امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
Resident Evil 4 Remake : 10/10

نکات مثبت :
- وفادار بودن به نسخه اصلی
- حفظ نکات خوب نسخه اورجینال و در عین حال اضافه شدن نکات و مکانیزم های جدید مثل پری کردن , مخفی کاری و ...
- دارک تر شدن اتمسفر بازی و اضافه شدن پازل های مختلف و ماموریت های فرعی

- به روز شدن روایت داستان , شخصیت پردازی , دیالوگ ها و کات سین ها
- پیسینگ بی نظیر و لول دیزاین فوق العاده
- تنوع انمی , مراحل و سلاح ها
- گرافیک فنی چشم نواز و طراحی فوق العاده کاراکترها
- گیم پلی لذت بخش , درگیرکننده و rewarding
- ارزش تکرار بسیار بالا

نکات منفی :
ندارد

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
Hollow-Knight.jpg
Hollow Knight 10/10
فک نکنم دیگه کسی مونده باشه که این بازی نرفته باشه و احتمالا من اخرین نفرم :D
به هر حال اگه یه درصد هنوز بازیش نکردین و با سبک اکشن پلتفرمر دوبعدی مترویدوانیا با المانهای سولزبورن ها( چه شود) حال میکنین یک لحظه هم در تجربش شک نکنید.
بازیی هست که باید سر فرصت تجربه ش کرد و سرسری نمیشه جلو رفت و نیاز به وقت گذاشتن داره و شاید با نگاه اول عاشقش نشدید ولی اگه دو سه ساعت بش مهلت بدین دیگه محاله ازش دل بکنید که شاید دلیل اصلیش اتمسفر خفن و طراحی و تنوعی که تو بازی وجود داره هر محیط طراحی و رنگ بندی خاص و دشمن های مخصوص به خودش داره که تا آخر بازی هم این موضوع ادامه داره و از این نظر کم نظیره.
گیم پلی خیلی خوبی داره (شامل اکشن و پلتفرم) که اون اول ممکنه یمقدار خشک و ساده بنظر بیاد ولی خیلی سریع لذتبخش و اعتیادآور میشه. کلی باس اصلی و فرعی متنوع داره و از این نظر شبیه سولزبورن هاست سیستم مردن و برگشتن به آخرین مکانی که توش سیو انجام شده( همون بونفایرهای سولز) و از دست دادن پول در قالب روحمون تو همون قسمتی که مردیم هم از این بازیا الگو گرفته. درکل بازی ساده ای نیست ولی سختیش هم دلچسبه و اونطوری نیست که رو اعصاب بره (بغیر ۲ ،۳تا از باسها :D که اونم نیاز به تمرکز و سرعت عمل داره )
اگر بخوام سختگیرانه ایرادی از بازی بگیرم هم شامل این سه مورده
۱.سیستم مبارزات طوریه که من ترغیب نمیکنه از بعضی از قدرتهایی که با کلی فارم کردن و وقت گذاشتن بدست اوردم استفاده کنم که البته این مشکلیه که تو خیلی از بازیا هست و خیلی نمیشه از این نظر ایراد گرفت
۲. بازی تنوع سلاح نداره
۳. بزرگترین مشکلم با بازی هم جابجاییه، یسری ایستگاه تو بازیه که برای جابجایی تو محیط ها باید خودمون بشون برسونیم و با توجه به ماهیت بازی که چندین و چندبار باید به محیط های قبلی برگردی و طولانی بودنش بعضی مواقع یک مقدار خسته کننده میشه که میشد فست ترول بهتری طراحی کرد البته این موضوع با بازکردن همه ایستگاه ها و مترو بازی کمتر میشه.

در کل اگه طرفدار این سبک هستین و به احتمال یه درصد هنوز بازیش نکردین که آب دستتونه زمین بزارین تجربش کنید اگه هم از این دست بازیا تا حالا تجربه نکردین که بهترین استارته هم روی پلاس اکسترا هست و هم حجمش کمه و کافیه همون طور که گفتم ۲ ساعت بش مهلت بدین.
یه پیام اخلاقی جالب هم تو بازی بود که مربوط به عکس پایینه و خیلی باش حال کردم تو اسپویل میزارم.
اینه که بانکها خیلی دزدن پولتون نزارید پیششون:)) دهن سرویس بانکداره کل پولتو میزاری پیشش کمیسیونش هم میگیره بعد فلنگ میبنده در میره :| وقتی بعد این جریان پیداش کردم قد سگی زدمش:D احتمالا سازنده زخم خورده سیستم بانکیه که همچین طرحی ریختیه:D ولی دمش گرم تو همچین بازیی چه چیزی به ذهنش رسیده
Hollow-Knight-Screenshots-2.jpg

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
Resident Evil 4 Remake: 8.5/10

نکات مثبت:

+ گیم‌پلی جذاب و اعتیادآور
+ وفادار به نسخه اصلی
+ جلوه‌های گرافیکی و صوتی
+ بهینه شدن شخصیت لئون از نظر داستانی
+ ارزش تکرار بالای بازی

نکات منفی:

کنترل کند و خشک
آسان بودن غول‌آخرها
همچنان ترسناک نیست
بی‌تاثیر بودن بخش مخفی‌کاری

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
Ghostwire Tokyo
امتیاز 8.5

گرافیک بسیار زیبا، جهان سازی عالی و سیستم کنترل خوب،
یکی از جذابیت‌های این بازی، داستان و جهان سازی آن است
شهر توکیو با جزئیات زیادی طراحی شده است و شخصیت‌ها و اشباح با نگاهی فراتر از کلاسیک ترسناک و در عین حال فوق العاده مخوف طراحی شده‌اند.

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
uncharted4
10/10
یکی از بهترین بازیها
در نسخه چهارم داستان بازی به اوج خود رسیده
برای بازیکن بسیار جذاب و هیجان انگیز هست
در طول داستان، با موانع طبیعی، جنگل های بکر، شهرهای زیبا و یا شکستن رمزهای گنج‌های باستانی روبرو می‌شود. 😍
گرافیک بازی Uncharted 4 یکی از برترین‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی است. این بازی از موتور بازی‌سازی قدرتمندِ Naughty Dog بهره می‌برد و با یکی از بهترین رابطهای کاربری و سیستم های رندرینگ، بافت‌ها و جزئیات زیادی را نشان می‌دهد که به خیال‌پردازی بازیکنان کمک می‌کند تا داستانی هیجان انگیز را تجربه کنند.

صحنه‌های بازی از لحاظ جزئیات بسیار شگفت‌انگیز هستند. برای مثال، محیط‌های شهری با دقت واقعیت‌سنجی شده‌اند و اثرات نورپردازی و سایه نیز بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کاراکترهای بازی از جزئیات بسیار بالایی برخوردارند و توانسته‌اند به شکلی بسیار واقع‌گرایانه در طراحی شده باشند.

واضح است که توانایی گرافیکی بازی Uncharted 4 از سایر بازی‌ها به مراتب بالاتر است. بازیکن میتونه در طول بازی، از تمامی جزئیات طراحی شده استفاده کنند و به دنیای داستان فوق‌العاده واقع‌گرایانه و با شکوه Uncharted 4 فرو برند.

در پایان هر چی از این شاهکار بگم کم گفتم ..

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
uncharted4
10/10
یکی از بهترین بازیها
در نسخه چهارم داستان بازی به اوج خود رسیده
برای بازیکن بسیار جذاب و هیجان انگیز هست
در طول داستان، با موانع طبیعی، جنگل های بکر، شهرهای زیبا و یا شکستن رمزهای گنج‌های باستانی روبرو می‌شود. 😍
گرافیک بازی Uncharted 4 یکی از برترین‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی است. این بازی از موتور بازی‌سازی قدرتمندِ Naughty Dog بهره می‌برد و با یکی از بهترین رابطهای کاربری و سیستم های رندرینگ، بافت‌ها و جزئیات زیادی را نشان می‌دهد که به خیال‌پردازی بازیکنان کمک می‌کند تا داستانی هیجان انگیز را تجربه کنند.

صحنه‌های بازی از لحاظ جزئیات بسیار شگفت‌انگیز هستند. برای مثال، محیط‌های شهری با دقت واقعیت‌سنجی شده‌اند و اثرات نورپردازی و سایه نیز بسیار با کیفیت هستند. همچنین، کاراکترهای بازی از جزئیات بسیار بالایی برخوردارند و توانسته‌اند به شکلی بسیار واقع‌گرایانه در طراحی شده باشند.

واضح است که توانایی گرافیکی بازی Uncharted 4 از سایر بازی‌ها به مراتب بالاتر است. بازیکن میتونه در طول بازی، از تمامی جزئیات طراحی شده استفاده کنند و به دنیای داستان فوق‌العاده واقع‌گرایانه و با شکوه Uncharted 4 فرو برند.

در پایان هر چی از این شاهکار بگم کم گفتم ..
بازی Uncharted Lost Legacy هم اگر نرفتی برو که اونم 10 از 10 هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

8057b010-514f-11ed-bff2-0e3e2b0039b0.cf.jpg

Resident Evil 4 Remake​

عجیب بازی حال داد بهم و خیلی خوب بود...سیستم اپگرید بازی فوق العاده بود..تنوع بینظیر سلاح ها که از تکراری شدنشون جلوگیری می کرد..به شخصه بسیار لذت بردم از تنوع سلاح ها و من رو درگیر خودش می کرد که چیرو رد کنم بره چیرو بخرم...فیزیک بینظیر بازی در کنار تنوع محیطی و دشمنان که شدیدا از روند تکراری شدن بازی جلوگیری می کرد.

گیم پلی : 9.4
موسیقی :9.6
گرافیک:8.9
داستان :9

امتیاز نهایی : 9.2

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
The Last Guardian

داستان بازی در مورد پسر بچه ایه که توسط موجودی به نام تریکو از روستاشون دزدیده میشه و به بنای بزرگ مخروبه ای وسط یه دره بسیار بزرگ برده میشه تا برای بقای یک وجود شیطانی (که البته معلوم نیست چیه دقیقا!) ساکن در یک برج سفید بلند قربانی بشه!
این دره هیچ راه خروجی معمولی نداره و فقط با بالا رفتن از خرابه های قلعه و پرواز کردن از فراز برج بلندش میشه ازش بیرون اومد!
حالا بیشتر ازین از داستان بازی نمیگم فقط در همین حد که روایت اصلی بازی، شامل رابطه و همکاری تریکو و پسربچه برای فرار از این دره است!
لست گاردین در واقع سومین بازی ساخته Ueda ـست که Shadow of colossus رو هم توی کارنامه ـش داره، دنیای بازی مشابه بازی قبلی، بزرگ، ساکت و مرموز، مملو از سازه های بلند و قدیمی مخروبه و غم زده اس.
تریکو، موجود دوست داشتنی بازی، به نظر تلفیقی از سگ و پرنده اس که به شدت وفاداره، رفتارش کاملا مشابه یک حیوونه و ابدا مثل یک رباط دستورات و فرامین به صورت آنی و خطی اجرا نمیکنه. انیمیشن های تریکو واقعا عالیه، جایی می خوندم که موشن کپچر هم نیست و تمام کی فریم و دستی با جزئیات زیادی ایجاد شده که باعث میشه شما واقعا احساس کنید که با یه موجود زنده طرفید نه یکسری کد برنامه نویسی!

گیم پلی بازی خیلی گسترده نیست و عمدتا شامل بالا و پایین رفتن از سازه های محیط بازی یا فرمان دادن و همکاری با تریکو برای کمک به دسترسی به نقاطیه که پسر بچه به تنهایی نمی تونه بهشون برسه، که البته این موارد بعضا با حل معماهایی هم همراهه.
بازی عین نسخه قبل (Shadow of colossus) مشکل کنترل دوربین و کاراکترو داره و خیلی جاها احساس میکنید که یه آهنربای نامرئی دوربین رو به سمت خاصی جذب میکنه که مخصوصا با آنالوگ های دسته بعضا عذاب آور میشه. مکانیزم های بازی گاهی به شدت اعصاب خرد کن و باگی هست، بعضی مواقع ممکنه تریکو بیش از حد تحمل کودن بشه :D، خیلی جاها واقعا معلوم نیست که باید چکار کرد یا کجا رفت و محیط بازی و لول دیزاین تا حد زیادی گنگ میشه. البته احتمالا زمان توسعه طولانی بازی (از سال 2007) و شاید مشکلات تامین مالی همچین پروژه ای هم در بروز این مشکلات بی تاثیر نبوده.

گرافیک بازی به صورت کلی خیلی جذاب نیست، نمی دونم ذائقه سازنده اینطور بوده یا محدودیت سخت افزاری باعثش شدن، کنتراست محیط بازی اکثر جاها واقعا پایینه و محیط های داخل بناها به شدت ملال آور و فاقد جزئیاته، ولی خب محیط های بیرون از همه نظر بهترن. در عوض جزئیات تریکو و انیمیشن هاش واقعا تحسین برانگیزه!

با پایان بازی هم خیلی موارد بی جواب باقی موندن و نمی دونم خود سازنده عمدا میخواسته دنیای بازی و اتفاقاتش مرموز باقی بمونه یا نه

من زمان انجام بازی حس دوگانه ای داشتم، بعضی مواقع واقعا مکانیزم های بازی روی اعصاب میرفت و از دست بازی شاکی میشدم و درست لحظاتی بعد موقعیتی خلق میشد و توی چشمای تریکو نگاه می کردم و اون عصبانیت تبدیل به لبخند و تحسین سازنده میشد!!
واقعا بازی خاصیه (شاید بگم یکی از خاص ترین بازی هایی که تا حالا تجربه کردم) و به خاطر گیم پلی مشکل دارش ارتباط باهاش یه مقدار سخته اما توصیه میکنم حتما هر جور شده یکبار تا آخر تجربه ـش کنید! به نظر من از نظر گیم پلی، Shadow of colossus بازی جذاب تری بود (هر چند گیم پلی اونم به شدت باگی بود) ولی خب ازینطرف ارتباط با تریکو واقعا تجربه خاص و جالبی بود.
امتیازی هم به بازی ندادم چون واقعا نمره دهی به همچین چیزی کار سختیه!

The Last Guardian™_20230426202930.jpg
The Last Guardian™_20230430201559.jpg

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
Hogwarts Legacy: 8.5/10

مثبت:

داستانی زیبا به همراه اتفاقات هیچان انگیز
هاگوارتز و دنیای اطرافش بزرگ و پرجزییات است
گرافیکی زیبا و چشم نواز
گیم‌پلی جذاب با جادوهای متنوع

نکات منفی:

اندک ایرادات موجود در شخصیت‌پردازی کاراکترها
وجود برخی از اتفاقات که با منطق دنیای جادوگری مطابقت ندارد
افت‌فریم در بخش‌های شلوغ ( قبل از انتشار پچ)

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
download.jpeg
میخوام بازی ای رو معرفی کنم که شاید کمتر کسی ازش چیزی شنیده باشه.
بازی inscryption.
نمیدونم چی بگم و چطوری شروع کنم! این بازی مثل هیچ بازی دیگه ای نیست. بازی تقریبا تو مایه های witcher gwent هست ولی با یه داستان باور نکردنی، مور مور کننده و ترسناک.

بازی در مورد سازنده ی یه بازی دو بعدی و بورد گیم هست که بنا بر دلایلی که متوجه خواهید شد، خودش گیر اقتاده توی دنیای بازیش.
شما طی حالت های مختلفی باید با میزبان ها بازی کارتی انجام بدید و حریفتوتو ببرید.
Inscryption-rating-suggests-Switch-release.jpg
کارت های بازی هر کدوم از میزان سلامتی، اتک پاور و یک نشانه ی قدرت ساخته شدند که به همون میزانی که اتک پاور داره، به کارت مقابل ضربه میزنه و قدرت های کارت هم بسیار متنوع هست. مثلا یه قدرتی که وجود داره، توانایی ضربه زدن در سه جهت هست، یا مثلا قدرت دیگه ای که وجود داره، سپر دفاعی و.... هست.
علاوه بر برد گیم، توی همون اتاقی که زندانی شده اید، پازل های متعدد و متنوعی وجود داره.

فارغ از گیم پلی بی نظیر این بازی، موسیقی در این بازی، نه خوب هست، نه عالی هست و نه شاهکار! بلکه باور نکردنی هست. شاید بعد از سایلنت هیل و ویچر ۳ و پرسونا، چهارمین موسیقی به یاد ماندنی زندگیم مربوط به این بازی باشه.
بازی به شدت جو مریضی داره. اتفاقاتی که توی بازی میفته، در عین حال که چندش و بی رحم هستن، بلکه واقعا حالت سادیسمی داره.
متای بازی هم 85 شده.
پیشنهاد میکنم این بازی بی نظیر رو حتما تجربه کنید. قطعا تا مدت ها از ذهنتون پاک نمیشه.

۱۰ از ۱۰.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
بلاخره بعد از مدتها پشت گوش انداختن آنچارتد ها رو از نسخه اول تا چهارم تموم کردم.
برام یه تجربه خیلی جالب بود که چطوری در کمتر از ۹ سال گرافیک،موشن کپچر و فیزیک بازی ها تا این حد متحول شدن و ده سال بعدی اصلا برام قابل تصور نیست.
این تجربه حدود ۵۰ ساعته ۴ تا بازی برام خیلی خیلی خاص و لذت بخش بود.
شماره اول رو با اکراه شروع کردم(لعنت بهم که چنین دیدگاهی نسبت به کارهای ناتی داگ داشتم! البته در مورد جک و دکستر هنوزم همینطوری فکر میکنم! :D )
اما همون یکی دو دقیقه اول بازی من رو جذب خودش کرد. گرافیک پایین بازی و روایت قدیمی نسبت به زمانش قابل درک بود و باهاش هیچ مشکلی نداشتم و سری بعدی که احتمالا چند سال دیگه باشه بازم از نسخه اول شروع میکنم.
BeautyPlus_20230518095027990_save.jpg
متأسفانه بخش هایی از داستان با توجه به اینکه شماره چهارم رو قبلاً رفته بودم اسپویل شده بود و سورپرایز نشدم ولی دیدن موجودات ماوراء طبیعی در آخر بازی بنظرم با ساختار بازی همخوانی نداشت ولی آزاردهنده هم نبود.

نسخه دوم اما یهو یه پیشرفت عجیب گرافیکی،روایی و گیم پلی رو شاهد بودم. اصلأ نحوه روایت داستان و اتفاقات و صحنه های اکشن بازی به حدی زیاد و متنوع هستن که تا آخر بازی پشت سر هم پشم بود که می‌ریخت. اصلاً چی ساخته ناتی داگ.

BeautyPlus_20230518093814538_save.jpg 1880c50a73c95-screenshotUrl.jpg

نسخه سوم هم که اصلاً برام قابل باور نیست روی پلی استیشن ۳ اجرا شده. چطور ممکنه به این سطح از گرافیک رسید.
View attachment YouCut_20230518_092945202.mp4
جزئیات دیوانه کننده مخصوص ناتی داگ هوش از سر آدم میبره. اینکه به نکاتی دقت میکنن که ممکنه از هر هزار نفر شاید یکی اتفاقی ببینه و متوجه بشه.
BeautyPlus_20230518093912866_save.jpg
مثلاً این سطل ها رو وقتی از کنارش رد میشدم به زمین افتادند ولی نکته جالب این بود که برای سطل و درب سطل فیزیک های متفاوتی در نظر گرفته بودن. و هر کدوم مسیر خودشون رو بصورت کاملا واقعی طی میکردن.
BeautyPlus_20230518093902174_save.jpg
یا این نونوایی عربی که چقدر با جزئیات و جالب کار شده. آتیش درون تنور واقعاً در حال سوختنه و سه بعدی هم هست. ابزارآلات نانوایی هم که کاملاً با دقت حضور دارند.
میزان هرج و مرج در بازار و تنوع افراد و مشاغل هم همینجوری منو تحت تأثیر قرار میداد.
بازی بلاخره از هیولاهای عجیب غریب فاصله گرفت و سعی کرد روایت منطقی تری رو تعریف کنه.

نوبت به نسخه چهارم رسید و چون هفت سال پیش بصورت اسپیدران تور تمومش کردم اصلا چیزی از اتفاقاتش یادم نمونده بود بجز اینکه سالی زنده است و نیتن با النا ازدواج می‌کنه و همین اسپویلی شد برای اتفاقات نسخه های قبلی.
پیشرفت گرافیکی نسبت به نسخه سوم فک بر اندازه. اصلا قابل مقایسه نیست.
BeautyPlus_20230518093725863_save.jpg
اصلا این جزییات عجیب غریبی که در طراحی‌ها داخلی ساختن خیلی فوق العاده است. فقط چنین مکانهایی رو میشه تو رم مخصوصا واتیکان و موزه لوور و کاخ ورسای دید.
جزئیات دیوانه وار زیاد شده و کیفیت موشن کپچر و روایت داستان و همه چی اصلا زمین تا آسمان با نسخه های قبلی فرق کرده. البته اکشن شماره دوم و سوم از نسخه چهارم کمی بیشتره.
هرچی از بازی بگم کم گفتم. ولی مثل همیشه برام از همه چی بیشتر، جزییات جالبی هست که ناتی داگ در بازی هاش ارائه میده.
البته از همون کراش باندیکت که محبوب ترین بازی عمرم هست میشد این حس شوخ طبعی و خلاقیت رو بخوبی تشخیص داد.
تو کل سری آنچارتد پر از نکات ریز و درشت هست که باعث میشن به بازی به دید یک اثر کاملا واقعی نگاه کنم.
از موشن کپچر پر جزییات و بدون باگ بگیر تا صداگذاری و موسیقی عالی بازی و فیزیک خیره کننده.
View attachment YouCut_20230518_092916704.mp4
اینکه برای تخت ها صداگذاری کنند خیلی نکته ضروری نیست ولی میتونه تو واقعی تر شدن بازی تأثیر گذار باشه.
View attachment YouCut_20230518_092837351.mp4
یا فیزیک بی‌نظیری که برای طناب طراحی کردن. ساختن چنین چیزی در بازی ها یه چالش وحشتناکه ولی در نهایت کیفیت کار اونقدر طبیعی و تمیز ایجاد شده که آدم لذت میبره. فقط به اون خورده سنگ ها و گرد و خاکی که در اثر کشیدن شدن طناب روی ستون ایجاد میشه دقت کنین.
BeautyPlus_20230518093732812_save.jpg
یا وقتی وارد یه محیط میشدم و پرنده ها پرواز میکردن. یا مثلاً تو بخشی از بازی یه پرنده خورد تو صورت نیتن! تو بازار سالی به یه خانم خورد و میوه هاش روی زمین افتاد.
1882dfe7a9f65-screenshotUrl.jpg
یا وقتی این ساعت رو نیتن برداشت دربش باز شد.
BeautyPlus_20230518093716976_save.jpg
در فلش بک های کودکی نیتن، گنجهایی که پیدا میکردیم در اصل اسباب بازی بودن چون برای نیتن در اون سن آثار باستانی هیچ ارزشی نداشتن.
هر بخش از بازی که میرفتن یا خود نیتن یا سم و النا و سالی یه تیکه ای حواله میکردن! و چقدرم به جا و جالب بودن.
و صدها مورد دیگه که یا در خاطرم نیست یا متوجه نشدم و یا حوصله نداشتم ازشون فیلم و عکس تهیه کنم.
هرکدوم از این نکات باعث میشن که تجربه بازی برام لذت بخش تر بشه و احساس کنم واقعاً با یه بازی واقعی طرف هستم. گرافیک به تنهایی عامل ایجاد چنین حسی نیست ولی همراهی صدا و موشن کپچر و جزئیات باعث میشن که چنین تجربه خاص و خارق العاده ای خلق بشه.
دادن نمره ۱۰ به آثار ناتی داگ برام سخته چون فاصله ای که با بازی هایی که نمره ۸ دادم زمین تا آسمونه.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
Kena bridge of spirits

10
/ 7.5

images.jpeg

بازی از نظر گرافیکی که خیلی عالی بود
اما نقص هایی داره در بخش داستان و اینکه طراحی دشمنها خوب نیستند
همینطور درجه سختی بازی با توجه به محیط بازی اصلا بالانس نیست
به طوریکه خیلی خیلی سخت بشه روی درجه مستر بازی رو تموم کرد به خاطر همینم قید پلات کردن بازی رو زدم
در کل بازی هستش که فقط برای یکبار میتونه سرگرم کننده باشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
Kena bridge of spirits

10
/ 7.5

View attachment 293555

بازی از نظر گرافیکی که خیلی عالی بود
اما نقص هایی داره در بخش داستان و اینکه طراحی دشمنها خوب نیستند
همینطور درجه سختی بازی با توجه به محیط بازی اصلا بالانس نیست
به طوریکه خیلی خیلی سخت بشه روی درجه مستر بازی رو تموم کرد به خاطر همینم قید پلات کردن بازی رو زدم
در کل بازی هستش که فقط برای یکبار میتونه سرگرم کننده باشه
سلام دوست من
در مورد پلات،. یه اکسپلویتی وجود داره که رو اخرین ابدیت هم کار میکنه، و میتدنی در عرض 5 دقیقه رو درجه سختر مستر بازی رو تموم کنی و پلت بشه
من همین دو هفته پیش پلت کردم بازی رو

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
خب از اونجایی که این آیدیم ۶ سال بن بود، الان نظرم رو در مورد آنچارتد ۴ میگم :D

نکات منفی:
مشکل من با سری آنچارتد روایت تکراری داستان هست. هر سری اول بازی مخفی کاری هست و با یه دوست میریم سراغ گنج و بعد اون دوست خیانت میکنه.
مشکل بعدیم اینه که بازی دیگه خیلی فانه، از همه جهت. دوست دارم بازی کمی جدی تر باشه. مثلا شما لست آف آس و شوتینگش رو با آنچارتد مقایسه کنید. آنچارتد انگار داری به کاغذ شلیک میکنی. در حالیکه در لست قشنگ حس میکنی به یک بدن گوشتی شلیک میکنی.
مشکل بعدیم با بخش پلتفرمر هست. دیگه زیادی مسخره شده. هی بپر طناب بنداز. تارزانه مگه؟؟؟
نمیدونم ناتی داگ برنامه ایی برای ادامه این فرانچایز داره یا نه. ولی دوست دارم بازی رو از این حالت فان در بیارن کمی جدیش کنن.

اما نکات مثبت:
به طرز دیوانه واری بازی سینماتیکه. روایت داستانی و کات سینها فوق العاده است. گیم پلی به صورت نان استاپ هیجان داره. تنوع محیطی در این نسخه شاهکاره. وارد کردن سم به داستان و روابطش با نیت و اون دروغ هاش در مورد آلکازار واقعا عالی بود و اون لحظه که دروغش لو میره من خندم گرفته بود :D
خلاصه بسی لذت بخش بود و نسخه فایو با دوال سنس تجربه خاصی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر