اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام.
دوستان من مودم D-Link 2640U دارم.سرویس دهنده هم شاتل هست.این چراغ DSL مودم چشمک میزنه و موقع کانکت شدن Error 768 میده.لطفا راهنمایی کنید.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان یه مودم عالی معرفی کنین که میخوام PS3 و 360 و PC رو بهش وصل کنم . ( قیمت هاش رو هم بفرمایید )
دوست عزیز من asus رو به شما پیشنهاد میکنم مدم خودم 604g و واقعا ازش راضیم قیمتشم بین 70 تا 75(مودم وایرلسه)

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
نوشته شده توسط ab360
سلام
دوستان من adsl میخوام بگیرم بین شاتل و پارس انلاین کدوم انتخاب کنم برای دانلود میخوام
کدومشون بهتر تو کرج سرویس یدن؟؟؟؟؟
100% پارس آنلاین بهتره درسته یه خورده گرونه ولی خدماتی که میده واقعا تکه (البته من اهواز هستم)شاتل یه افتضاح به تمام معناست.
پارس آنلاین 128ش تا 100تا هم میرسه سرعتش ولی اگه تو موقعی که دانلود رایگانه بخوای بدانلودی 20-25ه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
میدونم سوالم تکراریه ولی یه ISP مناسب برای بازی انلاین نیست؟؟ نمیخوام خیلی شاخ باشه ولی حداقل از این پارس انلاین بهتر باشه ..(از لحاظ پینگ)

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
دوستان سلام.
یه مشکل خیلی جدی داشتم خواهش می کنم کمکم کنید.
من حدود 3 هفته پیش از شرکت داده پرداز فن آوا سرویس ADSL خریداری کردم و پورت آزاد هم داشت و مودم هم آورد وصل کرد.
ولی بعد فهمیدم مخابرات منطقه ما (مرکز مخابرات توحید) مدارک قبول نمی کنه.
تماس گرفتم حضوری هم مراجعه کردم فرقی نکرد.
3 هفته علاف شدم یه روز میگه دیتا مشکل داره یه روز میگه شرکتا مشکل دارن ...
به نظر شما چه کاری میشه کرد؟
خواستم وایمکس داتک بگیرم دیدم قیمتش بالاتر از ADSL هست و سرعتش پایین تر.
واقعا گیج شدم!
از طرفی خیلی هم عجله دارم.
خواهش می کنم راهنماییم کنید

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بله شاتل واقعا گند زد به مرکز عاطف.
تا 4 ماه پیش پینگ عالی بود اما الان با اضافه کردن پورت همش قطع هست.
-----
میخوام isp رو عوض کنم و هم سرعت برام مهمه هم پینگ.
چون میخوام برم لایو.
کدوم شرکت از همه بهتره سریع راهنمایی کنید لطفا

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام من وقتی میرم توی start بعدش قسمت RUN بعدش هم میزنم CMD و بعدش هم PING 4.2.2.4 میبینم که TIME رو زده 500 و حتی 700 هم میره خواستم ببینم TIME یعنی پینگ و اینکه پینگم پس 500 هست دیگه با سرور در صورتی که 1 ماه پیش 200 بود و راحت انلاین PS3 میزدم یارو میگه سرویس ها درسته و مشکلی نیست میگه پینگ زیر 700 نرمال هس یعنی چی؟؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام من وقتی میرم توی start بعدش قسمت RUN بعدش هم میزنم CMD و بعدش هم PING 4.2.2.4 میبینم که TIME رو زده 500 و حتی 700 هم میره خواستم ببینم TIME یعنی پینگ و اینکه پینگم پس 500 هست دیگه با سرور در صورتی که 1 ماه پیش 200 بود و راحت انلاین PS3 میزدم یارو میگه سرویس ها درسته و مشکلی نیست میگه پینگ زیر 700 نرمال هس یعنی چی؟؟
طرف بهت چرت و پرت گفته. مشکل از خودشون هست نمیخوان رو کنن. عادت میکنی:|

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام.

دوستان من در حال حاضر سرویس 512 اقتصادی شرکت شاتل رو دارم. ولی واقعا بده. اینقدر مضخرفه که نمیشه

توصصیف کرد. حالا میخوام از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم. به نظر شما از کدوم شرکت بگیرم؟

در ضمن من میخوام بازم 512 بگیرم و میخوام پینگ پایین باشه. چون میخوام تو x360 live ازش استفاده کنم.

ممنون میشم کمک کنید.

در ضمن تو پست های قبلی هم خوندم که به غیر از شاتل صبا و داتک تو کرج هست. بین این دو تا کدومشون پینگ پاییتر

و سرعت دانلود بیشتری دارن؟
خواهشا یکی جواب منم بده.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام!
دنبال یک شرکت برای گرفتن سرویس 128 (بیشتر که به این راحتی نمیدن) در حومه آریا شهر و صادقیه هستم و بیشتر پینگ پایین مد نظرمه و در درجه دوم سرعتش که خب هر چی بیشتر بدن بهتره و اگر شب هم مجانی باشه ترافیکش که بهتر!

راستش شنیدم پارس آنلاین سرعت دانلودش بد نیست ولی واقعیت اینه که از سمتی هم شنیدم پینگش افتضاحه و از اونجایی که اولویت اول با پینگه موندم که چه کنم! اگر دوستان این دورورا یا هر جا از سرویسی استفاده میکنن که راضی هستند توضیح بدن ممنون میشم!

راستش قبلا داتک هم داشتم که سرعتش چون نامحدود بود چنگی به دل نمیزد ولی پینگ خوبی داشت و میشد حتی با آلمان و انگلیس هم با پینگ 120 و 130 هم بازی کرد! بعد از مدتی یکم وضعیتش بد شد و بعدش هم من به محدود آسیا تک روی آوردم چون نمایندگی های داتک رو جمع کردن! اسیا تک کلا جالب نبود چه برسه به الان که قیمت ها رو افزایش داده و سرعتم روی 16 کیلوبایت بسته چه شب و چه روز! پینگم نسبتا افتضاح که به فکر تغییرش افتادم! در ضمن دنبال گرفتن سرویس یک ساله هستم. شرکتی نباشه وسط سال خراب بشه! :d

ممنون

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من خودم شاتل 2 مگ دارم در کل خوبه!
روز هم سرعت دانلودش خوبه(250-300) هم پینگش !:))
ولی شبا 10-11 به اون ور پینگش یکم خراب میشه!

اگه مدرکی چیزی داشته باشی تا 2 مگ میدن بهت!

پارس انلاینم خوبه شنیدم 128 رو 2 مگ میبندن!:d
البته شاتلم 128 تاش 512 هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر