امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to illegitimate prerelease title play.

هر 2تاش بن شده دقیقا بخاطر Halo 4...چند روز پیش فکر کنم تو Euronews یه خبر دیدم که میگفت مایکروسافت به خاطر لیک شدن Halo 4 انقدر عصبانی که پدر هرکسی رو که قبل از ریلیز بازی کنه رو در میاره و منم که اصن Halo بازی نیستم به دوستام هشدار دادم اما خودم یه لحظه هواسم پرت شد به حرف زدن با دوستم و بووووووووووم....اصلا به کپی با ارجینال بودن بازی کار ندارن فقط به خاطر illegitimate prerelease title play بن کردن
اورجینالش که هنوز بیرون نیومده و خود بازی هم در هیچ حالتی نباید بعد از انجامش آنلاین شد!
حتی برای انجام بازی های دیگه!
چون تو قسمت بازی هاتون نام H4 ثبت می‌شه و ماکروسافت بلافاصله بعد از دیدنش بنتون می‌کنه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
سلام...

امروز روی دشبورد دستگاه این پیغام برای من اومد :

05696365895866452702.jpg

ایا این نشون میده که من کاملا بن شدم و هیچ راه دیگه ای نیست یا دستگاه گلیج شده و هنوزم میشه امیدوار بود؟

یادمه یکبار دیگه هم قبلا این اتفاق افتاده بود و مایکروسافت به اشتباه یکسری از اکانت ها رو بن کرده بود که بعدش مجبور شد نفری 1600 پوینت و سه ماه گلد رایگان به همه بده تا از شرمندگی کاربران در بیاد و اون زمان یادمه متن ارور عین همینی بود که الان برای من اومده....

امکان داره به اشتباه و غیر عمدی بن شده باشم و باید به ساپورت مایکروسافت اطلاع بدم؟

آخرین ویرایش:

nima1991

کاربر سایت
Oct 30, 2012
12
نام
Nima Khalili
کنسول من به خاطر همین Halo 4 بن شده. هیچ راهی برای برگشت نیست؟ اگه صبر کنم ممکنه خود به خود درست بشه؟ اگه راهی هست بگین؟ با این وضعیت دلار که نمیشه یه کنسول دیگه خرید!!!

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
کنسول من به خاطر همین Halo 4 بن شده. هیچ راهی برای برگشت نیست؟ اگه صبر کنم ممکنه خود به خود درست بشه؟ اگه راهی هست بگین؟ با این وضعیت دلار که نمیشه یه کنسول دیگه خرید!!!

درست میشه منتها باید مثل من چند ماهی صبر کنی و شایدم بیشتر....

دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

فعلا با این وضعیت گرونی دلار همون بهتر که بن شدیم شاید چند ماه دیگه وضعیت دلار اومد پایین دستگاه ما هم از بن در اومد تونستیم چند تا پوینت و گلد بخریم.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من 3 روز پیش هالو 4 را افلاین بازی کردم بعد شبش رفتم لایو ،ولی دیگه هالو نزدم .یعنی الان من می خوام گلد بخرم نخرم امکان داره بن شم!؟؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
من 3 روز پیش هالو 4 را افلاین بازی کردم بعد شبش رفتم لایو ،ولی دیگه هالو نزدم .یعنی الان من می خوام گلد بخرم نخرم امکان داره بن شم!؟؟؟

افلاین بزنی یا انلاین فرقی نمیکنه...دفعه بعدش که دشبردت وصل بشه به xbox ive اون پیغام کذایی چند پست بالاتر که عکسشو گذاشتم برات میاد.

nima1991

کاربر سایت
Oct 30, 2012
12
نام
Nima Khalili
درست میشه منتها باید مثل من چند ماهی صبر کنی و شایدم بیشتر....

دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

فعلا با این وضعیت گرونی دلار همون بهتر که بن شدیم شاید چند ماه دیگه وضعیت دلار اومد پایین دستگاه ما هم از بن در اومد تونستیم چند تا پوینت و گلد بخریم.

مطمعنی که درست میشه؟؟امیدوارم کردیo:-)

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
نه متاسفانه!
تعویض cpu key هست فکر کنم ولی باید از تعمیر کار بپرسی!(هزینش خیلی زیاده کلا کسی نمیکنه!)
راهشم این هست یه کنسول که لایو کلا بازی نمیکنه cpu key اون رو کپی میکنند رو دستگاه تو!اون موقع میتونی دوباره وصل بشی برای بن های قدیم این کار رو میکردن الان هم فکر کنم جواب بده ولی حداقل 150 هزینه داره!
خودم کامل نمیدونم تو بخش مشکلات بپرسی بهتر جواب میدن!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
بابا چی چی درست میشه! چرا آخه امید الکی میدین به این بنده خدا؟ عزیزم هرکس هالو 4 رو قبل از ریلیز بازی کنه بن میشه برای ابد! والسّلام...

بزار چند ماهی بگذره اون وقت مشخص میشه شما درست میگی یا من....

در ضمن در متن ارور پیغامی مبنی بر تا ابد نیومده پس اگه نمیدونید بیخودی اظهار نظر نکنید.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی

در ضمن در متن ارور پیغامی مبنی بر تا ابد نیومده پس اگه نمیدونید بیخودی اظهار نظر نکنید.
عزیزم! شما از سایت برو تو پروفایلت . از سایت xbox.com پیغامی میاد وقتی Sign In کنی و مینویسه برات که تا تاریخ 30.12.9999 از دسترسی با لایو محروم شدی. بنده رو هوا که نمیگم . 2 تا از رفقای خودم همین اتفاق براشون افتاد 2 هفته پیش. اون کسایی که بن شده بودن و دوباره به حالت قبل برگردوند مایکروسافت بخاطر این بود که اشتباهی بن شده بودن و بخاطر همین اشتباه بهشون مایکروسافات پوینت هم داد که جبران بشه اشتباهش. حالا شما اصرار داری موقتیه پس بشین تا از بن در بیای. من از آوریل 2006 لایو استفاده میکنم دیگه همه جورشو دیدم از بن و ارور و ....

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی

این همون پیغامی هست که سال 2008 به من داد، خدابیامرز هیچ وقت unban نشد! خوبی که داشت پروفایلم بن نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر