اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان به نظر شما من adsl شاتل رو بگریم یا داتک تلکام؟؟؟:((:(( صبانت و پارس انلاین منقطه ی مارو ساپورت نمیکنه!!!! شاتل رو یه کی از فامیلامون داشت هر 20 دقیقه به 20 دقیقه قطع میشد سرعتش هم خیلی خوب نبود!!!حالا من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

واقعا باید به حال این مخابرات تاسف خورد !
رفتم اونجا میگم که برای اینترنت اومدم . میگه پورت ها خرابه . میگم خب تعرفه هاش رو میتونم ببینم . میگه فقط و فقط 128 داریم ماهی 20 تومن ( توی سایت زده 9200 ) . بعد میگم میگن با کارت دانشجویی 256 هم میدن ! میگه نه بر طبق تصمیمات ( با لهجه ی غلیظ ) بیش تر از 128 نمیدن ! گفتم عجب تصمیماتی !!! میگم من کارت هیئت علمی چیزی بیارم چی . داره با دوس پسرش صحبت میکنه با خنده میگه آره دیشب خوش گذشت !!! بعد میگم خانوم چه شرکت هایی اینجا رو ساپورت میکنن ، از اون ور باز داره قاه قاه میخنده میگه پارس آنلاین و شاتل و اینا ! گفتم برگردم یه چیزی بهش بگم که شما مجبوری جواب منو درست بدی باز پیش خودم فکر کردم الان میگه مگه اینجا سوئیسه ؟!؟! کلا باید تاسف خورد به حال و روز کشورمون !
من نمیدونم اگه اینا سرویس بالاتر از 128 نمیدن ، پس غلط میکنن میاین توی سایتشون میذارن !

سلام دوستان به نظر شما من adsl شاتل رو بگریم یا داتک تلکام؟؟؟:((:(( صبانت و پارس انلاین منقطه ی مارو ساپورت نمیکنه!!!! شاتل رو یه کی از فامیلامون داشت هر 20 دقیقه به 20 دقیقه قطع میشد سرعتش هم خیلی خوب نبود!!!حالا من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

جواب من رو هم اگر ممکن هست بدید:((:((:((:((:((

مشکل اینجاست که شما مسعود جان هیچی نمیدونی و ادامه دادن بحث هیچ فایده ای نداره. فقط از اینترنت همین کیلو بیت و بایت رو شنیدی و بس!!!
از خودم که نمیگم به من میپری! ضمناً اونایی که میگن وعده دادند و عمل نکردند ، نه عزیزان کسی تا به حال به مردم ایران وعده نداده بوده - وعده در حد سرعت 56 به 128 بوده که عملی هم شده، این دولت اصلاً به فکر من و شما نبوده که بخواد وعده بده. اما این دفعه وعده داده شده و قراره عملی بشه اگر زیرش بزنند برای اولین بار میشه که وعده ی به این بزرگی میدند و زیرش میزنند - دنبال سابقه نگردید که پیدا نمیشه. ضمناً اقای مسعود خان اخلاقت رو درست کن. نصف من سن داری احترام بزرگتر واجبه - کی با شما بحث کرده!
اینکه گفتید هیچی جز بایت و بیت رو نمیدونید به جنبه مضاح گرفتم!
...
عزیز من من کی به شما پریدم؟ شما گفتید سرعت من خوب شده و فکر کردید تمام ایران متحول شد! خیر! بنده میگم سرعت شما خوب شده درست! چون isp شما دیش گذاشته بهتون 200 کیلو میده اما بقیه جاهای ایران! (ایران فقط 5 شهر نداره) وضعیت بده!
...
اما این دفعه وعده داده شده! اونم وعده سر خرمن! برو توی گوگل یه سرچی انجام بده از سال 75 به اینور قول سرعت عالی رو دارن میدن! شما میگید وعده ندادند؟ تفاوت این وعده با بقیه وعده هاشون کجاش بود؟ میتونید مارو هم توجیه کنید؟ آها چون توی تلویزیون و رادیو و .. گفتن؟ بله حق با شماست!
...
اخلاقم رو درست کنم؟ مگه حرفل بدی بهتون زدم خدای نکرده؟ فکر نکنم نصف شما سن داشته باشم! یعنی شما الان 50 سال سن دارید؟ اگه از لحاظ سنی از من کوچکتر هم باشد من کوچیک شمام هستم عزیز.
مشکل من این بود که با آب و تاب به وعده افزایش سرعت پرداختید چیزی که منافع اینهارو به خطر میندازه! اگه نمیترسیدند همین اینترنت رو هم کلا قطع میکردند مثل متحدشون کره شمالی!
عزت زیاد.

چراهمش دنبال شركت هاي مطرح ميگرديد....الان اگه كمي تبليغات رو نگاه كنيد شركت هاي زيادي ADSL ارايه ميدن كه از لحاظ كيفيت خيلي بهتر هستند....مخصوصا براي كسايي كه گيم مي خوان بازي كنن پينگ بهتري دارند..من خودم 2 سال شاتل داشتم و پول خون باباشون رو ازم ميگرفتند ...تازه يه مدت كوتاهي هم اونجا كار ميكردم و اشنا هم داشتم اونجا...در كل ديگه كيفيت سابق رو نداره....
(يادمه اون موقع كه زنگ زدم شاتل و گفتم مي خوام سرويس رو جمع كنم داشت خودشو ميكشت كه منو نگه داره و وقتي گفتم چرا مي خوام سرويس رو جمع كنم و از يجا ديگه سرويس بگيرم...با تفاوت فاحشي كه با شاتل داشت قفل كرده بود...%-(^#(^)
اما الان 1 سالي ميشه از
عصر انتقال داده ها
سرويس ميگيرم...و واقعا راضيم...از هر شركت كه دوستانم الان دارند استفاده ميكنن هم سرعت بالاتري دارم و هم پينگ خيلي پاييني دارم....قصد تبليغ اينجا ندارم...منظورم اينه بريد دنبال شركت ها گمنام....

فعلاً که ما داریم استفاده میکنیم - شاید محل شما 32 سال بعد این طرح اجرا بشه! ;)

طبق قوانینی که تصویب کردن؛سرعت بالای 128 به کاربران خانگی مقدور نیست به هیچ وجه
حالا شما یا تو شرکت هستی داری استفاده میکنی یا با پارتی بازی اینکارو کردی
اینترنت 2 مگابایتی هم هست منتها به افراد عمومی نمیدهند باز هم میگویم چشمم آب نمیخوره اینها بخواهند سرعت های بالاتر از 128 کیلو بایت بدهند؛اگر قرار بود ارائه کنند که باید چندین سال پیش ارائه میکردند؛به قول معروف کرم از خود درخته
مملکت امام زمانی هستش دیگه
در هر صورت با اون اینترنتت خوش باشی;)

چون isp شما دیش گذاشته بهتون 200 کیلو میده اما بقیه جاهای ایران! (ایران فقط 5 شهر نداره) وضعیت بده!
من که نفهمیدم دیش گذاشته یعنی چی و 200 کیلو چی میده! مگه من گفتم کل ایران!؟ مشکل شما اینه که تا یک پستی رو میخونید به اولین خط که میرسید و نکته ای میبینید که خلاف نظر شماست قاطی میکنید و ادامه ی پست رو نمیخونید، به در و دیوار میزنید که یک چیزی بگید تا نظر شخصیتونو داده باشید.
بی خیال - از این به بعد شما پست بدید ما استفاده میکنیم - من معذرت میخوام.
طبق قوانینی که تصویب کردن؛سرعت بالای 128 به کاربران خانگی مقدور نیست به هیچ وجه
حالا شما یا تو شرکت هستی داری استفاده میکنی یا با پارتی بازی اینکارو کردی
اینترنت 2 مگابایتی هم هست منتها به افراد عمومی نمیدهند باز هم میگویم چشمم آب نمیخوره اینها بخواهند سرعت های بالاتر از 128 کیلو بایت بدهند؛اگر قرار بود ارائه کنند که باید چندین سال پیش ارائه میکردند؛به قول معروف کرم از خود درخته
مملکت امام زمانی هستش دیگه
در هر صورت با اون اینترنتت خوش باشی;)
اون 128 کیلو بیته عزیزم بیت بیت بیت.

ضمناً من نه توی شرکتی هستم نه پارتی دارم ( لفظتون زیاد درست نیست ) - شما مثل اینکه خیلی عقبید، شرکتهای ارائه دهنده ی ADSL الان 6 ماهی میشه 1 مگابیت رو هم در اختیار کاربران میزارن. گفتم این سرعتی که الان دارم از مخابرات نیست و از مخابرات نگرفتم - برید پست ها رو بخونید - من به یکی از کاربران که سوال کرده بود خودم گفتم بیشتر از 128 به مصرف خانگی نمیدن بعد شما میاید به من میگید!!
مشهد رو LA کردن رفته عزیزم. بیشتر از این بحث نکنم سنگین ترم - اینجا هر کسی فکر میکنه خیلی چیزا میدونه که بقیه نمیدونن!

واقعا باید به حال این مخابرات تاسف خورد !
رفتم اونجا میگم که برای اینترنت اومدم . میگه پورت ها خرابه . میگم خب تعرفه هاش رو میتونم ببینم . میگه فقط و فقط 128 داریم ماهی 20 تومن ( توی سایت زده 9200 ) . بعد میگم میگن با کارت دانشجویی 256 هم میدن ! میگه نه بر طبق تصمیمات ( با لهجه ی غلیظ ) بیش تر از 128 نمیدن ! گفتم عجب تصمیماتی !!! میگم من کارت هیئت علمی چیزی بیارم چی . داره با دوس پسرش صحبت میکنه با خنده میگه آره دیشب خوش گذشت !!! بعد میگم خانوم چه شرکت هایی اینجا رو ساپورت میکنن ، از اون ور باز داره قاه قاه میخنده میگه پارس آنلاین و شاتل و اینا ! گفتم برگردم یه چیزی بهش بگم که شما مجبوری جواب منو درست بدی باز پیش خودم فکر کردم الان میگه مگه اینجا سوئیسه ؟!؟! کلا باید تاسف خورد به حال و روز کشورمون !
من نمیدونم اگه اینا سرویس بالاتر از 128 نمیدن ، پس غلط میکنن میاین توی سایتشون میذارن !
شما باید با یک آدم که بفهمه چی به چیه صحبت میکردید - نه کسی که استخدامش کردند و روز اول 4 تا اصطلاح بهش یاد دادند که اگه مراجعه شد این قبیل مزخرفات رو بهشون تحویل بده و بعد هم تلفن دست بگیره ... . مطمئناً همه جا با کارت دانشجویی میتونی 256 رو از مخابرات بگیری - اینترنت مخابرات هم نسبت به جاهای دیگه مفته!!!

الله اکبر! دوست عزیز گیراییتون یکم ضعیفه!
دیش گذاشتن یعنی اینکه اکثر isp هایی که به مردم پورت 128 میدن و بجای 16 کیلو دانلود دارن 100 یا 200 تا میدن تا مشتری جذب کنن خودشون دیش ماهواره گذاشتن و به وسیله ی اون همچین سرعتی رو دریافت میکنن! وگرنه اگه قرار باشه برای هر پورت 2 مگابایتی که به مردم میدن از مخابرات میگرفتن باید ماهیانه چند میلیارد پول به مخابرات میدادن!
شماهم که الان داری 100 کیو فرضا دانلود میکنی پورت شما اسما 128 هست اونم فقط برای دور زدن قانون! وگرنه براتون 1 مگ وصل کردن! امیدوارم گرفته باشید!
....
بعدش گفته بودید قرار به کاربران خانگی 512 بدن! یعنی قول دادن که بدن! منم میگم درست! بهت میدن! اما با چه قیمتی؟ 70 تومن؟! به چه دردی میخوره اونوقت؟ شما اگه ماهی 700 تومن درامد داشته باشی حاضری یک دهم درامد زندگیتو بدی به اینترنتی که فقط 50 کیلو سرعت داره؟!!
...
اون اینترنت مخابرات هم فقط در مراکز استان ها و چند شهر دیگه ارائه میشه بقیه کشور ارائه نمیشه!

من الان توی شهرستان هستم حتی سرعت 2 مگ هم به کاربرای معمولی بدون هیچ پارتی میدن فقط مشکل قیمته که یکم گرونه! حدود ماهی 28 تومن با 4 گیگ ترافیک.
512 ماهی 16 تومن با 3 گیگ و 128 هم ماهی 10 تومن با 3 گیگ.

الله اکبر! دوست عزیز گیراییتون یکم ضعیفه!
دیش گذاشتن یعنی اینکه اکثر isp هایی که به مردم پورت 128 میدن و بجای 16 کیلو دانلود دارن 100 یا 200 تا میدن تا مشتری جذب کنن خودشون دیش ماهواره گذاشتن و به وسیله ی اون همچین سرعتی رو دریافت میکنن! وگرنه اگه قرار باشه برای هر پورت 2 مگابایتی که به مردم میدن از مخابرات میگرفتن باید ماهیانه چند میلیارد پول به مخابرات میدادن!
شماهم که الان داری 100 کیو فرضا دانلود میکنی پورت شما اسما 128 هست اونم فقط برای دور زدن قانون! وگرنه براتون 1 مگ وصل کردن! امیدوارم گرفته باشید!
مسعود جان به اطلاعاتی که داری احترام میزارم. اما زیاد با اطمنیان به نفس صحبت نکن ;). مطمئن باش هرچقدر که تو صرف کردی اینارو یاد بگیری من 10 برابرش هم اطلاعات دارم هم تجربه دارم ( نمیگم که خودی نشون بدم ، میگم که بدونی با Noob طرف نیستی )... .
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. شما حرف هم توی دهن آدم میزارید!
موفق باشید.

دوست عزیز راجبه چیزهایی که میگم یقین دارم و بیخود چیزیرو هیچجا نمیگم.
منم خوشحال میشم اطلاعاتتون رو با همه به اشتراک بگذارین و همه یه چیزی به معلوماتشون اضافه بشه.مگه بده؟
...
Shang Tsung عزیز در کدوم شهرستانید؟ قیمت های شما فوقالعادست!

آخرین ویرایش:
سلام
تو منطقه مخابراتي قدس براي يكي از دوستان ميخواستم ببينم چه شركتي خوبه
با پيش شماره 8800
مثله اينكه فقط پارس انلاين پشتيباني ميكنه!
ممنون

دوست عزیز راجبه چیزهایی که میگم یقین دارم و بیخود چیزیرو هیچجا نمیگم.
منم خوشحال میشم اطلاعاتتون رو با همه به اشتراک بگذارین و همه یه چیزی به معلوماتشون اضافه بشه.مگه بده؟
...
Shang Tsung عزیز در کدوم شهرستانید؟ قیمت های شما فوقالعادست!
فکر می‌کنم که در مورد تهیه پهنای باند از طریق دیش اشتباه می‌کنید.
در حال حاضر پهنای پاندی تمامی PAPها (که خودشون یا ISP هستن یا به بقیه ISPها سرویس میدن) فقط و فقط و فقط از شرکت ارتباطات زیرساخت استفاده می‌شه. حتی ISPها به طور معمول حق استفاده از لینک‌های بکاپی که روی ماهواره هست رو هم ندارن به جز در مواردی.
اگه به چیزی که می‌گی یقین داری اسم چند تا ISP که پهنای باندشون از طریق ماهواره تأمین می‌شه رو بگو ما هم بدونیم؟! چون تا جایی که بنده اطلاع دارم یه 7-8 سالی می‌شه که از دیش دیگه استفاده نمی‌شه!
ضمنآً محض اطلاعتون عرض کنم که تأمین پهنای باند از طریق ماهواره علاوه بر تأخیر خیلی بیشتر و عدم پایداری، هزینه خیلی بیشتری از تهیه پهنای باند روی فیبر حتی از واسطه‌ای مثل مخابرات داره!!
ضمناً ممکنه که ISPای که شما هستی 128 رو به شما همون 128 و شاید هم کمتر بده. ولی این دلیل نمی‌شه که همه‌جا همین طور باشه.
الآن مدّت‌هاست که اکثر ISPها برای رقابت بیشتر سرعت‌های خیلی بالاتر از اسمی رو به کاربرانشون عرضه می‌کنند و بدون تغییر قیمت.
و ضمناً محض اطلاعتون عرض کنم که شما حتی 128 پارس‌آنلاین رو با ماهی 15000 تومان که بگیری لینک 2 مگابیت برای شما وصل می‌کنند و با سرعت 200-250 کیلوبایت در ثانیه می‌تونی دانلود داشته باشی.:> و همین طور بقیه ISPها.
نمی‌شه منکر این شد که سرعت اینترنت تو این چند وقته پیشرفت نداشته. شیب آروم تو لینک رتبه بندی لینکی که چند صفحه پیش گذاشتند هم این رو تأیید می‌کنه. ولی خوب واضحه که به همون نسبت هم محدودیت‌ها و کنترل ها بیشتر و بیشتر خواهد شد متأسفانه:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or