اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من الان دارم از مخابرات میگیرم ولی سرعت جالب نیست.
یک سری نداهایی هست که سرعت اینترنت قراره بالا بره. فکر میکنم وزیر ارتباطات کشور این نوید رو دادن که سرعتها رو افزایش بدن تا شهریور امسال.
کسی خبر نداره تعرفه هاشون به چه صورت خواهد بود؟ تا حالا چیزی نگفتن در این زمینه؟
توی مشهد که من الان هستم پهنای باند 2مگابیت با ترافیک 10گیگ رو ماهیانه میدن به 15 تومن.( البته این واسه مخابرات نیست.)
بقیه ی شهرها تعرفه هاشون به چه صورته ؟

من الان دارم از مخابرات میگیرم ولی سرعت جالب نیست.
یک سری نداهایی هست که سرعت اینترنت قراره بالا بره. فکر میکنم وزیر ارتباطات کشور این نوید رو دادن که سرعتها رو افزایش بدن تا شهریور امسال.
کسی خبر نداره تعرفه هاشون به چه صورت خواهد بود؟ تا حالا چیزی نگفتن در این زمینه؟
توی مشهد که من الان هستم پهنای باند 2مگابیت با ترافیک 10گیگ رو ماهیانه میدن به 15 تومن.( البته این واسه مخابرات نیست.)
بقیه ی شهرها تعرفه هاشون به چه صورته ؟
اين قيمتي كه داري ميگي يكم با عقل جور در نمياد....:>

اونچیزی که با عقل جور در نمیاد کلاهی هست که اینها سر ملت گذاشتن!
از نظر اینترنت در دنیا آخریم! میدونی یعنی چی؟ آخر!
ممنون میشم کلمه ی اخر رو به کار نبرید بهتر هست بگیم اصلا اخر نه کلا وجود نداریم یعنی توی اون جدول رتبه بندی اینترنت توی کل جهان شما اسم ایران رو حتی اخر جدول هم نمیبینید چون انقدر سرعتش کم هست نتونست خودش رو توی اون جدول ثبت نام کنه:))

آخرین ویرایش:
ممنون میشم کلمه ی اخر رو به کار نبرید بهتر هست بگیم اصلا اخر نه کلا وجود نداریم یعنی توی اون جدول رتبه بندی اینترنت توی کل جهان شما اسم ایران رو حتی اخر جدول هم نمیبینید چون الاص انقدر سرعتش کم هست نتونست خودش رو توی اون جدول ثبت نام کنه:))
بله امیر جان من به این نکته دقت نکرده بودم! :))

ممنون میشم کلمه ی اخر رو به کار نبرید بهتر هست بگیم اصلا اخر نه کلا وجود نداریم یعنی توی اون جدول رتبه بندی اینترنت توی کل جهان شما اسم ایران رو حتی اخر جدول هم نمیبینید چون الاص انقدر سرعتش کم هست نتونست خودش رو توی اون جدول ثبت نام کنه:))

3روز پيش روزنامه زده بود تو اپلود از 170 كشور 166 رتبه ايران...و كره جنوبي با ميانگين 70 مگابيت رتبه نخست رو داره....جالبه امريكا هم جزو 10 كشور اول از نظر پهناي باند نيست ولي رتبه نخست در ضريب نفوذ يعني 70% رو داراست

3روز پيش روزنامه زده بود تو اپلود از 170 كشور 166 رتبه ايران...و كره جنوبي با ميانگين 70 مگابيت رتبه نخست رو داره....جالبه امريكا هم جزو 10 كشور اول از نظر پهناي باند نيست ولي رتبه نخست در ضريب نفوذ يعني 70% رو داراست
هوووووووووورا 4تا از ما بدترن ............ ! آخر نیستم .....! :d ............ اونا دیگه کین ؟؟

ببین ما رو به این که آخر نیستیم راضی کردن !!!:d:((:d:((

عزیز من وقتی میگم آخریم یعنی اخریم! تمام!
از اون 4تا بدبخت هم بدبحتریم! به این دلایل:
1. اونها خیلتر ندارند!
2. به مناسبات گوناگون اینترنتشون قطع نمیشه

اینجا توی مشهد اون قیمتی که گفتم فعلاً هست ، به زودی اگر به قولشون عمل کنند مطمئن باشید شما هم شاهد چنین قیمتی و چنین سرعتی توی شهر خودتون خواهید بود. ;)

یه adsl میخوام تو تهران سرعتش 128 باشه. من به پارس انلاین زنگ زدم حدود 2 ماه پیش برای adsl گفت مرکز مخبراتی شما شهید مفتح هست فعلا نداریم الان هم که بعد از 2 ماه زنگ میزنم میگیه نداریم. شاتل تو منطق ی ما هی قطع میشه و صبانت هم پوشش نمیده!!!! حا شما چی می گید داتک تلکام بگیرم خوبه یا نه؟ سرعت دانلودش چه طوره؟؟

اینجا توی مشهد اون قیمتی که گفتم فعلاً هست ، به زودی اگر به قولشون عمل کنند مطمئن باشید شما هم شاهد چنین قیمتی و چنین سرعتی توی شهر خودتون خواهید بود. ;)
باو اگه منو میگی خونمون شهرک غربه و مشکلی ندارم.
اینجا که دانشجو هستم وضعیت قرمزه!

با سلام.
دوستان، من رفتم شاتل گرفتم.سرعت 128 (همون ART1).میخواستم مودم Wireless بگیرم که قیمت مودم خودشون نسبت به بیرون گرون بود.میخواستم از دوستانی که شاتل دارن بپرسم که هر مودمی ( وایرلس ) جواب میده دیگه؟ D-LINK - Wireless Access Point DAP-1150 خوبه؟ با توجه به اینکه از PS3 هم میخوام استفاده کنم... ممنون.
توی دفترچه ی شاتل خوندم که اگه مودم وایرلس داشته باشین،باید کامپیوتر شما شبکه ی وایر هم داشته باشه.این قسمتشو نفهمیدم.یعنی به جز مودم وایرلس چیزه دیگه ای هم باید بگیرم؟

عزیزان باز هم میگم - سرعت اینترنت افزایش خواهد یافت.
حداقل سرعت کاربران 512 کیلوبیت و حداکثر 8 مگابیت ( حداکثرش در هاله ای از ابهامه ! )
ولی مطمئن باشید سرعت میانگین کاربران ایران در عرض 3-4 ماه آینده اونطوری که خود مسئولان از 2 ماه پیش وعده داده بودند 1 مگابیت خواهد بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or