امتیازات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

Callofdutymodernwarfare2boxart.jpg

این بازی فوق العاده که هفته آینده عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. سایت DualShockers به بخش MultiPlayer بازی امتیاز 5.0 از 5.0 داده است.
Reveiw

image-F878_4AF41A61.jpg

البته من از میزان اعتبار این سایت باخبر نیستم، پس لطفا اگه مشکلی داشت تاپیک را پاک کنید.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون حالی که Call of Duty 4 داده بود این کمتر داد! :cheesygri
کاملا موافقم!چون اون یه چیز عجیب غریب بود!ولی خب اینم شاهکاره ولی خب به Cod4 نمیرسه!:D

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
کلاً سایتی که به MW2 زیر 9 میده(البته نسخه ی PC رو نمی دونم اوضاع مولتی پلیرش چقدر خرابه)از مشکلات اساسی در ساختار انتقادیش رنج میبره...
به نظر من مستحق امتیاز کامل هست.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
پس نتیجتا اینهمه سایت که بالای 9 دادن خوشحال بودن ؟!

دو سال پیش infinity ward
cod 4 رو ساخت
الان دو سال گذشته تو این سبک یه عالمه تجربه کسب کرده
همچنین با مراحل زیر ساخت بازی کملا اشنا شده اما باز هم به عقیده من و خیلی ها mw1 از 2 بهتر بود

این یعنی ارزش بالاتر از 9 نداره

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
کلاً سایتی که به MW2 زیر 9 میده(البته نسخه ی PC رو نمی دونم اوضاع مولتی پلیرش چقدر خرابه)از مشکلات اساسی در ساختار انتقادیش رنج میبره...
به نظر من مستحق امتیاز کامل هست.

خيل جالبه شما خودت از کسايی بودی که وقتی بچه ها ميگفتن اگه مثلاً EDGE به UNCHARTED 2 يا هر چی ديگه از اين نمره کم تر بده سريع مياومدی ميگفتی نميدونم اونا بهتر ميفهمن دقيق ترن حالا داری حرف اونايی که جوابشونو ميدادی رو ميزدی؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دو سال پیش infinity ward
cod 4 رو ساخت
الان دو سال گذشته تو این سبک یه عالمه تجربه کسب کرده
همچنین با مراحل زیر ساخت بازی کملا اشنا شده اما باز هم به عقیده من و خیلی ها mw1 از 2 بهتر بود

این یعنی ارزش بالاتر از 9 نداره

خودت داری یه چیزی میگی و تائیدش میکنی .

من ازت پرسیدم یعنی این همه سایت خوشحال بودن که نمره بالا دادن . الان هم میانگینش بیشتر از شماره ی الوله .

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
خودت داری یه چیزی میگی و تائیدش میکنی .

من ازت پرسیدم یعنی این همه سایت خوشحال بودن که نمره بالا دادن . الان هم میانگینش بیشتر از شماره ی الوله .

اره خوشحال بودن!

اگه به همون سایتهایی که این امتیاز ها رو دادن امتیاز user رو نگا کنی میبینی که از هیچکدوم از 9 بیشتر نشده
محبوبیت یه بازی رو همیشه مییشه از امتیاز های یوزر تایید کرد

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اره خوشحال بودن!

اگه به همون سایتهایی که این امتیاز ها رو دادن امتیاز user رو نگا کنی میبینی که از هیچکدوم از 9 بیشتر نشده
محبوبیت یه بازی رو همیشه مییشه از امتیاز های یوزر تایید کرد

اون یوزرهایی که به بازی 1 دادن همشون پایرت ها هستن که به خاطر اینکه نمیتونن آنلاین بازی کنن این امتیازو دادن. امتیاز یوزرها در چنین مواقعی از گاز معده هم بی ارزش تره.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اون یوزرهایی که به بازی 1 دادن همشون پایرت ها هستن که به خاطر اینکه نمیتونن آنلاین بازی کنن این امتیازو دادن. امتیاز یوزرها در چنین مواقعی از گاز معده هم بی ارزش تره.
خوشحال شدیم که نظرات بازیکن های بزرگ همه سری های CoD مثل D1ablo و Smithz و mazarini و Paradox و stevy و بالای چندین هزار نفر دیگه رو زیر سوال بردید... نمیدونستم اون ها هم Pirate هستن و با نسخه Pirate شده توی سرور های اصلی مسابقات آنلاین میدن و چندین هزار بار توی مسابقات Lan شرکت کردن...
کلا همه اینجا Happy میزنن....CU_Lan
یه کم تحقیق قبل حرف زدن خوبه چون آنلاین بازی کلا مشکل داره حتی بازی های 6v6 ـش لگ کامل میشه...

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
تمامی دوستان دارن به کم بودن بازی گیر میدن در صورتی که اصلا به این توجه نمیکنن که بازی همون 5 ساعت GP ـی که داره فراموش نشدنی ـه و تک تک لحظه هاشو تو هیچ بازی ـی ندیدیم ! کاری برای IW نداشت GP بازی رو بیشتر کنه (به هر مرحله دوتا میژن اضافه میکرد که از اینور مپ تا اون ور مپ بریم و ادم بکشیم) ولی بازی از این حالت و سینمایی بودنش در میومد !

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
خوشحال شدیم که نظرات بازیکن های بزرگ همه سری های CoD مثل D1ablo و Smithz و mazarini و Paradox و stevy و بالای چندین هزار نفر دیگه رو زیر سوال بردید... نمیدونستم اون ها هم Pirate هستن و با نسخه Pirate شده توی سرور های اصلی مسابقات آنلاین میدن و چندین هزار بار توی مسابقات Lan شرکت کردن...
کلا همه اینجا Happy میزنن....CU_Lan
یه کم تحقیق قبل حرف زدن خوبه چون آنلاین بازی کلا مشکل داره حتی بازی های 6v6 ـش لگ کامل میشه...

جواد جان چون خودتم تو GS ـ 1 دادی اینقدر بهت برخورد؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تمامی دوستان دارن به کم بودن بازی گیر میدن در صورتی که اصلا به این توجه نمیکنن که بازی همون 5 ساعت GP ـی که داره فراموش نشدنی ـه و تک تک لحظه هاشو تو هیچ بازی ـی ندیدیم ! کاری برای IW نداشت GP بازی رو بیشتر کنه (به هر مرحله دوتا میژن اضافه میکرد که از اینور مپ تا اون ور مپ بریم و ادم بکشیم) ولی بازی از این حالت و سینمایی بودنش در میومد !
تک تک لحظه هاش تداعی کننده مدرن وارفر۱بود دوست عزیز بازی خیلی خوبه ولی گیم پلی کوتاه وداستان نه چندان جالب وتاحدودی تکراری اون باعث میشه که ادم فکرکنه امتیازکامل خیلی براش زیاده همه چیز که مولتی پلیر نیست قسمت داستانی بازی تقریبا حرفی برای گفتن نداشتن تواین مدت زیاد فقط یه سری لوکیشن جدید به بازی اضافه شده البته با الگوبرداری ازمراحل مدرن وارفر۱ من متتقدم اگر امتیاز بالایی میگیره بیشتر بخاطر سابقه درخشان بازیه
این کامنت ضمن احترام به نظرات بقیه بیانگرنظرات شخصی منه که ممکنه درست نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر