امتیازات Forspoken

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    168
  • نظرسنجی بسته شده است .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اینا همشون با سونی دشمنن وگرنه سونی کور نیست حتما یه چیزی دیده که دو سال انحصاریش کرده😐😶😶😶

این جیمبو دیوز میاد بازی هارو به ما گرون میفروشه، از جیب ما میزنه خرج انحصاری کردن آشغال هایی مثل فوراسپوکن و ببیلونز فال میکنه. خیر نبینه از پیریش.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این تازه نقد هایی هست که Review Code دادن بهشون.
من فکر می کنم بقیه نقد ها بیاد راحت بره زیر 60.
----
نظرسنجی چرا هنوز بازه؟ :D

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
جالبه که کارگردانش چقدر با اعتماد به نفس همین اواخر حتی از بازیش صحبت میکرد! حتی به درد قرار گرفتن رو سرویسای اشتراکی هم نمیخوره از بس دری وریه چه برسه بخوای پول بدی پاش!اسکوار هم احمقانه اصرار داره که این استودیو به بازی ساختن ادامه بده هر کسی بود سر اون افتضاح فاینال از خجالتشون در اومده بود!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
جیمبو چون اسکوئر را کنتراتی برداشته دیگه خوب و بد مجبور بوده پول میز را حساب کنه. یک فاینال خوب برمیداره وسطش یک بازی با متای قهوه ای دوباره چرخه ادامه پیدا میکنه.

من جای اسکوئر باشم میرم پروژه های 2-3 میلیون دلاری با 4-5 نفر میسازم وسط فینال ها فرو میکنم به جیمبو. :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
این جیمبو دیوز میاد بازی هارو به ما گرون میفروشه، از جیب ما میزنه خرج انحصاری کردن آشغال هایی مثل فوراسپوکن و ببیلونز فال میکنه. خیر نبینه از پیریش.
حدس میزدم آخرش پای جیم رایان بیاد وسط..
بازی گرون چیه دقیقا
نرم عادی قیمتا تو نسل نهم ۷۰ تاس که همه کمپانی ها حتی مایکرو هم داره رعایت میکنه.
دوتا بازی آشغال انحصاری کرد قبول
کلی بازی خوب دیگه هم انحصاری کرده اونا رو هم ببین و در آخر سوال اینکه آیا اجباری به خرید کرده سونی؟
بالاخره نفهمیدیم خوبه با اسکوئر و ژاپنی ها قرارداد داشته باشه یا بده؟
خب کراس فایر هم انحصاری مایکروعه آیا باید بگیم مرگ بر اسپنسر؟

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
عجب شروعی برای امسال:D

مثل اینکه فقط دو سال انحصاریه. نمیشه مادام العمر بشه؟ :-/ :D
گویا مثل کراس فایر نیست که تا ابد برچسب یک کنسول بخوره روش!سازنده هاش در این حد اعتماد به نفس نداشتن که بخوان حماسه سازی سلطان شوترهای اول شخص رو تکرار کنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر