امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
Final Fantasy XVI

+ گرافیک قابل قبول و طراحی محیط زیبا
+ پرداخت مناسب به ابعاد مختلف کاراکتر ها
+ داستان غنی
+ موسیقی های بی شمار و بسیار زیبا
+ Bossfight های عالی و نبرد های حماسی

- مجموعه ای از ضعیف ترین و حوصله سر بر ترین مراحل فرعی در صنعت بازی
- مبارزات طولانی و اسفنجی بودن دشمنان
- بازی به شیوه ای بی رحمانه آسان است
- برخی دیالوگ های طولانی که معنی و مفهوم خاصی به داستان اضافه نمی کنن
- بالانس نبودن صدا ها و افکت ها در برخی مراحل
- افت فریم های هرچند کم اما ناراحت کننده
- Pacing افتضاح
- فاقد ارزش گشت و گذار در محیط

7.9 : Score

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
Cocoon 8.5/10
بازی خوبی بود و پر پازل های خلاقانه و خوش فکر ، گرافیک بخصوص هنری خوبی داشت و باس ها و مبارزاتشون هم جالب طراحی شده بودن ولی از اونجایی که چیزی از بازی ندیده بودم با این ذهنیت که کارگردانش، طراح ارشد limbo و inside هست رفتم سراغش مثل اونا انتظار یه باری اتمسفریک داشتم که از این نظر در اون حد نبود و متفاوت بود.
It Takes Two 9.5/10
بالاخره بعد از ماه ها تلاش بازی رو تموم کردیم . چون اون پلیری که کنار دستم مینشست بسیار نوب بود و حرفم نمیشد بهش زد و بهش بر میخورد ( 😒You know who ) انقدر طول کشید .
به نظرم بازی واقعا حقش بود انقدر جایزه ببره . واقعا خلاقانه بود حتی یک لحظه هم تکراری یا حوصله سر بر نمیشد. گرافیک و همه چیز بازی هم فوق العاده بود واقعا لذت بردم .
همدردیم با این تفاوت که ما به انتها نرسیدیم و نصفه ولش کردیم،مرحله ای که باید از رو سکوها قبل غیب شدنشون میپریدیم که دوتا جون از عمرم کم کرد انقد حرص خوردم8-|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
همدردیم با این تفاوت که ما به انتها نرسیدیم و نصفه ولش کردیم،مرحله ای که باید از رو سکوها قبل غیب شدنشون میپریدیم که دوتا جون از عمرم کم کرد انقد حرص خوردم8-|

It Takes Two 9.5/10
بالاخره بعد از ماه ها تلاش بازی رو تموم کردیم . چون اون پلیری که کنار دستم مینشست بسیار نوب بود و حرفم نمیشد بهش زد و بهش بر میخورد ( 😒You know who ) انقدر طول کشید .
به نظرم بازی واقعا حقش بود انقدر جایزه ببره . واقعا خلاقانه بود حتی یک لحظه هم تکراری یا حوصله سر بر نمیشد. گرافیک و همه چیز بازی هم فوق العاده بود واقعا لذت بردم .
آقا خوشحال شدم کامنتتون رو درین باره دیدم :D فهمیدم من تنها نیستم که انقدر حرص میخوره

فکر کن تلو پارت ۱ و نشستم کنارش تا تموم کنه ٬ بازی تموم شد خوشبختانه ولی منم باهاش تموم شدم :|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
It Takes Two 9.5/10
بالاخره بعد از ماه ها تلاش بازی رو تموم کردیم . چون اون پلیری که کنار دستم مینشست بسیار نوب بود و حرفم نمیشد بهش زد و بهش بر میخورد ( You know who ) انقدر طول کشید .
یه اسپم بیام
من یه دختر 8 ساله دارم (عین خودم عاشق گیم هست) خیلی هم استعداد داره
با این دختر 8 سالم همین بازی it takes two رو پلات کردم، البته بازی هایی مثل تراین 1،2،3،4 رو هم با دخترم پلات کردم، به جز بازی های شوتر اول شخص، تو همه ی بازیا میشه روش حساب کرد برا کواپ رفتن،

باز شرمنده اسپم شد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
The Callisto Protocol
امتیاز 8/5

یک بازی ترسناک بقا عالی است که ارزش چندین بار تجربه کردن رو داره گیم پلی خیلی جذاب بهمراه داستانی ترسناک و جلوه های بصری خیره کننده چن نکته در مورد گرافیک بازی بگم‌ که واقعا تو این زمینه عالی کارکرده
یکی از نقاط قوت اصلی بازی بنظرم گرافیک بازی هست بازی دارای جلوه های بصر باورنکردنی هست😍مدل‌های شخصیتی بازی بسیار دقیق و واقع‌گرایانه هستند.😮 چهره‌ها، بدن‌ها و لباس‌های شخصیت‌ها به طور باورنکردنی به واقعیت نزدیک هستند.
محیط‌های بازی خیلی پرجزئیات هستند و زنده هستند. مخصوصا زندان Black Iron گرفته و محیط‌های بیرونی قمر مشتری. نورپردازی، سایه‌زنی و جلوه‌های آبی بینظیر هس😍
دوستان گرافیک بازی به طور قابل توجهی به ایجاد اتمسفر ترسناک و دلهره‌آور بازی کمک می‌کند بازی دارای تاریکی و مه فراوان است که می‌تواند قشنگ حس ترس و رو ایجاد کنه .🤐
حتما بازی رو تجربه کنید به امتیازاتی که گرفته توجه نکنیدبازی واقعا یه شاهکاره.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
ATOMIC HEART

+ گرافیک پر زرق و برق و طراحی زیبای محیط های فضای باز
+ باس فایت های متنوع

-
گان پلی بسیار بد
- شخصیت های بی روح و خشک
- ماموریت های گاها سردرگم کننده
- pace شخصیت اصلی به شدت کند در دنیای جهان باز
- داستان کلیشه ای و اندینگ بی سر و ته

لپ کلام ٬ تجربه بازی رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم حتی در کویر ترین شرایط ممکن هم نرید سراغش ٬ بازی تمام تلاشش رو کرده الگو برداری کنه از عناوینی مثل Bioshock , Wolfenstein , Rage و .... اما به هیچ عنوان موفق نبوده و متای ۷۰ هم بسیار زیاده برای بازی

Score : 3.5/10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

Hogwarts Legacy​

+ طراحی بی نظیر دنیای هری پاتر

+ گرافیک هنری فوق العاده و پر جزییات

+ اسپل های مختلف و گیمپلی لوپ خوب

- داستان اصلی نه چندان خوب

- مراحل فرعی و ساید اکتیویتی ها کاملا یوبی سافتی

- صداگذاری بد و بی روح شخصیت اصلی

- داشتن حدود ۶۵۰ کالکتبل که پلات بازی رو به کابوس تبدیل میکنه.

7/10

Final Fantasy 16​

+ داستان فوق العاده

+ شخصیت های به یاد ماندنی

+ گیمپلی عالی و مسیر جدیدی تو سری

+ باس فایت های بینظیر و حماسی

+ موسیقی و ترک های فوق العاده

- مراحل فرعی بد

- آسون بودن بازی حتی رو درجه سختی بالا. به جز زیاد شدن HP دشمنا هیچ تغییر دیگه ای نمیکنن.

- قسمت های جهان باز تقریبا خالی و چیزی برای عرضه ندارن. به نظرم اکه بازی خطی بود مثل مراحل اصلیش خیلی بهتر بود

8.5/10

.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
AMIN-PASHA:
Cyberpunk 2077
سازنده: حضرت cd project red
پلتفرم PS5 بعد ابدیت 2
_______
بسم الله الرحمن الرحیم
خلاصه نظر من : عجب بازییه این Cyberpunk
رسیدم به مرحله ی اخر داستان
اینطور که معلومه چند تا پایان مختلف و عالی داره، از انتخاب های این مرحله معلومه، ( و مراحل فرعی که کاملا مرتبط هستن به پایان بازی)
چطور فهمیدم اخرین مرحله هست؟ (موقع شروع مرحله اخطار داد که هیچ راه برگشتی نیست) اکشن این واقعا مرحله دیوانه وار هست
تموم شم یه فیدبک مفصل میدم اینجا،
تا اینجا اینطوریه که : (به هر بخش جداگانه نمره میدم)
1. مراحل اصلی داستان عالی دارن (8 از 10) و اکشن مراحل اصلی فوقالعاده هیجانی و سخت (10 از 10)
2. مراحل فرعی داستان فوقالعاده ای دارن (8 از 10) و اکشن عالی (9 از 10)
3. تو مود نرمال بازی یکم اسون تر از بازی های دیگست ( انقدر ابیلیتی و امکانات داری اسون میشه) واسه همین رو هارد میرم و رو هارد دشمنان عادی سختی معمولی دارن، ولی ولی باس ها و دشمنای الیت خیلی سخت میشن، (تو یکی از باس های مرحله ی آخر حدود 10 بار مردم تا همین الان کنسول رو خاموش کردم بمونه بعدا بزنم) ( لذت سختی بازی 9 از 10)
4. هوش مصنوعی دشمنا جای بحث داره، بعضا عالیه و نمیتونی جلوشون دووم بیاری (از بس زرنگن و دور میزننت و از محیط استفاده میکنن) بعضا (خیلی کم) وایمیسن و نگات میکنن تا نوبت مرگشون برسه
ولی هوش مصنوعی پلیسا در حد جلبک، میبینی 10 تا پلیس دارن با 10 تا خلافکار تو خیابون میجنگن، میایی یه تیر میزنی به خلاف کارها (یعنی کمک کردی به پلیسا)، حالا همون پلیسا خلاف کارها رو ول میکنن و هر 10 تاشون به تو شلیک میکنن.
یا میبینی با چندتا خلاف کار درگیری تو خیابون، پلیس میاد از کنار درگیری بی تفاوت رد مشه، در عوض اگه هنگام رانندگی اشتباهی بزنی به یه ماشین پلیس، کل پلیسای شهر میوفتن دنبالت (نمره هوش مصنوعی 6از10)
5. بازی کلی هم کاراکتر مونث (کارکتر های داستانی نه NPC) داره که اصلا نمیشه عاشقشون نشی ( کاراکتر های مونث موثر در داستان 9از10)
6. قبلا هم چند بار گفتم، بازی یه چیزهایی داره (جزئیات گیمپلی و کامبت و....) که فقط تو سایبرپانک میشه اینا رو دید ( 10 از 10)
8. گرافیکش هم جای بحث داره ، شبها (9 از 10)، روزهای بارونی (10از10)، روزهای افتابی (7از10)
9. نایت سیتی خیلی خیلی عالی طراحی شده. تنوع محیط ها عالیه، هر محله نسبت به گروهایی که حکمرانی میکنن توش فرق داره. محله های لوکس و هلبی آباد و محله های ویلایی و مناطق فقیر و پولدار و مناطق پر تراکم و مناطق کم تراکم،..... همه ی همه با هم فرق دارن تو همه چی ( تو تعداد پلیس ها، تعداد خلافکار ها، تمیزی یا پر از اشغال بودن و......) کلا طراحی هنری بازی (10 از 10)
10. بازی حدودا 7هشت نو فعالیت جانبی هم داره که بعضی ها خوبن ولی بعضی ها تکراری (6از10)
11. موزیک های بازی خیلی عالین در حین مبارزات و قشنگ ادرنالین تزریق میکنن تو مبارزات، از CDPR کمتر از این هم انتظار نداشتم (9از10)
12. جانی سیلور هند. نمیدونم بدون اسپویل چطور توضیح بدن، فقط اینطوری بگم که کاراکتر اصلی ایشون هستن تو داستان و ما نقش مکمل رو بازی میکنیم تو بازی (10 از10)
13. منی که خیلی خیلی زود خسته میشم از بازی ها، و بازی ها زود تکراری میشن برام ( نسخه های اخیر بازی های یوبیسافت رو نتونستم بیشتر از دو ساعت تحمل کنم)، تا همین الان بالای 45 ساعت پای بازی میخکوب شدم و لذت بردم (9از10)
14. اکشن بازی برامن در کار DOOM ETERNAL و تایتان فال 2 و BORDERLANDS 3 جزو بهترین های عمرمه (خیلی سریع و خشن و چالشی) جیگر ادم حال میاد (10از10)
15. سلاح های سرد بازی هم خوبن انگار (چون زیاد اهل سلاح سرد نیستم زیاد استفاده نکردم) البته یه پتک از یکی از باسها گرفتم که با اون همه رو «وان شات» میکنم، طوری پتک رو میکوبه رو سر دشمنا که ارضاع میشی
16. این مهمه : یعنی بهترین و لذت بخش ترین سلاح های بازی ( پیستول و روولور «مگنوم») هستن، تا تاریخ ویدئو گیم من ندیدم بازیی بسازن که اینقدر کشتن دشمنا با کلت و مگنوم حال بده، نمیدونم چیکار کردن اینا، بازی یک عالمه سلاح متنوع داره ( در حد بوردرلندز3) ولی من تو کل بازی تو سه تا اسلاتی که برا سلاح ها داره دوتاش مختص مگنوم و کلت هست، و فقط اسلات سوم رو عوض میکنم بین سلاحهای مختلف
17. حالا ببین این DLCیش چطوره که میگن خیلی خیلی بهتره از بازی اصلی. داستانی تموم بشه میرم مستقیم سراغش
__نکات منفی بخوام بگم:
_هوش مصنوعی ها در حد بازی های عالی نسل نیست

_ تعامل با NPC ها خیلی کمه
_ رفتار گاهن احمقانه NPC ها،
_ باگ داره همچنان ( خیلی خیلی کم) ( فقط 2 بار شده به خاطر باگ دوباره بازی رو LOAD کنم) (با اینکه باگ داره ولی اصلا باگ های گیم بریکر نیست) (یه بار مثلا یه باس تو یه گوشه وایساد و حرکت نکرد و خیلی راحت زدمش)
_ یه نکته ی منفی هم داره که. همیشه حین گردش ازادانه تو شهر این حس رو دارم که بازی یه چیزی کم داره، نمیدونم چی و نخواهم دانست، ولی همیشه این حس باهاته که این بازی یه چیزیش کمه. البته فقط تو FREE ROOM، وگرنه که اکثرا ماموریت ها اکشن هست و سیستم شوتینگ انقدر خوبه که لذت میبری
_ مخفی کاری بازی خوب نیست (خوب هست ها ولی درحد اکشن بازی نیست) البته من هیچکدوم از ابیلیتی های مخفی کاری رو باز نکردم.
_ اگه خوب و با دقت لول آپ کنی کاراکترت خیلی OVER POWER میشه و چالش بازی کم میشه.

نکته: من شدیدا طرفدار دنیای سایبرپانکی هستم واسه همین خیلی خیلی خوشم اومده از بازی و شایدم یکم جوگیر شدم و اغراق میکنم، یکم شاید از دوز حرفام کم کنین، ولی واقعا بازی به همه پیشنهاد میشه
یه بازی هست که شخصیت خودش رو داره و تقلید و کپی نیست و کاملا بازی متفاوتی هست که قطعا ارزش وقت گذاشتن داره
تا اینجا برام بازی قطعا نمره 9 از 10 داره و اگه پایان بندیش خوب باشه (که احتمال زیاد حماسی خواهد بود) نمره ی کامل 10 میدم بهش.
تشکر که خوندین مطلب من رو و بگم اینا نظر شخصی من هست و ممکنه یکی اصلا خوشش نیاد

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
Final Fantasy 7 Remake Intergrade 9/10

بالاخره بعد از مدت ها بازی رو تموم کردم . چندبار تو طول این سالها بازی رو شروع کرده بودم و همش بینش فاصله افتاده بود .
بازی همه چیزش عالیه مخصوصا گرافیکش ، داستان و شخصیت ها و موزیک هم که دیگه به عقیده خیلی ها از بهترین های تاریخ گیم هستن .
کامبت بازی هم خوبه فقط بازی یک ایراد وحشتناک داره واقعا نمیدونم چی بگم . جزو دیزاین بازی هست فکر کنم ، انگار یه آدمی که مریضه و آزار داره طراحیش کرده . به قدری بازی خشکه مکانیزهاش که نگو . داری راه میری یهو دوربین قفل میشه یه جای دیگه کارکتر راه رفتنش آهسته میشه به زور باید یک جایی رو نگاه کنی یا یک مسیری رو میخوای بری سمت راست اجازه نمی‌ده میگه فقط باید بری بالا مثلا. همشم که دکمه نگه دار میخوای بشینی پاشی هی باید دکمه بزنی کلا بازی Flow بدی داره من تفنگ هم رو سرم بذارن نمیتونم از اول شروع کنم بخاطر همین چیزاش . امیدوارم شماره دوی بازی یکم روون تر باشه و انقدر گیر توش نداشته باشه . DLC ش هم چرته فقط اندینگ قشنگی داره همین .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

Hogwarts Legacy​

- مراحل فرعی و ساید اکتیویتی ها کاملا یوبی سافتی

بعضی از مراحل فرعیش به قدری بد بود که بنظرم مقایسش با یوبیسافت هم توهین به یوبیسافت محسوب میشه :-" :D

هیچوقت یادم نمیره یکی از کوئست ها زنه میگفت شوهرم درگیر یه معما بود که مُرد و حل نشده موند، میرفتی اونجا کل معماش این بود 7-8 تا کوزه رو بشکنی :)) Lazy Writing رو به یه لول جدید رسونده بودن تو این بازی :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
Assassin’s Creed Mirage 8/10

بعد از یک وقفه طولانی دیشب نشستم و بازی رو تموم کردم.
دو سه ساعت انتهایی بازی خیلی افت می کنه و یک سری اتفاقات واقعا در حد اون جوی که روی بازی حاکم بود نبود.
بزرگترین مشکلی که منو اذیت کرد شکل و فرم مبارزات و نبرد ها بود که دیگه انتهای بازی واقعا از حالت حرفه ای گری فاصله داشت.

گرافیک خیلی خوب بود. جو و اتمسفر بازی رو پسندیدم. مخفی کاری و روش های مختلف برای کشتن رو دوست داشتم.
یک سری ماموریت ها و کانترکت ها خوب بودن.
در کل اون یکی دو ساعت انتهای بازی خیلی بهش ضربه زد و اون لذت ابتدایی بازی رو ازم گرفت.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Odin Sphere Leifthrasir 8/10

تجربه‌ی خیلی خاص و قشنگی بود. از همون ابتدا که وارد بازی میشید کاملا مشخصه خیلی خوب میدونستن که چطور ملت رو جذب بازی کنن! خیلی وارد جزئیاتش نمیشم چون اگه قصد داشته باشید بازی کنید، بهتره چیزای جالبش رو خودتون برای بار اول تجربه کنید. ۵تا شخصیت قابل بازی داریم. بازی حالت ساید اسکرول داره. هر کرکتر کامبت و حرکاتش منحصر به فرد هستش. هر کرکتر داستان مخصوص خودش رو داره. در طول بازی میتونید اکتیو/پسیو اسکیل‌های زیادی برای هر کرکتر باز کنید. بازی از نظر بصری خیلی زیبا و چشم‌نوازه. تنوع محیط خووبه و همگی به خوبی طراحی شدن. از نکات خیلی خوب بازی میشه به سیستم آشپزی و کرفتینگش اشاره کرد. کلا همه چیز تو این بازی خیلی قشنگ و گوگولیه. اگه ازینجور بازیا دوس دارید عاشقش میشید. داستان بازی خیلی خووبه. به نظرم از اول تا آخرش هم خوب و قشنگ میمونه. پایان بازی هم خیلی خوب بود. مشکل اصلی بازی اینه که طولانیه و احتمالش زیاده که ولش کنید! خودم یه مدتی بهش استراحت دادم و دوباره برگشتم واسش و امروز هم پلتش کردم ولی خب قطعا اگه کوتاه‌تر بود خیلی بهتر میشد. میتونم بگم تمام مشکلات بازی به خاطر همین طولانی بودنش به چشم میان. اما ازون طرف اینقدر نکات خوب داشت که همچنان یه تجربه‌ی لذتبخش رو رقم بزنه. روی پلاس اکسترا هستش و پیشنهاد میکنم یه تستی بزنید

موفق باشیم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
The Last of Us Part II

هیچی نمیگم فقط واقعا خوش حالم تو برهه ای از زمان تو این موجودیت جهان زنده ام که تونستم همچین بازی رو بازی کنم همین فقط
بدور از تمام جوانب که یک ناشر یا سازنده برای ساخت یک بازی به فکر سود و پول و این چیز ها هست این بازی به معنی واقعی کلمه زبان احترام به بشر هست
به معنی واقعی کلمه، سازندگان این بازی چقدر شرافت دارن ، چقدر زحمت کشیدن و چقدر هنرمند هستن که حتی برای ریز ترین جزئیات ممکن این همه تلاش کردن
واقعا بازی ورای تصور هست از این همه کیفیتی که سطح گیم پلی، داستان، موسیقی، اتمسفر ، و گرافیک که داره
من کل زندگیم گیم زدم، ولی هیچ کدوم مثل Last of us part 2 رو مردانه این طوری لذت نبردم!
وقتی که همین طوری کنترل الی، یا ابی رو دست میگیرم و زیر باران قدم میزنم بازم یک احساس فوق خوشنایند بهم دست میده نمیدونم چرا واقعا این بازی این قدر تو انتقال احساسات قوی هست!
بنظرم کاری که پارت 2 کرده رو هیچ وقت تو کل تاریخ صنعت گیم ندیدم ، حتی نسخه اولش که زمان Ps3 با اون نمرات هیولاییش این خیلی مهمه که میگم توجه کنید " تو زمان خودش!" بنظر من این بازی بلوغ صنعت گیم هست بعید بدونم غیر از ناتی داگ کسی دیگه ای بتونه همچین بازی بسازه...
من بازی رو نسخه PRO رفتم ولی به معنی واقعی کلمه قوی ترین گرافیکی بود که تو تاریخ گیمینگ دیدم!
در بعد داستانی هم شخصا از ابی خیلی خوشم اومد و به نظر من یکی از با ابهت ترین شخصیت های کل مدیوم سرگرمی هست
بهتون توصیه میکنم حتما در هر صورت این بازی رو پلی بدید قبل از مرگ

10/10

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
Brothers: A Tale of Two Sons
9/5
بازی اینقدر خوبه بینظیره که شدیدا بازیکن رو درگیر میکنه 😍
متاسفانه آخر بازی یه شوک ناراحت کننده و غمگین به بازیکن وارد میکنع🖤☹️😢
من از گیم پلی بازی شدیدا لذت بردم😍کنترل دو برادر با استفاده از یک کنترلر یک تجربه منحصر به فرد و واقعا چالش برانگیز است (:
یکی دیگه از نقاط قوت بازی شخصیت هایی دوست داشتنی بازی هست که خیلی راحت میشه با آنها ارتباط برقرار کرددر مورد گرافیک بازی هم
بازی دارای محیط های متنوعی است، از جنگل های سرسبز گرفته تا کوه های برفی. این محیط ها به خوبی طراحی شده اند و حسی از پویایی و زندگی را به بازی می بخشند.

شخصیت های بازی نیز به خوبی طراحی شده اند. برادران دوقلو دارای ظاهری ساده دارند♥️ اما دوست داشتنی هستند. همچنین دارای انیمیشن های حرکتی روان و طبیعی هستند.😍
موسیقی بازی هماینقدر دلنشین و آرامش بخش هست از ترکیبی از موسیقی کلاسیک و الکترونیکی استفاده می کند.😮
دوستان موسیقی بازی به خوبی با فضای بازی هماهنگ است و به ایجاد حسی از تنش و هیجان کمک می کند. موسیقی بازی براحتی میتونه احساساتی مانند غم و اندوه را نیز برانگیزد.
بازی کوتاهه اما اینقدر زیباست که اصلا کوتاهی بازی از زیبایی بازی کم نمیکنه..

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
Weird West
۵/۱۰

بازی سبک و سیاق خاصی داره ولی کنترل نسبت بد موقع شلیک بعضی جاها اعصاب خورد کن میشد ٬ قسمت داستانی به ۵ تا journey با شخصیت های منحصر به فرد تقسیم شده که هرکدوم قابلیت های خاصی دارن ٬ سیستم لوت بازی بدک نیست سرگرم کننده هست ولی از دید من چپتر اول بازی بهترین بخشش هست
شروع بازی که حال و هوای western داره جذاب اما رفته رفته خیلی همه چیز گره میخوره به هم ٬ ترکیب وسترن و محفل جادوگر ها و انسان های خوک نما و گرگینه ها بازی رو بیش از حد شلوغ کرده ٬ در کل اگر بی بازی بودین سر بزنین بهش شاید از من بیشتر حال کنید با این سبک ٬ هنوز Disco elysium رو نرفتم ولی فکر میکنم خیلی ازین بهتر باشه ازونجایی که سبک هاشون شبیه به هم هست.

-----------------------------------------------------
The Callisto protocol
7/10

اولین چیزی که از بازی نظر شمارو جلب میکنه گرافیک بسیار زیبای بازی هست ٬ محیط های دارک و خوفناک بازی واقعا خوب طراحی شدن ٬ jump scare های بازی خوبن ولی بعضی جاها دیگه شورش درومده ٬ سیستم شوتینگ بازی یه مقدار گنگ بود برای من به جز شات گان بقیه سلاح ها آنچنان تفاوتی نداشتن برای من ٬ طراحی صورت جز بهترین هایی بود که تو دنیای گیم دیدم ٬ ولی شخصیت پردازی درست حسابی ای نیست در بازی
داستان بازی جالب ٬ شاید جدید نباشه ولی روایتش رو دوست داشتم
بدترین بخش بازی دوربین و سیستم movement شخصیت اصلی ٬ به شدت کند ٬ دوربین چسبیده به کارکتر هست طوری که بعضی جاها میرفت روی مخ وقتی بین چندتا جک و جوونر گیر میفتین.
اگر طرفدار ژانر وحشت هستین و از dead space لذت بردین ٬تجربش کنید٬ قطعا در حد اون بازی نیست اما تجربه ش هم خالی از لطف نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر