امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
Weird West
۵/۱۰

بازی سبک و سیاق خاصی داره ولی کنترل نسبت بد موقع شلیک بعضی جاها اعصاب خورد کن میشد ٬ قسمت داستانی به ۵ تا journey با شخصیت های منحصر به فرد تقسیم شده که هرکدوم قابلیت های خاصی دارن ٬ سیستم لوت بازی بدک نیست سرگرم کننده هست ولی از دید من چپتر اول بازی بهترین بخشش هست
شروع بازی که حال و هوای western داره جذاب اما رفته رفته خیلی همه چیز گره میخوره به هم ٬ ترکیب وسترن و محفل جادوگر ها و انسان های خوک نما و گرگینه ها بازی رو بیش از حد شلوغ کرده ٬ در کل اگر بی بازی بودین سر بزنین بهش شاید از من بیشتر حال کنید با این سبک ٬ هنوز Disco elysium رو نرفتم ولی فکر میکنم خیلی ازین بهتر باشه ازونجایی که سبک هاشون شبیه به هم هست.
این بازی برای من جزو لذت بخش ترین بازی ها بود. یه بار رو ایکس باکس فول اچیومنتش کردم و تازگیا هم روی ps5 پلاتش کردم با اینکه درصدش ۰.۱ هست.
بازی برا من یه ترکیب دلچسب و کمنظیر بود. موسیقی و دیالوگا حرف نداشت. سیستم مخفی کاری و شوتینگ عالی بود . خصوصا ماموریت های فرعی و اون سیستم پیک پاکت :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازی برای من جزو لذت بخش ترین بازی ها بود. یه بار رو ایکس باکس فول اچیومنتش کردم و تازگیا هم روی ps5 پلاتش کردم با اینکه درصدش ۰.۱ هست.
بازی برا من یه ترکیب دلچسب و کمنظیر بود. موسیقی و دیالوگا حرف نداشت. سیستم مخفی کاری و شوتینگ عالی بود . خصوصا ماموریت های فرعی و اون سیستم پیک پاکت :D

گیم‌پلی چطوریاس در کل؟ باید مخفیانه و تاکتیکال رفت یا اکشن و بزن بهادری هم میشه؟ ولی این مشکل کنترل و کامبت رو چند جای دیگم دیدم که اشاره کردن :D خیلی کنجکاوم بازیش کنم ولی خب فعلا نوبت بهش نمیرسه :D

• Like
Reactions: Taha75 and Destro

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
Spider-Man 2 -------------- 9.5

+ Traversal اعجاب‌انگیز
+ پیشرفت و تغییرات کاملا مثبت سیستم مبارزات
+ گرافیک و پرفورمنس فوق‌العاده
+ یکی از بهترین داستان‌ها و روایت‌ در دنیای مارول
+ باس‌فایت‌های بسیار عالی همراه با سورپرایز
+ سیمبیوت
+ پیشرفت و بهبود ماموریت‌ها و اکتیویتی‌های جانبی
+ استفاده تمام و کمال از تمام قابلیت‌های PS5 از جمله پردازش، Dualsense و 3D Audio

- افکت انفجار و آتش بسیار بد (نسل هفتمی)
- فاز‌های مختلف باس‌ها اکثرا هیچ‌تفاوتی ندارند و فقط Health Bar پُر میشه.
- عدم امکان تغییر زمان شبانه روز و آب و هوا
- تروفی لیست بسیار آسان

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,898
نام
شیخ صدرا
Demons souls remake

من اين بازى رو همون موقع روى ps3 بازى كرده بودم و چون رو پلاس بود و تازه هم از الدن رينگ اومده بودم بيرون گفتم بريم ببينيم چه كردن.
از نظر گرافيكى كه شايد بشه گفت بهترين چيزيه كه تو نسل نهم فعلا من ديدم.
گيم پلى بازى خيلى دقيق عين همون نسخه اورجينال هست كه به نظرم همين باعث شده يكمout of date به نظر بياد البته شايدم چون بعد الدن رينگ رفتم سراغش اينجورى بود برام.
درجه سختى بازى ولى ضعف اصليشه! حالا نميدونم اون موقع به نظر نسخه اورجينال سخت بود يا اينا آسونش كردن ولى در هر صورت شما با هيچ چالشى روبرو نيستيد عملا.

8.5/10

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
گیم‌پلی چطوریاس در کل؟ باید مخفیانه و تاکتیکال رفت یا اکشن و بزن بهادری هم میشه؟ ولی این مشکل کنترل و کامبت رو چند جای دیگم دیدم که اشاره کردن :D خیلی کنجکاوم بازیش کنم ولی خب فعلا نوبت بهش نمیرسه :D
هردو حالت رو داره. حالت مخفی کاریش واقعا خوبه. ولی به صورت اکشن هم میتونی بازیش کنی که بازم لذت بخشه. البته بی نقص نیست و باگای خودشو داره. ولی روند بازی اونقد جذابه که به این چیزا توجهی نمیشه. بازی واقعا پر از رمز و راز لوت های جذابه. یه جورایی سیستم wasteland3 رو داره. بین مپ میتونی حرکت کنی با پای پیاده یا با اسب که ممکنه وقتی بین راه هستی بهت ambush بزنن راه زنا و یا حتی npc ها و مرچنت های مفید رو توی راه بهشون بربوخوری.
در کل دیالوگای بازی و رمز و راز بازی واقعا دلچسبه. به شدت بازی اندرریت هست و به نظرم ارزشش واقعا بالاتر از این حرفاس.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
من بار ها گفتم به شخصه عاشق سری Assassin's Creed بودم و هستم و با تک تک نسخه هاش کیف کردم و خاطره دارم ولی Mirage که نزدیک 3 سال هم منتظرش بودیم، تو لیست بد های این فرنچایز برای من رتبه اول رو داره و واقعاً باید همون راه DLC رو فقط براش پیش می گرفتن چون اصلاً حس و حال یه گیم کامل رو نمیده! با این حال با 35 ساعت پلی تایم پلات کردم :D:

1.jpg

- اولین ویژگی ای که خیلی به چشم میاد گرافیک و پرفرمنس خوب، شهر زیبا بغداد و اتمسفر و زنده بودنش و انیمیشن های نرم در سیستم پارکوره؛ با اینکه در کل، پارکور بازی برای من به اندازه AC های قدیمی و در رأس شون Unity راضی کننده نبود.
- تو بحث گیم پلی تمرکز رو Stealth هست که نسبت به سایر گیم های این سری چیز بهتری رو ارائه میده اما باگ های کمی نداره؛ برای نمونه پشت یه گارد یه Chest رو باز می کنی یهو برمیگرده نگات می کنه دفعه بعد باز می کنی برنمیگرده بعد دیگه دفعه سوم میمونی میگی آخر بازش کنم یا نه! :D ولی از این نظر که یکم مثل سری MGS حالت Tactical به خودش گرفته بود رو می پسندیدم و گجت ها هم اکثراً به کار میومدن ولی اون حالت Focus Mode اش که اتفاقاً من دوست داشتم و تو تریلر ها هم خیلی مانور میدادن، خیلی به کار من نیومد و شاید تو کل بازی 5 یا 6 بار بیشتر ازش استفاده نکردم.
- در مورد مپ بازی من فکر می کردم عمق بیشتری داشته باشه ولی نداشت و میشه گفت همون مپ های پوچ 3 شماره قبل بود تازه در مقیاس کوچکتر :D البته برای بازی ای که قرار بوده DLC باشه مناسب بوده.
- یه بازگشت به ریشه های ناب داشتیم اونم تو انیمیشن صورت که واقعاً در حد AC1 و برای سال 2023 فاجعه بود و یه بازگشت هم به دوران دایناسور ها داشتیم اونم تو فایتینگ بازی که حتی از فایت های AC1 هم هیجانش کمتر بود و تنها نکنه مثبتش Finisher ها بود!
- روایت مراحل و داستان هم خیلی شبیه AC1 و تاریخ مصرف گذشته بود و در کل به لطف حضور پرقدرت شخصیت نچسب بسیم داستان جذابی هم نداشت متأسفانه :D

7

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
9/10 Marvel 's Spiderman 2
مدت زمان برای فول تروفی : ۳۶ ساعت
بازی فوق العاده خوش ساخت با گیم پلی عالی و
کمبو های خیلی لذت بخش . با اینکه نسخه استاندارد رو دارم اما اما تنوع کاستوم ها اینقدر بالاست که نداشتن محتوای دلوکس اصلا حس نشد برام .

8/10 Assassin's Creed Mirage
مدت زمان فول تروفی : ۴۹ساعت
فضا و اتمسفر بغداد بخوبی می‌تونه شمارو درگیر کنه . داستانی کوتاه و خطی اما آزادی عمل خوبی داره برای به پایان رسوندن مراحل و به قتل رسوندن اهداف . موسیقی و صداگذاری تو وضعیت خوبیه خصوصا صدای بانو شهره آغداشلو که واقعا به کارکتر روشن روح داده . در مورد گیم پلی هم که میدونیم بیس والهالاست با بازگشت به ریشه ها :D .
من نمی‌دونم این یوبیسافت چرا به ریشه ها نمی‌رسه ؟...

آخرین ویرایش:

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
Alan Wake 1 remastered

چون میخواستم شماره 2 رو بازی کنم گفتم بعد سال ها بشینم شماره 1 رو تموم کنم اول . اون موقع یادمه که ps3 داشتم فکر کنم این بازی اختصاصی ایکس باکس بود . اون موقع ها با heavy rain مقایسش میکردن واسه همین همیشه دوست داشتم امتحانش کنم

یه چیزی بگم . بدجور خورد تو ذوقم ! نمیدونم دلیل این همه تعریف از این بازی چی بوده. همه چیز تو بازی یکنواخت و تکراریه از محیط های بازی بگیر تا دشمنا و اسلحه ها ! از اونطرف داستان بازی که سر و تهش معلوم نیست الان من 3 بار از 3 یوتوبر مختلف داستان رو گوش کردم بازم درست حسابی نفهمیدم چه خبره ! واقعا نمیدونم چه جوری اون سال ها با شاهکاری مثله heavy rain مقایسش میکردن . در کل واقعا حال نکردم انتظارم بسیار بسیار بیشتر بود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
Alan Wake 1 remastered

چون میخواستم شماره 2 رو بازی کنم گفتم بعد سال ها بشینم شماره 1 رو تموم کنم اول . اون موقع یادمه که ps3 داشتم فکر کنم این بازی اختصاصی ایکس باکس بود . اون موقع ها با heavy rain مقایسش میکردن واسه همین همیشه دوست داشتم امتحانش کنم

یه چیزی بگم . بدجور خورد تو ذوقم ! نمیدونم دلیل این همه تعریف از این بازی چی بوده. همه چیز تو بازی یکنواخت و تکراریه از محیط های بازی بگیر تا دشمنا و اسلحه ها ! از اونطرف داستان بازی که سر و تهش معلوم نیست الان من 3 بار از 3 یوتوبر مختلف داستان رو گوش کردم بازم درست حسابی نفهمیدم چه خبره ! واقعا نمیدونم چه جوری اون سال ها با شاهکاری مثله heavy rain مقایسش میکردن . در کل واقعا حال نکردم انتظارم بسیار بسیار بیشتر بود

کی هوی رین رو با آلن ویک مقایسه میکرد؟ اصلا چه ربطی دارن؟
تنها شباهت این دو بازی اینه که جفتشون ویدیوگیم بودن :D

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
Marvel Spider-man II

نکته مثبت :

متمایز بودن از همه بازی های که تا کنون ساخته شده ، یعنی این بازی بصورت کلی شبیه به هیچ بازی نیست که قبلا ساخته شده و متفاوت هست . نمونه هایی مثل تراول ها و فست تراول های عجیب غریب بازی و همینطور به خاطر ماهیت مرد عنکبوتی ، تار زدن و گشت و گذار و سیستم های مبارزاتش شاهکاره . و دیگر نکته متمایز کننده بازی اینه که تنها بازی هست که شب هاش بهتر روزاشه ، یعنی پیشرفت گرافیکی بازی باعث شده جلوه های بصری بازی در شب های نورانی و پر زرق و برق نیویورک خیلی دیدنی بشه .
چی بگم ؟! واقعا بازی همه چیزش شاهکاره که
یه کوچولو نکته منفی مثل باگ در چند مورد رو میشه راحت ازش چشم پوشی کرد و بهش نمره کامل داد .

۱۰/۱۰

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,584
کی هوی رین رو با آلن ویک مقایسه میکرد؟ اصلا چه ربطی دارن؟
تنها شباهت این دو بازی اینه که جفتشون ویدیوگیم بودن :D
چهره ایتن مارس و الن ویک یه شباهت هایی به هم داشتن و یکیشون دنبال پسر گم شدش بود و یکی دیگه دنبال همسر گم شدش .
اون موقع یه مقایسه هایی با هم میشدن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
SPIDER MAN 2
9.5
نکات مثبت:
داستان جذاب همراه با تعلیق. ساخت یه داستان جذاب تو دنیای اسپایدرمن خیلی سخته، ولی اینسامنیاک به بهترین شکل این کارو انجام داد.
گشت وگذار در شهر فوق العاده لذت بخشه.
ماموریتهای جانبی جذاب.
گرافیک فنی و هنری فوق العاده.
باس فایتهای فوق العاده.
قابلیتهای فوق العاده آپگرید و تکنیکهای سیمبیوت.

نکات منفی:
مبارزات به تمیزی و دقت بتمن نیست. (البته عالیه، ولی خب بازم جای کار داره)
باقیش رو میزارم اسپویلر
انتظارم از کریون خیلی بیشتر بود. یعنی بهش میخورد باسی باشه که دهن سرویس کنه و چند بار باهاش روبرو بشی.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,501
نام
Nightwing
Gotham Knights
2/10
شدیدا ناامید کننده
سیستم مبارزات تکراری و افتضاح
ماموریت های فرعی خسته کننده
مشکلات فنی
بازی واقعا فاجعه ای بود در نوع خودش ٬ چجوری میشه با این کنسول ها و استاندارد های امروزی همچین افتضاح هایی به بار آورد ؟:D در نوع خودش دستاوردی بوده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
بازی واقعا فاجعه ای بود در نوع خودش ٬ چجوری میشه با این کنسول ها و استاندارد های امروزی همچین افتضاح هایی به بار آورد ؟:D در نوع خودش دستاوردی بوده
من زیاد در جریان اخبار نیستم. میشه بگی راک استدی دقیقا چه غلطی میکنه که بتمن جدید نمیسازه و بجاش اینا میان این زباله ها رو تحویل میدن؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر