امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
SACK BOY
اولین نکته چرا این بازی ها اینقدر کم شدن

گیم پلی بازی چیز خاصی نبست همون نکته های باژی پلتفرم رو داره که به خوبی اجرا شده
موسیقی به بهترین شکل عمل میکنه
گرافیک بازی که راضی کننده و قابل قبول برای خودش

نکات منفی بازی
باس های تکراری
استفاده نکردن خوب از دوال سنس
و‌ مجبور کردن پلیر به انجام دوباره مراحل برای حمع کردن ایتم که میتونست خیلی بهتر باشه

امتیاز من به بازی ۸

کلا سبک پلتفرم خیلی کم‌ ازش بازی می سازن به نظر من اینقدر دارن سولز لایک یا سولز بورن می سازن باید بیان این سبک رو بازی ازش بسازن

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
lnside
۱۰
یکی از بهترین و البته جذاب‌ترین بازی‌هایی است که تا به حال بازی کرده‌ام. داستان و گیم‌پلی بسیار جذاب و مهیج هستند
طراحی بازی بسیار زیباست و بازیکن را در دنیای مخفی و تاریک بازی به خود جذب می‌کند. بیشتر داستان بازی از طریق بصریات، جزئیات و راه‌های پنهان شده در محیط بازی بیان می‌شود و این باعث می‌شود که بیشتر درگیر داستان شیم.
با توجه به طراحی بازی، گیم‌پلی، داستان و پازل‌های آن، می‌تونم با اطمینان بالایی بگم که Inside یکی از بهترین بازی‌هایی است که تا به حال ساخته شده است.
به طور کلی، Inside یک بازی بسیار خوب و البته تجربه‌ی بسیار جذابی است که به شدت توصیه می‌شود.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
Scarlet Nexus Ps5

6/10

sn.jpeg

مثبت :

اکشن سریع و لذت بخش

داستان نسبتا خوب

منفی :
گرافیک نه چندان دلچسب
دیالوگ و کات سین بسیار زیاد طوری که حس بازی را از بین میبرد
طراحی دشمنان تکراری
مراحل خسته کننده

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
تقریبا 2هفته ای میشه که بازی رو تموم کردم و جوگیری در کار نیست :D

final-fantasy-16-clive-ifrit.jpg
Final Fantasy XVI : 9.5/10

نکات مثبت :
- گیم پلی و کامبت دیزاین فوق العاده و لذت بخش
- تنوع ابیلیتی ها و چگونگی استفاده از اون ها
- داستان و شخصیت پردازی خیلی جذاب
- موسیقی بی نظیر ، صدا گذاری و ویس اکتینگ عالی
- خیلی از مواقع گرافیک بازی چشم نوازه
- باس فایت های تاریخی ، اپیک و هیجان انگیز

نکات منفی :
- خیلی از ماموریت های فرعی یا همون سایدکوئست ها در اوایل و بعضا اواسط بازی ساده و ضعیفه ولی در نیمه دوم بازی مخصوصا اواخر بازی خیلی بهتر میشه
- نکته منفی قبلی و وجود بعضی سایدکوئست ها در قالب ماموریت اصلی در پیسینگ تاثیرگذاره (نه به اون شدت اذیت کننده)
- گرافیک بازی بعضی مواقع بالانس نیست

در کل میشه به بازی نمره کمتری هم داد ولی به قدری برام لذت بخش بود و نکات مثبتش پررنگ و تاپه که لایق همچین نمره ای میشه برام

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
lnside
۱۰
یکی از بهترین و البته جذاب‌ترین بازی‌هایی است که تا به حال بازی کرده‌ام. داستان و گیم‌پلی بسیار جذاب و مهیج هستند
طراحی بازی بسیار زیباست و بازیکن را در دنیای مخفی و تاریک بازی به خود جذب می‌کند. بیشتر داستان بازی از طریق بصریات، جزئیات و راه‌های پنهان شده در محیط بازی بیان می‌شود و این باعث می‌شود که بیشتر درگیر داستان شیم.
با توجه به طراحی بازی، گیم‌پلی، داستان و پازل‌های آن، می‌تونم با اطمینان بالایی بگم که Inside یکی از بهترین بازی‌هایی است که تا به حال ساخته شده است.
به طور کلی، Inside یک بازی بسیار خوب و البته تجربه‌ی بسیار جذابی است که به شدت توصیه می‌شود.
این بازی واقعا درک بالایی می خواد جز 10 تا بازی برتر عمرم هست

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
نسخه اول Plague یه پدیده و سورپرایز بود که خود من تازه چند ماه پیش و بعد از انتشار Requiem رفتمش و برام خیلی لذتبخش بود؛ گیم پلی روون و وجود نوآوری، مخفی کاری قابل قبول در کنار یه اتمسفر، داستان و روایت خوب. بعد تعریف و تمجید هایی که از نسخه دوم شنیدم وقت کردم بالأخره برم سراغش:

download.jpg

مورد اولی که خیلی تو چشم ـه گرافیک هنری و فنی فوق العاده و نسل نهمیه بازیه که همه ازش تعریف کردن؛ من رو مود Quality رفتم و از نظر اجرایی هم ایراد خاصی ندیدم و محیط ها و چشم انداز ها به شدت قشنگ و متنوع بود، البته که شاید با فضای کلی و اسم بازی اندازه نسخه قبل همخونی نداشت :D داستان بازی، شخصیت ها و اتفاقاتش هم مثل نسخه قبل حتی بهتر و اندینگ هم عالی بود ولی صادقانه اونقدر منو تحت تأثیر قرار نداد، شاید خیلی نتونستم همزاد پنداری کنم :D اما در مورد گیم پلی به نظرم پتانسیلش رو داشت بهتر عمل کنه؛ مورد اول و مهم اینکه به واسطه وجود بیشتر محیط های باز و جریان اتفاقات در طول روز چالش هایی که با موش ها داشتی به نسبت کم بود، با اینکه این جریان یکی از نوآوری ها و نقاط برجسته نسخه یک بود. دوم اینکه ویژگی های جدیدی که به گیم پلی اضافه شده کم و شاید اکثرش حتی به ندرت به دردتون بخوره اگر فقط با Stealth جلو برید، که همون هم باز رو نرمال اونقدر چالشی ایجاد نمی کنه و با رفتن به لبه های مپ و کشتن نهایتاً 1 نفر می تونین ازشون رد شین. تا اواسط بازی هم نقشه گیم پلی عالی و چالش هاش برای ساعت های اولیه مناسبه ولی از وسط بازی به بعد (که دقیقاً همینجا یه سری قابلیت ها اضافه شد) همین گیم پلی و معماهایی هم که داشت تقریباً پرپر میشه و تا آخر بازی جاش رو میده فقط به دویدن و دیدن محیط های بازی و صحبت با کاراکتر ها و روایت داستان! به نظرم یکی از کمبود های مهم هم نبرد های تن به تن خوب بود که این چیزی که تو بازی دیدم درنیومده بود و معدود باس فایتش هم متأسفانه ضعیف.

8
این اسکرین شات زیبا و بدون اسپویل هم هدیه من به شما :D:

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
Star Wars Jedi: Survivor -------- 7.5

+ کامبت بسیار خوب و متنوع با چالش مناسب
+ پلتفرمینگ فوق‌العاده
+ داستان خوب
+ پازل‌های هوشمندانه و جذاب

- گرافیک تکنیکی پُر ایراد
- شخصیت‌پردازی و کرکترهای نه چندان جذاب
- نیمه اول بازی کشش لازم رو نداره
- نقشه بد و گیج‌کننده

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
- نقشه بد و گیج‌کننده
این نقشه بد و گیج کننده چیزی بود که باعث شد من نسخه اول بازی رو رها کنم ! نمیدونم سازنده ها چه اسراری بر اوپن ورلد کردن بازیها به هر قیمتی دارن ! گفتم شاید تو نسخه دوم حداقل نقشه رو سروسامونی بهش بدن که انگار نه :|

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876

God of War (2018)

1691233790758.png

مسعود فراستی یک بار صراحتا (احتمالا به طعنه) گفت که ندیده فیلم نقد می‌کنه.
اسلاوی ژیژک فیلم Matrix Resurrection رو بدون اینکه تماشا کنه نقد کرد.
من هیچوقت جسارت انجام کاری در این حد رو نخواهم داشت، ولی با خودم گفتم که بذار برای اولین بار و شاید آخرین بار تو زندگیم کار مشابه ولی یخورده ملایم‌تری انجام بدم.
من بعد از باس‌فایت اول بازی خیلی جلوتر نرفتم. ولی این باس‌فایت یکی از بهترین تجربه‌های گیمینگ زندگیم شده. بعد از تموم شدنش فقط گفتم وااااااو. حتی اگه بقیه بازی بدترین بازی تاریخ باشه (که خب میدونم نیست) این شروع طوفانی چنان خارق‌العاده هست که باعث میشه با اینکه هنوز بقیه بازی رو انجام ندادم، بهش امتیازی ندم به جز:

۱۰/۱۰

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مسعود فراستی یک بار صراحتا (احتمالا به طعنه) گفت که ندیده فیلم نقد می‌کنه.
اون طعنه نبود واقعا همینقدر بیشعور و نفهمه :D

البته نو آفنس به پست شما، بنظرم حرفت منطقی بود همون شروع بازی مشخصه چه استاندارد هنری و فنی بالایی داره Gow،
بنظرم داستان اصلیشو برو حداقل اگه وقت کردی

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
201109152254-marvels-spiderman-review-lead.jpg
عجیبه این نسخه بیشتر از نسخه اول بهم حال داد
داستان بازی جذابتر بود برام گیم پلی بازی مخصوصا مبارزات به لطف قابلیت های مایلز لذتش دوچندان شده بود
miles_morales_spider_man_venom_3840.0.jpg Marvels-Spider-Man-Miles-Morales-Steam-Deck-PC-review.jpg
گرافیک بازی عالی بود با اینکه رو pro پلی میکردم خبری از افت فریم و....
نبود نیویورک اونم تو کریسمس با دونه های برف فوق العاده بود
QNFd98YCrLViKcJiNtwa39.jpg
داستان جزو نقاط مثبت بازی بود شخصیت ها اصلی خیلی خوب بهشون پرداخته شده بود
فقط مشکل کم بود باس فایت بود
در هرصورت این بازیو تجربه کنید مخصوصا الان که رو پلاس اکسترا قرار داره 😁
8.5/10

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

+ کامبت بسیار خوب و متنوع با چالش مناسب
+ پلتفرمینگ فوق‌العاده
+ داستان خوب
+ پازل‌های هوشمندانه و جذاب

- شخصیت‌پردازی و کرکترهای نه چندان جذاب
- نقشه بد و گیج‌کننده
نکات مثبت و منفیت بیشتر به نمره 8.5 می خورد تا 7.5
اساس بازی همون نقاط مثبتی بود که گفتی همونا کافیه تا هر چقدرم بازی ایراد داشته باشه نمره بالای 8 بهش بدی

گیم پلی این بازی از کامبت تشکیل شده و پلتفرمینگ که توی جفتشون عالی عمل کرده فقط اگه اسم انچارتد روش قرار می گرفت 10 بهش می دادی دیگه :))

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
این نقشه بد و گیج کننده چیزی بود که باعث شد من نسخه اول بازی رو رها کنم ! نمیدونم سازنده ها چه اسراری بر اوپن ورلد کردن بازیها به هر قیمتی دارن ! گفتم شاید تو نسخه دوم حداقل نقشه رو سروسامونی بهش بدن که انگار نه :|
دقیقا با حرف شما موافقم . مثل اینکه نقشه بد بازی جز DNA آن شده

همین نقشه گیج کننده پاشنه آشیلش شده و آدم از تجربه اش زده و دور می کند . همی نداستان سر بازی Control هم بود

• Like
Reactions: pedram_sad

Adam_Smasher

کاربر سایت
Jan 31, 2023
40
نام
پویا

Ratchet & Clank: Rift Apart PS5​

+ داستان از نظر خیلیا ساده بود اما به نظرم خیلی وقتا ما به این داستان های ساده و سرراست نیاز داریم چرا همیشه باید انتظار یه داستان تاثیر گذار داشته باشیم ؟
+ شخصیت پردازی عالی
+ تنوع بالای اسلحه ها و لباس ها
+ اپگرید های تاثیر گذار اسلحه ها
+ گرافیک چشم نواز و درجه یک روی حالت performance rt ( یه بازی کاملا نسل نهمی و یکی از بهترین گرافیک های موجود اونم با فریم ریت 60 !!! )
+ شوخی های بامزه و فان
+ گیم پلی خیلی خوب و هیجانی
+ سرعت بالای بازی به لطف ssd چه تو خود گیم پلی چه زمان اجرا شدن بازی

_ اگر بخوام سخت گیر باشم یسری مینی باس فایت وجود داره که شاید یکم تکراری بشن . میتونستن تنوع بیشتری داشته باشن

9.5/10

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
It Takes Two

شاید بتونم بگم یکی از شگفت انگیز ترین تجربیات گیمینگ زندگیم باشه این بازی. از داستانش گرفته تا کاراکتر ها و صداگذاریش و از همه مهم تر، آرت استایل و مکانیزم های بازی که فوق العاده قشنگن و مایند بلووینگ طراحی شدن و هر مرحله آدم رو تو بهت فرو میبرن که سازنده چجوری همچین چیزی به ذهنش خطور کرده! توضیحات زیادی نمیدم چون دو نفره باید بازیش کرد خیلی تجربه خاصیه و قابل مقایسه با بقیه بازی ها نیست.

نکته جالبی که من و داداشم در حین بازی خیلی بهش برخورد کردیم، الهام گرفتن سازنده از بازی های انحصاری سونی تو ساخت مراحل و محیط و مکانیزم ها بود، هر مرحله میگفتیم خب اینکه از روی GOW برداشته شده، طناب بازیش که خود آنچارتد 4 ـه، اینم که داری از وسط لوله ها داج میدی به سمت زیر زمین میری تو GOW 3 بود، حتی بعضی باس ها مثل اون گاو آتیشن یا اون پرنده هایی که سوارشون میشدی مثل اسب پگاسوس که عملکردش دقیقا شبیه اون تیکه از نسخه دوم GOW بود و ... کلا سازنده عنایت خاصی به سونی و بازی هاش داشته :D

نکته منفی بازی که باعث میشه یک نمره ازش کم کنم، اول قیافه و صدا پیشه و قر و قمیش های کتاب احمقانه دکتر حکیم هست و دومین مورد عدم استفاده صحیح از قابلیت های دوال سنسه. بازی میتونست خیلی بهتر از این قابلیت ها استفاده کنه اما یه جاهایی عمل میکرد یه جاهایی که لازم بود اصلا هیچ ویبره ای چیزی نداشت.

9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر