امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
عزیز من ایشون اومده سوال داشته پرسیده برای چی حالا قفلش کنن؟
آخه هردفعه که میام میبینم این مبحث پست جدید داره دلم میریزه و گرنه من چیکاره هستم که بخوام به سوال کردن دیگران گیر بدم
یا بن میشیم یا نمیشیم آگه بن ویو بیاد مثل سیله همه رو میبره

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان عزیز!! یه سوال داشتم ازتون، من الان می خوام برای Live پینگم رو تست کنم با یه اکانت 48 ساعت و نمی خوام پوله یه بازی برنر مکس بدم فقط واسه تست که اگه نشد پولم حروم شه!!!! Mw3 من رایت 97 درصد هست برای lt3 من الان فقط بخوام فوقش یه مچ بازی کنم واسه تست بازم می ندازه منو بیرون؟؟؟ ممکنه فلگ بشم؟؟؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان عزیز!! یه سوال داشتم ازتون، من الان می خوام برای Live پینگم رو تست کنم با یه اکانت 48 ساعت و نمی خوام پوله یه بازی برنر مکس بدم فقط واسه تست که اگه نشد پولم حروم شه!!!! Mw3 من رایت 97 درصد هست برای lt3 من الان فقط بخوام فوقش یه مچ بازی کنم واسه تست بازم می ندازه منو بیرون؟؟؟ ممکنه فلگ بشم؟؟؟
دوست عزیز من شنیدم فقط سه یا چهار تا بازی هست که حتما باید برنر مکس باشه. من خودم spec ops و max payne رو مولتی بازی کردم 97 درصد مشکلی هم پیش نمیاد. الان هم خیلی وقته ماکرو بن نکرده

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوست عزیز من شنیدم فقط سه یا چهار تا بازی هست که حتما باید برنر مکس باشه. من خودم spec ops و max payne رو مولتی بازی کردم 97 درصد مشکلی هم پیش نمیاد. الان هم خیلی وقته ماکرو بن نکرده
دستت درد نکنه داداش!!! خیلی کمک کردی ب من :D

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد

بازی forza : motor sport 4 هم یکی از این سه چهارتاست
:)

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
اره اگه اشتباه نکنم بقشم gears و ace combat و halo:reach هست
یعنی سری کال اف دییوتی و بتلفید نمیخوان؟#:-s

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

من که فعلا بازی هارو با رایت معمولی وبدون پچ دارم بازی میکنم وخدارو شکر بن نشدم و انشاالله هم نمیشم ولی دیگه بازی های پچ دار میخوام بخرم

mamal96

کاربر سایت
Aug 21, 2012
5
نترسید.دیگه بنی در کار نیست.من الان 1 ساله بازی می کنم.راحت باشین.من گلد هم دارم.هیچ اتفاقی نیفتاده.من حتی 100 درصد اوید هم شدم اما سریع فهمیدمو درستش کردم.مراقب اوید هاتون باشین......

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
منظورت از اوید چیه....میشه یکم توضیح بدی؟دستت درد نکنه

یعنی اگه با کسی بازی کنی یا تو لیست دوستات باشه میتونه تورو Avoide یا prefer کنه.که Avoide یعنی باهات مخالفه و اینجور چیزا و prefer یعنی باهات موافقه.میگن اگه avoide زیاد بگیری ممکنه بن شی.درصدشونم تو view rep زده

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
اقایون اساتید چد تا سوال ممنون میشوم جواب بدید
من از قبل از اینکه lt3 بیاد یعنی وقتی lt2 بود و دی وی دی ها 97 % بوود که اگه یادم باشه بعضی ها رفتن بازی های قدیمیشون دیگه کار نمیکرد من قبل از اون موقع تا حالا نرفتم لایو میخواستم ببینم اگه بخوام برم ایا اپدیتی برای داشبورد اومده (lt3 ریختم بعد از ای تی 3 اپدیتی برای داشبورد اومده) اگه لایو برم بازی های قدیمی کار میکنه یا نه مثلا مکس پین و اینا و اگه نکته ای رو باید رعایت کنم ممنون میشم کسی کامل توضیح بده
نبود ؟

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر