امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
god of war 3 remastered
9/10
بالاخره بعد از چند سال تونستم این نسخه رو تجربه کنم.همه چی خوب بود اعم از داستان گیم پلی و گرافیک ولی چون بازی رو یکم دیر تجربه کردم اون لذت 10 از 10 رو واسم نداشت . مگه میشه کنسولت برند سونی باشه و خدای جنگ بازی نکنی؟!!!!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024

RATCHET & CLANK
یه شاهکار و ریمیک عالی
خوشبختانه نسخه نسل 6 رو بازی نکرده بودم و کاملا بازی برام جدید بود
از لحاظ گیم پلی بازی بخوبی قسمت های قبلی هست تنوع اسلحه بسیار عالی شده و آپگرید اسلحه ها پیشرفته تر و بسیار افزایش یافته که این موضوع ادم مجبور میکنه از تمام اسلحه ها استفاده کنه
طراحی لوکشین ها عالی هست.هیچ دو مرحله ای از لحاظ طراحی شبیه هم نیست. این مساله باعث میشه بازی کاملا پویا بمونه و حس تکرار به ادم دست نده.
گرافیک بازی از لحاظ تکنیکی عالی و از لحاظ هنری شاهکار محسوب میشه و بازی تصاویر چشم نوازی رو خلق میکنه و رنگ بندی عالی و طراحی خوب باعث میشه از گرافیک بازی نهایت لذت رو ببرید
داستان بازی در مقایسه با نسخه (کرک این تایم) ساده تر هست و در واقع شروع این سری رو روایت میکنه به همراه شوخی و خنده های جدید
صداگذاری و موسیقی هم درسطح بسیار خوبی قرار داره
به طور کلی اصلا انتظار نداشتم این ریمیک به این خوبی از آب دربیاد
نمره نهایی : 9

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
رچت و کلنک

نقاط قوت :

گرافیک عالی و بسیار نرم . یکی از پولیش ترین گرافیک های نسل حاضر .

طراحی مراحل قابل قبول که از خستگی گیمر جلوگیری میکنه.

اسلحه های متنوع با کارایی جالب .

فضای شاد و جذاب که تو این نسل نبودش حس میشه .

نقاط ضعف :

باس فایتها هیچکدام چالشی نیست و راحت میمیرن فقط اخری یکم چالش داره اونم نه زیاد که شاید به خاطر سبک بازی بشه چشم پوشی کرد .

لول دیزاین میتونست بهتر باشه .

امتیاز 9/10

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

RATCHET & CLANK

بچه شیر دوست داشتی واقعا عالی بود چند وقتی می شدیک بازی دلچسب تجربه نکرده بود از گیم پلی بازی بگیر تا گرافیک و صداگذاری همه همه دست به دست هم دارن تا یک تجربه تکرار نشدی و خاطره انگیر رقم بزنن برای من که تمام نسخه هارا به جز نسخه اول را بازی نکرده بودم بهتراز این نمی شد
به شخصه هیچ مشکل خاصی برام نداشت بازی .
نمره من به بازی 10

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
خب این 3 الی 4 ماه مشتی بازی اومد تو دست و پکالمون گفتن اینجا یه نمره ای ول بدیم :D :
از قدیم به جدید :D:

250px-Dying_Light_cover.jpg

Dying Light

بازی بی نهایت، بی نهایت بی نهایت برای من خسته کننده و بورینگ بود! داستان و اینا که ول معطل و گیم پلی و پارکور هم شدید لش و خسته بود، پارکور نصف که چه عرض کنم، یک چهارم Mirror's Edge هم لذت بخش و روون نبود (نسخه قدیمی و اصلی ME نه جدید! ) اما خب بهرحال از گرافیک بسیار خوب و اون شب های بازی نباید گذر کرد، هرچند کلا تجربه من با این بازی از 3 ساعت بیشتر نگذشت و واقعا نتونستم تحملش کنم چون بخاطر ماهیت ترسناک بازی شبا میخواستم بازی کنم ولی بجای اینکه آدرنالین داشته باشم شدید خوابم میبرد و واقعا تحملش سخت بود

3/10

250px-Transistor_art.jpg

Transistor

واقعا در وصف این بازی خیلی سخته بخوای تو دو سطر توضیح بدی، در اولین برخورد صداگذاری و دوبلور های فوق العاده بازی هست که جلب نظر میکنه و در دومین برخوردتون با بازی فضاسازی بی عیب و نقص و نوآر بازی هست که بدجور با روح و روانتون آفتاب بالانس میزنه، Transistor یه تم سایبرپانکی جالب هم داره که برای شخص من که عاشق این دنیا و فضاش هست یه نعمته از کاراکتر بسیار زیبا و رد هر بازی و اون داستان مرموز و گیم پلی لذت بخش هم نباید گذر کرد. Transistor برای صاحبان PS4 یه تجربه واجب و اجباری هست اللخصوص اگه Bastion رو دوست داشتید.

8.5/10

250px-Uncharted_4_box_artwork.jpg

Uncharted 4: A Thief's End

خب مسلمه که اصلا و ابدا نمیشه دو این دو سطر که میخوام بنویسم از همه جای بازی و اینکه چقدر پیشرفت کرده و بهترین ادامه و بهترین پایان برای سری بوده تعریف کنم، پس بصورت خلاصه میگم که گرافیک، گیم پلی، صداگذاری، داستان، پایان بندی و کلهم الاجمعین همه چیز بازی در بالاترین سقف ممکن این صنعت و سری هست، سیستم شوتینگ بازی هم با اختلاف در کنار The Division بهترین شوتر سوم شخص این صنعت هست و باید تا اومدن Gears Of War 4 صبر بدیم و ببینم اون تو این زمینه چه صحبتی داره.

10/10

250px-Doom_Cover.jpg

Doom

خیلی خیلی سخته که 4 الی 5 سال منتظر یه همچین بازی دقیقا با همین خصوصیات باشی، بازی که این حس رو بهت میده که انگار سازنده ها در هر قدم از ساختش اول با تو مشورت کردن و بعد اون قسمت رو طراحی کردن، این بازی اولین تجربه من از سری Doom بود و چه تجربه ای هم شده، یه شوتر اول شخص سریع و خشن و Health پک دار و بسیار سخت و بی رحم! من بازی رو از اول رو Nightmare شروع کردم ولی بعد از 1 ساعت فهمیدم لقمه بس بسیار گنده تر از دهنم برداشتم و تصمیم گرفتم برای اولین تجربه و دور بازی رو Normal شروع کنم و بعد به Nightmare سوویچ کنم. بگذریم من هیچوقت از بازی های اول شخص خوب انتظار یه داستان پر و پیمون دار نداشتم و سری بازی مثل Halo واقعا یه سوپرایز برای من دوستدار داستان در بازی ها بوده در نتیجه Doom از این لحاظ اصلا نا امیدم نکرد و بلکه با گرافیک چشم نواز و اون Glory Kill های دوست داشتنیش خیلی هم بالاتر از حد انتظارم بوده. تشکر از id و Bethseda بابت این بازی ناز و دوست داشتنی

9/10

250px-Overwatch_cover_art_%28PC%29.jpg

Overwatch

خیلی جالبه اگه براتون بگم کلا 1 روز و نصفی هست بازی دست منه ولی تقریبا بیش از 10 ساعته که از بازی کردنم میگذره و ر حال حاضر Level 13 هستم و شما فکر کن برای یه ثانیه هم از تجربه اش خسته شده باشم، یکی از بالانس ترین و شاید بالانس ترین بازی مولتی پلیر رقابتی این صنعت هست و خدا میدونه چنین ساعت و روز و ماه و سال قراره ازش لذت ببرم. انتظار دیگه ای از ابر استدیو این صنعت یعنی Blizzard نمیرفت و نخواهد رفت. چقدر این کاراکتر های بازی دوست داشتنی هستند بخصوص بانو مکرمه Tracer :x :D

9.5/10

(نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یا نه !! اگه جای اشتباهی گفتم معذرت میخوام)

داداش من تریلر و عکس های overwatch رو دیدم به نظرم خیلی کارتونی و مسخره بود . ولی همه دارن تعریفش میکنن . من تحریک شدم که بخرمش ولی بازم دو به شکم . میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی که با وجود کارتونی بودن بازی چرا انقدر همه میگن جذابه ؟!

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
Assassin's Creed Syndicate

6/10

عنوان assassin's رو که دیگه همه میشناسین ، نسخه syndicate هم که مربوط میشد به انقلاب صنعتی . کلا بازی متوسط رو به بالا بود ولی به نظرم نسبت به نسخه قبلی Unity ضعیف تر بود . (البته بگذریم که یونیتی پر باگ بود) اسلحه ها خیلی فرق کرده بودن (من همون شمشیر و خنجر قبلیا رو دوست داشتم) بازی آنلاین هم نداشت . در کل ارزش یک بازی کردن رو داره ...

Call Of Duty Black Ops 3

7/10

این نمره رو فقط به بخش مولتی پلیر بازی میدم . از داستانش اصلا خوشم نیومد . کلا 5 دقیقه بیشتر بخش داستانیشو نرفتم . ولی آنلاینش واقعا حال میداد و جذاب بود .

Call Of Duty Advance Warfare

7.5/10

این نمره رو فقط به کوین اسپیسی میدم :D

Far Cry Primal

8/10

من نسخه قبلیه بازیو (یعنی Far Cry 4) رو بازی نکرده بودم واسه همین واسم خیلی جالب بود . تعلیم دادن حیوون ها ، یخ زدن تو سرما ، اسلحه درست کردنا و ... ولی از دوستانم که نسخه قبلیو بازی کرده بودن نظرشونو پرسیدم میگفتن که نسخه قبلی یه سر و گردن بهتر از primal عه .

Batman Arkham Knight

9/10

کم باگ ترین بازی ای بود که بازی کردم . شخصیت بتمن و لباسش هم که دیگه نگوووو :D عالی . بخش داستانی بازی ، کمبت ها ، سلاح ها و... همه چیز ردیفه ریدفه همشون عالین . من بازی ایه که خیلی خوشم اومد ازش و پیشنهادش میکنم .

Mortal Kombat XL

9/10

به نظرم بهترین بازیه فایتینگ موجود در حال حاضره . خیلی بهتر از INJUSTICE عه و فکر میکنم که بهتر از STREET FIGHTER هم باشه (البته من استریت فایتر رو بازی نکردم فقط تریلرشو دید) . کاراکتر هایی که اضافه شدن نسبت به نسخه های قبلی تو کنسول های قبلی خیلی بهترن . البته من دوست داشتم که BARAKA و RAIN هم تو بازی باشن ولی نیستن :D مولتی پلیر بازی به صورت آنلاین خیلی حال میده ولی متاسفانه فکر کنم داغون ترین سرور های بازی رو داره مورتال کامبت . بعضی موقع ها خیلی سخت میشه بازی کرد

Rainbow Six

9.5/10

بهترین بازیه مولتی پلیری ایه مه بازی کردم . به کسانی که عشق counter دارن پیشنهادش میکنم :D

The Last Of Us

11/10

من به بازی از 10 نمره 11 میدم :D داستان بازی ، موسیقی متن ، دیالوگ ها ، همه و همه یه چیزی فراتر از عالین ... ♥♥

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
Witcher 3 Wild Hunt

dd2829c9a5d2b43934fe3428257f78e0.jpg

خب بعد از مدت طولانی بلاخره بازی رو تمام کردم . من کلا اهل باری کردن سبک RPG نیستم . اخرین بازی هم تو این سبک بلادبرن بود که بس که سخت بود اصلا بیخیالش شدم و فروختمش. ولی این بازی واقعا منو درگیر کرد و بهترین بازی بود که تو این چند وقت بازی کرده بودم . کاری که سی دی پروجکت کرده تو این باری واقعا یک پله این سبک رو ارتقا داده . نکته مهم برای من داستان فوق العاده بازی بود به طوری که بعد از بیش از 100 ساعت بازی کردن هنوز پرکشش و جذابه و چون چند پایان مختلف هم داره خودت میتونی تعیین کنی که هپی اندیک تمام بشه یا غم انگیز که این حق انتخاب به گیمر بسیار ارزشمنده.
در مورد گیم پلی هم بسیار عالی هست از مبارزات بگیر تا اسب سواری و ... همه با توجه به وسعت بازی به بهترین شکل کار شده .
گرافیک بازی هم با توجه به وسعت عظیم بازی خوبه فقط دو تا مشگل داره یکی افت فریم مخصوصا تو جاهای شلوغ موقع دویدن و یکی هم باگ مثلا یه بار داشتم مسابقه اسب سواری میدادم اسبه پاهاش غیب شد یا جای دیگه تو یه غار بودم گرالت همینجوری خودش میپرید تو هوا
در کل بازی بسیار عالی بود و من بهش 9.5 میدم . اون 0.5 هم به خاطر باگ و افت فریم کم کردم هرچند برای اینجور بازیا طبیعیه .
دو تا دی ال Heart Of Stone و Blood And Wine رو هم خریدم تا بریم ببینم چطوره مخصوصا دومی تعریفشو زیاد شنیدم .

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

نقاط قوت:
گیم پلی نسبتا خوب متنوع
فضای شادو شنگول

نقاط منفی
بیش از اندازه تکراری
داستان حوصله سر بر خصوصا در اخرای بازی
اپگریدهای بی سرو ته
گرافیک هنری نچندان جالب نسبت به بازیهای همرده

5/10
بازي همردش رو بگو از لحاظ گرافيك برم بازي كنم ( پلتفرمر)

واسه اينكه اسپم نشه
ratchet and clanck
8.5
بازي خيلي خوبي بود رو هم رفته يه جاهايي گرافيك بازي واقعاااا بالا بود به چيزي در حد انيميشن ها cg اما يه سري مراحل هم بود كه واقعا خوب نبود مثل باقي مراحل هر چند تعدادشون واقعا كم بود مثلا( مرحله كه برفي بود اصلا خوب نبود و همينطور اون مرحله كه ابشار داشت يه سري سفينه هم داشتن اب دريا رو ميدزديدن هم خوب نبود) ولي يه سري مراحل ديوانه وار قشنگ بودن بازم مثال :D
مرحله اخر يه چيز عجيب غريبي بود واقعا بالا بود
و زيبا يا اون سياره سوم كه تو شهره خيلييي بي نظير. بود مراحل زيبا از لحاظ هنري زياد داشت كه نميشه تك تك اسم برد :D

موسيقي بازي خيلي قشنگ بود مخصوصا مرحله اول كه بازي شروع ميشه كاملا ادم ميفهمه كه كار شده

گيم پلي هم به نظر من خيلي منسجم و خوب كار شده بود نكته اي كه خيلي كمك كرد به مفرح بودن گيم پلي به نظر من گجتهاي بازي بود كه خيلي تنرع خوبي داد

نكته اي كه عارضم خدمت دوستان بازي همه چيش اكيه اما فكر نكنم يه بازي AAA به حساب بياد نميدونم چرا اما احساس ميكنم تيم كوچيكي از insomniac بازي رو ساخته( كه از ارزشها بازي كم نميكنه) از قيمت بازي هم ميشه پي برد به اين قضيه

وچيزي كه من عاشقش شدم mr.zurkan :x

در كل بازي خيللي خيلي زيباست
به همه پيشنهاد ميشه واقعا سبك بازي رچت چيزيه كه كنسول سوني و مايكرو نياز دارن سبك پلتفرمر اميدوارم با فروش خوب بازي باز هم قوت بگيره

you are thr diseas and mr zurkan is the cure :D

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بازي همردش رو بگو از لحاظ گرافيك برم بازي كنم ( پلتفرمر)

واسه اينكه اسپم نشه
ratchet and clanck
8.5
بازي خيلي خوبي بود رو هم رفته يه جاهايي گرافيك بازي واقعاااا بالا بود به چيزي در حد انيميشن ها cg اما يه سري مراحل هم بود كه واقعا خوب نبود مثل باقي مراحل هر چند تعدادشون واقعا كم بود مثلا( مرحله كه برفي بود اصلا خوب نبود و همينطور اون مرحله كه ابشار داشت يه سري سفينه هم داشتن اب دريا رو ميدزديدن هم خوب نبود) ولي يه سري مراحل ديوانه وار قشنگ بودن بازم مثال :D
مرحله اخر يه چيز عجيب غريبي بود واقعا بالا بود
و زيبا يا اون سياره سوم كه تو شهره خيلييي بي نظير. بود مراحل زيبا از لحاظ هنري زياد داشت كه نميشه تك تك اسم برد :D

موسيقي بازي خيلي قشنگ بود مخصوصا مرحله اول كه بازي شروع ميشه كاملا ادم ميفهمه كه كار شده

گيم پلي هم به نظر من خيلي منسجم و خوب كار شده بود نكته اي كه خيلي كمك كرد به مفرح بودن گيم پلي به نظر من گجتهاي بازي بود كه خيلي تنرع خوبي داد

نكته اي كه عارضم خدمت دوستان بازي همه چيش اكيه اما فكر نكنم يه بازي AAA به حساب بياد نميدونم چرا اما احساس ميكنم تيم كوچيكي از insomniac بازي رو ساخته( كه از ارزشها بازي كم نميكنه) از قيمت بازي هم ميشه پي برد به اين قضيه

وچيزي كه من عاشقش شدم mr.zurkan :x

در كل بازي خيللي خيلي زيباست
به همه پيشنهاد ميشه واقعا سبك بازي رچت چيزيه كه كنسول سوني و مايكرو نياز دارن سبك پلتفرمر اميدوارم با فروش خوب بازي باز هم قوت بگيره

you are thr diseas and mr zurkan is the cure :D

اقا زیاد اون نمره دوستمون رو جدی نگیر ( جهت زنگ تفریح تاپیک لحاظش کن) . انشاا... که اون دوستمون هم بتونه واقعا بازی رو تجربه کنه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
آنچارتد 4
گرافیک: بهترین نقطه بازی گرافیکش هست بازی از لحاظ تکنیکی حرف نداره. طراحی محیط بسیار عالی صورت گرفته. به نظرم تیم سازنده تمام تلاشش رو کرده ولی یه ضعفی دیدم تو بازی اونم بحث نور پردازی که بهترین بازی در نور پردازی نیست البته. ولی خوب خوب انجام شده و به غیر از این ضعف دیگه ای ندیدم. چهره پردازی خیلی طبیعیه واقعا من قبلا بهترین چهره پردازی رو در بازی until dawn دیده بودم ولی آنچارتد 4 هم واقعا سطح بالایی داره در چهره پردازی! با دیدن گرافیک آنچ 4 هم انتظاراتم از بازیا بالاتر رفته هم اینکه مطمئن شدم حالا حالا ها بازی ها باید راه برن تا گرافیک فیلمی داشته باشن کلا گرافیک بازی ها از واقعیت فاصله زیاد داره برای مثال گرافیکی که از آنچارتد 4 در E3 20 14 اون تریلر 2 دقیقه ای فکر کنم دیدیم اون گرافیک با واقعیت فاصله زیادی نداشت و کلا اون قسمت در بازی وجود نداشت(همون قسمتی که نیتن زمین افتاده و مگس رو صورتش هست).
در کل بحث گرافیک در این بازی خیلی پیچیدست تنها بازی ای بود که گرافیک در جاهای تاریک و غار پایین نمیومد! بر عکس بازی های دیگه! کلا گرافیک بهترین نقطه قوت این بازیه!
نمره به این قسمت 10 از 10
نقطه اوج گرافیک: چپتر آخر epilogue مشخصه این آخر سریا ساختن

گیم پلی:دومین وجه قوت بازی بعد از گرافیک به نظرم در این بازی گیم پلی هست گیم پلی بازی اکشن ماجراجویی هست بعضی از دوستان نمیدونم چرا از صخره نوردی های زیاد گلایه دارن بلخره اسم ماجراجویی رو یدک میکشه فقط نباید بزن بکش باشه که!
هوش مصنوعی بازی پایینه انتظار داشتم بعد از last of us هوش مصنوعی آزار دهنده پیشرفت کنه که......!! نقطه ضعف گیم پلی هم همینه. گان پلی عالی حرکات عالی بزن بزن های تن به تن خوب ولی چالش بر انگیز نیست! تعداد چپتر ها و مدت زمان بسیار خوب. البته خوب اینجا چپتر های آخر کار گردان خواسته حس لس اف آس رو بده دوباره!
نمره به این قسمت 9.5 از 10
نقطه اوج گیم پلی: چپتر 11 ولی نه اینکه صرفا بهترین چپتر باشه!

داستان: به نظرم بعد از گرافیک و داستان قرار میگیره! ولی روایت خوب و در کل داستان خوبی داره که آدم رو میخکوب میکنه به خصوص پایان بازی که در رابطه با داستان بیشتر توضیح میدم در اسپویل.
نقطه اوج داستان: پایان بازی

موسیقی و صدا: خیلی خوب انجام شده و کلا اشکال خاصی نمیشه گرفت.
نقطه اوج موسیقی و صدا: چپتر be better or worse در اون جیپ با اون موسیقی زیبا!

نمره کلی98از100.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
GAME_BANNER_Uncharted4.jpg

خیلی سخته نقد بهترین بازی تاریخ ...
اما خب هر چند سال یکی معمولا یه سری بازی ها میان و تعریف جدیدی از ژانرشون رو انجام میدن . این بازی سبک اکشن ادونچر رو پله ها به جلو شوت کرد . جدای از گرافیک و موسیقی ماورای تصورش، نقطه قوتش برای من روایت داستانش بود . پیشینه زندگی نیتن دریک و برادرش و مادرشون ، ارتباط آنها با قضایای این شماره ، فلاش بک هایی که به زیبایی تمام زده میشد و داستان رو روایت میکرد ، خیانت ها ، دروغ ها و قربانی کردن ها و ... به قشنگ ترین حالت ممکنه انجام شده بود .البته تمامی این ها با اتکا به انجین قدرتمند بازی انجام شده بود . انجینی که رئال ترین و بهترین و صد البته بالاترین تجربه بصری تاریخ رو تا الان برای ما به هدیه آورده است.

موسیقی بازی کاملا سینک شده با محیط است . نوای راز آلود ، نواختن سازهای سنتی ، صحنه های اکشن، اعلام خطر و ... کاملا با آب و هوای بازی هم خوانی داره .
در کل این عنوان رو همه باید تجربه کنند تا مرهمی باشه بر تمامی عناوین تکراری و پوچی که هر لحظه بیرون میاد.
تکرار میکنم چون این بازی سطح جدیدی از بازی سازی رو تعریف کرد و کلا بازی سازی رو چند لول به پیش برد :
پس امتیاز من بهش 11 از 10 هست!

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
گاد اف وار ریمستر

من نسل قبل پلی استیشن نداشتم و الان بار اولی هست که این سری رو بازی میکنم .
بازی از نظر گرافیک تاریخ مصرف گذشته هست و در مقابل بازیهای این نسل مصنوعی و ضعیف هست . مثلا ما ریمسترهایی مثل انچارتد کالکشن یا لست رو که میبینیم و با این مقایسه میکنیم تفاوت مشخص میشه . ببشتر به پورت شبیه هست تا ریمستر !
بازی از نظر گیم پلی خوبه و برام جذاب هست همینطور صداگذاری هم خوبه
با دوربینش هم اصلا حال نکردم و به نظرم خودشون هم فهمیدن که تاریخ مصرف اینجور دوربینها گذشته که تو gow جدید تغییرش دادن .
در کل گیم پلی خوب باری با گرافیک مناسب و دوربین تغییر یافته به نظر میرسه گاو جدید رو یه چیز شاخ تبدیل کنه .
تغییراتی که تو نسخه جدید دادن بسیار به جا بود .
امتیاز 6/10

• Like
Reactions: MOHSEN 007

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
23146083939_fc79baaaf3.jpg
کاملا اتفاقی بهش برخوردم توی استور و به خاطر رایگان بودنش تستش کردم
بازی استراتژی شامل حمله به بیس حریفان و دفاع از قلعه هستش...بعضیا به بوم بیچ شبیه دوستنش...
نکات مثبت:
سرگرم کننده
گرافیک مناسب سبک
صدا گذاری
تنوع استراتژی در دفاع و حمله
تنوع ایتم ها
لول آپ

نکات منفی:
افت فریم در صحنه های شلوغ
آیتم دراپ فوق العاده عذاب آور که اگه لج کنه باهات عمرا چیزی گیرت بیاد
با پول میشه یه روزه از پلیری که یه ماهه بازی میکنه جلو بزنی (مشکل همه ی بازی های رایگانه البته)
بعضی گلیچ های خاص در مود های بازی

• Like
Reactions: emperaturs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر