امتیازات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

Callofdutymodernwarfare2boxart.jpg

این بازی فوق العاده که هفته آینده عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. سایت DualShockers به بخش MultiPlayer بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
Reveiw

image-F878_4AF41A61.jpg

البته من از میزان اعتبار این سایت باخبر نیستم، پس لطفا اگه مشکلی داشت تاپیک را پاک کنید.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
تک تک لحظه هاش تداعی کننده مدرن وارفر۱بود دوست عزیز بازی خیلی خوبه ولی گیم پلی کوتاه وداستان نه چندان جالب وتاحدودی تکراری اون باعث میشه که ادم فکرکنه امتیازکامل خیلی براش زیاده همه چیز که مولتی پلیر نیست قسمت داستانی بازی تقریبا حرفی برای گفتن نداشتن تواین مدت زیاد فقط یه سری لوکیشن جدید به بازی اضافه شده البته با الگوبرداری ازمراحل مدرن وارفر۱ من متتقدم اگر امتیاز بالایی میگیره بیشتر بخاطر سابقه درخشان بازیه
این کامنت ضمن احترام به نظرات بقیه بیانگرنظرات شخصی منه که ممکنه درست نباشه
ما که اینجا دعوا نداریم :D ! هرکس نظرشو میگه !
من خودم هم قبول دارم داستان بازی هیچ چیز جدیدی نداشت اما من خودم تابحال اینجور روایت داستانی رو ندیده بودم ! IW با MW 1 توقعات رو برد بالا و واقعا هم کارش سخت بود و به نظر من تونست موفق بشه بازی ـی به خوبی نسخه قبل (و به نظر من بهتر از اون) بسازه که جای تقدیر داره

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
کسی امتیاز GameSpot رو گذاشته ؟
gamespot-logo.png

9

خصوصیات بازی از دید GameSpot

good_outstanding_gameplay_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif
good_sharp_control_s.gif
good_multiplayer_s.gif
good_sucks_you_in_s.gif

بازی نسبت به نسقه قبل شولغ تر شده بود ، یک سری نواوری هم داشت
ولی یه جاهایی با اینکه هیجان انگیز بود ولی تخیلی شده بود ( جنگ های گله ای مثل serios sam :confused: )
Private Allen, Garry "Roach" Sanderson, Ghost خیلی حال گیری بود
کاشکی حداقل حق انتخاب میدادن
دوستان اشتباه نشه سوالی که اول این مرحله میپرسه تاثیری در خط داستانی نداره
یکی از دوستان میشه لطفا داستان و به خصوص جریان مرحله دوم رو تعریف کنه ببینیم چی به جیه ؟
لطفا لینک تاپیکش رو هم اینجا بزارید

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اون یوزرهایی که به بازی 1 دادن همشون پایرت ها هستن که به خاطر اینکه نمیتونن آنلاین بازی کنن این امتیازو دادن. امتیاز یوزرها در چنین مواقعی از گاز معده هم بی ارزش تره.

باشه حق با شما!

چون نمیتونن انلاین بازی کنن 1 دادن!:-"

همین الان از هر کدوم از بچه های سایت سوال کنی میگه نسخه قبلی mw از این بهتر بود

جای بحث نداره

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
بالاخره GS هم نسخه ی PC رو امتیاز داد: 8.5

این سایت به نظر کاربران حرفه ای PC که از کمبودهای MP بازی شکایت داشتن احترام بیشتری گذاشت.

بنظرم مد داستانی این بازی نسبت به نسخه ی قبلی خیلی جذابتر شده بود،اما MP با وجود پیشرفتهای زیاد از نظر امکانات به سطح کنسولها نزول پیدا کرد.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان دائم میگن نسبت به شماره پیش تغییر نداشته؟اولا چه تغییر خارق العاده ای انتظار دارید؟دوما از زمان mw1 تا الان که mw2 اومده بازیه اول شخصی که بتونه نزذیکشم بشه سراغ دارید؟پس حقش حداقل 9.5 هست.اونم فقط به خاطر کوتاهیه بازی.این گیم اسپات جدیدا خیلی غر میزنه:biggrin1:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
PC

GameSpot امتیاز 8.5/10 داد.

good_outstanding_gameplay_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif
good_sharp_control_s.gif
good_multiplayer_s.gif
good_sucks_you_in_s.gif

The Good
Intense, action-packed campaign - Engaging cooperative missions - Richer, deeper, more rewarding competitive multiplayer progression

The Bad
Costs more, has fewer multiplayer features than other PC shooters - Campaign is short - Plot is muddled and inelegant
Metacritic
35iu7py.png

Full Review

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

AtomicGamer امتیاز 8.8/10 داد.

Yes, the single player game is brilliant and if that's all you're going to do, then you won't even notice a difference, but if you are expecting every single feature you got in CoD4's multiplayer modes, you're better off waiting it out

Metacritic

vmyia1.png

Full Review

. . . . . . . . . . . . . . .

Edge Magazine امتیاز 9/10 داد.

Metacritic
ixzj47.png

Full Review

3DJuegos امتیاز 8.7/10 داد.

9a7orl.png

Metacritic
21engp4.png

Full Review

PS3 & XBOX360

Gamer Limit
امتیاز 9/10 داد.

dzi62x.png

Metacritic
xnhili.png

Full Review

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Impulsegamer
امتیاز 8.9/10 داد.

8.9 :Gameplay
9.7 :Graphics
9.8 :Sound
8.9 :Value

Metacritic
2wnaesj.jpg

Full Review

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
منم نظرمو میگم:biggrin1:
مگه میشه به این ابر بازی شاهه شاهان بازی غول کش دیوه همه بازیها کمتر از 10 داد.دفعه دومه دارم تموم میکنم.یه کم کوتاه بود ولی مهم نیست.10/10 لایقه این بازیه:love:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
به نظر بنده که این بازی حسابی از نسخه قبلی سرتر بود.
فقط حیف که خیلی کوتاه بود وگرنه هیچ ایرادی نداره از لحاظ گیم پلی گرافیک جذابیت صدا گزاری تنوع اسلحه داستان تنوع مراحل و هیجان همه و همه از نسخه پیش بهتر و پویاتر بود و در بالاترین سطح ممکن بود

• Like
Reactions: THE BEST BOY

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
به نظر بنده که این بازی حسابی از نسخه قبلی سرتر بود.
فقط حیف که خیلی کوتاه بود وگرنه هیچ ایرادی نداره از لحاظ گیم پلی گرافیک جذابیت صدا گزاری تنوع اسلحه داستان تنوع مراحل و هیجان همه و همه از نسخه پیش بهتر و پویاتر بود و در بالاترین سطح ممکن بود
شدیدا تایید میشه:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستان به نظر شما فیزیک بازی چطور هست؟! به نظر من در مواردی هر چند ناچیز ضعیف هست! مثلا توی Spec Ops و توی مرحله ای که روی یک پل هست و باید به انتهای پل برسی میله هایی روی زمین هست که کاراکتر به راحتی از توشون رد میشه! نظرتون چیه؟! Gartall جان عزیز! :D میدونم شما روی این بازی تعصب خاصی داری ولی نزن خواهشا! :D فقط نظر شخصی هست!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اخر این گیم اسپات ذات خودش را نشون داد قبلا گفته بودم به بازی mw2 نمره 8.5 داده بوده بعد تغییرش داده به 9 واقعا منافع چیکار میکنه;)
Gamespot changing MW2 review score

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر