اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بابا من چکار به شرکت های دیگه دارم. سوالم اینه:
از برو بچه های کرج کسی از لایزر (laser) سرویس میگیره؟ اگر میگیره میشه یه توضیح مختصر در موردش بده که کیفیتش و مخصوصا سرعت دانلودش چطوره؟
یا علی مدد

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوست عزيز هنوز به اصطلاح جشنوارشون را نيوفتاده . اين قيمت هايي هم كه زدي قيمت عاديش هست . هنوز هيچ تغييري صورت نگرفته فقط به مناسبت نيمه شعبان تا پايان شهريور به هركي ثبت نام كنه يا شار‍‍ژ كنه يك گيگ به صورت مجاني ميدن . ;)

چرا بابا خودم همین تعرفه جدید گرفتم:biggrin1:
البته این برای کرجِ (کرج اصلا 5 گیگ نداشت...4گیگِ که 24 تومنه:eek:)
شاید تهران فرق داره:confused:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
چرا بابا خودم همین تعرفه جدید گرفتم:biggrin1:
البته این برای کرجِ (کرج اصلا 5 گیگ نداشت...4گیگِ که 24 تومنه:eek:)
شاید تهران فرق داره:confused:

آها شما كرج هستيد . بخشيد من نمي دونستم حتما اونجا تعرفه هارو كمتر كردن وگرنه داخل تهران تعرفه ها هميناست و تغييري نكرده . ;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستان تهرانی کسانی که از صبانت سرویس گرفتن تو این 2-3 روزه اخیر افت سرعت پیدا نکردند ؟؟؟ سرعت دانلود من روی 54-53 K/bs ثابت بود ولی الان 2 - 3 روزه که از 5 K/bs بالاتر نمیره !!!! :eek::eek::((

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان تهرانی کسانی که از صبانت سرویس گرفتن تو این 2-3 روزه اخیر افت سرعت پیدا نکردند ؟؟؟ سرعت دانلود من روی 54-53 K/bs ثابت بود ولی الان 2 - 3 روزه که از 5 K/bs بالاتر نمیره !!!! :eek::eek::((
من صبانت نیستم...ولی واسه منم افت سرعت داشتم و افزایش پینگ که زنگ زدم پشتیبانی دیروز..امروز صبح که کار کردم دیدم درست شده.
شما هم به پشتیبانی زنگ بزنی بهتره...هم راحت تری،هم اگه مشکلی باشه بهت میگن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
سلام.
آقا یکی بهترین سرویس دهنده تو کرج رو بگه. تو همین سایتی که Kiya گذاشت رفتم دیدم خیلی گرونه نسبت به تهرانش. صبا نت تهران قیمتاش عالیه.:(

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد

نه من تهران هستم مشكلي نداشتم . ;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
من صبانت نیستم...ولی واسه منم افت سرعت داشتم و افزایش پینگ که زنگ زدم پشتیبانی دیروز..امروز صبح که کار کردم دیدم درست شده.
شما هم به پشتیبانی زنگ بزنی بهتره...هم راحت تری،هم اگه مشکلی باشه بهت میگن.
امرزو زنگ زدم گفت که خط ها پره و... از این حرفا ( البته دقیق یادم نیست چی گقت :biggrin1: ) ولی گفت تو روزای آینده درست میشه :(( ( البته من که چشمم اب نمیخوره ) :-":-":((

نه من تهران هستم مشكلي نداشتم
چند وقته از سرویس صبانت استفاده میکنی :confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
امرزو زنگ زدم گفت که خط ها پره و... از این حرفا ( البته دقیق یادم نیست چی گقت :biggrin1: ) ولی گفت تو روزای آینده درست میشه :(( ( البته من که چشمم اب نمیخوره ) :-":-":((

چند وقته از سرویس صبانت استفاده میکنی :confused:

ممکنه کیفیت خطت اومده باشه پایین یا مشکلی توی مرکز تلفن شما پیش اومده باشه.اگر تا چند روز آینده درست نشد پیگیری کن شاید نیاز باشه سیم کشی جدید کنی که البته احتمالش کمه... ;)

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
سلام

من می خوام برای xbox 360 یه adsl بگیرم هیچ اطلاعاتی هم ازش ندارم اگه میشه راهنمای کنید کدوم شرکت خوبه و قیمتاشم بگید در ضمن ایا 128 کافیه و میشه باهاش بدون هیچ مشکلی live بازی کرد و اگه دوستان کسیو سراغ دارن که به xbox وصل می کنه بگن ممنون میشم

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بچه ها بالاخر تونستم منم سفارشما بدم ایندفعه دیگه حرفی از استعلام نزدم (هر وقت حرف استعلام میزدم موفق نمیشدم:eek:)
از شاتل گرفتم چه جوریاست؟؟؟؟
مودم را اوردن میخواستم بدونم چند وقت طول میکشه خط رانژه شه ؟؟؟ الان چهار روز که مودم را اوردن الان دیگه نیازی به سیریش شدن نیست ؟؟؟؟(خودشون زنگ میزنن:confused:)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
مودم را اوردن میخواستم بدونم چند وقت طول میکشه خط رانژه شه ؟؟؟
رانژه شدن خط اگه آشنا داشته باشي 1 روز اگه نداشته باشي و شانس هم نداشته باشي3-4 هفته!

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام
من الان حدود 2 هفته هست كه ADSL 128 از پارسوي رشت گرفتم اما سرعت دانلودم چه توي تورنت و چه بدونه تورنت سرعتم بالاتر از 10 ، 12 نميره تازه اين در صورتيه كه من هيچ سايتي باز نكنم و فقط دانلود كنم وگرنه سرعت مياد رو 5 ، 6.:( ميخواستم ببينم واقعا سرعت بايد همين قدر باشه يا اينكه يه جاي كار مشكل داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر