امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
سلام میخواستم ببینم من از طرف مایکروسافت بن شدمه یا نه چون وقتی میخوام یه چیزی دانلود کنم اینو میگه لطفا جواب بدید.
Purchase Blocked

Content purchases are blocked. You can change your permissions here.

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.
میخواستم ببینم الان من بن شدمه یا نه تورو خودا یکی کمک کنه.
:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:((:((:((:-o:-s:-s:-s:-s

[-(

^:)^
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :ban::banned::banned::banned::banned::banned::banned:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:

~x( :sad:

8-|[-([-([-(8-|8-|8-|:((
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

~x(~x(~x(~x(~x(

:banned: :hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted:

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
دوست عزیز شما بن نشدی. اگه بن بشی می نمیسه: your console has been banned for..... خودش می نویسه بن شدی

سلام میخواستم ببینم من از طرف مایکروسافت بن شدمه یا نه چون وقتی میخوام یه چیزی دانلود کنم اینو میگه لطفا جواب بدید.
Purchase Blocked

Content purchases are blocked. You can change your permissions here.

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.
میخواستم ببینم الان من بن شدمه یا نه تورو خودا یکی کمک کنه.
:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:((:((:((:-o:-s:-s:-s:-s

[-(

^:)^
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :ban::banned::banned::banned::banned::banned::banned:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:

~x( :sad:

8-|[-([-([-(8-|8-|8-|:((
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

~x(~x(~x(~x(~x(

:banned: :hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted:

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
نه داداش احتمالا شما سنتو زیر ۱۸ گذاشتی یا توی ایمیلی که دادی یا توی مشخصات خود لایو واسه همین میگه این کانتنتی که میخوای دانلود کنی مناسب سنت نیست و بدردت نمیخوره
برو ببین میتونی عوض کنی یا شایدم تنظیمات فامیلی رو فعال کردی بگرد تو اینا بن نشدی
:d:d:d;);)

از سال 2009 به بعد دیگه نداشتیم !

یعنی من میتونم با این آنلاین بزنم؟چند تا از بازیام این شکلین.راهنمایی کن و دلیلت رو هم بگو.ممنون
n3k4k08t0yblx81fvnym.jpg

یعنی من میتونم با این آنلاین بزنم؟چند تا از بازیام این شکلین.راهنمایی کن و دلیلت رو هم بگو.ممنون
n3k4k08t0yblx81fvnym.jpg
با این بازی نه چون Stealth نیست بازیت !
شما بازی های LT3 رو برنر مکس و Stealth بخر راحت انلاین بازی کن.
در مورد انلاین هم بگم که تمام این روش ها برای جلوگیری از شناسایی شدن شما تو لایو هست .
LT3 هم امن نیست اما امن ترین هست !

اگه از 2009 به بعد نداشتیم پس چرا یه عده بن شدن؟

---------- نوشته در 06:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:15 AM ارسال شده بود ----------

در مورد انلاین هم بگم که تمام این روش ها برای جلوگیری از شناسایی شدن شما تو لایو هست .

اگه بن ویو نداشتیم پس این کارا واسه چیه؟

عجب گرفتاری داریما... زود تر این بحث هارو تموم کنید. اونی که اومد گفت طوفان در راهه گند زد به تاپیک رفت. یکی نیست بگه مگه مرض داری؟!؟! بچه های مردمو نگران میکنی. اگه دلیلی چیزی داری بیا بگو. هر موقع هر کس بن شد بیاد تو این تاپیک بگه. دیگه بنظرم بحث اضافی با توجه به عنوان تاپیک جایز نیست.

در ضمن نظر شخصیم اینه که با توجه به نزدیک شدن نسل جدید و همچنین online pass دار شدن بازی های پر طرفدار قضیه بن ویو به طور کامل منتفیه. مگر اینکه به قول دوستمون کسی پروفایل هک کنه و اچیومنتو و..... (البته به این معنی نیست که نکات امنیتی رو رعایت نکنیم و تابلو بازی در بیاریم)

سلام امکانش هست مایکرو دیگه موج بن نفرسته :دی ؟
من 1 prototype2
تو دستگاهم بود حواسم نبود به Live وصل شدم
ولی Achivement نگرفتم . تو بازیم نرفتم
امکانش هست بن شم؟؟ :(

سلام امکانش هست مایکرو دیگه موج بن نفرسته :دی ؟
من 1 prototype2
تو دستگاهم بود حواسم نبود به Live وصل شدم
ولی Achivement نگرفتم . تو بازیم نرفتم
امکانش هست بن شم؟؟ :(

بنده اصلا با بازی AC معمولی رفتم آنلاین زدم.

فکر نمیکنم دیگه مشکلی باشه.ولی خود دانید.

سلام این اولین پسته من تو این سایته .
اولین سوال : من واسه ی آنلاین زدن تو لایو از دیسک های stealth استفاده نمیکنم (lt2 ها ) .یعنی بن میشم اگه با این دیسکا بازی کنم ؟ ولی برای lt3 ها فقط از برنر مکس استفاده میکنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or