امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
GTA V
صدا گذاری 10
گیم پلی 10
داستان 9
گرافیک 10
در کل فوق العاده بود بخش مولتی پلیر ش هم بسیار عالی بود
Fifa 15
گرافیک 9
صدا گذاری 10
گیم پلی 5 !!!!
دروازبان ها کلا تو باقالی ها سیر میکنن گرچه اگه بازی رو حالت World class باشه دروازبان ها از حالت هویج بودن درمیان
قسمت Seasons هم کلا خوشم نمیاد کنترل کردن بازیکنا سخته + همه رئال مادرید (که خودش کلا یه نوع باگه) رو بر میدارن و رونالدو هم که تراکتور!!!!!!! همه رو شخم میزنه میره طرف دروازه
TLoU
شاهکار !!!! 10
دیگه نیازی به توضیح نداره
AC:Unity با آخرین آپدیت !! :d
صداگذاری 8
گرافیک 7
گیم پلی6
داستان 7
صداگذاری و موسیقی مثل نسخه های قبل گیرا نبود (شخصا صداگذاری AC: IV رو خیلی دوست داشتم) داستان هم همینطور گیم پلی هم بعد یه مدت خسته کننده میشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
images
DmC Devil May Cry Definitive Edition

نکات مثبت:
1080/60، وجود همه DLC ها، Level Design فوق العاده، تنوع اسلحه و دشمنان کم‌نظیر، داستان جالب، دیالوگ‌های عالی، باس فایت‌های جالب، پلتفرمینگ جذاب
نکات منفی:
Anisotropic F!ltering داغون، برخی تکسچر‌های بی‌کیفیت

9.2 از 10

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
Dying light 8/10

نکات مثبت:
  1. سلاخی طبیعی و دلچسب با انواع سلاحهای سرد و گرم:d...از بریدن سر و دست و ارنج و پا گرفته تا از وسط نصف کردن زامبی ها
  2. امکان ساخت سلاحهای بسیار متنوع و ساخت ایتم های زیاد و شخصی سازی مناسب و متنوع
  3. داستان قابل تحمل و مناسب و کاراکترهای نسبتا موثر
  4. ارتقا لول های موثر دلچسب و بموقع
  5. پارکور کاملا زیبا در بازی پیاده شده و به خوبی در خدمت بازی قرار گرفته و باهاش مچ شده
  6. ماموریت های فرعی مناسب و تنوع نسبتا خوب زامبی ها
  7. مراحل جذاب شب
  8. فریم و گرافیک کاملا روان(البته بعد آپدیت)

نکات منفی:
  1. گرافیک فنی بازی اونطور که باید نسل بعدی نیس ولی نورپردازی و فریم و اینا مناسبه
  2. چند ساعت اول بازی تقریبا روند بازی و ارتقا کاراکتر و سلاحاش خیلی کند و باید صبر کنید

در کل برای دوستداران بازیهای زامبی کشی و سلاخی و البته اپن ورلد(و پارکور)این بازی بهترین گزینس....فقط توصیه میشه قبل انجام بازی حتما آپدیت 2.5 گیگی رو بزنید چون بازی تقریبا در تمام زمینه از فریم گرفته تا آیکونهای داخل بازی و ..... تغییرات قابل توجهی می کنه

.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
FIFA 15

گرافیک = 8.5
صداگذاری = 9
گیم پلی = 5
دروازبانها = 0.5 :|
بخش آنلاین (پیدا کردن حریف و بخش Co-Op و سایر قسمتهای آنلاین ) = 8.5
دروازبان خیلی خیلی تعطیلن ، بعد یه مدت بازی کردن دیگه روانی میشی o:-)

امتیاز کلی = 7 (گیم پلی مهمترین قسمته )
از نظر گیم پلی صعیفتراز نسخه 14 است و واقعا لذت بازی کردن پایینه توی فیفا 15
=====
Metro Last Light Redux

گرافیک = 8.5
صداگزاری = 9.5
گیم پلی = 8.5
داستان = 9

مثبت : همچنان جو مخوف قبلیو داره ، گرافیک خوبی داره ، مدت زمان گیم پلی نزدیک به 10 ساعت ، برای یک بازی شوتر داستان خیلی خوبی داره ،سلاح های مختلف ، گیم پلی بسته به بازیه خودت هم میشه اکشن رفت هم مخفی کاری
منفی : هوش مصنوعی روی درجه نرمال اصلا جالب نیست ، دشمنها (به ویژه انسانها) اصلا خوب کار نمیکنن - نداشتن بخش آنلاین - ساده شدن بازی نسبت به سری قبلی

امتیاز کلی = 9 یکی از بهترین شوترهایی که برای نسل جدید اومده

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
the order 1886
گفتنی ها رو در تاپیک خود بازی گفتم ولی در کل به این نکته اشاره کنم که بازی مکانیک و سیستمی رو خلق کرده که هیچ ایرادی بهش وارد نیست ولی توجه و تمرکز رو بخش فنی باعث شده که فرصت زیادی برای اجرای این گیم پلی فوق العاده نباشه و این خیلی ها رو آزار داده... بخش های فنی هم نیاز به توضیح نداره...
در کل به شماره ی بعدی خیلی امیدوارم
نمره:۸/۱۰
-----------------
infamous:ss
تمرکز اصلی در این بازی مثل شماره های قبل در اراپه گیم پلی فان و سرگرم کننده بوده که به خوبی هم پیاده شده و کمتر جای ایراد گرفتن رو باقی می گذاره.... قدرتهای دلیسن تنوع خوبی دارن و استفاده از هر کدوم جذابیت های خودش رو داره ..تنها نکته ی بزرگ منفی شاد دوربین بازی باشه که گاهی آزار دهنده میشه. گرافیک هم بخش خوب دیگه ی بازی هست..چه در افکتها و چه اجسام و چه نورپردازی خیلی خوب کار شده! بخش داستان هم خب با توجه به سبک بازی انتظار زیادی ازش نمی ره ولی دنبال کردنیه!
در کل بازی پیشنهاد میشه
نمره: ۸.۵/۱۰

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
Dying Light
8/10

+ فوق العاده جذاب ، فان و سرگرم كننده . گيم پلي بسيار دلچسب ( پاركور عالي ، خشونت بسيار بالا كه به خوبي پياده سازي شده بود )
+طراحي مراحل بسيار خوب
+شب بسيار دلهره آور !! ( يكي از مراحل وارد يه ساختمون تاريك و خوفناك ميشيم واقعا استرس زا بود :d )
+طراحي خوب شهر ! هر ٢ شهر
+مراحل فرعي خوب و متنوع
+سلاح هاي عالي به همراه Upgrade و Craftingـه بسيار خوب

-افت فريم توي جاهاي بسيار شلوغ ( البته اين كرم از خودم بود :d )
-گرافيك فني ! خوب بودا اما پوليش نشده بود به نظرم ، كثيف بود
-نبود Fast Travel !
-باگ كوچولو موچولو

و در آخر حتما بازي رو بخريد ! حتي تنهايي هم خسته كننده نميشه ! برعكس Dead Island

موفق باشيم ...

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
Order 1886
با همه نقد هایی که از بازی چه اینجا چه سایتهای خارجی ، متا و ... از بازی دیده بودم بازم بهش امیدوار بودم ولی آخرش نا امیدم کرد
مثبت ترین نکته بازی گرافیکشه که فکر نمی کنم کسی بتونه انکار کنه ، ایده داستان خوبه ، اسلحه ها باحالن به قول خودمون شوترشم خوبه
ولی نکات منفی که از همون اول بازی شروع شد و واقعا هم اعصاب خوردکن شده بودند:
نمی زاره بازی کنی تا میای یه دو قدم میری جلو می شه کات سین اتفاقا من خودم کات سین دوست دارم کل حرف زدنهاشونم متوجه شدم ولی من قراره بازی کنم قرار نیست فیلم ببینم
صدا گذاریه بازی اصلا جالب نیست یارت بهت نزدیکه صداش از ته چاه میاد یهو ازت دوره صداش خوبه و یه باگیم دیدم خیلی تو ذوقم زد یکی از یارام داشت حرف می زد من یه آیتمی و برداشتم گالاهاد شروع کرد درباره آیتم صحبت کردن یارم هم جواب ولی جالبه هم زمان صدای قبلیشم میومد چند بار این ایرادو تو بازی دیدم
هوش مصنوعی بازی یکی از بزرگترین فجایع نسل جدیده اول بازی وقتی تسلا باهام حرف می زد فهمیدم دیدم اصلا منو نگاه نمی کنه پشتش به منه داره با دیوار حرف می زنه تو ادامه بازی هم به جز کات سین ها که بسیارم زیادن تو خود گیم دیگران متوجهم نبودن
بحث مبارزاتش به چند دسته تقسیم می شه
مبارزه با دشمنان انسان : کلا همیشه تو محیط های خیلی کوچیک با تعداد دشمنان خیلی زیاد گیرت میندازه تنها حربه بازی همینه محیط خیلی کوچیکو خیلی شلوغ می کنه دو تا ورق داره که رو کنه یکیش اینه که دشمنات با تعداد زیاد به سمتت هجوم میارن بدون هیچ تاکیتیکی می ریزن سرت اونم هیچ منطقی توش نیست فاجعه هوش مصنوعی اینجا عیان تر میشه دومیشم تک و توک دشمنات زره تنشونه تیر میزنی به این سادگی ها نمی میرن جالبه اینها تنها کاری که بلدن اینه که بدون هیچ تاکتیکی به سمت میان
مبارزه با ( نمی گم تا اسپویل نشه ) : عین بازی های سگا طرف می دوه به سمتت میپری از روش اونم دوباری می ره سرجای اولش دوباره می دوه سمتت خیلی بد بود خیلی
باس فایت ها : رسما دکمه زنی بود بدون هیچ گونه جذابیتی یعنی اون گوشه تصویر یه عکس مربع میاد می زنی بعدش گالاهاد یه حرکت توپ می زنه بعد یه سی ثانیه می شینی فیلم تماشا می کنی حالا رو صفحه عکس مثلث میاد گالاهاد یه ضربه جانانه می زنه دوباره می شه فیلم یه سی ثانیه بعدش عکس مثلث میاد گالاهاد یه جاخالی جانانه می ده ، من نمی دونم این ایده باس فایت ها رو کی داده بهش نوبل باید داد
در نهایت سیستم کاور گیریش اصلا خوب نیست ، محدودیت شدید انتخاب اسلحه داره من واسه یکی از مبارزه هام یه اسلحه توپ گذاشته بودم کنار رفتم تو اتاق اسلحه غیب شد یه چیز دیگه دستم بود
یه جا داشتم اسنایپ می کردم دیدم شیشه بغلی زاویه دیدش بهتره بزار از اون استفاده کنم گفتم بشکنمش هر چی تیر زدم عین فولاد بود شیشه نشکست کلا بازی به هیچ وجه اجازه کوچکترین خلاقیتی به گیمر نمیده خیلی بازی خطیه یعنی از حالت استاندارد بازی های خطی خیلی فراتر رفته
یه قسمت دیگه داره بازی سبک مخفی کاری می گیره خیلی این قسمت ضعیفه
بازی مجبورت می کنه راه بری یه جاهای اجازه دویدن بهت نمی ده بازی زوری می گه فلان آیتمو بگیر نگاه کن که هیچ ربطی به داستان بازی نداره چرا؟ چون می خواد بگه خیلی خفنم
محیط شهریه اول بازی غیر پویاست آدم ها مثله عروسک هایی می مونن که هیچ واکنشی به اطراف ندارن
من بازیو رو نرمال رفتم 8 ساعت طول کشید البته وسطش نهار خوردم چایی خوردم فکر کنم 7 ساعت طول کشید مدت زمان گیم پلیش کمه
ایراد زیاد هست که نگفتم ولی یه نکته ای می مونه اونم داستان بازیه که ایده خیلی خوبی داره ولی تو اجراش ضعیفه شخصیت پردازی ها عقیم مونده این همه کات سین نشون داد من آخرش نفهمیدم این گالاهاد چجور آدمیه؟ رابطه اش با ایزی اصلا بسط داده نشد معلوم نشد این سباستین یا لافایت چه تیپ شخصیتی هستن به اندازه یه بازی 40 ساعته کات سین داشت ولی کات سین های اضافی و بی ربط که بود و نبود خیلی هاش اصلا مهم نبود و داستان بسط داده نشد چیزی که قرار بود نقطه قوت اصلی بازی باشه
نمره نهایی 5

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
The Order 1886

مثبت : گرافیک فنی و هنری عالی - گان پلی خوب - نیکولا تسلا
منفی : کات سین های بسیار زیاد - QTE های زیاد - داستان سطحی - پایان گنگ - باس فایت های افتضاح - هوش مصنوعی نوسانی - نداشتن هیچ گونه ارزش تکرار - نداشتن مولتی پلیر - شخصیت پردازی ضعیف - نداشتن نوآوری - کوتاهی بیش از حد بازی

نمره کل : 4/10

=====================================================

Driveclub

مثبت : گرافیک عالی - جلوه های باران و برف فوق العاده - Photomode - نورپردازی استثنایی - امکانات آنلاین - هوش مصنوعی خوب
منفی : تعداد کم اتومبیل ها - عرضه اتومبیل های لامبورگینی به صورت dlc و با قیمت 6 دلار ! :|

نمره کل ( با احتساب 7 گیگ آپدیت ) : 8.5/10

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من برگشتم چنتا امتیاز بدم ! :D

GTA V - 10/10
AC Unity - 8/10
The Evil Within - 8/10
LBP 3 - 8/10
Dying Light - 8.5/10
Resident Evil HD - 9/10
The Order 1886 - 6.8/10

مرسی ! :love: :D

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
FARCRY 4

8.5/10

+ گرافیک خوب چه از نظر هنری و چه از نظر فنی که مناطق کوهستانی و سرسبز خیلی قشنگی خلق کردند-گیم پلی بازی چذاب و سرگرم کننده-1 سری از مراحل جانبی جالب و متنوع طراحی شده بود-موسیقی بازی همراه با تم هندی اش فوق العاده بود-هوش مصنوعی دشمنان اکثرا خوب طراحی شده بود که می دونستند به چه صورت شما تحت فشار قرار بدن-وسایل نقلیه متنوع که همه جا بازی یافت میشد-تنوع اسلحه ها و آپگرید ها خوب بود-

- داستان مشکل دار همراه با پایان بندی بد بازی-شخصیت های بازی مخصوصا شخصیت های منفی بد طراحی شده بودند-بعضی از مراحل جانبی تکراری و خسته کننده بودن که ارزش انجام دادن نداشتن-محیط بازی تغییری نسبت به شماره 3 نداشت(همون محیط جنگلی) و بر خلاف انتظار مراحل برفی کم و کاملا خطی بود.امیدوارم تو شماره بعدی کلا محیط بازی از جنگل خارج کنند چون این بازی و موتور گرافیکی اش پتانسیل محیط های دیگه هم داره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
The-Last-of-Us-Remastered1.png

The Last of Us Remastered = 9.5 / 10

درود.

واقعا این بازی منو تحت تاثیر قرار داد. از همه نظر انتظار چنین عنوان درخشانی رو نداشتم. این قدر بازی منو میخکوب کرد که 15 ساعت وقتمو براش گذاشتم.
شخصیت پردازیه فوق العاده بازی بخصوص برای الی و جول بی نظیر بود.گرافیک بازی با وجود اینکه از PS3 به نسل جدید منتقل شده ولی تحسین برانگیزه. محیط ها بسیار چشم نواز و زنده هستن و آدم دلش میخواد به همه چیز بازی به دقت نگاه کنه

مفرح ترین بخش بازی بدون شک گیم پلی اون هست، که بسیار دلچسب و روون بود. اینقد بازی برام لذت بخش بود که بیشتر از مخفی کاری و سلاح های سرد بخصوص لوله استفاده میکردم.
مراحل بازی هم بسیار قشنگ طراحی شدن بخصوص مراحل مربوط به زمستان که بسیار دلچسب بود، که دلیل اصلیش هم بازی کردن در نقش الی بود.

تنها ایراد بازی هوش مصنوعی اون بود که خیلی وقتها اذیت میکرد.

تجربه TLoU به عنوان اولین بازی نسل هشتمم واقعا عالی بود.
مایکروسافت بره بمیره که همچین بازی رو کنسولش نداره :D

خوب:
1. گیم پلی مخفی کاری عالی
2. طراحی مراحل فوق العاده
3. بخش Melee Aattack اعتیاد آور
4. پایان زیبا
5. محیط های چشم نواز و زنده
5. پورت بازی از PS3 به PS4 بسیار عالی بوده
6. شخصیت پردازیه بی نقص
7. موسیقی گوش نواز

بد:
مشکلات ریز و درشت در هوش مصنوعی

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
FIFA15
+ لایسنس کامل لیگ انگلیس
+گرافیک چمن و تماشاگرها
- Antialiasing ضعیف نسبت به PC
-تکرار فیفا 14 در این بازی
نمره کلی : 6/5 از 10

watchdogs
+ایده ی نوی بازی
+گرافیک بهتر نسبت به کنسول های دیگر در PS4
-تکراری و غیر قابل رقابت با GTA
نمره کلی : 5/5 از 10

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
images
Battlefield Hardline

نکات مثبت:
مولتی پلیر سرگرم کننده، مپ های شهری و جالب، مد BloodMoney

نکات منفی:
گرافیک پایین تر از حد انتظار، AA نه چندان خوب، سینگل پلیر افتضاح، برخی مد های جدید واقعا مسخره هستند

6.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر