. شاید اونایی که پیش خرید کردن از دمو لذت بردن! تو همین تاپیک بازیسنتر خیلیا خوششون اومده بود از دمو.

چه اون سری که خوششون اومده، چه اون سری که خوششون نیومده، نظرشون کاملا به خودشون مربوطه و به شما هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه که در این خصوص برای کسی تعیین تکلیف کنی
Take it easy bro.

تعیین تکلیف؟ دلیل هیت از بازیو تو تاپیک پرسیدم شما جواب دادی منم جواب دادم.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
اوکی به هر دلیلی خوشت نیومده از دمو بازی رو ignore کن چرا از پیش فروش بالاش ناراحت میشی یا آرزوی متای پایین میکنی. شاید اونایی که پیش خرید کردن از دمو لذت بردن! تو همین تاپیک بازیسنتر خیلیا خوششون اومده بود از دمو.
چه اون سری که خوششون اومده، چه اون سری که خوششون نیومده، نظرشون کاملا به خودشون مربوطه و به شما هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه که در این خصوص برای کسی تعیین تکلیف کنی
من این اسکرین شات رو به خاطر بازی سومی میزارم چنلم با اجازه.
هر اسکرین شات یا مطلبی از من نه در این تاپیک، در فروم به کارت اومد هیچ منعی برای استفادش حتی با نام خودت نداری و نیاز به اجازه نیست

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یه چیزی من یادم این بازی قرار بود انحصاری زمانی پلی استیشن باشه چرا داره همزمان رو PC و PS5 میاد؟ سونی انقدر نا امید شده از بازی گفته همزمان منتشر کنن؟🤣

• Smile
Reactions: GameMasterr

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من دمو و بازی کردم و حقیقتش تا ته دمو هم نفهمیدم گیم پلی بازی دقیقا چیه :D همینطوری دکمه میزدم و میرفتم جلو. گرافیک بازی هم چنگی به دل نمیزد و تنها نکته خفنش برای من لودینگش بود که عملا لودینگ نداشت. 71 متای اوکی ای هست براش.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اگه دمو رو نمیدادن واقعا معلوم نبود بازی در چه حدی هست! :D درسته ۳۰ گیگ حروم این فاجعه کردم اما حداقلش این بود که عیارش برام مشخص شد! من که بیشتر از ده دقیقه نتونستم تحملش کنم! به شکل مسخره ای افتضاحه از گرافیک و انیمیشن کرکتر اصلی تا گیم پلی و محیط جنریکش... کلا با یه لبخند به سازنده های معلوم الحالش بستم و درجا پاکش کردم! متای قرمز و با ارفاق زرد براش پیش بینی میکنم:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
همین تاپیک بازیسنتر خیلیا خوششون اومده بود از دمو.
جسارتا این خیلیا کیا هستن؟ و ممنون میشم اگه دلیل علاقه و رضایتشون رو توضیح بدن :D
هرکی رو دیدیم اینجا یه لگد داره به بازی میزنه و پیش بینی امتیازاتش هم نشون نمیده کسی چندان دل خوشی ازش داشته باشه.
پ.ن: اینکه پرسیدم از چیه بازی خوششون اومده واقعا سواله برام. چون درک نمیکنم به جز مکانیک جادوهای بازی یه نفر از چی چیز این بازی میتونه خوشش بیاد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
طبق دمو
گیم‌پلی بازی خیلی شلوغ و سردرگم هست.

گرافیک معمولی نسل قبلیه.

محیط و لول‌دیزاین هم اصلا جذابیت نداره‌.

قاعدتا نباید 80 یا بیشتر بشه مگه بازی کامل سورپرایزهای قابل توجهی داشته باشه.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
من دمو رو بازی نکردم ولی به طرز عجیبی محیط بازی طبق تریلرا منو یاد Sonic Frontiers میندازه.. همونقد تهی و عبث :D احتمالا به سرنوشت یکسانی هم دچار بشه.

• Smile
Reactions: GameMasterr

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
فروشش که قطعا بد نمیشه الان تقریبا دو ماهه بازی بزرگی به بازار تزریق نشده و بازار تشنه هست .بقیه جاهای دنیا هم مثل این خراب شده نیست که هممون هشتمون گرو نهمون باشه خیلی ها بازی را میخرن

• Like
Reactions: pouria.sh

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
جالبه،ملت اکثرا از بازی خوششون نیومده(حداقل اینجا) ولی یه سریا اصرار دارن که الا و بلا باید هایپ این زباله باشیم.همیشه هم نوک زبونشونه که سونی هرچی بسازه فن هاش به به چه چه میکنن.
اصرار به هایپ الکی برای بهره برداری در آینده کار خوبی نیست عزیزان من :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر