اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اون پینگی که شما از شاتل تست کردی منو راضی میکنه... فقط خواستم بدونم فکر میکنید اگه من از تبریز شاتل بگیرم وضعیت چطوریه؟؟ فرقی نمیکنه؟؟
------------------------------
راستش من الان پارس انلاین 256 محدود دارم سرعت دانلودش خیلی خوبه... تا 180-190 kb بالا میره سرعت دانلود... سرعت دانلود شاتل در چه حدیه؟؟
خوب یه تست بگیر که دیگه کامل مطمئن بشی.
128 شاتل که گفتم روی 30 هست اما بعضی وقت ها روی 100 میره و دوباره میاد روی 30.

طبق آمار رسمي موجود، ساكنان شهر كابل پايتخت كشور افغانستان هم‌كنون مي‌توانند با سرعت متوسط 15/0 مگابيت در ثانيه اطلاعات خود را روي اينترنت منتشر و با سرعت 68/0 مگابيت در ثانيه اطلاعات مورد نظر را از اينترنت بارگذاري كنند. برترين مراكز عرضه كننده خدمات اينترنتي در افغانستان كه امكان اتصال به اين شبكه مجاري را با بيشترين سرعت و كمترين هزينه فراهم مي‌كنند شامل RUSINFONET با متوسط سرعت 16/0 مگابيت ارسال و 54/0 مگابيت دريافت، و شركت Io Global Services Pvt با سرعت متوسط 07/0 مگابيت ارسال و 57/0 مگابيت دريافت مي‌شوند.
.........

خاک بر سر ما! همین بسه!

سرعت شاتل رو قبول ندارم عالیه. چون 128 اش روی 30 دانلود میکنه در حالی که پارس آنلاین 128 اش روی 60 دانلود میکنه.
اما من و چند تا از دوستام که منطقه مخابراطیمون هم فرق داره همگی از پینگش راضی هستیم.
وقتی شما به یه سرور ایران تو بازی cod4 وصل میشید اگه با شاتل برید میبینید بهترین پینگو دارید. حالا هر کجای تهران که باشید.
تست خودمو بین شاتل و پارس آنلاین میگم شاید کمک کنه.
تو بازی cod4 با سرور های مختلف:
سرور ایران: شاتل: 50 پارس آنلاین: 5 ثانیه روی 150 بعدش روی 350 به بالا
سرور انگلستان: شاتل: 182 پارس آنلاین: 468 به بالا.
سرور فرانسه: شاتل : 150 پارس آنلاین : 411 به بالا.

تو ps3 بازی fifa 10 آنلاین هم که با با شاتل با کسی که تو ایران هست به راحتی میتونید بازی کنید در حالی که با پارس آنلاین وقتی میرید بعد از چند دقیقه بازی میاد بیرون به خاطر پینگ و دیسکانکت میشه مودم.
اینا همه تجربه شخصی بود
حالا هر کی با صبا هست بیاد بگه اونم یه تست بگیره. تا بهترین شرکتا مشخص بشه.

شما و دوستات که همگی شاتل دارید و راضی هستید وقتی با هم بازی میکنید راضی هستید ولی وقتی با دیگری توی شهر دیگه بازی میکنید راضی هستید؟؟
شما میگید اگر شما به یه سرور ایران تو بازی cod4 وصل میشید اگه با شاتل برید میبینید بهترین پینگو دارید. حالا هر کجای تهران که باشید.اقا بحث سرور ایرانی نیست الان همه ی بازی ها به نظرت سرور ایرانی دارند؟؟BAD COMPANY 2 برای PS3 یا بقیه سرور ایرانی داره؟؟ما میخوایم یه شرکتی رو معرفی کنیم که برای انلاین زدن با کشورهای خارجی خوب باشه نه سرور های ایرانی و ببین بستگی به کجای تهران نداره من میگم ایران شاتل توی تهران توی منطقه ی شما خوب جواب داده بیا psn توی بازی mw2 برات چند نفر رو میارم که توی تهران هستند ولی اصلا از شاتل برای انلاین زدن راضی نیستند

شما و دوستات که همگی شاتل دارید و راضی هستید وقتی با هم بازی میکنید راضی هستید ولی وقتی با دیگری توی شهر دیگه بازی میکنید راضی هستید؟؟
شما میگید اگر شما به یه سرور ایران تو بازی cod4 وصل میشید اگه با شاتل برید میبینید بهترین پینگو دارید. حالا هر کجای تهران که باشید.اقا بحث سرور ایرانی نیست الان همه ی بازی ها به نظرت سرور ایرانی دارند؟؟BAD COMPANY 2 برای PS3 یا بقیه سرور ایرانی داره؟؟ما میخوایم یه شرکتی رو معرفی کنیم که برای انلاین زدن با کشورهای خارجی خوب باشه نه سرور های ایرانی و ببین بستگی به کجای تهران نداره من میگم ایران شاتل توی تهران توی منطقه ی شما خوب جواب داده بیا psn توی بازی mw2 برات چند نفر رو میارم که توی تهران هستند ولی اصلا از شاتل برای انلاین زدن راضی نیستند
bad company 2 که خیلی خوب جواب میده و بدون لگ هست. من با کس دیگه ای هم که تو شهر دیگه ای هست بازی کردم بازم راضی بودم.
اما در مورد mw2 . این شانسی هست. من یه بار وصل شدم که پینگم سبز بود یه بار هم پینگم قرمز.
کلا تو ایران به فکر این نباشید که بخواید با خارجی ها راحت آنلاین بازی کنید

سلام
دوستان عزیز
یه شرکتی معرفی کنید که از لحاظ هزینه مقرون به صرفه باشه و همچنین تو منطقه مخابراتی پیام نور پورت خالی داشته باشند
من به شرکتهای شاتل صبانت پارس آنلاین زنگ زدم همشون میگن پورتهامون پر هست جریان چیه
چرا اینجوری شده اینجا؟

سلام
دوستان عزیز
یه شرکتی معرفی کنید که از لحاظ هزینه مقرون به صرفه باشه و همچنین تو منطقه مخابراتی پیام نور پورت خالی داشته باشند
من به شرکتهای شاتل صبانت پارس آنلاین زنگ زدم همشون میگن پورتهامون پر هست جریان چیه
چرا اینجوری شده اینجا؟
تقاضا تو منطقتون زیاد هست. تو عاطف هم قبلا همشون میگفتن پورت ها پر هست اما دیدن درخواست زیاده عملیات زدن پورت جدید اضافه کردن.

این اینترنت مخابراط کی برای کل کشور راه اندازی میشه؟ کسی خبر داره؟ یا طبق معمول تهران + مراکز استان هاست؟ :d
میشه بهتر توضیح بدی؟؟قضیش چیه؟؟؟من فقط شنیدم که بعضی ها میرند از مخابرات ADSL میگیرند به جای شرکت ها که همه میگند افتضاح هست و حالا این چیه؟؟؟؟من خودم توی اخبار شنیدم تیر سرعت اینترنت ها توی ایران نسبت به قبل زیاد میشه همین

این اینترنت ملی هست!
البته به اصطلاح!
قیمتش ارزونتر هست و کیفیت بدتری داره! همین! چیزی زیاد جالبی نیست! اغلب پینگئ بسیار بالای دارند.البته سرعت دانلودش در شهر های بزرگ زیاد و در شهر های کوچک کمه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or