امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
کجا آخه ارور میده آقا ؟!!! چرا اطلاعات اشتباه میدی؟ فلگ یعنی شناسایی و اصلا وقتی کسی شناسایی میشه مشخص نیست .فقط زمانی که Ban wave بیاد و اون موقع هست که چون دیگه بن شدی میفهمی ! پس فلگ شدن هیچ ارور یا پیغام خاصی نداره! بعضی ها معتقدند که تغییر عدد X و Z در داشبرد نشونه فلگ شدن هست اما این تنها یک نظریه هستش و اثبات نشده !

آقا این عدد X Z از کجا باید ببینیم؟؟

ببخشید دوست عزیز شما از کجا این مطلب را خواندید؟!میشه یک منبع معرفی کنید!

دوست عزیز اینو همه می دونند. قسمت Z اگه آخرش به 190D تغییر کنه یعنی فلگ شدی و آماده ی بن شدن باش. اما اگه عددی غیر از این بود مشکلت از جای دیگست.

داستان بن شدن دیگه تمام شد! این چرت و پرت ها چیه بابا!! یعنی چی عدد ایکس تغییر کنه!!! اون تنظیمات مال تست کانکشنه ربطی به فلگ و بن نداره!

همه بچه ها با خیال راحت بازی کنید هیچ اتقاقی نمی افته! به دلیل ورود نسل جدید ایکس باکس مایکروسافت کلا سریال بن کردن رو تمام کرده ...

داستان بن شدن دیگه تمام شد! این چرت و پرت ها چیه بابا!! یعنی چی عدد ایکس تغییر کنه!!! اون تنظیمات مال تست کانکشنه ربطی به فلگ و بن نداره!

همه بچه ها با خیال راحت بازی کنید هیچ اتقاقی نمی افته! به دلیل ورود نسل جدید ایکس باکس مایکروسافت کلا سریال بن کردن رو تمام کرده ...

بهتره این خبرو بدم که چند تا از دوستام تو لایو بن شدن.

بن

سلام میخواستم ببینم من از طرف مایکروسافت بن شدمه یا نه چون وقتی میخوام یه چیزی دانلود کنم اینو میگه لطفا جواب بدید.
[h=2]Purchase Blocked[/h] Content purchases are blocked. You can change your permissions here.

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.
میخواستم ببینم الان من بن شدمه یا نه تورو خودا یکی کمک کنه.
:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:((:((:((:-o:-s:-s:-s:-s

[-(

^:)^
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :ban::banned::banned::banned::banned::banned::banned:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:

~x( :sad:

8-|[-([-([-(8-|8-|8-|:((
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

~x(~x(~x(~x(~x(

:banned: :hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted:

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

سلام میخواستم ببینم من از طرف مایکروسافت بن شدمه یا نه چون وقتی میخوام یه چیزی دانلود کنم اینو میگه لطفا جواب بدید.
Purchase Blocked

Content purchases are blocked. You can change your permissions here.

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.
میخواستم ببینم الان من بن شدمه یا نه تورو خودا یکی کمک کنه.
:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:((:((:((:-o:-s:-s:-s:-s

[-(

^:)^
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :ban::banned::banned::banned::banned::banned::banned:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:

~x( :sad:

8-|[-([-([-(8-|8-|8-|:((
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

~x(~x(~x(~x(~x(

:banned: :hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted:

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
این چیزی که اینجا نوشته معنی بن شدن نمیده.نوشته فعلا خرید این محتویات واسه اکانت های بچه ها و تینیجر ها اجازه داده نشده.مگه اکانت تو چه جوری هست که همچین چیزی رو زده؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or