امتیازات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

Callofdutymodernwarfare2boxart.jpg

این بازی فوق العاده که هفته آینده عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. سایت DualShockers به بخش MultiPlayer بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
Reveiw

image-F878_4AF41A61.jpg

البته من از میزان اعتبار این سایت باخبر نیستم، پس لطفا اگه مشکلی داشت تاپیک را پاک کنید.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جون یه نمره، دو نمره، نه 5 نمره کمتر!! :biggrin1:.
فریدون کسی MW روی PC به خاطر 5 ساعت Single Player بازی نمیکنه...همه به خاطر آنلاینش بازی میکنن. همه کسایی که میشناسم از اروپایی بگیر تا ترکیه، ایرانی و غیره همه 1 سال منتظر این بازی بودن...اکثرا هم آماده Org خریدن بودن ولی با این حرکت اصلا سمت بازی هم نرفتن...حیف این 1 سال که منتظرش بودیم.
فقط امیدوارم IW از خر شیطون بیاد پایین با یه Patch همه چیز رو ردیف کنه ( که بعید میدونم)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون کسی MW روی PC به خاطر 5 ساعت Single Player بازی نمیکنه...همه به خاطر آنلاینش بازی میکنن. همه کسایی که میشناسم از اروپایی بگیر تا ترکیه، ایرانی و غیره همه 1 سال منتظر این بازی بودن...اکثرا هم آماده Org خریدن بودن ولی با این حرکت اصلا سمت بازی هم نرفتن...حیف این 1 سال که منتظرش بودیم.
فقط امیدوارم IW از خر شیطون بیاد پایین با یه Patch همه چیز رو ردیف کنه ( که بعید میدونم)
امار دقیقش رو ندارم ولی از 100 کلا 9% فروش MW1 واسه PC بوده که این رقم تقریبا میشه هیچ!. کیفیت این نسخه پائین بیاد، نمیدونم سرورش اونطوری بشه که شما میگی بازم ایراد برمیگرده به فروش کم این بازی.

Last edited by a moderator:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خونسرد باش مدیر انجمن، خونسرد باش. ما داریم اغراق میکنم به شما چرا فشار اومده؟ البته قابل درکی چون وجود همچین بازی که فیلم سینمائی باید جلوش لونگ Drop کنه که تک تک انیمیشنهاش از هلیکوپتر گرفته تا یخ نوردیش نهایت دقت ممکنه رو داره باید هم خودتونیا اسیب روحی روانی برسونه که بیای اینطوری جواب بدی.
بله دیگه. هرکسی تملق و مجیز بازی های 70% تقلیدی رو نگه حرفهاش قشنگ قشنگه :laughing:.
نیما مدیر انجمن:
باز خوبیش اینه فن شرکت و کنسولی هستم که نیازی نیست برای تعویض کامپونت به HDMI برم تو تنظیمات و از اونجا سوئیچ کنم
25r30wi.gif
.

414kag0i.gif

pathetic, good job you deserve this look

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
امتیازات MW 2 واقعا فوق العاده هستن و همشونم حقشه . یک بازی سینمایی تمام عیار که لایق بهترین امتیاز ها هست.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
خونسرد باش مدیر انجمن، خونسرد باش. ما داریم اغراق میکنم به شما چرا فشار اومده؟ البته قابل درکی چون وجود همچین بازی که فیلم سینمائی باید جلوش لونگ Drop کنه که تک تک انیمیشنهاش از هلیکوپتر گرفته تا یخ نوردیش نهایت دقت ممکنه رو داره باید هم خودتونیا اسیب روحی روانی برسونه که بیای اینطوری جواب بدی.
بله دیگه. هرکسی تملق و مجیز بازی های 70% تقلیدی رو نگه حرفهاش قشنگ قشنگه :laughing:.
نیما مدیر انجمن:
باز خوبیش اینه فن شرکت و کنسولی هستم که نیازی نیست برای تعویض کامپونت به HDMI برم تو تنظیمات و از اونجا سوئیچ کنم
25r30wi.gif
.

جالبه همیشه که قفل میکنی میخوای به طرف بحثت بچپونی که مثلا عصبی شده یا داغ کرده ! چون همین حالت رو خودت داری . هر تیکه از حرفت هم از یه جا کندی بهم وصله زدی که خلاصه گفته باشی .
HDMI ؟ Component ؟ MW2 ؟ Looong ؟ 70 درصدی ؟
طرف تو بازی Cover میگیره ، راه میره ، شخصیت مونث در بازی هست ، تفنگش را Reload میکند ، تیر اندازی میکند ، از صفحه TV بیرون نمی آید ، شخصیت های بازی تنبان به پا دارند ! و .... همه اینها تقلیدهای بی شرمانه ای هست که از 70 % هم بالاتر میزند ( به قول یارو 130 درصد تقلید هست )
تو تعیین میکنی کدوم بازی باید لنگ بندازه یا اینا رو جایی نوشته ؟ حالا من موندم چرا تو که خودت میگی فن کنسول و شرکتی هستم که فلان ، چرا الان دست به دامن یه Multiplatform شدی ؟! توهم انحصاری داری ؟
حرفهای قشنگ قشنگ رو امثال تو میزنن ، آدمای حزب باد ، هر جا به نفعت باشه حتی به حرفهای خودتم رحم نمیکنی . چون اصلا ارزش نداره واست ، هرچه آید خوش آید . به اینجور افراد میگن : ...

من از موقعی که ویدیوی Unbox کردن Slim ت رو دیدم با شما آشنا شدم و الان متاسفم برای خودم که در مواقعی جوگیر میشم و یادم میره که نباید با امثال شما دوست عزیز بحث کنم ، موفق و فرخنده باشی کلهم :smile:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
امار دقیقش رو ندارم ولی از 100 کلا 9% فروش MW1 واسه PC بوده که این رقم تقریبا میشه هیچ!. کیفیت این نسخه پائین بیاد، نمیدونم سرورش اونطوری بشه که شما میگی بازم ایراد برمیگرده به فروش کم این بازی.
فریدون کلا توجه نمیکنی من چی دارم میگم...
اون 9% مقدار Pre-Order شدن MW2 بعد از اعلام حرکات خوشحال IW بود.
وقتی 2 ماه پیش IW اعلام کرد نسخه PC این امکانات رو نداره شاید بگم 90% رفتن Pre-order ـشون روی PC رو کنسل کردن... نمونه اش توی سایت های خارجی زیاده...بازی کلا توسط PC gamer ها بایکوت شده فکر کنم اگر 20000 تا نسخه هم فروش بره برای IW زیادم باشه... کلا برای خود IW هم اهمیت نداشت فروش بازی چون حتی Direct2Drive هم برای فروش نداره این بازی رو.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
GameSpot به این بازی 9.0 داد

9.0

THE GOOD:* Intense, action-packed campaign
* Engaging cooperative missions
* Richer, deeper, more rewarding competitive multiplayer
good_multiplayer_s.gif
good_outstanding_gameplay_s.gif
good_sucks_you_in_s.gif
good_sharp_control_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif

THE BAD:
* Campaign is short
* Plot is muddled and inelegant
.

آخرین ویرایش:

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
ign به wii Call of Duty: Modern Warfare -- Reflex Edition این بازی 7.5 داده از این بالا می گرفت من تعجب می کردم
کلا GameSpot همینطوری امتیاز میده بدبخت ها پول بهشوننرسیده به mv2 امتیاز 9 داده :cheesygri

آخرین ویرایش:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
به نظر من در مورد کوتاهی بازی کاملا حق با GS و بس. 6 تا 8 ساعت زمانیست غیر استاندارد و برای کسانی که بازی رو اورجینال تهیه می کنند رضایت بخش نیست و این اصلا ربطی به بخش مالتی پلیر نداره.
در مورد زیبا نبودن و گیج کننده بودن داستان نقدی کاملا سلیقه یست اما با توجه به سخت گیری GS به هیچ وجه بعید نبود.
کلا بهترین نمرات با دلایلی اکثرا منطقی از همین سایت میشه دید و سخت گیری حتی بیش از حد به نظر من قابل قبوله و سطح انتظار هارو بالا میبره.
دوستان جدیدا الفاظی(وبلاگی) حتی برای شوخی خیلی بیش از حد در تاپیک ها بکار میره(نمونش همین پالون !) که به نظر من اصلا زیبا نیست و در حد سایت خوبی مثل بازیسنتر نیست این قضیه حالتی کلی داره و در کامنت های بچه ها کم کم داره ترویج پیدا می کنه که چندان جالب نیست.
با تشکر

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
خدایی به کوتاه بودن بازی نمیشه گیر داد و هرچی امتیاز کم رو به بهانه ی کوتاهی بخش کامپاین به بازی داد. MW هم 6-8 ساعت بود. به این مشکلات سرور و این حرفا میشه گیر داد (و حتی فحش داد :D) اما کوتاهی بازی نه!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بحث دیگه زیادی منحرف شد و متاسفانه مجبور شدم چند پست اخیر رو پاک کنم، دوستان لطفا رعایت کنید.

خدایی به کوتاه بودن بازی نمیشه گیر داد و هرچی امتیاز کم رو به بهانه ی کوتاهی بخش کامپاین به بازی داد. MW هم 6-8 ساعت بود. به این مشکلات سرور و این حرفا میشه گیر داد (و حتی فحش داد :biggrin1:) اما کوتاهی بازی نه!

اتفاقا باید گیر داد :D بنده وقتی 60-70 دلار پول یک بازی میدم انتظار دارم یک بازی و تجربه کامل داشته باشم... درسته بخش مولتی پلیر و co-op ارزش زیادی به بازی اضافه میکنه ولی دیگه single در حد 4-5 ساعت خیلی کمه.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
PS3 & XBOX360

Total Video Games امتیاز 9/10 داد.

93% :Graphics
97% :Sound
95% :Gameplay
82% :Originality
98% :Longevity

This really is as good as it gets in terms of FPS games on the current crop of consoles. Modern Warfare 2 ticks all of the right boxes: varied gameplay, immersive story, engaging gunplay, superb multiplayer, and the list goes on... If we're being really nitpicky, then we might suggest that there aren't many innovative features in the game. However, MW2's Spec Ops mode is fresh enough to ensure that the overall package isn't a stale one, while the long-term appeal of adversarial multiplayer will stretch out until the next Infinity Ward release with ease

Metacritic

161zzsx.jpg

Full Review

. . . . . . . . . .

Gamers.at امتیاز 9.1/10 داد.

8/10 :Graphics
10/10 :Sound
9/10 :Handling
7/10 :Story
8/10 :Motivation
10/10 :First Person Shooter
90% :Singleplayer