امتیازات بازی Mafia II

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام!

Mafia_II_Boxart.jpg

این بازی بزرگ اولین امتیازش را گرفت. مجله PC Zone به بازی امتیاز 80 از 100 داده است. توضیحات بیشتر را از اینجا می توانید بخوانید.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
متأسفانه اون تب داستانای گانگستری کلاسيک از بين رفته!

الان هر کسی نميپسنده!
به جای اینکه خودتو گول بزنی ، بهتره واقعیت رو قبول کنی . بازی در حد همون نمره 8 هست . بیشتر از این هم نمره نمی گیره چون لیاقتشو نداره .

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
بازی با اپن ورد های امروزی خیلی فرق داره خیلی چیزا تو گیم پلی نداره اما اگه بازی رو مثل 1 فیلم ببینین 1 بازی فوق العادس البته بازی تبلیعاتی هست.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شايد اونطوري كه انتظار داشتيم نشد اما مسلما لياقت خيلي چيزا رو داره بابا من كه پوسيدم 1.5 ماه بازي درست و درمون نيومده هرچيم باشه من كه با كله بازي مي كنم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ای بابا این مافیا قرار بود به Gta Iv نشون بده بازی یعنی چی :D؟! عجب!
نشون میده بااااا 7 سال براش داستان نوشتن:D
ولی بیخیال ،بعضی بازیها اینقدر بزرگن که بازی یاری تقابل نداره،چه برسه مقایسه:D

این بازیها مقایسه نشن بهتره..............(نکنید این کار رو ،میرید موتور خونه جهنم)

آخرین ویرایش:

Amir tataloo

کاربر سایت
Jul 26, 2009
148
سلام به دوستان بازي همه جوره معركست و من خودم ميخوام بازي رو بگيرم ولي نميتونم بگم كه از GTA IV بهتره ولي ميدونم حتما نمره خوبي ميگيره

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مثل اینکه باید با بلدوزر از روی این تاپیک رد شد، چند نفر تلفات بدن تا درست بشه.
هرچی پست پاک می کنیم، انگار نه انگار دوباره باز یه نفر میاد همون حرف ها رو میزنه پشت سرش 20 نفر جواب میدن.

این آخرین اخطار بود، حوصلمون رو سر بردید دیگه...

• Like
Reactions: aliatlas

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
خدا وکیلی این این gta 4 چی داشت که بهش 10 دادن . در مقابل شاهکارایی مثل vice city و بعدش سن آندرس به نظر من پسرفت محسوس هم داشت . من نمی گم بیخود بود ولی تاپ هم نبود پر از عیب و ایرادایه جزیی و حتی کلی . سایتای ریویو انگار اشکالات بعضی از بازی ها رو اصلا نمی بینن و در مقابل برای یه سری دیگه تلافی می کنن. به نظر من حتما هم ورژن کنسولیه مافیا و صد البته پی سی باید بالای 9 بگیره و گرنه بی عدالتی در حد اعلاس دیگه

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
یکی میاد به ما توهین میکنه پستش پاک نمیشه،من جوابشو میدم پاک میشه.سنگ محک فهم آدمام که مشخص شده :d.من به بازی 10 میدم؛کی از من بیشتر میفهمه؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به جای اینکه خودتو گول بزنی ، بهتره واقعیت رو قبول کنی . بازی در حد همون نمره 8 هست . بیشتر از این هم نمره نمی گیره چون لیاقتشو نداره .
شما بازی کردی یا منتقد یکی از همین سایتهایی ؟ لیاقت بازی رو شما تعیین میکنی؟! شاید باید مثل heavy rain چشمون رو . رو نمره-ها ببندیم و از بازی و شاهکار بودنش لذت ببریم . یا واقعا بازی مشکلاتی داره . کاری نداره تا عرضه بازی چیزی نمونده و اونایی هم که بازیرو الکی میکوبن از الان مشخص هستن

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
بابا بزارید بیاد بعد دعوا راه بندازید از روی امتیاز چند تا سایت در پیت که نمیشه نتیجه گیری کرد...
کل کل نکنید..تاپیک قفل میشه ها...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر