امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام این اولین پسته من تو این سایته .
اولین سوال : من واسه ی آنلاین زدن تو لایو از دیسک های stealth استفاده نمیکنم (lt2 ها ) .یعنی بن میشم اگه با این دیسکا بازی کنم ؟ ولی برای lt3 ها فقط از برنر مکس استفاده میکنم.

وقتی از دیسکهای sealth استفاده نمیکنی دیگه دلیلی ندارم burner max بزنی .یعنی هیچ تاثیری نداره برنر مکس فقط برای کسایی امنیت داره که از دیسکهاد sealth هم استفاده کنن.

من خودم الان 2 سال Sealth نمیکنم و 97% بازی میکنم هیچی هم نشده.ولی دیگه شما که sealth استفاده نمیکنی برنر مکس هیچ کاری نمیکنه

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
من که از زمان brotherhood تا حالا و سر قضیه ap25 به احتمال 90 درصد فلگ باید میشدم ولی تا حالا بن نشدم
از اون موقع هم تا حالا که شک کردم فلگ شدم امنیتو بی خیال شدم و هر رقم دیسکس گذاشتم و online زدم ...
دیگه اگر بن ویوی هم باشه من فکر کنم اولین نفر باشم که بن بشم ...
مثل اینکه مایکروسافت بیخیال بن شده ....

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
من که از زمان brotherhood تا حالا و سر قضیه ap25 به احتمال 90 درصد فلگ باید میشدم ولی تا حالا بن نشدم
از اون موقع هم تا حالا که شک کردم فلگ شدم امنیتو بی خیال شدم و هر رقم دیسکس گذاشتم و online زدم ...
دیگه اگر بن ویوی هم باشه من فکر کنم اولین نفر باشم که بن بشم ...
مثل اینکه مایکروسافت بیخیال بن شده ....

فک نکنم دیگه بنی تو کار باشه

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
دوستان فکر نکنم به نوع درایو و از اینجور چیز ها بستگی داشته باشه من خودم تا حالا به xbox live وصل نشدم ولی طبق اطلاعاتی که از دوستانم گرفتم اگه میخواین بن نشین بازی اورجینال بزارین :(توی درایو و حتی خیلی از سایت ها هستن که بهتون میگن موج جدید که میخواد فرستاده بشه در چه تاریخی هست:-o

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این سایتا همشون الکین اگر مایکرو بخواد بن کنه خیالتون راحت میتونه بکنه حالا شما هرجا میخواید برید پول بدید.الان هم یک سالی میشه که دیگه بیخیال بن کردن شده.حتی با دیسکای97% هم من لایو بازی کردم ولی بهتره برای بازیای XGD3 از برنرمکس استفاده کنین تا خیالتون راحت باشه.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
به اين سايت بايد پول بريزي تا بن نشي كه ممولاً ١٠٠٠٠٠٠ ريال هست antiban.com:(:(:()x)x)x

احتمالا اسمایلی های شما هم در تایید این هستش که این آدرس رو به خاطر خنده گذاشته اید. بهرحال در تایید حرف شما، آدم خیلی باید احمق باشه که بخواد به اینطور سایتها پول بده. چون اصلا همچین چیزی امکان نداره که کسی بتونه جلوی بن شدن شما رو بگیره.

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
من نميدونم ولي خودام پول دادم و بن نشدم ولي با xboxشماره دو يك روز قبل بن شدم باهمان ديسك
اینا همش کلاه برداریه. خیلی ها بودن در شرایط یکسان بن شدن با این که بقیه نشدن. من خودم با بد ترین دیسکا تو دستگاهم بازی کردم و هنوز بن نشدم. نمیدونم شاید به شانس هم تا حدودی بستگی داره. ولی بازم میگم یه همچین چیزی امکان نداره

vhd360

کاربر سایت
Aug 21, 2012
1
سلام ! یه سوال ! اگر از یه بازی معمولی آفلاین استفادی کنیم و فقط زمانی که به لایو وصلیم برنر مکس استفاده کنیم هم ممکنه شناسایی بشیم ؟ یا مثلا من که تا حالا از بازی های معمولی استفاده میکردم اگر از حالا فقط از برنر مکس استفاده کنم بازم امکان شناسایی هست یا اصلا به بازی هایی که آفلاین بازی کردیم ربطی نداره و فقط وقتی آنلاینیم باید از برنر مکس استفاده کنیم ؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام ! یه سوال ! اگر از یه بازی معمولی آفلاین استفادی کنیم و فقط زمانی که به لایو وصلیم برنر مکس استفاده کنیم هم ممکنه شناسایی بشیم ؟ یا مثلا من که تا حالا از بازی های معمولی استفاده میکردم اگر از حالا فقط از برنر مکس استفاده کنم بازم امکان شناسایی هست یا اصلا به بازی هایی که آفلاین بازی کردیم ربطی نداره و فقط وقتی آنلاینیم باید از برنر مکس استفاده کنیم ؟

موقعی که به لایو وصل هستی از دیسک برنرمکس استفاده کن چون فقط موقعی که وصلی ماکروسافت سکتورهای امنیتی دیسک رو چک میکنه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
من نميدونم ولي خودام پول دادم و بن نشدم ولي با xboxشماره دو يك روز قبل بن شدم باهمان ديسك

از سه سال پیش تا حالا کسی بن نشده. بن شدن بصورت تصادفی هستش و اینطوری نیست که همه بن بشن. بهرحال اون تهیه کننده اون سایت از بابت اینکه باعث شدید یک وعده غذای گرم بخورند از شما خیلی ممنون هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر