اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
با سلام من یه مشکلی دارم که امیدوارم بتونید بهم کمک کنید.من وقتی که میخوام با ای دی اس ال به اینترنت وصل بشم باید لوکال اریا کانکشنم فعال باشه ولی من الان ویندوزمو عوض کردم و این گزینه رو ندارم لطفا بهم بگید که چطور میتونم لوکال اریا کانکشن بسازم و باید چی کار کنم با تشکر.

بايد درايور کارت شبکه رو نصب کنی و تنظيمات ISP رو وارد کنی ;)

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
سلام دوستان من اهواز هستم میشه بهترین سرویس اینترنت پرسرعت رو بهم معرفی کنید راستی منطقه ازادی میشینم
خوب من الان چند وقته که اهواز نیستم... ولی اون موقع که اونجا بودم فـن آوا داشتم...
سرعت DL ـم 27 بود.قعطی هم نداشت کلا..ولی بعضی وقتا پینگم میرفت بالا که خودشون میگفتن مشکل از مخابراته! قبلشم یه مدت Parsonline داشتم که زیاد راضی نبودم..یعنی فن آوا یهتر بود. جدیدا فک کنم شاتل هم اونجا رو سرویس میده که احتمال میدم از اون 2 تای دیگه بهتر باشه..چون کلا شاتل تو همه شهرا سرویساش کیفیت خوبی دارن.

fahimeh

کاربر سایت
Sep 17, 2008
21
بايد درايور کارت شبکه رو نصب کنی و تنظيمات ISP رو وارد کنی ;)

با سلام ممنون از کمکت ولی میشه بیشتر توضیح بدی چون من کمی تازه کارم نمیدونم درایور کارت شبکه کدومه و چطور باید تنظیمات isp رو انجام بدم اگه مراحل رو بیشتر و به صورت قدم به قدم توضیح بدی ممنون میشم.

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
با سلام ممنون از کمکت ولی میشه بیشتر توضیح بدی چون من کمی تازه کارم نمیدونم درایور کارت شبکه کدومه و چطور باید تنظیمات isp رو انجام بدم اگه مراحل رو بیشتر و به صورت قدم به قدم توضیح بدی ممنون میشم.

فکر کنم بايد این موضوع رو تو بخش سخت افزار مطرح کنی:confused:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من یه مشکل دارم هر 20 دقیقه یه بار از اینترنت قطع میشم کسی نمیدونه باسه چیه !؟
در ضمن من تو Local internet Conection که میرم یه چیزی مینوسیه کسی نمیدونه چیه اینم عکسش:

آخرین ویرایش:

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
CD درایور مادربردت رو نصب کن همین:smile:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
يه شركت خوب به ما معرفي كنيد.
مي خوام تو بازي online با ps3 اصلا لگ نزنه.محدوديتش خوب باشه.من تو اينترنت روزي 1 ساعت چرخ ميزنم.
خيلي online بازي كنم در هفته 6 يا 7 ساعت.شايدم يه مقدار بيشت يا كمتر.
خواهشا سريعتر بگين.
مرثي

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من یه مشکل دارم هر 20 دقیقه یه بار از اینترنت قطع میشم کسی نمیدونه باسه چیه !؟
در ضمن من تو Local internet Conection که میرم یه چیزی مینوسیه کسی نمیدونه چیه اینم عکسش:

http://support.microsoft.com/kb/892896

يه شركت خوب به ما معرفي كنيد.
مي خوام تو بازي online با ps3 اصلا لگ نزنه.محدوديتش خوب باشه.من تو اينترنت روزي 1 ساعت چرخ ميزنم.
خيلي online بازي كنم در هفته 6 يا 7 ساعت.شايدم يه مقدار بيشت يا كمتر.
خواهشا سريعتر بگين.
مرثي

پيش شماره شما چيه???????

empire games

کاربر سایت
Dec 13, 2008
77
من adsl 256 محدود دارم ی هفتس گرفتم 3 روز اول سرعت دانلود 33 تا 36 بود با idm ولی الان 24 تا 27 هست کامپیوتر ویروس نداره وهیچ چیزی دیگه از پهنای باندم استفاده نمیکنه؟مشکل چیه از ویندوزه؟

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من زنگ زدم شرکت گفتم سرعت دانلودم روی 12-13 هست تعجب کرد گفت حداقل باید روی 40-50 باشه !
گفت خطا مشکلی نداره شما باید آنتی ویروست و Update های ویندوزت رو غیر فعال کنی و روی کامپیوترت هیچ تروجانی نباشه !
حالا من این کاراییی که گفته رو چجوری انجام بدم !؟
لطفا کمک کنید

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
من زنگ زدم شرکت گفتم سرعت دانلودم روی 12-13 هست تعجب کرد گفت حداقل باید روی 40-50 باشه !
گفت خطا مشکلی نداره شما باید آنتی ویروست و Update های ویندوزت رو غیر فعال کنی و روی کامپیوترت هیچ تروجانی نباشه !
حالا من این کاراییی که گفته رو چجوری انجام بدم !؟
لطفا کمک کنید

از کدوم شرکت میگیرید؟

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دوستان ما نفهميديم بالاخره كي رو اين مخابرات خراب شده (پيام نور) و البته خطهاي فيبر نوري سرويس اينترنت پرسرعت ميدن؟
پيش شماره هم 4460 است
كسي از دوستان خبري دارد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر