امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
مرسی دوست عزیز ولی از دو هفته گذشته تا الان سرورهای square enix قیلتر شدند و من با لول 21 همینجوری تو outriders موندم و وصل نمیشم، شما با vpnبازی میکنید؟ یا اگه dnsزدید که به سرورها وصل میشن ممنون میشم اینجا قرار بدید. ?
من VPN شیر میکنم DNS روی نت من اصلا جواب نمیده.

• Like
Reactions: aha2012

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
capsule_616x353.jpeg

The Wild at Heart​

گیم پس چه موهبتی بوده که به واسطش دارم بازیهای ایندی تجربه میکنم که از بازی کردنشون واقعا لذت میبرم و تو این مدت باعث شدن حتی کمتر بازیهای AAA تجربه کنم! کاش تایم کافی داشتم بازیهای بیشتری رو تجربه میکردم ولی سعی میکنم هر بازی ایندی که Day1 روی گیم پس عرضه میشه تو اولویت بذارم، امسال از این نظر خوشبختانه سال پرباری هستش. بازی The Wild At Heart که همین چند وقت پیش رلیز شد تو این مدت فکر کنم نزدیک ۳۰ ساعت من رو سرگرم کرد! فقط میتونم بگم حتما تجربش کنید، از داستان و موسیقی زیباش بگذریم، گیم پلی به شدت سرگرم کننده و بازی قابلیت تکرار بالایی داره! اگه تایم کافی داشتم حتما اچیومنتش رو کامل میکردم با اینکه بازی تو اچیومنت دادن کمی خسیسه ولی میشه ۱۰۰۰ اچیومنت رو آنلاک کرد.

۹ از ۱۰​

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
واچ داگز.jpg
Watch Dogs Legion
یک بازی مشکل دار ولی به شدت فان و سرگرم کننده. این بازی حدود 1 ماهی تو تخفیف بود اول 50% بعدش 67% که تخفیف دومی دیگه نتونستم مقاومت کنم گرفتمش. انتظار پایینی داشتم چون قبلا روی PC بازیش کرده بودم اونجا خیلی حال نکردم، ولی گفتم بزار یک شانس دیگه به بازی بدم. گیمپلی بازی به شدت فان و سرگرم کنندس. مکانیکهای هک و ترکیب اون با اکشن خوب و مینی گیمهای جذاب هک لحظات فان و باحالی رو برام تو بازی رقم زد. شاید بیشترین چیزی که به ذهن میرسه در مورد این شماره ایده جالب بازی باشه که شما میتونید تک تک آدمهای خیابون رو به استخدام در بیارید. این ایده بنظرم سطحی کار شده اما جذابیتهای خاص خودش رو داره. مشکل اصلی این ایده اینه که اکثر این اپراتورها عملا تو گیمپلی نزدیک به هم هستن و مثلا تفاوت عملی بین یک بنا با یه هیتمن حرفه‌ای وجود نداره مگر همون یک اسکیلی که سازنده بزاره وگرنه همه عملا مثل هم هستن. اگرچه بعضی اسکیلها تو بعضی موقعیتها واقعا مفید هستن و باعث میشن شما اپراتور خودتون رو عوض کنید. هندلینگ ماشینها هم خیلی نسبت به 2 نسخه قبل بهتر شده ولی مشکل اینه که بازی فیزیک درست حسابی نداره. مشکل اساسی بازی بنظرم هوش مصنوعی تعطیل که هیچ چالش جدی رو نمیتونه برای پلیر ایجاد کنه و بعضا رفتارهای احمقانه‌ای که از NPC ها سر میزنه.
مبحث بعدی میشه به گرافیک بازی اشاره کرد بازی وقتی عرضه شد فقط یه مد ری تریس 30 فریم داشت و بعدا مد 60 فریم با آپدیت بهش اضافه شد. مد 30 فریم بازی گرافیکش واقعا خوبه و بعضی جاها دقیقا حس نسل بعد میده، ری تریسینگ بازی هم از اونهاست که خیلی تو چشمه و کاملا حسش میکنید و واقعا عالی و چشم نوازه. فقط خوراکم این بود شب باشه بارون بیاد بزارم مد ری تریسینگ تو خیابونهای لندن قدم بزنم، از اون طرف مد 60 فریم با اینکه واجبه واسه این نسل دیگه و منم بیشتر بازی رو روی این مد رفتم اما سر هم بندی شدس، گرافیک کلا تو دیواره تو این مد. مورد آخر هم صدا گذاری و موسیقی که باید بگم بازی تو بخش موسیقی کلا تعطیله و رادیو بازی هم رو اعصاب ترین رادیو صنعت گیمه، اما صداگذاری محیط بازی فوق العاده کار شده و بشدت از این بخش لذت بردم.

6.5 از 10

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
بازیهای متعددی روی سریس اس بازی کردم میخوام اینها را نمره بدم:D
Twelve Minutes - 9/10
معمایی جذاب با داستان عالی
Ori and the Will of the Wisps - 10/10
پر هیجان و سخت و در عین حال روح نواز
The Ascent - 7/10
گیمپلی شوتینگ عالی گرافیک بهترین تو سبک دوربین از بالا
Microsoft Flight Simulator - 10/10
زیبا، چشم نواز و آرامش بخش
SnowRunner - 8/10
ساده اما خیلی سرگرم کننده و صد البته بسیار چالشی هست بازی
Maneater - 5/10
ایده جالب اما بازی بی معنی و حوصله سربر
Surviving Mars - 8/10
یه استراتژیک مدیریتی جذاب البته این چند وقتیه از گیمپس خارج شده

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
psycho.jpg
خب اینم از GOTY امسال من.
یک بازی فوق العاده و بی نقص. داستان عالی با روایت جذاب و گیرا شخصیتهای عالی و دوست داشتنی و شوخ طبعی مخصوص خودش.
گرافیک هم فنی و هم هنری طراز اول و رنگ بندی عالی بازی سمفونی رنگهاست.
لول دیزاین به معنای واقعی کلمه بی نظیر جوری که هر یک ساعت با یک ساعت قبل به کل متفاوته و تجربه جدیدی رو به ارمغان میاره.
گیمپلی عالی بازی اولش یک مقدار زیادی میان پرده داره اما به مرور سهم گیمپلی بیشتر میشه گیمپلی بازی هم تو بخش مبارزه هم تو بخش پلتفرمینگ واقعا جذاب و سرگرم کننده هست.
صداگذاری بی نقص و بدون ایراد و موسیقی عالی.
دیگه جز تمجید و تعریف بیشتر از این شاهکار چی میشه گفت؟
-------------

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
Forza Horizon 5 ---------------------- 9.5

+ جهان باز بی‌نظیر، متنوع‌ترین و پرمحتواترین بازی ریسینگ با اختلاف
+ تنوع عالی اتومبیل با کلاس‌های مختلف
+ گرافیک و جلوه‌های بصری فوق‌العاده
+ صداگذاری بی‌نظیر برای هر ماشین
+ تنظیمات رانندگی مناسب برای طرفداران سبک آرکید و حتی سیمولیشن
+ تعامل بی‌نظیر با دوستان و دیگر پلیرهای حاضر در مپ بازی
+ پیشنهاد اتومیبل‌های مناسب در هر مسابقه

- افرادی که FH4 بازی کردن رو اونطور که باید هیجان‌زده نمیکنه
- Pop-in قابل توجه در حالت 60 فریم

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
Halo Infinite

خب کمپین این بازی رو اخیرا تموم کردم هم مولتی پلیر رو بازی کردم جمعا با حدود ۳۰ ساعت پلی تایم. اولا بگم که بازی همه چی تموم نیست و مشکلاتی داره ولی این بازی جوری ساخته شده که من رو برد به دوران خوش شوترهای اول شخص با کیفیت . نمیتونم دقیق بگم چی شاید اسمش رو بشه گذاشت یک نوستالژی در بازی وجود داره که باعث شد بعد از مدتها بیشتر از هر گیم دیگه ای لذت ببرم.
+ گیم پلی هیلو با تلفیق قابلیت جدید grapple و قابلیت های قدیمی که کاملا حس اسپارتان بودن رو القا میکنه.
+ AI مثال زدنی بازی که واقعا بازی رو سخت و حرکات دشمن رو غیر قابل پیش بینی میکه و برای پیشروی شما باید یک استراتژی/به دست اوردن اسلحه خاص رو برنامه ریزی کنی.
+ نویسندگی خوب برای شکل گیری شخصیت The weapon.
+ گشت و گذار لذت بخش در محیط سند باکس بازی با وسایل نقلیه متنوع و همکاری Marine ها
+ Play slow Die fast
+ موسیقی عالی
+ ویس اکتینگ خوب و افکتهای صوتی لذت های بخش
+ ماموریت های جانبی تنوع زیادی ندارند ولی به اندازه بودن آنها باعث تعادل در بازی شده چیزی که در گیم های اپن ورلد امروزی کمتر میبینیم.
- داستان قابل پیشبینی و بدون Twist خاصی (Lazy writing)
- استفاده نکردن از پتانسیل کامل محیط سندباکس بازی و تنوع کم بیوم ها
- سیستم چک پوینت بازی

9.5/10

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
Halo Infinite

خب کمپین این بازی رو اخیرا تموم کردم هم مولتی پلیر رو بازی کردم جمعا با حدود ۳۰ ساعت پلی تایم. اولا بگم که بازی همه چی تموم نیست و مشکلاتی داره ولی این بازی جوری ساخته شده که من رو برد به دوران خوش شوترهای اول شخص با کیفیت . نمیتونم دقیق بگم چی شاید اسمش رو بشه گذاشت یک نوستالژی در بازی وجود داره که باعث شد بعد از مدتها بیشتر از هر گیم دیگه ای لذت ببرم.
+ گیم پلی هیلو با تلفیق قابلیت جدید grapple و قابلیت های قدیمی که کاملا حس اسپارتان بودن رو القا میکنه.
+ AI مثال زدنی بازی که واقعا بازی رو سخت و حرکات دشمن رو غیر قابل پیش بینی میکه و برای پیشروی شما باید یک استراتژی/به دست اوردن اسلحه خاص رو برنامه ریزی کنی.
+ نویسندگی خوب برای شکل گیری شخصیت The weapon.
+ گشت و گذار لذت بخش در محیط سند باکس بازی با وسایل نقلیه متنوع و همکاری Marine ها
+ Play slow Die fast
+ موسیقی عالی
+ ویس اکتینگ خوب و افکتهای صوتی لذت های بخش
+ ماموریت های جانبی تنوع زیادی ندارند ولی به اندازه بودن آنها باعث تعادل در بازی شده چیزی که در گیم های اپن ورلد امروزی کمتر میبینیم.
- داستان قابل پیشبینی و بدون Twist خاصی (Lazy writing)
- استفاده نکردن از پتانسیل کامل محیط سندباکس بازی و تنوع کم بیوم ها
- سیستم چک پوینت بازی

9.5/10
سلام دوتا سوال داشتم ازتون اول اینکه بخش داستانی چقدر طول کشید تا تموم شه و دوم اینکه تو کودوم قسمت میشه میزان پیشروی تو مراحل اصلی رو دید؟ چون هیلو های قبلی همیشه مشخص بود که چندتا mission کامل شده ولی تو این من چیزی ندیدم

• Like
Reactions: hitman68

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
سلام دوتا سوال داشتم ازتون اول اینکه بخش داستانی چقدر طول کشید تا تموم شه و دوم اینکه تو کودوم قسمت میشه میزان پیشروی تو مراحل اصلی رو دید؟ چون هیلو های قبلی همیشه مشخص بود که چندتا mission کامل شده ولی تو این من چیزی ندیدم
چون کمپین رو پشت سر هم نرفتم و مراحل جانبی زیاد رفتم نمیتونم دقیق بگم که بخش داستانی چقدر طول کشید ولی حدودا ۱۰ ساعت فقط مراحل اصلی هستند روی درجه Heroic. اون قابلیتی که شما میگید رو من ندیدم و به نظرم بازی قابلیت انتخاب چپتر رو هم نداره. به نظرم توی تاپیک اصلی بازی دوستان بتونند بهتر راهنماییتون کنند.

• Like
Reactions: Moh rahimi

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
Halo Infinite ---------------------- 8

+ گانپلی فوق‌العاده
+ مالتی‌پلیر عالی
+ تنوع اسلحه
+ Grappling Hook
+ باس فایت‌های جذاب و پر چالش
+ هوش مصنوعی عالی
+ موسیقی

- لول دیزاین نامناسب
- تکراری شدن بیش از حد مراحل از اواسط بازی
- عدم تنوع و یکنواختی محیط بازی
- گرافیک بصری در حد بازیهای متوسط نسل قبل
- صفحه لودینگ در حین و بین مراحل!!
- داستان و شخصیت پردازی نه چندان جذاب

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
COD VANGUARD
..............................
بعد از عمری یه کالاف درست و حسابی زدم روی سریز اکس گرافیک وحشتناک خوبه کمپین خوبی هم داره موسیقی های بازی هم به جا و خوب بود فقط کات سین ها با لگ و فریم پایین اجرا میشد که توی ذوق میزد توی خوده بازی هم گاها افت فریم داشت
ولی کلا بازی بهم چسبید و پیشنهادش میکنم
8/10

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
328
از اونجایی که این نسل اولین تجربه ام از کنسول های ایکس باکسه شروع کردم به اتمام بازی های انحصاری که قبلا از دستم در رفته بودن . برای انحصاری ها از halo کالکشن شروع کردم . بازی بسیار منحصر به فرده و نمیشه جایگزینی براش معرفی کرد.

halo 1
قبلا روی pc بازی رو تمام کرده بودم ولی چون خیلی وقت گذشته بود اصلا یادم نمی اومد چی به چیه . در یک کلام شاهکار بود و خیلی بهم چسبید . قابلیت سوییچ کردن بین گرافیک قدیم و جدید هم بسیار جالب بود.

امتیاز 9.5/10

halo 2
کلی قابلیت جدید به بازی اضافه شده بود که تجربه ی بازی رو لذت بخش تر میکرد.

امتیاز 9.5

halo 3

امتیاز 9.5/10

halo 4

امتیاز 9/10

halo 3 odst

امتیاز 8.5/10

و در اخر

halo reach

برای شروع اول این نسخه رو بازی کردم و باید بگم شاهکار بود امتیاز 10 از 10 .اگر این نسخه رو بازی نکرده بودم حتما به سه گانه ی اول 10 میدادم.

در اخر بگم باید ماکروسافت رو دعا کرد که همچین کالکشنی رو عرضه کرده قطعا هر کدوم از این نسخه ها ارزش هزینه ی کامل رو داره. میرم برای تجربه ی نسخه ی 5 و اینفینت .

آخرین ویرایش:

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
The Evil Within 2
قبلا روی ONE X بازیش کرده بودم ولی اصلا فریم خوبی نمیداد الان روی SX دوباره با فریم بوست زدمش بسی حال داد.
اول اینکه فریم بوست که فعال بشه کیفیت عجیب میاد پایین در حد ONE S قشنگ ولی خب فریم قفل 60 میشه که می ارزه
بهترین ترس و بقای نسل هشت با اختلاف
فرسنگ ها چه بسا کیلومتر ها بهتر از اویل7 بود
عملا از خوده رزیدنت اویل ها این و نسخه اولش اویل تر بود
موسیقی ها عالی و جامپ اسکری و موسیقی چپتر16 که با روح و روان ادم بازی میکنه لامصب
تنوع سلاح و ارتقا ها و جهان باز شدنش اون حس ادونچر و گشت و گذار رو خیلی تقویت کرده
فقط تنوع نداشتن دشمنان بازی
به لحاظ ترسناکی هم مثل نسخه اول نبود ولی باز بهتر از این نداشتیم تا الان فعلا
9/5 از 10

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
Grand Theft Auto San Andreas Definitive Edition

بعد از پچ ۱.۰۴ بازی کردم و سعادت تجربه ی نسخه لانچ رو نداشتم.

نکات مثبت:
+ ندارد

نکات منفی:
- گیم پلی فرسوده و پایین تر از استانداردهای یک ریمستر
- کارگردانی هنری فاجعه
- صداگذاری به بدترین شکل ریمستر شده
- باگهایی که پیشروی را مختل میکند
- افت فریم روی کنسول نسل ۹ در حالت
performance mode
- ارزش خرید بسیار کم نسبت به قیمت بازی

بازی رو توصیه میکنم نخرید و پولتون رو خرج چیز بهتری کنید فقط روی سرویس گیم پس ارزش امتحان کردن رو داره

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
Grand Theft Auto San Andreas Definitive Edition

بعد از پچ ۱.۰۴ بازی کردم و سعادت تجربه ی نسخه لانچ رو نداشتم.

نکات مثبت:
+ ندارد

نکات منفی:
- گیم پلی فرسوده و پایین تر از استانداردهای یک ریمستر
- کارگردانی هنری فاجعه
- صداگذاری به بدترین شکل ریمستر شده
- باگهایی که پیشروی را مختل میکند
- افت فریم روی کنسول نسل ۹ در حالت
performance mode
- ارزش خرید بسیار کم نسبت به قیمت بازی

بازی رو توصیه میکنم نخرید و پولتون رو خرج چیز بهتری کنید فقط روی سرویس گیم پس ارزش امتحان کردن رو داره
4 هم زیاده برای این اشغال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر