اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام بر دوستان ببخشيد من الان Adsl 128 از صبانت گرفتم و سرعت دانلودم 30 هست در حاليكه از سايت www.speedtest.net تست ميگيرم ميزنه سرعت دانلود من بايد 80 باشه.حالا اين يه دونه سوال 2_چرا سرعت دانلود من 30 هست و دوست من توي تبريز هست و adsl 128 صبانت هم داره و سرعت دانلود اون 200 هست .خدايي نامردي هست.
اگر ميشه توضيح دهيد ممنون
621031014.png

اين هم تستي كه گرفتم زده سرعت دانلود 80 ولي سرعت دانلود من با IDM كه ديدم زده 30
چرا؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اینو دانلود کن
http://dlsvr.asus.com/pub/ASUS/wireless/WL-AM604g/FW_WLAM604g_3007A.zip

بعد با Internet Explorer ( با Firefox نه ) میزنی :
۱۹۲.۱۶۸.۱.۱
user : admin
pw : admin

قسمت upgrade فایل رو add میکنی و upgrade میکنی ....
ممنون ولی version تغیری نکرد همون قبلیه هست من قبلا UPDATE نکرده بودمش!
شما از چه سایتی این UPDATE رو پیدا کردین من که هیچ جوره نتونستم؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام بر دوستان ببخشيد من الان Adsl 128 از صبانت گرفتم و سرعت دانلودم 30 هست در حاليكه از سايت www.speedtest.net تست ميگيرم ميزنه سرعت دانلود من بايد 80 باشه.حالا اين يه دونه سوال 2_چرا سرعت دانلود من 30 هست و دوست من توي تبريز هست و adsl 128 صبانت هم داره و سرعت دانلود اون 200 هست .خدايي نامردي هست.
اگر ميشه توضيح دهيد ممنون
621031014.png

اين هم تستي كه گرفتم زده سرعت دانلود 80 ولي سرعت دانلود من با IDM كه ديدم زده 30
چرا؟
فكر كنم به محل زندگي و شهرتون ربط داره.البته به اين امار هم زياد دل نبندين براي من يه بار 90 يه بار 80 كلا هم سرعت دانلود هم رو 105 كه mozilla نششون ميده.
621132244.png

براي من تازه 512 اين جوري بعد دوست شما با 200 دانلود ميكنه اونم 128!!!!

دقت كردين سرور ها فرق ميكنه.
اينم باكو
621134681.png

يه سوال فني :من اسپيليتر گذاشتم بعد بعضي وقت ها كه كسي زنگ ميزنه يا خودمون زنگ ميزنيم قطع ميشم.
يا وقتي تو اينترنتي تلفن توش صدايه خشخش مياد.
بايد چيز ديگه اي هم وصل كنم؟؟
يكي گفت ميكرو*****.حالا چي هست؟؟لازمه؟

آخرین ویرایش:

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
دست درد نكنه.ببين بايد اسپلير رو توي مسير تلفن بذاري يعني يه جاي اسپلير نوشته كه phon بايد سيم تلفن رو بزني بهش و از اون ور هم يه خروجي داره كه به پريز تلفن ميخوره:blushing:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دست درد نكنه.ببين بايد اسپلير رو توي مسير تلفن بذاري يعني يه جاي اسپلير نوشته كه phon بايد سيم تلفن رو بزني بهش و از اون ور هم يه خروجي داره كه به پريز تلفن ميخوره:blushing:
خب منم گفتم اين كارو كردم هنوز مشكل دارم بعضي اوقات.
ميكروف*ي*ل... نميخواد؟؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
میشه بیشتر کمک کنید

اگه دستکاری نکرده باشی، به صورت پیش فرض مودمت باید به هر وسیله ای که بهش وصل میشه یه IP بده. اون فلش زرد معمولا واسه اینه که دستگاهت نتونسته از مودم IP بگیره.

اگه چیزی رو عوض کردی، برگردون به حالت قبل.

توضیح بیشتر در مورد مودم و تنظیماتت بده که بتونم بیشتر کمک کنم، الان که چیزی از settingت نمیدونم.

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
اگه دستکاری نکرده باشی، به صورت پیش فرض مودمت باید به هر وسیله ای که بهش وصل میشه یه IP بده. اون فلش زرد معمولا واسه اینه که دستگاهت نتونسته از مودم IP بگیره.

اگه چیزی رو عوض کردی، برگردون به حالت قبل.

توضیح بیشتر در مورد مودم و تنظیماتت بده که بتونم بیشتر کمک کنم، الان که چیزی از settingت نمیدونم.

مورم به به دستگاه های دیگم وایرلس میده بجز لپ تاپ چیزی رم عوض نکردم با کابل لپ تاپم اینترنت داره ولی با وایرلس نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر